76
Help me!!
  • Hunnenkoenig
    #33
    Ja, az EU meg persze nem kell, mert Mo. olyan jol all (föleg mert ti vagytok), hogy tiszta elvezet ott elni, mi?

    A "kis fiatal"-bol meg arra következtetek, hogy te meg egy igen tapasztalt es okos felnött ember vagy, aki tudja, mi a dörges a vilagban.

    Gondolom apad nevelte beled ezeket a fontos eletigazsagokat, csak közben fellogattak 56-ban egy villanyoszlopra...
  • Hunnenkoenig
    #32
    Carlos egy ugyanolyan degenaralt pöcs mint amilyen te lehetsz a papoddal meg a pápáddal együtt. Az egesz egyhaz szarrago pedofil fasiszta köcsögök gyülekezete.

    Az oldal nem neonaci, mikor mindjart az elsö föcimük zsidozas a hajogyari szigettel kapcsolatban?

    A logod ne legyen amerikai! De ne is legyen ilyen, mert egyböl kitünik, hogy egy rasszista köcsög vagy.

    Moderatorok: Lehet megint kimoderalni!
  • Petyus_
    #31
    Csá selwik hogy vagy? ^.^

    USA rulz!

    Akarsz beszélni róla? ^.^
  • SoDI---
    #30
    Ugyan már, még hogy Amerikai design!

    Sokkal inkább örülnének, ha olyan gyönyörü EU-jelvényes lenne, mint amilyen az egyik modern fiatalé itt a fórumon (nem jut eszembe a neve).
  • Petyus_
    #28
    Azért középkori pápák szellemiségét már maga mögött igyekszik hagyni az egyház..

    "Én csupán a Topic-nyitó figyelmébe ajánlottam, hogy egy római katolikus lelkész hogyan vélekedik a Sorstalanság bizonyos vonzatairól... Ennyi történt.

    Politika nélkül."


    Én meg csak erre reagáltam.. politika nélkül.
  • SoDI---
    #27
    Persze, hogy sose hangoztatott kirekesztő gondolatokat. Én is ezt mondom.
    Azonban néhány homoszexuális pap egyházi jogainak megvonását, és a szodimiitizmus minden formáját elitélő egyházi doktrinákat az ateisták, és idegenszvüek előszeretettel értéklik eféleképpen.

    Antiszemita? Hmmm... Ez nehéz kérdés.
    Már csak azért is, mert van a tarsolyomban idézet-és rendeletgyüjtemény jünéhány középkori pápától. Parancsolsz néhányat?

    De különben tényleg ne csináljunk ebből itt politikai vitát, ez tényleg nem az a fórum.

    Én csupán a Topic-nyitó figyelmébe ajánlottam, hogy egy római katolikus lelkész hogyan vélekedik a Sorstalanság bizonyos vonzatairól... Ennyi történt.

    Politika nélkül.
  • Petyus_
    #26
    "Igen, és II János Pál pápa is hátrányos megkülönböztetésre felbujtó bünöző a meleg-ellenessége miatt."

    II. János Pál egy roppant művelt, értelmes, széles látokörű ember, aki még sosem hangoztatott ilyen kirekesztő gondolatokat (ember vedd már észre bazzeg hogy a te "plébános urad" úgy nevezi Kertészt a "magyar kultra mételyének" vagy minek hogy EL SE OLVASTA A KÖNYVÉT :D). Ez nagy különbség.

    "Ismerem a gondolkodásotokat."

    Kinek a gondolkodását butagyerek? Engem milyen
    csoportba sorolsz? :D
  • Ramza
    #25
    Te csak kereszténynek hazudod magad, ha képes vagy a pápához hasonlítani egy antiszemita, gyűlölettől fröcsögő, magát nemzetinek hazudó lelkészt.
    De inkább abbahagyom. Nagyon nem ide való ez.
    A milyen vallású is vagy kérdés az burkolt zsidózás volt? LOLLOLLOLLOLLOL!!!
  • SoDI---
    #24
    Különben ki az a Carlos?
  • SoDI---
    #23
    Patkány pap.
    Na gondold csak át a választ.
    Milyen vallású is vagy?
  • SoDI---
    #22
    Te csak kereszténynek hazudod magad, ha képes vagy ilyen szavakkal illetni egy katolikus plébánost!
  • Ramza
    #21
    Írod: nem a regényről mondott véleményt

    Te miről beszélsz? Olvastad a betett linken található szörnyszülött irományát? Segítek, idézek belőle:

    "a Sorstalanság pedig kész lidércnyomás"
    "mert teljesen felesleges filmet készíteni ebből a regényből"

    Szerinted nem a regényről mondott véleményt?
    És még valami: magam, és a többi keresztény vallású nevében kérlek, hogy a pápához még csak véletlenül se hasonlítsd ezt a patkány "papot".
  • SoDI---
    #20
    Nem a regényről mondott véleményt a plébános úr, hanem a filmforgatás tervezett diszleteiről.

    Nem mindegy.
  • SoDI---
    #19
    Igen, és II János Pál pápa is hátrányos megkülönböztetésre felbujtó bünöző a meleg-ellenessége miatt.
    Ismerem a gondolkodásotokat.
  • Petyus_
    #18
    Jó akkor nem náci.. maradjunk annyiban hogy egy beteges gondolkodású alulművelt buta uszító pöcs. :D
  • SoDI---
    #17
    Pontosan!
    Egy katolikus pap!
    Egy katolikus papot nem lehet nenácizni!
    Álatános fórumba?
    Persze, hogy általános fórumba!
    A papok nem politizálnak!
  • SoDI---
    #16
    Milyen neonáci oldal?
    Egy egy keresztényi szellemü hir-és véleményválogató oldal!
  • Petyus_
    #15
    Hát igen elég szomorú hogy pap lehet egy ilyen beteges beállítottságú csóka..
  • Petyus_
    #14
    Lol idáig még nem jutottam a "cikkben"! :D Olvasom nagyon jónak ígérkezik! :D :D
  • Petyus_
    #13
    Ne nem mintha Csurka rossz dolgokat írt volna (itt a szépirodalmi tevékenységére gondolok..) csak furán veszi ki magát hogy ő a "magyar irodalom omegája". :D
  • Petyus_
    #12
    Komoly cikk Balassi Bálinttól-Csurkáig szépen leírja a magyar irodalom töretlen fejlődését! :D :D :D
  • Hunnenkoenig
    #11
    Teged nem ismerlek, de valoszinüleg te is egy nagy fasz vagy... Biztos jo haverja Carlosnak. Mar csak a logod utan is...
  • Hunnenkoenig
    #10
    Katolikus pap! Mit varsz töle?
    En irtam nekik egy szep levelet!
    Bazeg, hogy ekkora faszok meg leteznek a vilagon....
    Carlos biztos lelkes olvasoja a lapnak!
  • Tikal #9
    Ez Sodi linkjéből van?
    Mert akkor gratula sodi, kb ennyit ér a többi linked is....
  • Ramza
    #8
    "Kertész Imre a magyar kulturális élet rossz szelleme, a Sorstalanság pedig kész lidércnyomás..."
    "...teljesen felesleges filmet készíteni ebből a regényből, sőt ez tovább is mérgezi kultúránkat."
    "...a Kertész-félék torlaszolják el a szellemiség szabad fejlődését."

    "...aki elolvasta, az elolvasta, aki nem, mint én magam is, az meg azért nem, mert nem érdekli..." -> LOL. Elolvasás nélkül véleményt alkotni, jellemző...
  • Ramza
    #7
    Gratulálok, hogy sikerült az Általános fórumokba is becsempészni ennek a kellemes holokauszttagadó neonáci oldalnak a linkjét.
  • SoDI---
    #6
    Jézusom, már van olyan hely, ahol megkövetelik?

    Én a forgatás körülményeiről ajánlanék egy linket.
  • gtom
    #4
    JAJA nagyon siettem
  • Tikal #3
    lol, a topic cime már frankon hibás, nagyon siethettél:))))
  • Galy
    #2
    nesze :)
  • gtom
    #1

    Valaki tudna nekem küldeni egy sorstalanság elemzést, VAGY EGY helyet ahonnan leszedhetem. SÜRGŐS!!! [email protected]