76
Help me!!
  • GTA
    #76
    Valaki nem tudná nekem is elküldeni a sorstalanság elemzést vagy adjon egy oldalt ahonnan leszedhetem: [email protected]
  • Tikal #75
    Szerintem menjen a levesebe a topic.
  • Lteebee
    #74
    "Különben ha valaki liberalizmust emlit nekem, egy nemzeti lobogón taposó meleg prostituált jut eszembe, aki éppen bedrogozva hajt végre eutanáziát."

    Azt gondolom, hasonlóan szélsőséges sztereotípiákkal illethetnénk a konzervatívkereszténynemzeti oldalt is.

    De ha nem vesztek vissza, tényleg megy a topik alevesbe.
  • Tikal #73
    Valoság? Amiket okoska emberek találnak ki hogy megbélyegezzenek vkit :)))
  • SoDI---
    #72
    Nem cimke.
    Valóság.
  • Gery1980
    #71
    Polfórum és Gumiszoba egykutya:D
  • Petyus_
    #70
    Inkább a gumiba kellene.
  • Tikal #69
    A szokincsemmel nincs gond, csupán azon mosolygok hogy milyen művelten fejezed ki magad. :)))
    Szocioliberális? Minek ezek a cimkék? :)))

  • SoDI---
    #68
    Bőviteni kell a szókincset.
    A Magyar Fórum készitett még a háború előtt egy interjút az iraki nagykövettel. Abban kérdezett rá a riporter, hogy tudja-e az iraki vezetés, hogy a magyar emberek józan többsége elitéli a mostani szocionista vezetés háborúpárti nyilatkozatatit...

    Különben ha valaki liberalizmust emlit nekem, egy nemzeti lobogón taposó meleg prostituált jut eszembe, aki éppen bedrogozva hajt végre eutanáziát.
  • Gery1980
    #67
    Miért nem mentek vissza a polba gyilkolni egymást, itt senki nem kiváncsi az agyatlan maszlagotokra!
  • Blasta
    #66
    Jesszus!
    Ez beteg!
  • Tikal #65
    lol szocioliberális :)))))))))))))
    Ezeket a szavakat te honnan veszed?
  • Petyus_
    #64
    Én inkább konzervatív beállítottságú vagyok de a buta gondolatokra meg a nevetséges képmutatásra (nemzethü hazaszeretetemmel ROTFLMAO) érzékeny vagyok. ^.^
  • Hunnenkoenig
    #63
    Vigyazz! Nem szabad liberálisan gondolkodni, mert esetleg meg javul az emberiseg es jobb elet lesz a földön!
    Inkabb lopj, csalj, haracsolj, lobbyzzal, furjal, intrikazzal....
    Az kell, arra van igeny!
  • Petyus_
    #62
    "magyartalan gondolodásoddal az állami jelképek zavarnak téged, nemzethü hazaszeretetemmel ugyanannyira zavar engem a te szocioliberális logód."

    ROTFLMAO ilyen szöveget.. ^.^ Te tényleg beteg vagy. ^.^
  • SoDI---
    #61
    A német lobogót magyar létére magán hordani; tényleg szánalmas. Magyar nemzeti lobogó kérdése már nehezebb, annak a megitélése számomra azon múlik, hogy mekkora. Ha pl. az egész ruházata egy ilyen zászlóból készül, akkor azt az embert még a kommunista időkben is bevitték a sittre, mert kigúnyolja az ország nemzeti jelképét.

    Egyébként amennyire a magyartalan gondolodásoddal az állami jelképek zavarnak téged, nemzethü hazaszeretetemmel ugyanannyira zavar engem a te szocioliberális logód.
  • Petyus_
    #60
    Lol ezekről a gyerekekről ne is beszéljünk.. ^.^ Szoktam látni ahogy tartják a kis "ünnepségeiket" amolyan fasza MSDAP rituálé szerint (de Kim Dzsong-nak is bejön ez a stílus). Hát szánalmas.. amilyen degenerált, szerencsétlen IQ negatív arcok vannak ott Dolfi bácsi biztos forog a sírjában ha látja. :D :D :D
  • Petyus_
    #59
    "Jézusom, már van olyan hely, ahol megkövetelik?"

    Ez a "Jézusom" szerintem negatív értékítéletet fejez ki. A "cikk" (a "lol" megnevezés talán találóbb) pedig egy igenis szélsőjobboldali hangvételű/gondolkodásmódú oldalról van. Úgyhogy ne játszd itt a megsértett ártatlan gyereket mert te is tudod hogy nem éppen figyelemfelhívásnak szántad. ^.^
  • Tikal #58
    Én teljesen politika mentesen nézem ezt a dolgot, nagyon nem érdekel hogy jobbos vagy balos, de sajnos azt kell látnom hogy kisajátitották egyesek a lobogot.
    Arrol nem is beszélve mikor kis pöcsöket látok a kabátjukon német vagy magyar lobogoval. Szánalmas.
  • Tikal #56
    Nem éppen, de azt sem szeretném ha a fajgyűlőlő szemetek kisajátitanák, egy kicsit már unom ezt a nagy nemzetiség tudatot.
  • SoDI---
    #55
    Ez nem az én hibám, hanem azoké, aki politikai célzattal megjegyzéseket tettek az általam belinkelt Sorstalanság elemzésre.
    Gondoltam - mondom még egyszer - érdekes lehet, hogy egy római katolikus plébános hogyan vélekedik a témáról.
  • SoDI---
    #54
    Te azt szeretnéd, ha a zászló a köztársaság hivatalos jelképe legyen, ne több.
    Pedig több annál!
    A hazafiság, hazaszeretet, és nemzettuda fénylő szimbóluma!
  • SoDI---
    #53
    Próba.
  • Blasta
    #52
    Erről nem te tehetsz, hanem akiket Tikal emlegetett!
    Ez van! Ők a faszok! Ők a tetvek!
  • Tikal #51
    És ez tudod miért van?
    Mert a csurka félék, meg a köcsög nácifélék eltorzitják a zászlo jelentését, hát ezért.
  • Blasta
    #49
    Sodi! Miért nem szép amerikai dizájnú logód???



    (Sok faszt hord a hátán a föld! :-DDDD)
  • Galy
    #48
    Gratulálok nektek!

    Egy darab elemzéssel indult a topik, és tessék, ez lett belőle!

    Menjetek vissza a Pol.gumiba homokozni....!
  • Lteebee
    #47
    Próbáljunk végre képessé válni a kommunista és a 40 éves szovjet megszállás ideje alatt helyezkedő és előnyök szerzése érdekében párttag megkülönböztetésére!
  • Lteebee
    #46
    Azt hiszem, itt még nem harapódzott el a politizálás, várjunk kicsikét!
  • SoDI---
    #45
    Az oldal nem neonaci, mikor mindjart az elsö föcimük zsidozas a hajogyari szigettel kapcsolatban?

    Ha jobban megnézed, azt a hirt egyenesen az mno-ról vették át. Az ábrákat, és a főcimet lehet hogy nem, de a szöveget igen!
  • SoDI---
    #44
    Különben látjátok, hogy nem is csinálok politikát, én mindig le akarnék állni vele itt az általános fórumon, de mindig akad valaki, aki nem hagyja.
  • SoDI---
    #43
    1-) Méghogy Prohászka Ottokár!
    Még maga Mindszenty Biboros is tett igen határozott kritikai megjegyzéseket a zsidósággal kapcsolatban (a B'nai B'rith figyelőbel 1949 január 28-án: "Magyarország bajcsinálói a zsidók. Demoralizálják országunkat és ők annak a forradalmi bandának a vezetői, akik az országot kínpadra vonják."), mégse akad senki, aki szavai ellenére gyülölködő antiszemitának bélyegezmék őt. Elég ha csak azt emlitjük, hogy a rendszerváltás után milyen állami tiszteletadás mellett szállitották haza a hamvait. Korszellemhez illeszkedő nemzeti kinyilatkozás még nem tesz senkit nácivá. Egyházi személynek különben is az a feladata, hogy ellenálljon az ateista eszméknek. Ha pedig a kommunizmuson kivül csak egyetlen egy választási lehetőség van, akkor kizárásos alapon sajnos marad egyenlőre az. De ettől még nem lesz senki rasszista.

    2-) Valaki emlitette, hogy magyar oldalon nem kell zászló, ha valaki magyar zászlót használ Magyarországon, az náci. Aha. Amerikát hoznám fel példaként, ahol átlagemberek a hétköznapokon is felhúzzák a nemzeti szinü lobogójukat.

    3-) Az összes egyházellenesnek ezúton is kellemes Gellért hegyi fekete macska-belezést kivánok a továbbiakban is.
  • Hunnenkoenig
    #42
    Inkabb a szemetbe menjen az összes fasiszta szítogatoval együtt!
  • Hunnenkoenig
    #41
    "Jézusom, már van olyan hely, ahol megkövetelik?"

    Ja es gondolom a könyvet te sem olvastad, hanem a Plebanos Ur cikke nyoman elfogadtad, hogy de szar es szörnyülködsz... (csak, hogy a temanal maradjunk.
  • cSuwwi
    #40
    Ez a topic szerintem a Politikai részbe való és oda is fog költözni...
  • Hunnenkoenig
    #39
    Ja, es en is ismerek olyat (sajnos a csaladban van) aki a vilag legnagyobb kommunistaja volt, aztan mikor fordult a szel, hirtelen megtalalta az istenhez vezetö utat.

    Magyarorszag törtenelme nem igazan engedelyezi a mely hitet, ugyhogy nem hiszem, hogy a manapsag olyan nagypofaju istenhivök regota azok. Gondolom mostanaban hasznosabb a "Plebanos ur" segget nyalni.

    A lengyelek igen, azok mindig is azok voltak. Magyarok? Ugyan mar!

    De hat jo tarsasagban vagytok! Csak maradjatok is ott es ha lehet mellözzetek az ilyen nyilvanos forumokat!
  • Hunnenkoenig
    #38
    A katolikus egyhaz bizony a fasiszta nemetorszagban zsido kenyszermunkasokat foglalkoztatott es ez teny. Nem tettek ellene semmit. De hat haggyuk...

    Egy magyar oldalon nem kell a magyar zaszlo, mert ugy is mindenki tudja, hogy az. Ha megis az van, az mar sokat jelent. Az nemet neonacik is nemet nemzetiszinü zaszlokkat varrnak a bomberdszekijükre. Szoval nem kellenek az alszent, mindazonaltal nagyon atlatszo magyarazatok.

    Egyebkent meg nem vagyok külföldi es valoszinüleg magyarabb vagyok, mint te. Es hol voltam en magyarellenes?

    Te mit tettel mar a hazadert, azon kivül, hogy esetleg hösiesen lekurvaanyaztal nehany ciganyt?
  • Whir
    #37
    "Egy katolikus papot nem lehet nenácizni!"

    már miért ne lehetne? pl. Prohászka Ottokár, aki a Horthy-korszak elején székesfehérvári megyéspüspök volt, egyúttal a korabeli antiszemita mozgalmak egyik vezéralakja is...
  • Madmaxx
    #36
    ...ennél már csak az jobb ha egy unreg osztja az észt....
  • Hunnenkoenig
    #34
    Ja, ettöl a "Plébános Úr"-tol meg egy az egybe elhanytam magam.
    Ezt az alszent, es sikamlos seggnyalast.....