17064






  • HU.man butcher
    #13222
    Ahogy mondod Deniboj, nekem a legnagyob 2,91 Mbit/s, a legrosszabb 1,6 Mbit/s
  • TS Zolly
    #13221
    Anno én is annyit fizettem elő, és most 2,4 Mbit.





    Közben csomagot modosítottam.
  • Deniboj
    #13220
    Ahány teszt, annyi eredmény. Legkisebb Datanetnél 1.34, Legnagyobb mittoménhol 2.133Mbit
  • Murry
    #13219
    Egy rakás sebesség teszt van itt
  • Me0w
    #13218
    Ahoz kepest, hogy anno 384/64-et fizettem elo, most valami 1,3 mbitem van mar :)
  • Me0w
    #13217
    De az legalabb stabilan ;)
  • Murry
    #13216
    Bandi nem akarlak piszkálni, de azért megemlítem, hogy az általad leírt 270kbit/s
    az csak 33,75 Kbyte / sec.
  • LBandi
    #13215
    ja most reggel nézem milyen ügyi volt a gép mert kéccer annyit kapott le mint szokott :D
    270kbit/s stabilan vazze :D
  • Beers
    #13214
    Ezek szerint csak nekem marad a szar,lagos,szakadós net :( !
  • Murry
    #13213
    Jaja 22.35 óta nekem is 276 Kbyte/sec megy a netem (2208 Kbit)
  • DropTable
    #13212
    Most nézem csak, hogy nekem is megemelték a sebességet :) 2200/200 Kbit/s . Egész jól megy. De a feltöltésin azért kicsit emelhetnének még. De sebaj a BF2 szépen fog menni rajta.
  • Beers
    #13211
    Így van,teljesen korrektek!
  • LBandi
    #13210
    Az midig mindent megold :D
    DE van aki mindent kipróbálna csak ne kelljen ujrarakinia :D
  • Kishawer
    #13209
    köszi! egy reinstall megodott mindent:)
  • Tgabbar
    #13208
    ha valaki használja a serial-t,akkor szólni kell az EA magyarországi képviseletének és küldenek másikat,kérdezd csak meg Beers kolegát :).
  • TS Zolly
    #13207
    Akkor ne vedd kézalol.
  • LBandi
    #13206
    manuálisan kell frissiten !
    ha meg már több hete baj akkor tüzfal!
  • Kishawer
    #13205
    Nincs valakinak ötlete, mi a fasom baja van a punkbusternek? állandóan ledobál, mi a picsa baja van? valaki segítsen pls, mert szétverem ezt a szar gépet egy baltával
  • izb
    #13204
    Ok!!csak ha kéz alatt veszem,akkor mi a garancia,hogy a serial az okés,és nincs másnak kiadva??
    Ja és az All-seeing eye proginál hol látom,hogy egy szerver free,vagy kulcsos??
  • HU.man butcher
    #13203
    Az csak botlás volt, hogy akkor jobb volt a pinged kicsit beteg volt a net!
    Amugy meg te mikor töltesz 360k-val?
    A 60 gigás limitet elismerem, szal nem kell felhozni
  • LBandi
    #13202
    UPC nagy kaki...
    mint a lépcsöház... sötét és korlátolt...
    30 giga korlát...
    meg buhernak plussza van aztán külföldön jobb a pingem is mint neki, angliában asztán jáccani sem tud... enniyt a chelloról... :D
  • Cobra.
    #13201
    Én is 512/128-ra fizettem elő még régen, és most lesz 2048/224. Szóval a dl megnégyszereződik, de az ul még a duplája se lesz. UPC-nél jelenleg egy ezressel olcsóbban 1536/512-t adnak, igaz 30Gb limittel (de gondolom ők is fognak emelni a közeljövőben). Ha lenne lehetőségem, váltanék.
  • Deniboj
    #13200
    +m
  • Deniboj
    #13199
    Mennyire is fizettél elő? Én 512/128-ra. Ahoz képest most van 1500/?. Nekem megfelel, Neked mi kéne még? Szájli.
  • Cobra.
    #13198
    T-Online ettől a hónaptól és ****** be, mert ezután az upload csak 10%-a lesz a download-nak.
  • TS Zolly
    #13197
    Na ide is kiirom!!!

    Battlefield2 video letöltése közben vettem észre, maximális letöltési sebesség 270k! Áve Matáv-axelero! Vagy ahogy hijják majd öket!
  • Beers
    #13196
    Meg kell venni!
    Kéz alól már 1500-2000 Ft-ért is megkapod!
  • izb
    #13195
    Ja!
    Hihetetlen,hogy nincs egy normális szerver,ahol még emberek is vannak.
    DC re gondolok.Ami jó lenne,ott nincs senki:(
  • TS Zolly
    #13194
    Invalid cd key? Mert akkor egy eredeti játék sokat segít.
  • izb
    #13193
    Hi mindenkinek!
    Mondja már meg nekem,hogy hogy a túróba lehet bejutni az alábbi serverekre??
    Egyfolytában nem jó key re hivatkozik,mikor kidob.
    -gs.dc
    -Hard Road
  • datango
    #13192
    sör + palinka = kalinka .)
    --

    sztem meg keveset lőőtök RPG vel "AZ A BAJ" ! :)
  • Murry
    #13191
    Forrás: HWSW fórum
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Idézek a májusi számla mellé kerülõ T-Com Hírmondóbol:

    " A jövõröl.

    Meggyõzõdésünk, hogy a T-Com hazánkban egyedülállóan sokrétû szolgáltatóként optimális választás lehet mindenki számára. Elkötelezettek vagyunk, hogy ügyfeleink bizalmát kiérdemeljük, ezért egy sor innovatív szolgáltatás bevezetését tervezzük.

    Elsõ lépésként a T-Com májusban díjmentesen továbbemeli, azaz a tavalyi évhez hasonlóan ismét jelentõsen megnöveli az ADSL internet sebességét. "

    Gondolom részleteket május 6-ika után közölnek, amikor megtörténik a márkaváltás.
  • TheGOro
    #13190
    Hát nem tom mi változott, valami szarabb lett az biztos ;>>> De most mégtöbb a rám sem néz, és nem is lő killek géppusival. Akit meg lelőnék azt kidobja a PB...
  • TS Zolly
    #13189
  • TS Zolly
    #13188
    Norbival vagy anélkül, akkor sem ér a mocskos csiterek ellen semmit. Cossaks2-ben remélem nincsenek csiterek!
  • DannyL
    #13187
    Hi all! Nosztalgiából ránéztem CB-re, elég érdekes kis köcsögök vannak az első helyen :). Ennek a KGW-nek szépen elkentünk a száját, most meg ott trónol elöl, hát lolka.

    Ment a zokogás, hogy így a ping úgy a ping, erre persze Robzie a maga stílusában:

    gen.Rob**** (U'42) 16 Nov 14:09 Reply
    I don't think so our ping better like yours. Cya next time buddy!;-)

    Na mindegy ez csak egy kis szösszenet volt részemről, csak a meglepettség miatt. ;) Fel kéne raknom megint, kicsit hiányzik. :)
  • TheGOro
    #13186
    PB uápdét volt norbival...
  • CAD
    #13185
    Nah tessek... ezert kell BFTV stb, hogy az ilyen tetves ciganyokra ra lehessen huzni a vizes lepedot.
  • TS Zolly
    #13184
    Hát nekem tegnap annyira elvették a játékkedvem, hogy war közben ki is léptem a szerverről. Egyszerüen nem bírtam már idegileg. Többiek észre sem vették. Elszámoltam tizig , és szóltam nekik hogy pausaljanak, mert nem vagyok a szerveren. Persze egyből rájöttek a csapattársaim miért is nem vagyok ott.
  • Lancimator
    #13183
    Igen emlékszem, nekünk is volt egy hasonló a Requiem ellen. Egy szerencsénk volt, hogy lámák voltak, de nagyon. Viszont akkora csítereket még nem láttam. Nem is szégyellték!!! Kicsit felűnő amikor az ember SZÓ SZERINT (élve tehát nem a halott bug) felszáll a háztatőre (és nem robbanástól). Kicsit meglepődtem. Másik: látom meghal xy a migben. Rá fél percre kiírja hogy Ő megölte MIGGEL asszem a Terrort. Érdekes.
    Na akkor elgondolkoztam hogy ennyire feltűnő csítek ellen sem ér semmit a pb és nem lehet semmit csinálni. Ez elveszi egy idő után a játékkedvet.