17064






  • Danny
    #172
    Ja és már elkezdi installálni a cd2-t és félúton áll meg, nem rögtön az elején.
  • Danny
    #171
    Az install azt írja ki a cd2-nél, hogy rossz kötet van a meghajtóban. És már 2x letöltöttem más embertől a 2es cd-t és ugyanazt írja mindíg.
  • TheGOro
    #170
    Az Install ír hibát, vagy maga a játék indításakor ad DEVICE NOT CREATED 2 üzenetet?
  • Danny
    #169
    Enter The Matrix-ot képtelen vagyok felinstallálni mert mindig valami hibaüzenetet ír ki. Fos! GTA VC RULEZ !!! Legjobb!
  • Danny
    #168
    Töltöm is, bár rohadt lassan mászik lefele. FilePlanet-ről kemény 20k/sec -el. 2 óra.
  • Tyler
    #167
    Nekem is lentvan nemsokára.
  • Petko
    #166
    Kinn a .35 os dc... nemsokara felrakom a szerverre
  • TheGOro
    #165
    Tudom, hogy mindenki elfoglalt, (többek között én is) de pár napja már letölthető két új gamma:
    -Enter The Matrix (kicsit bugos, kicsit sok a reklám, de garantált izgalmak, akciók, szép mozgások. Habár a pályák, s azok textúrái nem annyira részletgazdagok, részben kárpótol minket cserébe, a szép játékos modellek, a zene, és a hangok. S az előbb említetteknek köszönhetően nem kell hozzá a legmodernebb konfig, csak sok hely mivel a játék 4db CD-ből áll, és telepítés után 3Gb-ot szakít le winchesterünkből!)
    -GTA: Vice City (Miami Vice feeling, de valami mégis hibádzik. Talán a feneküket különösen intenzíven, és természet ellenesen riszáló lányok? Vagy a hanyagul kidolgozott ember modellek? Vagy talán a játékkal szemben támasztott igényeim nőttek meg a MAFIA után? Mindenki döntse el maga, viszont felhívnám a figyelmet a kivételesen rusnya, és igénytelen menüre. Röviden: CSAK GTA3 fanoknak)
  • Danny
    #164
    Nekem is kezdődi, már most nagyon sok zh-m van. a héten van pl. 3. De én se fogom kibírni, és majd így pihenek 2 könyv között. Szóval majd ha egyszerre pihenünk akkor összehozzuk! :) Egy kalappal a vizsgákhoz!
  • Petko
    #163
    persze főnök csak előbb felrakom rendesen a cuccokat hozzá...
    az előbb viszont a rossz hírt nem közöltem, hogy sajna a rohadt vizsgaidőszak is elkezdődött és eléggé bezavar a játékba, de úgyse fogom nélküle kibírni:)
  • Danny
    #162
    Akkor valamikor mehet a dogfight? Ahogy megbeszéltük! Persze barátságos!

    Ui: serverrel semmi gáz nem volt szerintem
  • Petko
    #161
    jól megy a szerver? mer a hetvegen nem vagyok pesten hogy ellenorizzem..
    jó hír(főleg nekem), hogy megvan új gépem, és természetesen kispárnát kellett az állam alá rakni amikor végre így kipóbáltam a bf et:) 1024x768x32 minden fullon amit csak lehet, és táj repkedésnél nem megy 80 fps alá:) persze akcióban próbáltam sok bottal, de úgy már ez is be-be akadozott durvább robbanássorozatoknál
  • HU.man Josy
    #160
    Nem ír senki? Kár...
  • Danny
    #159
    Link Petko szerverére, ahonnan letöltheted a mapokat!
  • Danny
    #157
    Szétfórumozzuk az agyunkat! lol
  • Danny
    #156
    Na eltakarodok kajálni, majd Visszatérek!
  • Danny
    #155
    az jó kis város, mert be lehet tanulni. Pestet képtelenség ennyi idő alatt :D
  • Danny
    #154
    lol Jól nézhettetek ki! Én kresszen átmentem elsőre, nekem a forgalmin voltak gondjaim. 2x elkaszáltak. Egyszer lenyomtam egy Mercit főúton 90-el (akkor még 80 volt a határ), másodszor meg nem adtam elsőbbséget (szerintem sima ügy volt :) ) és bekanyarodtam egy másik autó előtt. Hülye buzi vizsgabiztos, tököm kivolt vele. Egyébként én Vácon vizsgáztam forgalmin.
  • TheGOro
    #153
    upsz elég érdekes mondat lett, túl sok a szék a mondatban!
  • TheGOro
    #152
    jövő héten valamikor
  • TheGOro
    #151
    Nálunk is k*rva meleg volt, és mindenki (kivéve az enyém, mert én tegnap szívtam meg, és tanultam az esetből) gatyája úgy nézett ki mintha besz*rt volna, mert a székekről, a nagy melegben, és az izzadság miatt leolvadt a székektől valami barna színű pác, és az mindenkinek megfogta a nadrágját, pólóját!
  • Danny
    #150
    Remélem meglesz a 2esem! Ez csak ahhoz kell hogy mehessek szóbelizni. Neked mikor lesz a kressz?
  • TheGOro
    #149
    na az nem olyan rosz! Gratula
  • Danny
    #148
    Egyébként meg tetű meleg 35fok volt az előadóban és lerohadt rólam a gatya, izzadva jöttem ki, mint mindenki. nem lehetett kinyitni az ablakotHülye buzik becsavarozták, nemtom minek.
  • Danny
    #147
    Hát volt 9 elméleti és 9 gyak. feladat. Elméletet mindet vágtam gyakból 2-t el*tam.
  • TheGOro
    #146
    Na és mi volt a pénzügyi biz-bazon?
  • TheGOro
    #145
    de addig is gyűlnek fojamatosan az ötletek, hogy a map még igényesebb, izgalmasabb, és egyénibb legyen a többinél!
  • TheGOro
    #144
    Olvasom, csak eddig játszottam! :)) A pálya készül, de kicsit késni fog, mert elkezdtem, új textúra készítésbe fogni, amelynek renderelése több mint 3 óra, s nagy mérete miatt nem tudom szerkeszteni, mivel nem fér bele a memóriába,így holnap megyek beszerzek még 1 modult
  • Danny
    #143
    az újraélesztés még folyamatban...
  • Danny
    #142
    Halott ez a topic bazz! :( Még a készítője se olvassa.
  • Danny
    #141
    TheGOro! Hogy állsz a pályáddal? Mikor próbálhatjuk ki?
  • Manta
    #140
    Én is így csinálom, de 20-ból 1 jó. Mindegy, végülis van elég, inkább azt kellene kitalálni, ha már nincs forgalmas magyar DC szerver, hogy min játsszunk, mert inkább játszom 5-6 magyarral, mint csupa külföldivel.
  • TheGOro
    #139
    Én befilterezem ASE-ban, azt kiválasztok eggyet és próba, de legközelebb benyomom a kedvencekbe a legjobbakat, s közreadom.
  • Manta
    #138
    Tudsz párat mondani?
  • TheGOro
    #137
    A SEATTLE-n én is játszadozdam, de amcsi szerver, mostanában német szervereket szoktam nézegetni, király pingek, és még 1 bunkó álattal sem találkoztam!
  • Manta
    #136
    SEATTLE-T3-DC is tört, 40 fős, gyakran full, de szarabb ping.
    Amúgy inkább KP 100Mbit.
  • Manta
    #135
    Közben találtam egy BF ctf szervert, ami tört, DC-ből még nem.
  • Looserke
    #134
    nakam = nekem :D
  • Looserke
    #133
    Én a KP LeChuck-on (32 player) és a KP 100 MBit-en (40 player) szoktam nyomulni ezek svéd szerverek és tört mind a kettő és nakam max 50 szokott lenni a pingem! De egyébként az ASE látja mind a kettőt!
  • HU.man Josy
    #132
    Köszi szépen!