17064






  • Maxxx
    #219
    baz.. okok, hogy ez yo, meg az yo, de ez sem tort szarver :ppp

    Nekem (se) meg nincs kedvem 10+e forintot kiadni hirtelen 1 keyert :pp

    DW van... ok de most miert halt leee ??? Petkoo heelp...

    pls Aki tud TORRRRT szarverokat irjon !!! --- illetve hogyan lehet megkulonbozteni a tort szervereket akar BF-ben, akar DC-ben ??? (mert csben odairjak, hogy nowon ok... de itt ???

    Jatszanank tobben DCvel - par haver... de igy :p
  • Danny
    #218
    Van egy nagyon jó holland szerver. Nem akad, nem lagzik, itt a neve és címe:

    TCGO.nl - The Phantom Server
    213.189.6.44:14567
  • TheGOro
    #217
    Ja tényleg mostanában nem látom a DW-t?
  • Danny
    #216
    Peeeeeetkóóóóóóó! Mi van a DW-vel? Hiánycikk!
  • Danny
    #215
    Csak azért mentem be mert a többi zászló már a miénk volt.
  • Borg
    #214
    Háborúban csak a gyengék akarnak szabályokat.
  • TheGOro
    #213
    Nem csak ott viselem rosszul! Minden pályán ahol nem elfoglalható bázison ellenfelek nyüzsögnek.
  • Danny
    #212
    Ja ez valami pálya szerkesztő.

    Nem igaz, hogy milyen rosszul viseled ha bemegyek a főbázisotokra Bocage-on M10-el!
  • TheGOro
    #211
    Re! Hogyha olvasgatjátok/nézegetitek az Sg Bf fórumot akkor észrevehettétek, hogy megint volt időm játszani, sőt Dannyval találkoztam a mai nap a HBA szerveren. A bfcentral file szervere nem működik, a bftracks-el sem tudom mi van... Természetesen a Battlecraft42 még mindig nem jelent meg...
    Képek a battlecraft42-ről
    A Battlecraft42 hivatalos weblapja
  • Yan
    #210
    :(
  • Danny
    #209
    Igen már nem! Próbáltam másikat találni de nem sikerült. :(
  • Yan
    #206
    Már nem jön :(
  • Petko
    #204
    majd lehet megnézem, bár én az eredetivel is meg vagyok elégedve
  • Danny
    #203
    Az yoo! Ezt a hang cuccot próbáltad már? Szerintem elég jó lett.
  • Petko
    #202
    Üdv!
    Na en is ide tudok már nézni mer 6 vizsga megvan a 7 ből:) Szal cdkey ellenőrzés firewall kihagyás miatt volt, de már resetletem, ugyhogy újra jó, és beenged. Szokasos "linux szerver suxx" témahoz annyit, hogy ez van de nem tiszteletlenségből... Viszont pont napok kérdése hogy kijön az új szerver az 1.4 es patchel, és máris 42 esként indul újra tökéletes teljesítménnyel
  • Danny
    #201
    Na már vágom, hogy miről beszélt Lacus! Szóval kiadtak egy izmos kis Sound Pack-ot a DC-hez amiben sok sok új és reálisabb hang van. Innen lehet letölteni:

    http://www.bfcentral.com/pafiledb31/pafiledb.php?action=file&id=501
  • Danny
    #200
    Hogy cserélted ki?
  • Danny
    #198
    Már sikerült megcsinálnom.
  • Danny
    #197
    Ne szidjad, örülj hogy van egy hely ahol néha összeugorhatunk egy játékra mi magyarok. Ha kijön az 1.4-es pöcs, jobb lesz a linuxos mit a winfosos.
  • Borg
    #196
    Igazából nem vettem észre;)

    Másrészt kicsit összeszedhetné magát már mint a magyar DCs közönség, mind a szerver.
    Kellene már valami stabil jól játszható magyar DC.
    Elég sux ez a linux szerver, akad is, bugos is...ÜRES IS...

    Igy mindig külföldi szerverre kényszerülök.
  • Danny
    #195
    Helyesbítek: Egyetlen DC szerverre sem tudok felmenni
  • Danny
    #194
    Petko! Nincs ötleted, hogy miért nem tudok felmenni a DW-re? Folyton azt írja ki hogy invalid cd key, pedig eredeti BF-em van. És mindenhova máshova fel tudok menni csak a DW-re nem.
  • Danny
    #193
    Utáltam a matekot. Középiskolában 4 évig, egyetemen is még 2 évig tanultam. Ma sem tudom, hogy végeztem el az első 2 évet az egyetemen. Sok sikert a többihez. Nekem most kezdődik a vizsgaidőszak és a szopatás. Eddig csak 6 mrd zh-t írtam! :)
  • TheGOro
    #192
    Hi
    Gondolom észrevettétek hogy mostanában nagy inaktivitásba vonultam ez többek között a (3.-os)Matek kisérettségi, illetve az arra való felkészülésnek köszönhető. A lázas tanulás folyományaképp 4-est kaptam, aminek nagyon örülök, mivel az osztály 1/3-át meghúzták. Lassan újra tovább tudom folytatni a map készítést...
  • HU.man Josy
    #191
  • Danny
    #190
    Mókás! :))
  • HU.man Josy
    #189
  • Danny
    #187
    Ez az új pálya amit Petko most rakott fel a DW-re (Inshallah Valley), hát ez valami mesésen szép.
  • Danny
    #186
    A sebaly = sebaj ! Ehh
  • Danny
    #185
    Ehh Petkó akkor nem itt a hiba, én meg leszedtem az egész BF-et meg vissza! :)) Sebaly, ráfért már a vérfrissítés. Az a poén hogy a HBA és Dragon szerverre is csak úgy tudok felmenni ha játékon belülről connectelek. És ezt mind ma hoztam össze. Tiszta káosz van. OMG? Levele!!!
  • Danny
    #184
    Huh itt vagyok! Nem engedett be a bitang.
  • Petko
    #183
    most néztem meg... nekem is így tesz, ugyhogy nemsokára kiveszem a market gardent a rotationbol...
  • Danny
    #181
    Gáz van babám! Ha DW-n Operation Market Garden megy, akkor miután betölti a pályát, rögtön kivág windowsba. Kivan a tököm, főleg mert nem értem miért.
  • Danny
    #180
    Ja hát a tűzfalam azt nem tudom kikapcsolni, mert meg van osztva nálunk a net és a tesóm gépe a szerver. Így az enyémen az XP miatt eleve nem lehet kikapcsolni. Mondjuk annyira nem izgat a játék.
  • TheGOro
    #179
    tűzfal
  • Danny
    #178
    Mi az a Kerio PF?
  • Danny
    #177
    Daemon-al telepítettem.
  • Tyler
    #175
    ne cd-ről hanem daemon virtuális meghajtoról telepitsd.
  • TheGOro
    #174
    Nem a gép erőforrásait használja jól ki, hanem ha megnézed, az épületek kidolgozása jóval rosszab mint az GTA3-ban, van olyan épület, ami csak egy kocka, és textúra van ráhuzva. Az ETM 2-es CD-jénél nálam is voltak gondok először, azután kikapcsoltam a Kerio PF, mert a kettő valamiért üti egymást.
  • Danny
    #173
    GTa VC-ben az a fasza, hogy a gép erőforrásait nagyon szépen használja. Nekem Celeron 2 1.2-es procim, 384 SD Ram-om és egy Gef2-es kártyám van és 1024x768-ban 32bit-es színmélységben akadás nélkül gurul a game. Szóval ez nagyon jól meg lett csinálva. BF pl. csak 800x600-ban 16 bit-en megy jól.