17064






  • Danny
    #305
    Nincsen még egyiken sem F-117. Azt még csak most modellezik. Majd a köv. kiadásban lehet hogy benne lesz.
  • Dns5000
    #304
    koszi mar rajottem :)
    marha nehez helikoptert vezetni
    melyik palyan van f117a?
  • Danny
    #302
    1.,A start menübe berakja magát, onnan indítsd.
    2.,Futtatás-ba írd be ezt: "F:\Battlefield 1942\bf1942.exe" +game desertcombat -természetesen a saját BF-ed elérési útjával.
  • Dns5000
    #301
    felraktam a az alap bf-et +68mbs 1.4es patch aztan crack es a dc0.38d-t es amikor a custom gameba ballitom hogy dc0.38d activate akkor kilep :((
    nem kellet volna ennek egy ikont raknia valahova hogy egybol a dc induljon vagy mi a hiba ?:(
  • Danny
    #300
    Kipróbáltam ezt az Elite Force 2-t, de ez nekem nagyon scifi. :) Nem az én világom.
  • Danny
    #299
    Lacixx: A "befejeztem ok" -t úgy értettem, hogy befejeztem a gyalogosok öldösését helikopterrel. :)
  • Maxxx
    #298
    "ERROR - DATA DIFFERS FROM SERVER" --- bf (+DC 0.38e is) 1.4 + minden ahogy swgy.hu forumon van, es ezzel a hibaval nem tudunk egymashoz csatlakozni - !CSAK LANON! nem tudunk konnektalni ! (neten megy) :( - barkinek vlmi tipp, mondja... thx
  • Borg
    #297
    StarTrek:Elite Force 2

    Amúgy Q3:TA engine...
    És igencsak félreteszem most a DC-t emiatt;)
  • Danny
    #296
    Nem szóltam, fenn van csak nem vettem észre. :)
  • Danny
    #295
    Ez az Elite Force nem is volt fenn isonews-on. Honnan került ez elő?
  • Danny
    #294
    valóban :)
  • Tyler
    #293
    Te a strike forcera gondolsz ez meg a star trek
  • Danny
    #292
    Ez valami Unreal engines mod, nem?
  • Lacc
    #291
    Elite Force 2? Bár nem biztos.
  • Lacc
    #290
    Nagyon über ez a .38-as verzió! Egyre balanceosabb a mod, egyre jobban néz ki, és az az új pálya is nagyon ott van a szeren!
  • Danny
    #289
    Nekem csak 384-es ADSL-em van. Mi az az EF2?
  • Borg
    #288
    Nekem sem gond, ugyanugy 512-es ADSL van.
    Csak éppen in-fact idegesitő, hogy minden DC kiadáskor többszáz megát le kelljen húzni.

    Amúgy este EF2 multi lesz, lehet picit rossz időpontban is jött a 0.38:)
  • Petko
    #287
    8 korul probaljunk osszejonni sokan a dwn... aszittem hogy mostmar magatol megfog telni, de ugylaccik meg mindig toborozni kell
  • Danny
    #286
    Jóvan, nekem nem probléma hogy így van! :)
  • Petko
    #285
    ha csinalnak patchet azis kb. 200 mega lett volna mert a hang az 120m, meg a 2 uj map ami bennevan az meg egyutt megin szaz... szoval akkor minek szarakodjanak patchel
  • Danny
    #284
    Gondolom arra gondolsz hogy miért nem adtak ki egy olyan patch-et ami 0.35-ről 0.38-ra patch-eli. Hát jó kérdés. Valóban kisebb lett volna. De így legalább csak egy file-t kell tárolni. Mondjuk akinek kicsi a sávszélessége annak ez tényleg gond, de még nekem is ADSL-el lent volt 2 óra alatt. Közben nyomtam egy szigorlatot és mire hazajöttem már lent is volt. :) Nem olyan vészes sztem.
  • Borg
    #283
    Anyway, elég töketlen társaság, hogy patchet nem tudnak kiadni...
  • Danny
    #282
    magánügy
  • Tyler
    #281
    thx már megvan
  • Tyler
    #280
    mi meg rád
  • Borg
    #279
    326MB na menjenek ám a faszba... miét nem tudnak egy patch verziót is kiadni?

    Most amúgy is EF2 jön le, szarok is a DCre úgydöntöttem...
  • Maxxx
    #278
    Nah, akkor mostmar mi is gyuvunkkk bekkk DC-zni 1000el :)

    Az ellenek csak annyit uzennek: NE engedjen felszallni a helikopaterokkal :)

    Jah... vlmi idopontot le kellene dumalni, hogy ne csak 2-3 ember csaszkaljon fel a szarverre osszevissza, hanem 1szerre minel tobben....



    pl ***minden nap este 8*** ?
  • Danny
    #277
    Lifeforce linkjét gondoltam berakom ide is, ne csak a BF fórumon legyen ott. DC 0.38d Download by Lifeforce
  • Danny
    #276
    1.38? De jó neked. :)
  • Looserke
    #274
    Legyütt...
  • Looserke
    #273
    Méééééég 2 perc...és....
  • Looserke
    #272
    Még 9 perc...és...
  • Danny
    #271
    Ez meg mi?
  • Petko
    #270
    ha gondolod atranthatom, bar mostmar mindenhonnan jon full speeddel kulfoldrol...
  • Looserke
    #269
    Még 5 perc és elkezdem lehúzni a Fileplanet-ről, kb15 perc és nállam lent lesz! Ha megmondjátok, hogy kell feltölteni valahova, én felteszem.
  • traXion
    #268
    http://gamefiles.blueyonder.c.....rtCombat0.38dFullInstall.exe
  • traXion
    #267
    a Schell olajipari céget kihagytad a képről!
    Bünti lesz! :D
  • Tyler
    #266
    Itt vagyok én is,ja petko ha átrántottad valahová a 38-ast ami most jött ki akkor lécci közöld thx.
  • Danny
    #265
    EMBEREK! LASSAN A "DESERT COMBAT" TOPICOT ÁT FOGJUK KERESZTELNI "PETKO ÉS DANNY DC-ZIK" TOPIKRA. Ahogy a nagyok mondanák odaát a BF topicban: ÉLÉNKÜLNI!
  • Danny
    #264
    Ahham, jól teszi! Egyébként van itt bug az AH-nál is. Az irányítatlan rakáték kilövésének megkezdésekor akármilyen erősen nyomod csak egyet lő ki. Utána kb 5 mp szünet és aztán a többit már lövi sorozatban. Ja és nekem bungeezik a szerver, nemtom neked milyen. Pedig 25-ös pingem volt. Valahogy darabos. De nem is csodálom, majd a 0.38-ban biztos megoldják.