17064






  • Danny
    #387
    Attól hogy a szám címeket tudom még a műfajt nem ismerem ,)
  • traXion
    #386
    www.desertcombat.com
  • Danny
    #385
    Mármint DC++ -on :)
  • Danny
    #384
    Kerestem DC-n de én sem találtam ilyet :(
  • HBA Danny-meló
    #383
    Fingom sincs. És milyen számok vannak rajta? Allah Ahbar Trance And Funk Collection? :))))
  • traXion
    #382
    Na, megjelent a Desert Combat OST audio CD! Valaki tudja honann tudjuk lewarezolni, mert DC++on nem láttam :(
  • izb
    #381
    Ami a térkép alatt van
    vörösök kékek a számok!!
    Fene sem tudja hogy mi a rendes neve!!
  • HBA Danny-meló
    #380
    Sztem a ticketekre gondolt.
  • Petko
    #379
    mit értessz user szám alatt? mi 1425?
  • izb
    #378
    Egyébként királyak az uj pályák,és nagyon kircsi hogy csinálod!!Remélem jo sokáig.....
  • izb
    #377
    Meg lehetne dumcsizni,hogy az uj pályákon ne ekkora legyen a user szám??
    Mint mondjuk a DC_Umm_Qasr_Harbor pályán??
    Az az 1425 egy kicsit sok:))
  • traXion
    #376
    már töltöm a custom mappokat, nagyon várom őket :D
  • Danny
    #375
    Jaja, az nem járható út, hogy csak custom van. Max. pluszba lehet 1-2.
  • Petko
    #374
    nem azt mondtam hogy nem rakok fel... ponthogy most nézegetem őket és ma már lesz fent néhány új.. csak azt mondtam hogy az viszont nem működne, ha mindent kiszednék ami mostvan, és csak custom...szerintem még üresebb lenne a szerver tőle
  • traXion
    #373
    Aki lusta letölteni, az nem igazi fan, én már unom ezeket a mappokat, tegyél fel újakat légyszíves!
  • Danny
    #372
    :D Szép volt, de mint látjátok én nem voltam ott, tehát nem mérvadó :DDDDDDD
  • Petko
    #371
    http://dw.unisoftnet.hu/bm212.jpg
  • Petko
    #370
    http://dw.unisoftnet.hu/bm212.jpg
  • Petko
    #369
    Mútkor találtam egy jó német szervert, ahol korrekt csapatjátékosok voltak és céloztak is nekem (ez más szervereken rohadt ritka, mert teli van individualista barmokkal).. szal itt az eredménye:

  • Petko
    #368
    http://www.cnn.com/SPECIALS/2003/iraq/forces/weapons/index.html
  • Petko
    #367
    ja meg ha sok a custom attól félek hogy még ennyien se fognak jönni mer lusták letölteni.. ahogy pl. a ts el is volt, hogy kérdeztem hogy használák e az emberek, és erre megicsináltam a szervert, azóta se használja senki.
  • Danny
    #366
    Micsoda? Azért nem kéne kihagyni mindent ami eddig rotationba volt? Meg vagy húzatva Traxi? :)
  • traXion
    #365
    Petko, sztem rakj fel újjakat, és amik eddig voltak rotationbe, hagyd ki!
  • Danny
    #364
    Hát nekem tetszett, de ahogy te gondolod. Meg ahogy a szervernek tetszik. Meg volt az az Operation Razor. Az is klassz pálya.
  • Petko
    #363
    de mostmár akkro elkezdem rakni a customokat, csak egész eddig azthittem, hogy .4 et már mostanában kiadják (mert egész eddig kb. 1 hónap eltérés volt minden kiadás között, és ezek alapján most jött volna ki). Az Iraqi dam egyébként eléggé gagyi volt én ugyemlékszem. De nézd meg localban, és ha még mindíg tetszik berakjuk.
  • Danny
    #362
    Petko azt az Iraq Dam nevű pályát nem rakod be rotationbe? Az elég jónak tűnt.
  • Danny
    #361
    Iszonyat nagy seggfejek vannak, kicsit sajnálom Archangelt, hogy megint megtalálták.
  • Petko
    #360
    ja akkor a sima gepuskas, bar szerintem azok pont gyengek (egyebkent azer nem gondoltam ra mer az nem forog:) )...
    Ja latom a bf es topicot, nekem is beszolt valaki felengzős kedvében értelmetlenül.., majd megunják
  • Danny
    #359
    Leütlek ember! :) Én a izére gondolok na, arra a gyalogos faszira akinek a legnagyobb géppityuja van, mittomén milyen típus.

    BF SG-t olvastad?
  • Petko
    #358
    ja megvan, bizonyara az apache loveszere gondolsz.. szeritem az ugy kiraly ahogy van.. meg talan lehetne kicsit erosebb, surubb golyókkal
  • Petko
    #357
    de most ténleg, akkor te nem is gyalogosra, hanem a black hawk gepagyusara gondolsz?
  • Danny
    #356
    Jóvan ne kötekedjé mán én arra a heavy assault-ra gondoltam akinek az a forgó morgó gépágyúja van na.

  • Petko
    #355
    ezt magyarázd:)
    supportos csavónak aknája, dinamitja, kése, csavarkulcsa, shotgunja, aknavetője van... ezekkel melyikkel lehet hatásosan támadni egy levegőben lévő helit?
  • Danny
    #354
    Van benne valami. És igazából a supportos csávó fegyverét sem értem. Úgy kilehet vele osztani az AH-t hogy az már fáj.
  • Petko
    #353
    jo nem veled van bajom, mert te gyakorlott vagy es be tudsz celozni, igy ok hogy lelossz.. de mara az a gond hogy az is kilo aki eltalalni is keptelen, csak a kornyekemre lo... es pont ezaz hogy mar olyan nincs is hogy vissza kell fordulnia, mer ennyire eros lett
  • Danny
    #352
    Lényeg hogy úgy megszórom első nekifutásra a tankot, hogy ne kelljen visszafordulnom, mert olyankor kapom a legnagyobb pofonokat ha nem robban fel és vissza kell rá fordulnom.
  • Danny
    #351
    Megígérem soha sem lövök melléd :D
  • Petko
    #350
    De szerintem .38 ota erositettek rajta... addig nekem ok volt, amig ugy 2 hellfire telibe kellett egy tank tetejebe... de mostmar minden lamer korbelo 3 hellfirerrel, egy se talal be, es megis felrobbanok.. ez igy mar szar
  • Danny
    #349
    Brutkű állat ez a Challenger.
    Heli: Én soha sem spórolok a rakétákkal. Ha rárepülök egy tankra akkor legalább 3 hellfire és vagy 10 gagyiroket megy 1x-e. Soha sem számolgattam, hogy mennyi kell ebbe, mennyi abba. Ha elfogy akkor visszarongyolok tölteni azt kész. Közbe meg szarrálőnek általában dehát ez van azt kész. :)
  • Petko
    #348
    ja, de néha ténleg csak okoskodni próbálok, ugyhogy nemkell mindíg bedőlni nekem:)

    látom most rádjött a heveny helimánia..:) én most unszimpatizálok a helikkel, mert már kezdenek őrületbe kergetni, amikor lelövöldöznek.. mostmár azér eléggé zavaró hogy bármelyik helis kilő egy tank/vagy tüzérlövegből, amíkor eddig ez nem volt ilyen egyszerű (és nagy faszság is, hogy egy durván páncélozott járműnek csak ennyi kell).. mintha a .38 ban a stingeren gyengítettek volna, a helinek a hellfirejét felturbózták volna.. nagy buzik.. én most inkább tankmániában szenvedek, ezért is mellékelek egy képet akkro én is a britt challenger II-ről: