17064






  • Danny
    #557
    Hanyagolom
  • TheGOro
    #556
    nah ezt is fel lehet fogni tengerparti cuccosnak... :))) mindjárt csinálok 1 tengerparti pályát battlecraftal csak mondj valami jó alapsztorit aminek van valami igazságalapja
  • Petko
    #555
    hat ugy illik bele hogy iraknak a tengerparti reszen van egy al khajif nevu kikotovaros ahol az amerikaiak megkeztek az offenzivat az operation freedomban... igaz valosagban ott nem volt elleanallas, de ez egy alternativ tortenetet ad
  • TheGOro
    #554
    ennyi erővel a dock os pálya hogy illik bele... a Guadal Canal azért jó mert azon van a tomahawk
  • Petko
    #553
    emlexem mennyien anyaztak hogy a berlin hogy illik a dc mapcylebe (pedig azt fel lehet fogni egyszeru varosi harcnak)... erre egy oceaniai paja hogy illene mar bele a dc theme be
  • Jacek
    #552
    igen azota rajottem mia a tomahawk:))) de azert majd megprobalom:PPP
  • M@TriX
    #551
    ;)
  • TheGOro
    #550
    és a guadal canal-t is becsúsztattad a mapcycle-be???? :)))
  • Petko
    #549
    már 25 perce .39k a dw
  • M@TriX
    #548
    hát igen, ügyebár az Apche-nak alapból nincs TomaHawk-ja, de ha ráaggatnának egyet akkor biztos lezuhanna. :)
    Ha meg arra gondolt, hogy lelövik az Apache-odat egy Tomahawkal az meg még nehezebb lenne, ámbár nem lehetetlen. ;)
  • TheGOro
    #547
    Juj de jó volna ha fenn lenne a 0.39k a DW-n, juj de jó lenne... és akkor rögtön bele is lehetne rakni a Guadal Canal pályát a mapcycle-be... juj de jó volna...
  • TheGOro
    #546
    Nem tom mi köze van az Apachenak a Tomahawkhoz?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
  • Jacek
    #544
    remelem is igy hamar le esel az apache-al:DDD
  • TheGOro
    #543
    küldj illusztrációkat !!! jah és Tomahawk powa!!!! Nagyon királyul irányítható :)))
  • Danny
    #542
    Elmegyek egy délelőttre valahova és tuti hogy akkor jön ki valami. Na én is felrakom, de ha úgy akad mint a 0.38 akkor megint hanyagolni fogom.
  • Petko
    #541
    hmm.. nem "vágom" azt a bugot... én is feltehetek egy hasonló jó kis kérdést... ez most hogy jön ide ebbe a topicba?
  • TheGOro
    #539
    Na akkor látom ma már nem fogok a DW-n 0.39k-zni, addig localban próbálom terelgetni az új irányítható tomahawkot :)))
  • Petko
    #538
    ja persze hogy foglalja a savomat, es ne tudjak planetsidozni:)
    majd elintezem valahogy, de tuti nem a feltoltos modszerrel
  • traXion
    #537
    igazad van a feltöltéssel kapcsolatban, de estére, vagy ha alszol, addig berakhatod uploadolni, hogy nekünk jó legyen! :)
  • Petko
    #536
    jahogy megin a rohadtekok exes filet raktak ki... jovan en addig nem fogom most updateolni a szervert amig nem jelenik meg a neten valami normalis csomagolt file, mert semmi kedvem azzal kinlodni hogy adsl el letoltom, elidnitom, osszecsomagolom zipbe, es 100 megat feltoltok a 64k s uplinkel
  • Petko
    #535
    hát ez csak a személyes véleményem volt, az sw demoban semmi "fejlesztőt igénylő" bővités nincs az üzemanyag fogyás kijelzőn kivül... azon kívül minden ami benne van, azt már valamelyik modder csapat eldurrantotta
    Más: nemsokára updateolom .39 re a szervert, de én mondjuk már meg se nézem, csak legközelebb esetleg a .4 esnél rakom fel a bf et hátha akkor lessz benne valami újdonság is
  • AirborneRanger
    #534
    nekem is!
    Ha már a képeknél tartunk:
  • TheGOro
    #533
    mindjárt lenn van a 0.39k :)))
  • TheGOro
    #532
    És amit nagyon vártam 0.39k
    • Tomahawk Guided Cruise missle *
    uhh jeeeeeeeeee
  • AirborneRanger
    #531
    Az alján? Hátha a tetejére ejtik akkor jó nekeik!
  • traXion
    #530
    Petkow figyelmébe custom mappok szempontjából!

    Custom Maps
  • TheGOro
    #529
    Ejtőernyő????
  • traXion
    #528
    A 2004-es Katonai Divatból:



    Black Hawk



    Az orosz csoda, der T-72 :)

  • AirborneRanger
    #527
    Ott huzzák?? De miaz ami elbirja? 57tonna
    Ezt csipázd:Hossz (löveggel): 9,83 m Magasság: 2,896 m Szélesség: 3,658 m
    Hatótáv: 465 km Személyzet: 4 fő Tömeg: 57,15 tonna
    Max. sebesség közúton: 67 km/h Lejtőmászó képesség: 60% lépcsőmászó képesség: 1,066m
    Árokáthidaló képesség: 2,743m
    Hajtómű: 1500 LE-s Avco Lycoming AGT 1500 gázturbina.

  • traXion
    #526
    csörlő? :D
  • AirborneRanger
    #525
    Nemtod hogy az Abrams ajján azok az "U" alaku akármik mire szolgálnak?
  • AirborneRanger
    #524
    Bárcsak odáig elmehettem volna:D
  • TheGOro
    #523
    Most kivételesen nem horvátországban voltam vitorlázni, hanem 1 szolig hetet töltöttem L Balatongyörökön.
  • AirborneRanger
    #522
    Holvoltál?
  • AirborneRanger
    #521
    Én is!
    ADSL rulla!!
  • TheGOro
    #520
    Kezdem sajnálni a szimpla modemes felhasználókat :))
  • TheGOro
    #519
    Nah visszatértem 1 hét nyaralgatásból! rögtön föl is pattanok játszani, a Ventrilo-s felvetést én is támogatom, szerintem jobb mint a TS2
  • AirborneRanger
    #518
    M1 a dübörgő fenevad








  • AirborneRanger
    #517
    Bazz bocs a nagy képekért!
  • AirborneRanger
    #516
    F-14