17064






  • Yan
    #690
    Le.
    Remélem hamar +unod a DC, BF-et!
    Szívesen! Máskor is!
  • Gugger
    #689
    Én beismerem kicsit türelmetlen voltam... remélem a többi érintett is le tudja vonni a megfelelő következtetéseket!?
  • Gugger
    #688
    Hm, biztos sokan vannak, de nem elegen... :D Szerintem többan vannak azok akiknek nincs eredeti... De, igen elképzelhetőnek tartom, hogy azért nem tudtak segíteni. Minden lehetséges... azért álltalában vági szokták, hogy másnak miért is kell! Örülök, hogy végre valami vidámság is beszivárgott a mondanivalód végére!
  • Losi
    #687
    Egyébként talán azért nem segítettek, mert vannak akik eredeti játékkal játszanak, eredeti cd key-el. És nem "értik", hogy miért kell cd key-t cserélni.
  • Gugger
    #686
    nos, lehet de itt a DC fórumon(BF szintén) senkit nem ismerek, és gondolom ezután a pár hozzászólás után at ICQ-n sem nagyon barátkoznának velem... ha a másik topicra gondolsz nos ott sem ICQ-zom mindenkivel...Sőt senkivel mert nincs is ICQ-m!
  • Losi
    #685
    Hát az igazat megvalva nem. Nem a fórumon baszogatnám őket, hanem rájuk icq-nék, és úgy zaklatnám őket.
  • Gugger
    #684
    Te nem lennél idegbeteg, ha csak olyan választ kapnál a kérdéseidre, hogy pl: "Neked tobb bajod van mint Saddam Husseinnek." vagy "Az lecseréli magát." hát mi ez ?!! LOL
  • Gugger
    #683
    Nyugi nem keverem meg nagyon a habokat, néha beugrok majd DC-zni és ennyi! Csak a DC miatt tettem fel a játékot kicsit rázósan indult a dolog, ez van gondolom nem csak nekem volt gondom ezzel próbáltam segítséget kérni csak sajna nem nagyon jött használható válasz. Részemről lezárva, remélem Ti is le tudjátok rendezni magatokban a dolgokat. Én egyébként olyan vagyok, ha valaki segítséget kér tőlem, akkor 100.-ra is elmondom, ha tudom mit kell tenni és nem zavarom a help oldalra, hogy ott van amit keresel. És mint ebben az esetban is kiderűlt a help site nem segített, tehát az sem mindenre orvosság. A progit nem kell megköszönni, viszont ha van valami befolyásotok akkor azokra a bizonyos oldalakra fel lehetne nyomni! Köszi a figyelmet!
  • Danny
    #682
    Nem mondok semmit tenyleg nincs ertelme.
  • Losi
    #681
    "Pilu, nem tod hol kell lecserélni a BF1942 CD kéjt? A sok putta buzi geci BF-es fasszopó baszik segíteni!"

    Ez csúny volt.
  • Gugger
    #680
    Srácok, én pihenhetek! De akkor Ti is! Nem akarok semmit elérni, sőt most már megy a játék, igaz még TK-zgatok, de megy... Utáljatok vagy csináljatok amit akartok, nem érdekel ... és szerintem elbeszélgetünk egymás mellett ugyhogy szerintem elég lesz ennyi... köszi!
  • Danny
    #679
    Pihenje mar,vagy ne vegyel eszre! Idejossz, azt se tudjuk ki vagy, pofazol, nekem esel, mit szeretnel elerni?
  • Yan
    #678
    Nekem megy ez??? Ezzel kellett volna kezdeni???
    Mivel kezdtem én???

    Amúgy bekopizod ide a SoF2-es hozzászólásaidat???
  • Gugger
    #677
    Nos látod látod, megy ez! Ezzel kellett volna kezdeni... És akkor nincs itt ilyen izom szag igaz Danny ?
  • Danny
    #676
    a cd key cserelo progit koszi, meg nem volt meg. Eddig regeditben irtam at, szoval rendi vagy hogy megosztod velunk. :)
  • Danny
    #675
    Ja es barmikor allok rendelkezesedre izmos baratom. Ha tudnad milyen kis pocs vagyok...
  • Danny
    #674
    Mert nem is akarok segiteni neked. Kapis?Valahogy igy vagyok veled baratom!
  • traXion
    #673
    Figyelj, valaki csinált egy HELP oldalt, és te azt nem voltál képes használni, és aki csinálta, vette a fárasdságot és időt, pénzt nem kímélve létrehozta a HELP oldalt, de azért is a legrosszabb scene vagyunk mi, de azért is lehetünk a legrosszabb scene, mert a klánok nem utálják egymást, minta MOHAAban, vagy a CSben, vagy az UTben, de a SOF2 sux big time, te is tudod, csak ennyit akartam mondani.

    DC tábor és a BF tábor majdnem ugyanaz, csak a DCben kevesebben vannak...
  • Yan
    #672
    "...a SOF2 "scene" többet tudott segíteni mint Te..."
    a fele volt BF-es. :))
  • Yan
    #671
    Linditod, oszt jovan.
    Amúgy: HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Electronic Arts\EA GAMES\Battlefield 1942\ergc

    Stoto: ?
  • Gugger
    #670
    DC-s tábortól bocsi, akinek nem inge ne vegye...
  • Gugger
    #669
    Te ilyen buzi leheccc... Egyébként szarom le mit gondolsz, de látom már miért mondják rátok kedves BF-es tábor, hogy az egyik legrosszabb "scene" vagytok! Igenis szégyelném a pofám a helyetekban, hogy a SOF2 "scene" többet tudott segíteni mint Te és a kedves barátad! Kapd be, kis pöcs vagy, nagy pofád az van, de igazán segíteni nem tudsz...
    Egyébként, ha valakinek kell akkor itt vagy a CD key cserélő progi! :BF42.exe Ez úgy müxik, hogy ha lefuttatod akkor autómatikusan cseréli a CD key-t.
  • Danny
    #668
    Kispofam idegesito vagy. Itt mindenkinek osszejon a dolog csak neked nem. Egyebkent meg en voltam aki a szaros key generatorhoz beszurta neked a linket. Ja es nincsmit... igaz elfelejtetted megkoszonni. Nalam ott kefelted el a dolgot amikor 20 perc varakozas utan mar tepted a szadat, hogy nem segitunk. Most meg aztan tenyleg bebizonyitottad hogy lama vagy. Szoval ne dobj fel tobb labdat mert csak egyre nagyobbakat fogok racsapni.
  • Gugger
    #667
    Nem mondjatok komolyan, hogy nincs egy olyan file, vagy beallitas ahol le lehetne cserélni?!
  • Stotoo
    #666
    lol
  • Gugger
    #665
    ez lehet, de hogyan?
  • Yan
    #664
    Az lecseréli magát.
  • Gugger
    #663
    Végre valaki, köszi! És a BF kéjt hol kell cserélni?
  • Yan
    #662
    Én semmilyen kéjt nem használok DC-hez.
    Próbáld + a BF kéjt lecserélni, mert lehet, h jáccot vki a Te szidikéjeddel. Jobb 5letem nincs.
  • Gugger
    #661
    Jah, és ha csak annyi a gond hogy a CD KEY-t kell cserélni akkor kérek szépen pontos utasítást, hogy hol kell ezt megcsinálni, mert nem találom! Köszi!
  • traXion
    #660
    figyelj, már mindenki elmondta hogy hol keresd...
  • traXion
    #659
    mivan?
  • Gugger
    #658
    Valaki hajlandó mégis valami értelmes módon hozzászólni a problémámhoz?
  • Gugger
    #657
    Az egyik 19, a másik ... is az!
  • Gugger
    #656
    köszi, Te meg sokat segítesz a buta beszólásaiddal...
  • traXion
    #655
    lol :D
  • Danny
    #654
    Neked tobb bajod van mint Saddam Husseinnek.
  • Gugger
    #653
    DW-ra akartam menni, de máskor beenged! akkor mi a gond?
  • Gugger
    #651
    "CD KEY IN USE" Ezt írja ki a gama amikor csatlakozni akarok. HELP!
  • Lobster
    #650
    Gyuri a hegyről!
    Milyen címről írtál? Sehogyan sem tudok válaszolni...
    Magyar mirrort továbbra sem találtam, de a jelenlegi letöltés alatt álló cím ami műxik
    nálam:
    ftp://download2.gamershell.com/pub/pc/games/gamershell//mod/DesertCombat_0.4J_Full_Install.exe
    Remélem tudtam segíteni...

    Üdv:
    Lobster