17064






  • Dns5000
    #742
    amugy ha tobben vannak nem el sokaig egy helikopter, 2ember seperc allatt szetlovi m249, persze nem egy mezo kozeperol kell ra lonni ahol egybol meglat. Tankba meg eddig legalabb 3-4 nagy rakata kellet helikopterbol. Meg amikor en megyek helikopterrel akkor nem tudom miert de mindig marha gyorsan szetlovik :P
  • Dns5000
    #741
    en sem probaltam meg a 0.4et de eddig marha sok stinger kelllett egy helikopterbe, a m249el sokkal jobban lehet irtani jobban. Jobban mint legvedelmi agyuval!! de a repulok meg csak 1 stinger volt eddig, mostmar 2 lesz. Apache ellen mig es f16 az egyeduli megoldas 1 raketa.
    Ja .4 et honnan lehet leszedni ahol nem kell orakat varni es rendes sebessegel jon?
  • Danny
    #740
    De sok faszsagot tudok osszeirni ha beindulok
  • Danny
    #739
    Azert ezt olyan sokan nem muvelik kis hazankban ilyen magas szinten szerintem. Ha zuhanasbol tamad es nem veszed eszre, raadasul gyalog vagy akkor most sincs eselyed. Mar ha profi a pilota. En mint helikopterben jartas mondom neked, hogy bar meg a 0.4-el nem jatszottam mert kulfoldon vagyok, de mar a 0.39-ben is megkeseritette rendesen a legvedelem a dolgunkat. A 0.4-ben meg meg erosebb lett. Szoval most mar helikopterbe csak az uljon akiben meg elnek a dicso napok emlekei ;)
  • Dud [OBI]
    #738
    Na ja, ez a másik megoldás.
  • Dud [OBI]
    #737
    Fingom sincs, de valahogy megoldották.
  • Pilu OBI
    #736
    Azt az élményt amit akkor kaptam amikor egy olyan német szerveren játszottunk Duddal ahol nem volt heli, sosem fogom elfelejteni.

    Sztem az lenne a fair, ha célkövetős lenne a stinger.
  • Dud [OBI]
    #735
    Magyar szerveren valamikor júliusban vagy augusztusban játszottam utoljára, azóta csak külföldön.
    De ha tényleg változott sokat akkor asok neki még 1 esélyt. Bár még ha hat is egy stinger egy helinek akkor is nem tudom hogy lehet leszedni, mikor olyan magasról támad ahol nem is látni... Pedig max grafikával játszok 1280*1024 -ban...
  • Danny
    #734
    Hogy tiltjak le?
  • Danny
    #733
    Amugy nemtom mikor jatszottal utoljara, de mostanra eleg fejlett lett a legvedelem. Pl. 1 stinger eleg mar a helikopterbe ha jol talalod el. TheGoro szerint legalabbis. Bar tudjuk hogy o erdekes dolgokra kepes :P SHILKA POWA!
  • Dud [OBI]
    #732
    Ha valaki jól irányít helit az szinte mindenre képes. Épp ezért szerintem tönkreteszi a játékélményt, mert egyszercsak megjelenik egy valahol a felhők fölött ahol még látni se lehet és megy minden a lecsóba... Mind1 hogy az tank vagy gyalogos. Ahol tiltva van, ott spec nekem jobban esik a játék.
  • Dud [OBI]
    #731
    Hmmm... Egy csomó helyen le van tiltva.
  • Danny
    #730
    Esetleg olyan benak kulfoldon a helikopter pilotak? :P
  • Cobra.
    #729
    Miért, más szerveren könnyebb irányítani ?
  • Dud [OBI]
    #728
    Ha már itt vagyok, megmondom miért nem játszok Magyar szervereken. Egy szó: HELIKOPTER...
  • Dud [OBI]
    #727
    És most éljen a SOF2 és BF scene örök barátság!

    Ettől még SOF2 & -[OBI]- POWAAAA!!!
  • Danny
    #726
    Epp most akartam emilt irni... :)
  • Pilu OBI
    #725
    Köszönjük.
  • Yan
    #724
    Kösz :)
  • Borg
    #723
    De csak mert ilyen rendes vagyok...
  • Borg
    #722
    Jó, én szóltam, majd ha lesz kedvem, kinyitom ujra a topicot.
  • traXion
    #715
    http://www.filefront.com/r.b/page__file_info/_filepath__/gamingfiles/Battlefield_1942/Mods/Total_Conversions/desertcombat_0.4j_full_install.exe/_clear__page,filepath/_output.html
  • steweee
    #712
    hi!tudna mondani vki egy linket hogy letölthessem?a bf42hu honlapon a megadott külföldi linkek nem működnek!amit meg találtam az .03-as verziójú a hcgameren
  • Borg
    #707
    Nyugi, majd törölgetem őket szorgalmasan.
    Vagy bezároma topicot a francba:)
  • Cobra.
    #706
    én pl a Midwayre gondoltam, de a Kharkov, Kursk és a Battleaxe is jó lenne. Meg ha esetleg találsz valami dogfightos custom mapot (mint Coral Sea).
  • traXion
    #705
    Teljesen igazad van, szerintem az illető azokra az alap BF pályákra gondolt mint guadalcanal, csak olyanokat szeretne(szeretnénk), aminek a neve DC_XyZ, szóval a DC csapat csinálta, direkt erre a célra!
  • Petko
    #704
    hat arrol beszelek hogy napi tobb tiz icq msgt kapok idiotabbnal idiotabb kerdesekkel... ignore nem jo semmire, mer ugye el kell elotte olvasnom mivan benne... utanna meg mar nem vagyok olyan hogy nem valaszolok semmit, bar legszivesebben ezt tennem
    Melyik alap bf palyakra gondolsz? igy is kurva sok palya van mar mapcycleben, alapbol meg inkabb azokat probaltam berakni amik beleillenek a sivatagi harc miatt... szal berlin meg stalingrad stb. t nem fogok berakni.. guadalcanal is csak a tomahawk miatt van.
    Ritkan meg azer vagyok mer nem dczek mar egyaltalan miota a ps re raszalltam, nekem sokkal jobban kielegiti a gamer szuksegleteimet. Szerver meg megy egyelore, mer nincs szivem kirantani amikor mosmar ez a leglatogatottabb magyar szerver, de nem panaszkodnek ha valaki atvallalna egynek az uzemelteteset.
  • Danny
    #703
    Ritka vagy errefele mint a feher hollo...
  • Cobra.
    #702
    Arra van az Ignore List :)
    Petko, berakhatnál még 1-2 alap Bf pályát plz.
  • Petko
    #701
    Neeee, csak azt neee... ICQ ra neee, mer beleőrülök! :D
  • Danny
    #700
    Ebben a temaban ez volt az utso hozzaszolasom.
  • Danny
    #699
    Senkit sem erdekel itt hogy mit csinalsz! csak csinald csendben.
  • Yan
    #698
    Lezárva.
    Bocs, h segíteni akartam, igérem nem fordul elö még 1*.
    Télleg felejccsük L az egészet.
  • Gugger
    #697
    Ha visszaolvasol kicsit láthatod, hogy oda vissza ment a dolog, tehát nem csak én vagyok itt a mumus! Sajnálom, hogy így alakult, de ne gondolja senki, hogy elhúzok a "gumiszobába", vagy hamar "+unom a DC, BF-et", csak azért mert a tisztelt "összetartunk mi vagyunk itt az öreg rókák" BF-es társaság osztja itt a lapokat! Nem akarok közétek tartozni, nem kell haverkodni sem, lehet majd néha összefutunk valamelyik szerveren, vagy itt, de szerintem megleszünk egymás mellett... És kérem zárjuk le ez a vitát, semmi értelme! Én részben hibás vagyok, te Ti sem vagytok angyalok! Csak ennyit akartam, "többet nem tudok mondani, kérem kapcsolja ki..."
  • Yan
    #696
    Lehet, h 2 napja nyögsz itt, de +bocsáss nem voltam gép közelbe.
    Asszem segitettem Neked, és mégis engem anyázol. Nem értem.
    /olvass vissza/


  • Danny
    #695
    OK! Kezedet is megfoghatom? Tudod ezt mar elcseszted. Ez nem igy mukodik. Vedd fel a kapcsolatot DF Stingerrel majd o mesel. Itt senkinek sem szokasa, senkit elkuldeni a picsaba. Ez csak neha fordul elo, kulonleges emberekkel.
  • Gugger
    #694
    Én éppen abbahagytam lsd.: #689, csak a haverod volt olyan kedves és elküldött újra a p.csába! De kérlek Te se haragudj, legyünk barátok!
  • traXion
    #693
    :)
  • Danny
    #692
    Szerintem mostmar hagyd abba a gecizest, a pocsozest, meg mindent. Vagy menj a gumiszobaba es baszogasd a Mohaa forumot.
  • Gugger
    #691
    Látod te viszont egy igen nagy geci lehecc, már kezdett lecsengeni a dolog erre ide bököd a buta beszólásodat újból... tényleg LOL amit itt müvelsz! De kérlek ne neheztelj rám én nem haragszom rád egy cseppet sem!