17064






  • traXion
    #786
    Azért van tudod, mert úgy gépelek mint a villám, néha lecsapok....
  • Danny
    #785
    Traxion mint a villam
  • traXion
    #784
    grrr :)
  • Gugger
    #783
    köszi, közben megszereztem egy regisztált verziót!
  • antijedi
    #782
    1 rossz a link
    2 gameopyn nem csak gamekhez van? ha nem ako sorry...

    amugy nem kötekedni akaork... :P
  • traXion
    #781
    Törés ? Talán...

    ..::CB::..traXion
  • Gugger
    #780
    Ez a kis progi nagyon érdekes, van hozzá esetleg törés?
  • Gugger
    #779
    THX
  • Borg
    #777
    Na én is felraktam végre dc.4-et, meg sw-t (1.45), úgyhog ymától én is visszatérek a DWre:)
  • Danny
    #776
    Nem kell csendben kerdezned, szivesen latunk!
  • Dns5000
    #775
    fraps.com
  • Yan
    #774
    Dx reinstall
    vga reinstall, volt ugy,h segitett rajta.
    Nem mindig.
  • Yan
    #773
    consol /0/
    fps 1
  • Gugger
    #772
    Csak csendben szeretném megkérdezni, hogy az FPS-kiiratást hogy kell megcsinálni, vagy hol kell keresni?
  • Pempő
    #771
    Ja, jókat lehetne jáccani, de tegnap is 2-3 pöcsnek az volt a móka, hogy tankkal spawncampeltek a nem elfoglalható bázison, mindezt úgy, hogy volt pont ami a mi kezünkön volt. A kis pöcsfasz meg örömködött, hogy milyen jól ki tudja lőni javítóplatformról a gyalogosokat...
  • Dns5000
    #770
    Mostanaban nagyon jokat lehet jatszani, mar eleg sokan vagyunk.
    Kar hogy neha sokt tks elcseszi.
  • Dns5000
    #769
    1,8 xp meg gf3 800x600 minimum graf csak a latotav max.
    Mondom szepen megvan a 40fps, kivive a sok raketa persze. Gyalogosan menne szebben is de repuleshez ez kell :(.
    Nallam ugy szaggat hogy hatalmasakat ugrik a kep kimarad rengeteg frame, aztan mintha kicsit visszaugranek es igy tovabb. De az az erdekes hogy van amikor meg nem csinalja ezt. Gep urjrainditas nem szokott segitani :( Pedig a pingem 30-50 korul van. Hang miatt sem lehet mert kikapcsoltam es akkor is ugyanazt csinalta, maskor meg hangal is jol megy.
  • Yan
    #768
    Ez igy van sajnos :(
  • Pempő
    #767
    Alap BF pályák simán mennek, a custom mapokkal és néhány DC-s pályával van baj, ilyenkor le kell butítani rendesen.
  • Yan
    #766
    Elégnek kéne lenni, ahogy van.
  • Stotoo
    #764
    SD-t ne vegyel bele mert tudtommal egyik olyan alaplapba se megy egszerre két fajta ram, még ha lehet is bele rakni SD-t és DDr-t is
  • Cobra.
    #763
    Ha nem eredeti a játékod, akkor remélem a crackből minden filet oda raktál, ahova kell. (a RtR természetesen nem kell) Ja igen, és a full patchet rakd fel, és utána esetleg még egyszer a DC 0.4-et
  • Pempő
    #762
    Nekem meg 1.7 XP, 512 DDR, R8500. 800*600-at se nagyon bírja meg. +256MB SD segítene, vagy csak lassítaná? (nem akarok költeni gépre)
  • Yan
    #759
    Az biztos, de nincs jelentősége a játékban.
  • Danny
    #758
    Na aze a P4 1.6 az nem Cerka 1.2.
  • Yan
    #757
    Köszi
  • Yan
    #756
    A proci P4 1.6.
    800*600 min, néha szaggat, de akkor a többieknek is.
  • Danny
    #755
    Hazamegyek visszapakolom az AWE64-et
  • traXion
    #754
    Link
  • Danny
    #753
    Nem mondod, hogy egy ilyen konfiggal mint az enyem vigan jatszol! Nekem elvezhetetlen.
  • Yan
    #752
    Link?
  • Yan
    #751
    Vszeg a hang, mert nekem annyira nem akad.
    Zene ki, hang low, csanel 32. Konfig mint a Dannyé, csak 256 ram. Ösrégi SB128 hangkártya.
  • Danny
    #750
    Elkepzelheto, hogy az. De mi csinalja? Nekem SB Live 5.1 van. Nektek?
  • GanXstaZolee
    #749
    Ja látom kijött az RTRes pach DChez egy két ályán jó lenne kipróbálni pl. Huskyn nem? :)
  • GanXstaZolee
    #748
    Hát érdekes ez a szaggatás ha eseményvan nekem P4 2.4 cerka gef4ti 4200 512ddr, es beszaggat csunyan. 1024*768 50%os felbontásban kb. Hangra gyanakodom attól is lehet.
  • Danny
    #747
    Igen le lehet, ha az elso hellfire mellett inditasz legalabb 5-ot a masik rocketbol is ;)
  • Danny
    #746
    Ez nalam is igy van sajnos ezert is fogok gepet ujitani. Nem tudom neked mid van, de nekem pl. nem tul izmos.

    Konfig: Celeron2 1.2Ghz
    GForce 2 MX400 64Mb
    384 MB SDRAM
    WinXP

    Na most ez a 0.39 ota edeskeves.
  • Dns5000
    #745
    nektek nem szaggat amikor 4-5 jarmu van a kepen, de 40fps ala nem eseik akkor sem. Nem lehet valamit allitani hogy ne szaggasson?MTU TRW ... pigem 30-40 bar nem tudom hogy jol jelzi-e mar ki az 1.45.
  • Dns5000
    #744
    koszi :)
    na rossz hirem van az helikopter ellenzoknek, mar csak 2 hellfire 1 tank :(, meg nem tudom hogy konnyebben le lehet e lonni.
  • Danny
    #743
    Probald ezt - DC 0.4