17064






  • Danny
    #830
    Me? Szerintem jol nezek ki
  • traXion
    #829
    Á :)
  • AirborneRanger
    #828
    Nah village ugy hülyeség lenne :( Nyug iDanny nem vagyok buzi te meg nem vagy szép :D
  • Cobra.
    #827
    Láttam a www.desertcombat.ch -n 1-2 jó custom mapot, pl Lost Village AH64-el és Hinddel
  • Danny
    #826
    Hi ranger! :D Kezdek ketelkedni a nemi vonzodasoddal kapcsolatban. Tenyleg szep vagyok, nade ennyire. :P
  • Danny
    #825
    Mi ez a Hooligans szoveg Trekszajon.
    Egyebkent a neved lehetne Verdszajon is :)))))
  • traXion
    #824
    Petko !!!

    Létszi éleszd újra a costum-mappos időszakot bitte!
    1.

    2.

    Mazsolázz, de én nagyon igénylem a Zúj mappokat! :)
  • AirborneRanger
    #823
    Hi Danny kabbe :)
    Az official dc fórumon igen érdekes cuccok vannak ...
  • Danny
    #822
    Akkor esetleg lepj kapcsolatba a fejlesztokkel es rugasd ki a gyereket mert tehetsegtelen hozzad kepest ;)
  • Vorpal
    #821
    Ez jópofa ,hogy odairjátok hány órát dolgozott;) nekem 4 alatt meglenne
  • Danny
    #820
    Ha valami akkor Omaha beach nagyon nem illik a DC vilagaba Christanson.
  • Christian
    #819
    ja igen, a heliopter az nagyon kasi lett most, régebben olyan szépen lehetett menni vele, ugy 3-4 verzióval ezelött! Most angyon elcseszték!
  • Christian
    #818
    Pls az Ohama beachtot tegyed már be Petko pls megköszönném!
    Ha meg nem, akkor szavazzunk, ki akarja hogy betegyük OB-t? én igen!:D
  • traXion
    #817
    Ha megkérhetek mindenkit, akkor csak pénteken legyen hír a DC-ról, és csak én csináljam, hogy ne legyen keveredés, megértéseteket köszönöm!

    Saiga 12 K

    Az új iraki oldalon található shotgun modellje, amin Goetterfunke 7 órát dolgozott!






    2003.10.12.
    -----------------------------------------------------------------------------------

    Végső modellje a Saiga 12 K-nak



    2003.10.15.
    -----------------------------------------------------------------------------------
    Az újraskinnelt CAR (Colt Automatic Rifle) - 15. Amit Stephen Wells (SW-14) készített el, sőt, 1024*768-as felbontásban, hogy kinnt legyen az asztalodon is!






    2003.10.16.
    -----------------------------------------------------------------------------------
  • traXion
    #816
    Köszönöm :)
  • AirborneRanger
    #814
    1 kis magyar nyelvű érdekesség :)
    Akko legalább a páncéljával és a repülésével kéne valamit csinálni mer ojan mint 1 repülő konzervdoboz.
  • [HUN]Crassus
    #813
    Koszi Danny Koszi Cobra a help-et!
  • Danny
    #812
    Szerintem mar az egesz DC ugy durva ahogy van, ez nem lenne nagy valtozas.
  • Cobra.
    #811
    Szerintem úgy már túl durva lenne
  • AirborneRanger
    #810
    Qrva fakkos dc devek vazz!!! Hülye köcsögök!!
    Idézet:The devs have said that the blackhawk will NEVER EVER EVER have dual miniguns.
    Bekaphatják!!
  • Cobra.
    #809
    Még 0.5:
    Harrier 5! féle kivitelben: Bomber, Cluster - Bomber, Air to Air Missiles, Roketpods and Air to Ground Missiles
    új Humvee modell, lesz AA kivitelű is

  • AirborneRanger
    #808
    Nah 1 kis 0.5:
    Saiga 12k még csak model:





    Ujj Spec Ops fegyver: CAR-15 szintén még csak model


    Scorpion (szintén csak model)

    Lesz 1 új kaszt: Anti-air: Stinger +Mp5A4/Scorpion
    Amcsi Spec Ops Mp5 helyett CAR-15-öt kap.
  • Danny
    #807
    Mi bajod az iranyitasaval? Szerintem nagyon korrekt. Es lehet nagyon franko manovereket csinalni vele.
  • Cobra.
    #806
    A heli irányítása nem igazán sikerült, de meg lehet idővel szokni. Egyébként csak nagyon finoman szabad mozgatni a joyt/egeret.
  • Danny
    #805
    Hi!

    Helikopter: menj fel egy ures szerverre es fel ora alatt megtanulod.
    Kozelharc: hat ha csak igy lehet tulelni akkor ugralni kell :), BF-ben sincs mashogy.
    CD key in use: ha nem eredeti a kulcsod akkor BF CD key changer ezzel lecserelheted. Ha meg eredeti akkor gaz van :).
    Egyebkent meg gyere a magyar DC szerverre: DW 195.56.44.214:14567
    Infok itt: DW infok itt!
  • [HUN]Crassus
    #804
    Hello! Tegnap bejutottam vegre az egyik DC szerverre:)Nagyon jo volt bar eleg bena voltam a sok profi kozt:)
    Ami a jatekelmenyt illeti 5-os viszont a realitas eleg gyenge,de kikapcsolodasnak nagyon klassz.Viszont helikoptert egyaltalan nem tudok vezetni pedig jo par heliszimulatorral jatszottam mar,de ebben a legnehezebb.Persze lehet belejovok itt is majd kesobb.
    Ami a kozelharci reszt illeti tok gaz hogy itt ilyen Counter Strike-os ugrabugralos lovoldozes a nyero ugyhogy inkabb a jarmuveknel maradok.Remelem majd meg parszor tudok jatszani es nem lesz CD KEY IN USE uzenetem:)
  • Danny
    #803
    Eloszor is Ranger KAPD BE! Masodszor pedig igazad lehet...
  • AirborneRanger
    #802
    A Barrett .50 caliberü mint a browning M2. Sztem nem uránlövedékes mer azt csak a warthogoknál alkalmazzák (A-10). Az a lövedék meg nem menne bele 1 kézi fegyverbe :)
  • Cobra.
    #799
    Gázkart hátra (tolatás helyett felszáll)
  • AnarchoiD
    #798
    es egy game kozpontu kerdes ;) harrier -el hogylehet helybol, felszallni ? (filoztam rajta hogy mindig csak repulokent szallok fel vele, aztan lattam ahogyan valaki helybol szallt fel.. ;)
  • AnarchoiD
    #797
    csak erdeklodnek, unixos szerver ugyben, elfut bsd-n vagy feltelten linux kell ala ? :)
  • Cobra.
    #796
    Kiváncsi vagyok, hogy a játékban hogy fog kinézni a krómozott (vagy polírozott) cső
  • traXion
    #795
    Goetterfunke a Desertcombat Teamből elkészítette a Tengerészgyalogos Magnum 870-et. Ez a gyilkolófegyver a 0.5 Patchben várhatóan benne lesz. Az előző héten látható volt a modellje, azon 8 órát dolgozott, míg a skinjén 9 órát, íme:










    2003.10.06
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  • Danny
    #793
    Ugy tudom epp azert megy at a pancelon, mert nagyon magas homersekleten eg a robbanas pillanataban. Az M1A1-ekhez is hasznaltak ilyen lovedeket, volt is belole botrany. De hogy ebbe a puskaban is az van -e azt nem tudom, csak gondolom.
  • traXion
    #792
    1.

    2.

    3.
  • traXion
    #791
    Még MÉg MÉG

    Az MP5A skinje még mindig nem fejeződött be!





    -------------------------------------

    SA-7 modell:



  • traXion
    #790
    Jaja, tényleg létezik! Uránium lövedékéről nem tudok, de az hogy átmegy a páncélon az tutyi! :)
  • Danny
    #789
    Ez egy letezo fegyver. Azt hiszem uranium lovedekes (nem eskuszom meg ra) es atmegy a pancelon is. Ezert hivjak igy.
  • Cobra.
    #788
    Én ezt az Anti Material puskát nem igazán értem, már itt is vannak energiafegyverek ?
  • traXion
    #787
    Ha péntek, akkor hírek/képek! :)
    Előre is elnézést kérek a nagy képméretért tőletek, és az adminoktól is!









    ------------------------------------------

    M82 Anti-Material Rifle:










    -----------------------------------------------------

    Mi-8 Helikopter modellje:



    -------------------------------------

    Új Remington modell:



    Várhatóan 0.5-ös patchben lesznek benne a gyilkológépek!