17064






  • steweee
    #875
    a desert combat moddal a jármű életereje felett villog egy kis kockapanel amiben egy rakéta van.néha akkor is ha kiszállok.de nem fagy tőle,vagy ilyesmi.találkozott már vki ezzel?
  • Cobra.
    #874
    Ja, és a Razort plz vedd ki, úgy látom, hogy azt más se nagyon szereti, meg szerintem a Medina Ridge se egy nagy kedvenc
  • Cobra.
    #873
  • Petko
    #872
    akkor azthiszem az lessz közkivánatra (beleintegrálva a saját akaratomat;) ), hogy felrakom az aberdeent es coral see mapok dc s változatát... a bob valahogy nagyonnagyon nem illik szerintem bele, ugyhogy azt egyelore szuneteltetem...
  • AirborneRanger
    #871
    Jah Danny télleg :) És motmá nekabdbe :P
  • Danny
    #870
    Szerintem be kene rakni Aberdeen-t. Az menne a mod stilusahoz is.
  • Borg
    #868
    Market Garden hogyhogy nincs bent a mapok között? Szerintem jó, és alapmap...
  • Cobra.
    #867
    nekem = engem
  • Cobra.
    #866
    nekem a csomagból főleg a Coral Sea és a Battle of Britain, esetleg az Aberdeen érdekelne
  • Petko
    #865
    ja ezek a rtr meg sw dcsítése... én nagyon nem tartanám jó 5letnek... tuti nem rakom fel egyik bőrlehuzos bénaságot se (rtr+sw) hogy dczni tudjak a mapjaikon
  • AirborneRanger
    #864
    Huu Cobra ezek télleg faszák.. csak van 1 kis gáz. valszeg kell hozá rtr és sw
  • Cobra.
    #863
    PETKO !!! Ezt szedd le: http://www.desertcombat.ch/modules.php?name=News&file=categories&op=newindex&catid=5
  • Petko
    #862
    eastinget nem szedem ki, mert emberek 90% a szereti
    a sid et meg azért nem mert azt most raktam mégcsak be... ha panasz lessz rá kiszedem
  • 0Fritz0
    #861
    Borg, hi izgalmat akarsz a 73-on, akkor gyere fel amikor mi is fentvagyunk!
  • Borg
    #860
    A dc battle of 73 east vagy mit nem lehetne kivenni?:)
    személy szerint nagyon irritál az a map.. nagy hodály távolságok, és nulla izgalmas csata vagy stratégia..
    Meg van még egy ugyanilyen is... asszem valami razor vagy sid2 nemtom, ami még ugyanilyen...
  • TheGOro
    #859
    Nem a Sid-en halt be hanem A Quarry-n
  • AnarchoiD
    #858
    kozben rajottem (addig kattintgattam a linkekre mig ki nem derult ;)
  • AnarchoiD
    #857
    honnan lehet kitalalni hogy milyen uj mapok vannak ? (leszamitva a neha benezni a stat pagere es letolteni az ismeretlen nevu mapokat modot)
  • traXion
    #856
    Tölsd le újra...
    Innen!
  • Petko
    #855
    ja látom, az a sejtésem hogy valamelyik uj maptol (bizonyara a sidtl) szall el mer nem birja a .4 et.. , majd kivizsgalom
  • pszihopeti
    #854
    üdv nektek!
    egy kis segítségre lennem szükségem!
    letöltöttem a Dc-t (röpke 20 óra alatt) és a telepítés során nem tudja kicsomagolni a texture.rfa-t, ezért játék közben minden jármű szürke. valahonnan le lehet tölteni ezt a programrészt?
  • TheGOro
    #853
    Jeh Gugger mi van SOF2 vel? :))
    1ébként Petko szügségünk van rád me elszállt a szerver mint a győzelmi zászló
  • Gugger
    #851
    BF key cserélő progi
  • traXion
    #850
    Ja bocs, azthittem valaki más, összekevrtelek vkivel, szal, cserélj alap BF cdkeyt:
    Startmenű - Futtatás - regedit
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Electronic Arts\EA GAMES\Battlefield 1942\ergc
    itt átírod.
  • traXion
    #849
    Cserélj alapa BF keyt te lama, tudhatnád!
  • traXion
    #847
    Khmmm, TE szereted :)
  • Danny
    #846
    Nem baj :) Rangert igy szeretjuk
  • AirborneRanger
    #845
    Váá Petkoooooooooooooooooo szüxégünk van rááád!!!! :D
  • Gugger
    #843
    Tudja valaki, hogy mi van a DW szerverrel?
  • traXion
    #842
    Danny ugye hogy megmondtam hogy buzi?
  • AirborneRanger
    #841
    Danny ne csítejj inkább kabbe! :D
  • Danny
    #840
    En Midwayen olyat lattam, hogy az anyahajo elsullyedt, de a rajta levo helikopter ott maradt es egy helyben lebegett, mikozben a hajo szepen elsullyedt alola :))))
  • TheGOro
    #839
    AnarchoiD nem akarsz belépni a klánunkba??? :))) Na csak vicc volt. Sajnos elég könnyen túl lehet terhelni a servert, erre jó példa ez:


    Mozdulni sem lehetett ugy megakadt tőle a szerver. De ezzel nem tippet akarok adni hogy készítsétek ki a szervert, hanem szeretnék rávilágítani 1-2 problémára. Nekem midway-en szoktak gondjaim lenne ahol néha néha nagyon belaggol, s akkor elég érdekes dolgokat látok pédául víz felett lebegő hajó meg ilyenek, majd készítek képet ilyenekről is.
  • AnarchoiD
    #838
    majd majd soka enis akarok szervert csinalni (ha lessz 5.2 -es bsd vegre ) mennyi ramot eszik meg a szerver ? :)
  • Petko
    #837
    bixen van, a procia is jo, es sokszor amit az emberek laggolasnak eszlelnek az a sajat kliensuk akadozasa... viszont tenleg igaz hogy kicsit bugos, meg nehany effekt nagy letszamu embernel tulterheli... majd lessz elobb utobb bovites meg uj linux szerver, akkor jobban fog menni a szerver oldal is
  • Hamlet
    #836
    nálam szinte soha nem laggol....
  • AirborneRanger
    #834
    Jájá danke theye're great!!
  • traXion
    #833
    Petko, thx a costum mappokért!
  • AirborneRanger
    #832
    Ejhaha :D Király valszeg lesznek Littlebirdek is a dcben meg sh-60
  • traXion
    #831
    Jobban mint Ranger az tuti... :)