17064






  • Cobra.
    #923
    Modemmel elég érdekes lenne behozni az oldalt,Traxion ezt egy kicsit elszúrtad.
  • Borg
    #922
    Itt nem ez a kérdés.
  • Danny
    #921
    P*E*A*C*E Csak jot akart!
  • Borg
    #920
    Tudnám dijazni, ha legközelebb nem nyomnád tele ekkora képekkel a topciot. Az egész fórumot elbassza.

    Tedd be linknek ami nem fér el rendesen.
  • Danny
    #919
    Na ezek a kepek aztan
  • Danny
    #918
    Ja es az ip: 195.56.44.214:14567 . De hasznalj AllSeeingEye-t es akkor minden magyar szervert kulon ki tudsz listazni. GL!
  • Danny
    #917
    Itt mindent megtudhatsz a szerverrol amin jatszunk: DW szerver infok. Szeretettel varunk.
  • steweee
    #916
    minek, majd kijön a tört is nemsokára
  • AnarchoiD
    #915
    jok a kepek ;)az ember szajaban osszefut a nyal ;) lehet hogy megis meg kellene venni az alap gamet ? (ha nem tartanak 13 -on az arat ..)
  • traXion
    #913






    A 0.5 betöltő képek!











    20031024

    -----------------------------------------------------------------------

    2 új betöltő kép!





    20031028

    -----------------------------------------------------------------------

    Mi-8

    2 új render kép a szeretett bálnánkról!





    20031028

    -----------------------------------------------------------------------

    DC 0.5 Videó!

    47.8 MB

    Innen letölthető:

    Itt Vagyok!!!

    Non-subscribers

    20031029

    -----------------------------------------------------------------------

    Mi-8

    A csapatszállító-helikpoternek a 0.5-ös patchben mobil-spawn-pontja lesz, csak úgy mint az AC-130-nak, tehát tessék vigyázni a bálnára! :)

    20031030

    -----------------------------------------------------------------------

    Desert Combat 0.5 Megjelenés

    Mostmár biztos hogy 2003. 11.hó 7.én ki fog jönni a DC 0.5! Körülbelül 500 MB lesz a mérete és itt vannak a 3 új map képei:

    Desert Shield A Desert Shield-et Iggy (textúrák/terep) és Admiral Jesus (tárgyak elhelyezése) készítette.










    Basrah Nights A Basrah Nights-ot Iggy készítette.









    No Fly Zone A No Fly Zone-t Admiral Jesus és Iggy készítette ismét (szilárd tárgyak és felhők)









    20031030

    -----------------------------------------------------------------------

    Movie

    Megjelent a Desert Combat Smacktards letölthető videó!

    Innen szedhető le:

    Itt Vagyok!!!

    Non-subscribers

    20031030

    -----------------------------------------------------------------------
  • mustar
    #911
    up
  • mustar
    #910
    Valaki egy linket ahonnan letölthetem a full 0.4-et!!
  • Danny
    #909
    Bizony az a jo :). De a helik kimaradhattak volna arrol a palyarol. Mittomen lezuhant a szallitogep veluk aztan csak tankcsata vagy mittomen. Aberdeen nem a legierorol szol. En igy latom, lehet hogy rosszul. Felkerek mindenkit hogy javitson ki :)
  • AirborneRanger
    #908
    Hmm Aberdeen 0/38 :D
  • Cobra.
    #907
    Ha a DC 0.5 100%-osan kompatibilis a BF1.5-tel, akkor NOVEMBER 7-ÉN KIJÖN
  • Cobra.
    #906
    Bizony, bizony
  • Danny
    #905
    Ja hogy ezt kulon le kell tolteni... Nem szoltam.
  • Danny
    #904
    Lattam Aberdeent a szerveren. Connecteltem. Elkezdte tolteni a palyat, de a BF-es hatterrel. Aztan mielott betoltott volna, kidobott a desktopra. Ez miert van?
  • Petko
    #903
    mégis beraktam most
  • Petko
    #902
    ja ténleg, azthittem abba nincs aberdeen meg coral see
    köszönöm, töltöm le, de mostmár 1.45 re nem rakom fel, hanem csak az 1.5 os szerverre
  • Cobra.
    #901
    Amit írtam az nem jó ?
  • Petko
    #900
    kinn az 1.5 os linux szerver, de addig nem frissitek amig nincs kinnt a kliens oldali patch... a custom mapok betételét is késleltetem emiatt. (egyébként néztem coral see-t meg aberdeent dcs változatban, de nem találtam egy darab friss verziót se. Ha valaki talál olyat ami .39/.4 es kérem linkelje be)
  • Zs0lt1
    #899
    Kösziszépen!!!
  • traXion
    #898
    Innen tölsd le a pályákat! (A lap legalján található)
  • Zs0lt1
    #897
    Szasztok!

    Volna egy olyan kérdésem, hogy letöltöttem egy mappackot DC-re, amit még a 0.35-ös verzióhoz csináltak. Nekem a 0.4-es verzió van fent és egy csomó pályát mikor elkezdi tölteni, kilép a windówzba. Nincs valami peccs vagy valami, amivel ezt orvosolni lehet. Elég nyúbi vagyok még, szal előre is köszi.
  • Cobra.
    #895
    Desertcombat.ch-n írják, hogy BF és DC alatt komoly problémákat okoz a legújabb Nvidia driver, viszont állítólag más játéknál nincs gond.
  • AirborneRanger
    #894
    Nekem nincs meg bár nem is akarom a kis Chaintech Geforce 4 ti4200esemet fárasztani vele. Haveromnak fx5900-asa bolondult meg tőle:D
  • Borg
    #893
    Nem hiába hivják SlowWare-nek már netszerte... (ForceWare 52.16)
  • Dns5000
    #891
    ja csak az a gaz, igy nem latod hogy meddig van a haz :D
    meg neha semmit sem lehet latni csak csikokat :P
    az eredeti nvidia driver az a detonator nem? amit a nvidia.com
    rol szedsz le. Na visszarakom a 45.23 az jo volt.
    De senki mas nem probalta meg a 52.16ot?
  • traXion
    #890
    U'42.:. 10.vs.10 ..::CB::.. WaR will be @ DW @ 2000| WaRbot is @ DF.hu
  • Danny
    #889
    Ahham, mar ertem! Szoval te atlatsz a falakon .
    Egyebkent en azt ajanlom, hogy az GForce-hoz, mar ha az van, ne Detonatort rakj fel, hanem mezei NVidia drivrt. A talaj nekem csak mozogni szokott, olyan nem volt meg hogy eltunt.
  • Dns5000
    #888
    felraktam a wxp-5216-whql.exe detonatort es neha nincs talaj meg van akkor hazakon is at lehet latni, nektek is van ilyen?
  • Danny
    #887
    Szereld meg
  • Danny
    #886
    Hat mint mondtam valoszinuleg leallt. De hogy a DC nem fut rajta az tuti :))) Majd Petkovics kartars nyom egy resetet aztan go.
  • Borg
    #884
    Ez a SID II full idegtépő egy map... (SHIT II)

    Ráadásul bugos is több helyen, pl az A10 már 25% energiával spawnol csak. Sérül ahogy lerakja meg ilyenek...
  • Danny
    #883
    Nem csak teged dob le. A szervernek valami baja van a palyaval vagy az utana levovel es ezert leall vagy meghulyul vagy nem tudom mit csinal.
  • Dns5000
    #881
    inshalla valley utan egybol lefagy a szerver a kovetkezo mapot ki kene venni meg ujrainditani!!
  • Danny
    #880
    Ennyi mindent . Remelem kijon idoben a 0.5 es bekerulhet a karacsonyfa ala
  • traXion
    #878

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ammo Box és Tengerészgyalogos Remington 870

    Az új Ammo Box a DC 0.5-ben!



    És a csillogó-villogó Remington új renderjei!





    20031017
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Tengerészgyalogos Remington 870


    És a Remington-ból In-game screenshotok is láthatóak! Szinte világít! ( Vajon elöször a remingtont, vagy a birtoklóját veszed észre? :) )



    És mivel a "fekete szebb" kommenteknek köszönhetően Götterfunke (Eve Of Destruction mod fejlesztőcsapatból) elkészítette a feketecsövű változatát is!







    Ja, és állítólag random lesz a kétfajta Remington használta, szóval nem lehet majd kiválasztani, hogy most milyen skinnü lesz, állítolag[/bg!

    20031019
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Harrier

    Brian Burrell aka (Also Known As) CrazyBri csinált a Harrier-hez új skint!


    Model/Code by Linka


    20031020
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    UH-60Q Medevac

    Elhiszitek, hogy ez egy BlackHawk? Talán még repülni is lehet vele, és a benne ülő utasokat gyógyítja? Benne lesz vajon a 0.5-ben? Mindenesetre a DC Devs (DC fejlesztők) jó munkát végeztek!



    20031020
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Mi-8

    Nézzétek az aranyos oroszgyártmányú bálnát!


    20031021
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  • traXion
    #877
    Igen