17064






  • Valen
    #1105
    Én csak 2 hónapja nyomom aktívan, DC meg 1,5 hónapja, s lehet hogy javultam, de régebben nem káromkodtak ennyit.
    A csapatmunka meg látszik hogy nem látszik. Ha páran összefogunk, elmegyünk foglalgatni és véletlenül elfoglalunk egy posztot, és utánna védjük amíg tudjuk, akkor a többiek miért nem jönnek oda segíteni. Helyette hátúl/a pálya kieső részén csinál valamit (általában áll/kering egyhelyben).
  • izb
    #1104
    ami régen nem volt ----- lehet hogy mostmár jobb vagy talán ez az ok

    minden "új" srác (nem klános) össze vissza lövöldözik---------- ha sok "jo" van,az ember dolgozhat csapatmunkában,akkor is szarrá lövik

    0 csapatmunkát végezve--------- nincs kommentár... probálkoznak


    Én már akkor játszottam ezen a szerveren,amikor Petko az öskorban megcsinálta.(nem sokan voltunk sajnos)
    Nagyon örültem neki,és azota egyre jobb.Tehát a hir,hogy esne a szinvonal,kacsa.
    Hasonlo beirások,mint amit alul láthattunk,megesik.Inkább ez,mint egyéb más nyalánkság!
  • Valen
    #1103
    Egyébként halkan jegyzem meg, hogy tényleg lesülyedt a dc server playeres színvonala, mert rendszerben az első 5 között vagyok, ami régen nem volt /személyszerint ez nekem jó/, de akkor is. És látom hogy minden "új" srác (nem klános) össze vissza lövöldözik, 0 csapatmunkát végezve, míg az az oldalankénti 3-4 profibb ember próbálná a mecset (nevezzük így) megnyerni.
  • Dns5000
    #1102
    nallam 0.5 ota az van, hogy ha meghalok akkor teljesen feher lesz a kep addig amig nem spawnolok ura :(
    valaki talakozott hasonloval?
  • Dns5000
    #1101
    en is hallottam egy jot :P
    lehet hogy ezt is o mondta
    "Hogy szakadt volna a fejed anyadba te geci!!"
    hat nem tudom mit jelent, de biztos nem szep :D
  • Danny
    #1100
    Nem, ezt super tanknak hivjak
  • Danny
    #1099
    Igen erre gondoltam.
  • AnarchoiD
    #1098
    most tunt fel csak hogy mind2 beszolas ugyanaz a szemely kovette el ;)

    na azert vannak azert vicces esemenyek is :

    ezen eppen andrew egyensulyoz egy harckocsit a fejen ... (asszem ezthijak repairbaykempnek ;)

  • AnarchoiD
    #1097
    pedig szerintem oltari jo hangulat szok lenni ;)





  • Danny
    #1096
    Allitolag a 0.5-hoz uj coral Sea-t kell letolteni. De mivel a DW-n nincs fenn, igy nem tudom honnan lehet leszedni. De allitolag nagyon bugos a palya.
  • Cobra.
    #1095
    Nekem ugyanez volt, kíváncsi vagyok, hogy a többiek hogy mentek fel a szerverre
    Igen, ma volt 1-2 ember, akit banolni kéne
  • Danny
    #1094
    A public jatek szinvonala soha nem latott melyesegekbe kezd zuhanni a magyar DC szervereken.
  • Danny
    #1093
    A BF server se megy.
  • Danny
    #1092
    A 0.5-hoz uj Coral Sea van? Mert a P.I.C. serveren az jott es elkezdte tolteni. Nem volt tolto kep sem, aztan kivagott desktopra. Honnan lehet letolteni ha kell? Mert a DW oldalon nincs fenn.
  • Dns5000
    #1091
    nem megy a ts server
  • Valen
    #1090
    Az új Nvidia Driver egy kalap szar, tedd fel a 44.03-ast, azzal nem csinálja
  • Borg
    #1089
    "GeForce FX 5200, legújabb driver. Nemtom mitől lehet. "

    Mi is a kérdés? LOL:)
  • HoTDoG
    #1088
    Szevasztok!
    Nos van 1 kis gondom a DC-vel. Néha villog a kép. Főleg akkor ha valami füstöl. Olyan mint az openGL cheat, csak az egységeket látom. Nagyon idegesítő.
    GeForce FX 5200, legújabb driver. Nemtom mitől lehet.
    Előre is kösz!
  • Charly
    #1087
    De nem ám
  • Cobra.
    #1086
    a 0.5 az full, tehát csak az orig BF kell hozzá
  • Dns5000
    #1085
    most akkor lett celkovetos stinger?
  • Gugger
    #1084
    köszi
  • Danny
    #1083
    1. kerdesedre: igen.
    2. kerdesedre: nem tudom.
  • Danny
    #1082
    Nekem nagyon nem jon be a No Fly Zone. Amilyen szepen meg van csinalva, akkora nagy hulyeseg ez a zaszlokerulgetes a levegoben. Elso korben ugy lettem elso, hogy egyetlen killem sem volt. Na ez lol :) A zaszlo a foldre valo.
  • Gugger
    #1081
    most ugye, ha megvan a 0.5 akkor simán rázúzhatom a 0.4j-re?
    és ha pl újra teszem a gamát akkor már elég csak simán a 0.5 is?!
  • AnarchoiD
    #1080
    jah, nekem foleg a "no fly by zone" lagzott, beertem valamejik repter fele, kovetkezoaz volt hogy a lagtol becsapodtam a betonba ;)
  • Cobra.
    #1079
    Nagyon jó a 0.5 ! Szerintem a tegnap éjjeli lag inkább valami bug vagy szerver probléma lehetett.
  • Cobra.
    #1077
    Tudsz 11 postot (írást) visszanézni ? (hogy egyszerűbb legyen, a 1065-öt nézd meg)
  • deore
    #1075
    Kösz,a 039-et le kelett szednem,amikor a 0.4-et felraktam,mert kiakadt a game.
  • deore
    #1073
    Kösz, most töltöm le a 0.5full-ot.A 0.4j-t le kell szednem mielött felteszem a 0.5-öset?
  • deore
    #1071
    A szerver még tudtommal 0.4j verzioval fut.A DW szerveréről van szó.
  • deore
    #1070
    Most is ledobott, valami hotfix kéne? Nem találok semmi értelmeset a desertcombat.com-on ,csak a 0.5l béta verziót.Nincs patch a 0.4j-hez.Segítsetek,légyszi.
  • deore
    #1069
    Szevasztok! Képzeljétek el mióta fenn van az 1.5-ös patch kilép a játék elég sürün, amikor csatlakoznék a magyar Desert Combatos szerverhez.Betölti a pályát, aztán kivág a desktopra.kedden is ugyanez volt, vártam akkor 10 percet és akkor ok volt.Nincs valami ötletek, hogy mi lehet a gáz?
  • Danny
    #1068
    Na errol jon 1MB/sec-el :)))) Koszi!
  • Borg
    #1067
    Petko! Quarryt remélem visszrakod a cyclebe :D
  • Mr_no_NaMe
    #1066
    Na elindult!Eddigis ment vagy 1 órája csak nem bírtam elszakadni,ojan überf*sza!
  • AnarchoiD
    #1065
    Nesztek MAGYAR mirror ;) (thx to chris)
  • Zs0lt1
    #1064
    Innn is lehet huzni:

    ftp://ftp2.daddeln.de/DesertCombat_0[1].5L_Beta_Full_Install.exe
  • Zs0lt1
    #1063
    Hello!

    Az alabbi fileplanetes link nalam se jo, eviszont a 3ddownloads-nal csak 20 percet kell varni.
    Itt a link:
    http://www.3ddownloads.com/Action/Battlefield%201942/Mods/Desert%20Combat
  • AnarchoiD
    #1058
    nesze