17064






  • AirborneRanger
    #1224
    Pl nekünk sincs serverünk, mi is együtt jáccunk, gyalázunk is :D de eddig senkit nem zavart. Nem tom mé jött ez ugy fel h most huha U'42 igy meg ugy...
  • AirborneRanger
    #1223
    Ha túl erősek szóljatok nekünk (-=[DF]=-) mi majd rendet rakunk :P
  • AirborneRanger
    #1222
    Látom nem meri felválalni a nevét...
  • Gugger
    #1221
    Egy kis teret szeretnénk, hogy mi is élvezhessük a játékot! Legyetek együtt, akkor ha az ellenfél is olyan emberekből áll akik vágják a témát, de ha úgy látjátok, hogy túl gyenge az ellen akkor kicsit szóródjatok szét! Köszi!
  • Gugger
    #1220
    szó sincs flémelésről, #1218 ez is igaz!
  • Gugger
    #1216
    Én tudok veszíteni egy egyenlő esélyekkel induló csatában, de ne kérd, hogy asszisztáljak egy U42 vs az összes láma csatában. Én sem akkor szólok, amikor úgy látom, hogy kiegyenlített a küzdelem, hanem akkor amikor a map elindulása után 5 perccel már vége is az első csatának, és a második menetben már a 3. percben 30-300 az állás!
  • Gugger
    #1214
    hát ez az ami nem szokott megtörténni...
  • Cobra.
    #1213
    Attól még, hogy 4-5 U42-es beáll egy oldalra, még nem lesznek verhetetlenek, főleg ha a többi jó játékos odafigyel és a másik oldalra áll.
  • Gugger
    #1212
    Hát nem tetszik!!! Mi meg már 1000* leírtuk, hogy így elb.sszátok mindenkinek a JÁTÉKÁT! Hiszen ez tulajdonképpen egy játék ugye, sokan esetleg azért járnak fel DC-zni, hogy jól érezzék magukat és önfeledten mosollyal az arcukon egy kicsit feledtessék magukkal a gondokat, kicsit oldják a magukban a feszültséget, félretegyék a munkát, stb... Ha ez nem megy, és azért mert Ti együtt tényleg olyan jók vagytok, hogy pikk-pakk ledaráljátok a másik oldalon igencsak szedett vedettnek mondható társaságot, akkor ezek az emberek szépen lelépnek, mert ilyenkor nem lehet élvezni a játékot! Tehát azt csináltok amit akartok, de el fogjátok érni, hogy magatokra maradtok mert ilyenkor mindenki szépen lelép és megvárja amíg eltűntök a szerverről. Szerencsére most még akadnak elegen akik játszanak, de szép lassan talán miattatok elpártolnak az emberek a DC-től, s ez gondolom azért érthető is.
  • Lemming
    #1210
    U'42-ről le lehet szállni... Ismerem mind, 3 évig nap mint nap együt toltam velük UT-t... kizártnak tartom hogy cheateljen bármelyik is...

    Tény, hogy engem is az idegesített fel, mikor egy oldalra álltak, de ha nekik ez tetszik, legfeljebb kilépek olyankor... (Az össz bajom akkor is az volt, hogy ez nem csak engem idegesít majd...)
    Mindamellett jól játsszák a DC-t... mert őket ez érdekli... 1-2 embert leszámítva nem látni őket BFben talán ezért ismeretlenek számotokra.

    De ha annyira érdekel ki is van 1-1 név mögött tessék megnézni a hp-jukat.

    Yan: a bug tényleg létezik, tapasztaltam, és már rám is mondták (épp szombat este) hogy cheatelek mert nem is tárazok (3 tárat is cseréltem csak nem álltam az emberkék orra elé).

    Fáj a fejem. :(
  • Cobra.
    #1207
    Hi, jó a logod !
  • Thales
    #1206
    Halo emberek...
    Megjott Thales, mert eztet mar nem lehet szo nelkul hagyatni. U`42 -rol lehet lekopni de iziben, ugyanis ismerem szinte az osszes tagot szemelyesen is, es baromira nem vennem a lelkemre, ha meg egy rossz szot hallanek roluk! Eszmeletlen, hogy mennyi hulyeseget hord itt ossze-vissza mindenki. Ha meg valakinek eros gyanuja van valakire, akkor irja is ki, hogy ki volt az, milyen szituban, legyen az "sejtes", szupi kis "csiter detektor", screenshot, vagy barmi mas. Szanalmas, hogy felhozzak a temat, hogy "en marpedig lattam, de nem mondom el, mert blablabla...." Tudod... csend -> bolcsesseg osszefugges...
    Na csao!

    u.i.: coral sea-n nalam a dogfight a lenyeg... nem az anyahajo elsullyesztes.. azt azok csinaljak, akik nem szeretnek repkedni, es palyat akarnak mar valtani.
  • Cobra.
    #1205
    Csak sajnos egyre kevesebben vannak azok, akik játszani jönnek a szerverre.
  • Cobra.
    #1203
    Egyetértek! Én már sokkal több U42-est öltem meg, mint Six-est vagy PT-st, ezért nem is lehetnek olyan jó játékosok
  • Yan
    #1201
    Nem flémel itt senki :)
    még eddig sose hallottam, de hiszek Neked. ;)
    Ha ez igaz akkor: U42 sry
  • TheGOro
    #1200
    Jah és hogy a publicon mé nincs csapatmunka??? Hiú remény azt várni clanless emberektől hogy ők most hú de kemény taktikákat fognak itt nyomni jobbra meg balra. Följönnek pár órácskára gyattolni, fragat gyüjteni, mint cs-be. Legtöbbjük (Tisztelet a kivételnek) célja hogy ők legyenek a TOP-on, és az teljesen érdektelen hogy a csapat az vesztett. Azok akikre ez nem érvényes, azok sem tudják összehangolni saját ötleteiket, másokéval, ez leredukálható a kommunikáció nehézségeire is...
  • Danny
    #1199
    Itt egyenlore csak jatszani tanulunk :)
  • TheGOro
    #1198
    Csókolom!
    Megpróbáltam végigolvasni az elmúlt pár nap üzijeit, hogy aztán majd mindenkit leoltok, de látván helyzetem kautikus kilátástalanságát, az üzik egri csillagokra hajazó terjedelme miatt, így csak bele-bele olvasgattam.

    1. KULTÚRÁRÓL: Valahogy már fel se tünik ha valaki káromkodik... Szóval kedves ismerősömet idézve "Leeesz@róóóóm" és nem veszem tudomásul.

    2. CSíTEKRŐL: Hát nagyon megdöbbentett a dolog, és el is keserített, Szóval elérkezett a punkbusterek és egyéb nyalánkságok ideje. Ezek után megpróbálok én is figyelni az ilyenekre, és megpróbálok informálódni a lehetőségekről...
  • BurnBaby
    #1197
    nem direkt aszonták itt is flém van ,) de nincs is :(
  • Danny
    #1196
    Nahat Te ezt is olvasod? :)
  • BurnBaby
    #1195
    ha csak hallottad az bug. addig hallod amíg az illető meg nem hal. akár csapattárs, akár ellenfél.
  • Danny
    #1194
    Na akkor en nevesiteni fogok ezek utan mert tele a ...

    Bimbi kollega elol ne vigyetek el AH-t, mert nem komazza ha mas is hasznalja. Eloszeretettel kuldi meg nehezgeppuskaval es utana a head shotot nehezen viseli.
  • Yan
    #1193
    "Súlyos vádak". Haggyámán :) Ne dramatizáld túl.
    Csak azé mondtam, h tud mi volt /hisz Ti kérdeztétek/.
    Felejtős.
    Flém off.

    télleg jól jáccotok. ;)
  • Valen
    #1192
    Tobruk pálya ma 20:55 gyerek sniperrel 1 lövéssel lelő futás közben, miközben én beleeresztek 2 tárat az M16-ból kb 10 m ről. A találat jelző folyamatosan villog a fazonon, tehát eltaláltam.

    Következtetéseket kérek.
  • Yan
    #1188
    No flém. Hallottam, h huzza percekig. Rákérdeztem, de csak 1 vigyor volt a válasz.
    Remélem csak fun-bol próbálta ki, és azóta nem használja.
    Nem tom, h gondolod h ezt meg lehet látni?
    És tuti k**va jó gámer vagyok.
  • Petko
    #1187
    ja bocs, minjárt válaszolok, csak még nem volt időm ma
  • Valen
    #1182
    Elézést hogy beleszólok, de én fültanúja voltam, mikor valaki a DW teamspeak serverén azt felytegette, hogy milyen jó ez a térkép csít, hogy mindenkit lát a térképen.
    Aztán mikor sokadszorra löttem le, levonta a következtetést, hogy ezentúl csak csíttel fog játtszani, mert anélkül nem megy neki. Nem szóltam neki, de megjegyeztem magamnak, hogy ezek szerint itt ilyenek is vannak. Ez az eset kb 3 hete volt.
    Ami lentebb volt, hogy sok .... írogat, hogy TEAM (nem aakarom idézni az illetőt, neki jegyezném meg, hogy ÉN rendszerben szoktam szólni iylen esetekben, igaz ÉN akkor is ha az ellenfél van hátrányban.
    Remélem vagyok annyira "törzs" tag itt a DC servereken hogy el lehessen hinni, nem kamuzok.

  • Yan
    #1181
    Ha kiváncsi vagy esetleg, de nincs értelme. Az ilyen ember ugyis távozik magátol. Kár idöt pazarolni rá.
    Bocs h szóvá tettem, csak azé' volt, h tudd.
  • atee
    #1180
    Sajon hiaba irunk neveket ...ugy valtogatjak mint mi a gatyankat!
  • atee
    #1179
    Hat ez erdekes... legyszives ezt tamaszd ala valamivel!
    Legy nyugodt ha igazad van akkor megerdemli ,hogy miattad tegyuk ki!
    En meg szemelyesen koszonom meg neked!

    U'42.:.Pampalini
  • Danny
    #1178
    #1146 "Es ez nem csak neked szol."

    Es bennem nem szokott ennyire felmenni a pumpa.
  • atee
    #1177
    Jaa..

    sorry

    U'42.:.Pampalini
  • atee
    #1176
    Divatbol? LOL:)
    a tobbseg 4-5 eve tagja valamilíyen UT klannak.. Magyarorszag elit UT tarsadalmanak oszlopos tagjai is jatszanak nalunk!
    Szoval rendesen benne vagyunk az online/klaneletbe mar evek ota!
    Az Unreal1942 funbol jottossze ,hogy a szetszort Unrealos playerek akik toljak/toltak a BF et egyutt legyenek!
    Kicsit UTana jarnal a dolgoknak biztos nem nyilatkoznal ilyeneket! :)
    Ennyit a divatklanrol!
    Ja es megvalami UT ban osellensegek voltunk nem egy vitank adodott es lam megis az ertemes ember vallvetve is tud harcolni, remek hangulatban! :)
  • HoTDoG
    #1175
    A Lost Village map sztem nagyon jó. Igazi háborús pálya. Nagyon tetszik.
    A gránátvető célzója mire jó? :) Sztem semmire.
    A scene-hez annyit, hogy épp ma lőttek le azért mert énis a helikopterre vártam. Persze csapattárs...
    A nevét ideírom, hogyha esetleg ti is látnátok tudjátok kiről van szó, és hogy el tudjátok kerülni a tk-t. /Senki Alfonzo/.
  • Danny
    #1173
    Ez hogy mukodik?
  • Petko
    #1172
    frankó... ha gondolod akkor megcsinálhatod aztán beizzítjuk
  • Danny
    #1171
    Ezt nem hittem volna. Barmit meg kene tenni amit csak lehet, mert ezek szerint nem csalt a megerzesunk. Nem csoda, hogy esik a jatekelmeny.
  • Yan
    #1170
    Sajnos tanuja voltam, amikor 1 U'42-es tag unlimited ammo-t használt.
    Ha tudnám a nevét se irnám ide, mert ne én miattam rúgjátok ki.
  • Borg
    #1169
    Nem is irtam, hogy bajom lenne veletek, csak szerintem csupan divatbol nem kell klánozni;)
  • Borg
    #1168
    Én megoldom cookieval is PHPban, de szerintem picit azért bizhatunk is a DW törzstagjaiban:)

    Lehet hogy nem kellene 100% publikussá tenni a szavazást, hanem csak egyénenként engedélyezni, akikről tudjuk kik, és dwn jáccanak rendszeresen. Emailben kaphatnának linket hozzá...vagy valahogy igy.

    Szerintem még a héten összeröffentem a scriptet, csak majd szükségem lesz a pályák listájára, meg azokra, amiket még be lehetne rakni.