17064






  • TheGOro
    #1274
    Jah azt hiszem én vagyok.
  • Danny
    #1273
    Egy kis komolytalansag :)






  • Valen
    #1272
    Én nem írtam 25 kill/3 halált
    én 50 kill / 3 halált írtam
  • Valen
    #1271
    Nyugodt vagyok. NEM LÁTSZIK :)
  • Yan
    #1270
    igy igy.
  • Lemming
    #1269
    Nyugi.... :) Csak a 25 kill 3 halál kijelentésedre reagáltam. :)
  • Unreal1942
    #1268
    Valoban igy volt!
    Azert az igazsaghoz hozza kell tenni ,hogy 2 db. U'42 es volt fent!
    En es Tiba!
    A lenyeg viszont ,hogy a mi oldalunkon 3 nalatok pedig 6 maki jatszott!
    Igy is lehet vesziteni igazad van!
    np. amugy ha jol emlexem egy szot se szoltunk erte!
    Ezen kivul az ermek java resze igy is a mienk lett! :D
    Grat!

    U'42.:.Pampalini
  • Valen
    #1267
    NEM MONDTAM HOGY MINDENKI AKI JÓ AZ CSÍTER !!!!

    MERT TÉNYLEG VANNAK NÁLAM SOKKALTA JOBBAK, DE EGYÉBKÉNT LEHET LÁTNI A MOZGÁSUKON HOGY KI MILYEN SZINTEN ŰZI EZT A GAMMÁT.

    ENGEM IS CSÍTEREZTEK MÁR LE GAZALÁN MIKOR 50 FRAGEM VOLT ÉS 3 HALÁLOM, MIG A KÖVETKEZŐNEK 10 KILL / 12 HALÁL

    MELLESLEG AKI CSÍTEL AZ MAGÁVAL CSESZIK KI, HISZEN NEM TUDJA MEG MILYEN AZ IGAZI MULTIJÁTÉK HANGULATA.
  • Borg
    #1266
    Valamelyik balfék a múltkor azért csiterezett le engem gazalán, mert folyton lebombáztam SU25-el.
    Szegényem azt hitte unlimited ammom van, mert mire feléledt mindig ujra bombát kapott, de arra nem gondolt, hogy amig ő a spawnra várt, én mindig visszaröppentem ammoért az elhagyatott airfieldre ...
  • Lemming
    #1264
    Félreértettél... :)
    Nem mondtam, hogy én játszanék is azon a meccsen... DCben meglehetős lami vagyok jópár téren. :)

    Csakcsupán azt mondottam vala, hogy ha tényleg összejönne egy ilyen "all"-os csapat akkor annak a taktika és a kommunikáció elengedhetetlen lesz a győzelemhez...

    Persze csak ha vevő rá a népesség... mert funból is lehet ezt tolni, akkor csak TS kell...

    Tényleg ez a kulcskérdés: Mennyire lenne hajlandó komolyan venni ezt az "all"-os csapat... :)

    Valen: 21/17/0 inshallah valleyn... cheater vagyok? :)
    Én csupán nem rohantam mint az ökör egy shilkával meg bazookával.

    Sztem a találatérzékelés amúgy bugos... direkt próbálkoztam ezzel saját lanon, hogy mit hol és hogyan szebez mondjuk a tank... nos kérem volt, hogy ugyanoda lövöm a 2. lövedéket mint az elsőt és semmi hatás... BMP2 rakettája egyszer 50%ra sebzi a tankot másik alkalommal csak 80%ra... ugyanoda küldve.
  • Valen
    #1263
    c0R3L :
    pl.:
    1. onnan, hogy mint lentebb is írtam TS-en fűltanúja voltam.
    2. Ha már 6 lövést belelösz 1 M1A1-es tankkal a hummerbe hátulról és az nem akar felrobbanni, ő meg 1 (jóesetben rakétával) géppuska lövéssel kilő
    3. Ha folyamatosan lő beléd, és nem cserél tárat, vagy 8 tárnál többet cserél lőszeresdoboz nélül.

    Ez a U'42 vs ALL dolog ez mikor és hogyan zajlana???
  • Unreal1942
    #1262
    Ugylegyen!
    Remelem mostmar tullepunk a szajtepesen es valoban kialltok ha megbeszeljuk!

    U'42.:.Pampalini
  • Borg
    #1261
    "azonkivül hogy a toppon van, és 25 perc alatt 2x halt meg "

    Na látod, pont ezaz, amiből marhára nem arra a következtetésre kellene jutni egyből, hogy csiter. Dehát sajnos ha elterjed, hogy lehet csitelni (és ezekszerint elterjedt) akkor mindenki ezt fogja hinni majd...
  • AirborneRanger
    #1259
    miafasz na sal http://www.desertforces.tk
  • AirborneRanger
    #1258
    Ja ő. De én meg a helyettese szal bökd ki mi kell :D
    www.desertforces.tk
  • AirborneRanger
    #1256

    Na majd mi elkenjük a szátokat
  • Petko
    #1255
    na sajna egy kis üzemkimaradás van a szerveren, ugylatszik hardware probléma miatt... rajta vagyok, de lehet nem lessz szerver egy darabig
  • Unreal1942
    #1254
    Nagyszeru lenne egy ilyen war!
    Ha megvagytok 10 en akkor jelezzetek es egyeztetunk idopontot!
    Ezen kivul jo lenne ha mas mar eleve kesz klanok is jonnenek es gyaknank!
    indenki elonyere valna az ilyesmi rendszeresitese!

    U'42.:.Pampalini
  • erdos
    #1253
    Csatlakoznék Lemming kartácshoz az ALL (Star ) csapatba. Néminemű gyakorlatom van a téren. Nyagyon jó lenne nekünk is, és az U'42-nek is jó gyakorlás lenne. Viszont mindenen felül momentán a tisztességtelen játék nagyon zavar. Nagyon jó lenne valami a csíterek ellen. Egy tárat beleengedek a kollegába, erre rámnéz és lelő. Hogy ebben mi a jó? (NEM KLÁNTAG A VITÁK ELKERÜLÉSE VÉGETT)
  • Valen
    #1252
    A lentebb említett x-getős módszer remek lenne.

    Csak példának említettem őket, mert legtöbször a TOBRUK pálya 2 menetéből az első kb. 2 percig sem tart :)
  • CAD
    #1251
    Tobruk azert lett neccesebb, mert odarepulnek az mi8-al raszalnak pl a gyarra, vagy a dombok moge, es oda spawnolgatnak, roszabb esetben fel sem tunik, hogy odarepultek... de ezt egyszer lehet megcsinalni, utanna mar ugy is lesz legalabb 1 ember aki figyel.

    Amugy tenyleg az a legnagyobb problema, hogy a sok lamer mindig atall az erosebb oldalra, vagy eleve oda joinol es szarik atalni, en elviselem csitet (mint szenvedo, nem mint szenvedteto - foleg mig nem tudom milyen mocskos szarokat hasznalnak!), anyazast stb. de ezt sajna nehezen turom, hogy emberbe ennyi "meltosag" nincs, de persze ezzel visszakanyarodtunk a kezdetekhez, egy 1x<16 evestol nem le7 elvarni, hogy ezt belassa :(
  • AnarchoiD
    #1250
    aszittem valami uj paccs, de nem :



    egy map ;)
  • Borg
    #1249
    Meg lehet oldani. De nem fogom:)

    Listás szavazás lesz, be kell ikszelni amelyiket a szerveren akarod látni. Amelyikek a legtöbb szavazatot kapják, az első X felkerül a szerverre. (valszeg)
  • Cobra.
    #1248
    Lehet, hogy későn szólok meg nehéz megoldani, de nem lehetne úgy megcsinálni, hogy mindegyik pálya fel van sorolva és mindegyikre lehet osztályzatot adni, és azok, amik a legtöbb pontot kapják, kerülnek fel a szerverre _
  • Lemming
    #1247
    Tobrukot meg lehet fogni USAként is... csak cselesnek kell lenni ^^
  • Borg
    #1246
    Hát igen, ez 1 vélemény, ezért lesz a szavazás:)

    Btw, nem értek egyet veled. Noha vannak aszimetrikus mapok is, mindenhol megvan mind2 csapat LEHETŐSÉGE a megfelelő taktikával nyerni.
  • Valen
    #1245
    olyan pályákat ne, ahol az egyik felet könnyű kicsinálni, könnyű elvágni a kiinduló pontoktól (tehát el lehet az összes bázispontját foglalni pl. TOBRUK (USA hátrányban) (személyes vélemény))
    Olyanok legyenek, ahol mindkét fél összes zászlóját el lehet foglalni, vagy mindkét félnek van fix, el nem foglalható bázisa (pl. El Alamein).
  • Borg
    #1244
    Jelentem a szavazógép teszt verziója már fut, szóltam is Petkonak hogy tesztelje ő is.

    Úgyhogy lassan össze lehetne állítani a listát, hogy milyen mapokat is akartok látni a szavazásban!
  • Valen
    #1243
    Miért, nem az alapgame megy a dw-n vagy a PIC-en?
  • AnarchoiD
    #1242


    szerintetek felrakjam ?
  • AirborneRanger
    #1241
    1ik a dw ip-jén másik pedig: 195.70.50.24
    mindkettőre a passz bf42hu
  • AirborneRanger
    #1240
    Van TS... 2 is... de senki nem használja szal...
  • Valen
    #1238
    Nem arra gondolok, aki több tíz pontal áll át, hanem arra, aki -1, 0-2 ponttal, amit eddig nagy nehezen összevadászott. Azthiszi szegény, hogyha átáll, akkor ő is jobb eséjt kap a fragvadászatra.
  • AnarchoiD
    #1237
    ad levan maradva ? :) ti mar fejlodtetek ? :))))
  • Valen
    #1236
    Bocs U'42 klán, csak magyaron nem találtam aposztrófot
  • Valen
    #1235
    Alalpvetően NEM az U42 klánnal van a baj, mert ők kb. azonos szinten nyomják velem (NEM lenézés). Azzal van a probléma, ahogy már lejebb is említették, hogy a gyengébb játékosok az állástól függően átálnak a nyerő oldalra. Mivel az eddig nyerő oldalon harcoló JÓ játékosok NEM fognak átálni a vesztes oldalra, hiszen örülnek hogy kiviíták a nyertes hejzetet, és az átállók meg szellemileg nincsenek azon a szinvonalon, amin kéne hogy legyenek. A megoldás az autó team ballance lenne, mert lehet egy klán erős, ebben a játékban a létszám egyensúly sokat számít, tehát 5 profi nemfog tudni leverni 8 haladót vagy 12 amatőrt, mivel lélekszámilag kevesebben vanak és így nem tudnak minden zászlót megtartani, védeni, ergő a többség felülkerekedik rajtuk.
    Részletesen vázolva: 1 profi 1 emberrel van elfoglalva, tehát a másik (amatőr/haladó) csapatból a "szabad" ember nyugodtan gyilkolászhat, foglalhat.
  • Lemming
    #1234
    Ez sajnos nem igaz... van bennük annyi pontenciál, hogy ha nincs a másik oldalon legalább azonos számű JÓ játékos akkor az akkora zakó lesz mint a ház... említhetném itt azt mikor kedves csapatomból leállnak 4en sniperezni mert úgyse jutnak ki a zászlókhoz a BC miatt.

    Egy U'42 vs all meccs ok lenne, ha lenne TS... all részről értem persze. :D
  • Borg
    #1233
    Személy szerint szarok rá, ha egy oldalra áll minen U42, mert úgy sem billentik semerre a játék mérlegét, vegyétek már észre ;))
  • Gugger
    #1228
    Én is, én is!
  • AirborneRanger
    #1226
    Meg általában sose vagyonk együtt u42-esekkel mindig ellenük vagyunk és akkor elég kiegyensúlyozott szokot lennia játék és úgy jó!!