17064






  • [HUN]Crassus
    #1464
    Bazz de qrva hosszu lett!:)
  • [HUN]Crassus
    #1463
    Valahogy ereztem hogy ezzel a 100 eves nepi bolcsessegel fogod indokolni etikatlan megmozdulasodat!
    Kepzeld el mar reg tul vagyok az elso magomlesemen es en veled ellentetben tegnap tenylegesen ***tam,de latom te csak a szamitogepes jatekban vagy kepes ***tatni a normalisan jatszo embereket!Es amikor ezt a hozzaszolasomat irom nincs itt anyam es nem fogja a kezemet!
    Na akkor lassuk roppant intelektualis valaszreakciodrol a velemenyemet:Eloszor is senkit nem "zaklatam"se tegnap sem maskor nem az en szokasom ha egy jarmuspawnpontman valaki acsorog az gondolom nem a 7-est buszt varja ott hanem szeretne az ott spawnolo jarmure szerttteni.Ezert en sosem viszem el mas elol pedig en is megtehetnem az egeret mozgatom olyan gyorsan mint barki mas ,hogy en elobb betudjak huppanni a varakozo ele mielott az kopni-nyelni tudna.Nagyon orulok ,hogy direkt csinaltad legalabb most a tobbi nagyoreg DC-s,BF-es is lathatja milyen fasza csavo is vagy te valojaban es cseszel az iratlan jateketikai szabalyokra!Az en jatekstilusom meroben ellentetes a tieddel-hal istennek.Meg ha te jobban is tudnal repulni,tankkal loni, helikopterezni stb.stb. ez akkor sem jogosit fel arra hogy masok jatekat SZANDEKOSAN elcseszd.Ha mar egyszer en elobb spawnopok ott es "sorbanallok"a jarmuert nyugodtan valaszthatnad te a masik spawnhelyet vagy 1x te 1x a masik vinne el a gepet szerintem siman megoldhato lenne.Kivancsi lennek ,hogy hasonlo jatekstilussal egy "ELO" Lan partyn hanyadik perc utan zavarnanak haza a jatekostarsaid!Es meg szerencsed lenne ha egyik-masik hevesebb vermersekletu fazon le nem zavarna egy taslit utravaloul.Bar te biztos az otp-ben ,Postan,boltban is siman beallsz a sorban a naladnal gyengebbnek megitelt szemelyek ele hisz te akarsz "baszni" es ez igy helyes es meg meg is magyarazod.
    Te is irtad ,hogy jogos(folyamatosan magad ellen "beszelsz")a varakozas akkor meg nem megyek oda direkt es happolom el masok orra elol a cuccot!
    Mar korabban irtam en fokent csak amolyan "levezeteskent"(komolyabb jatkok utan)szoktam BF,DC-ni tetszik hogy mindenfele jarmuvet lehet iranyitgatni fokent jarmuvezni is szoktam mivel az ugrabugralos szemely-szemely elleni harc jatekerteke szerintem 0 ezekben a jatekokban.
    Meselnek neked az iratlan jateketikarol egy picit(es a tobbieknek hatha tanulnak,okulnak megfogadjak,le***jak:)
    Fokent AA-zom(AmericasArmy) ebben a jatekban van egy ugynevezett Honor ami olyasmi mint egy RPG-nel a karaktered szintje.Alapban 10-rol indulsz es a hivatalos szervereken elert pontjaid utan kapsz hnorpontokat.En momentan 62-es vagyok ami nemzetkozi szinten is elvonalbeli jatekosnak szamit.Ebben a jatekban a Honor bizonyos elojogokat ad.Ebben a jatekban nem a jarmuvek szamitanak taposnak hanem a kulonbozo karakterosztalyok amiket kor elejen az elert pontjaid illetve mostmar a meglevo Honorszinted utan valaszthatsz ki.Na mar most en a 62-vel szinte mindig bevalaszthatom azt ami nekem tetszik(sniper vagya special forces fegyveres karakter,szakaszvazeto)Vissza elhetnek vele ,hogy a szkaszvazetot valasztom allandoan ,DE etikai okok miatt nem teszem nem azert ,mert nyul vagyok es felek egy tolem 100 vagy 1000km-re a szobajaban ulo jatekostarsam"haragjatol" hanem ,mert ilzen vagok NORMALISAn es FAIR-ul jatszom!Ha megkernek ,hogy te Crassus legyszives hagy legyek 1-2 korig most en a szakaszvezeto vagy a sniper en mindig megadoma lehetoseget holott megtehetnem ,hogy egesz nap raulok a "tapos" karakterosztalyra es rohogok a kis "ugyetleneken"!Csak en es a COD-os srachoz hasonlok kozt van nemi kulonbseg a jellemunkben.Ami nem a gyengeseg vagy az ugyetlenseg jele es tudom ezt az ertelmes emberek meg is ertik.
    Nem kiokitani akartam itt egyetlen DC-s,BF-es sracot sem pusztan azt akartam ,hogy lassatok mi is valojaban a jateketika.Sajnos ez itt meg nem mukodik ugy ahogy kellene mukodnie..............:(
    (es ezt a forumot meg a BF-est visszaolvasva sajnos sokak szerint is igy van!Es nem beletorodni hanem szigoru szabalyokkal tenni kene ellene,ha a jatek maga nem teszi lehetove az etikus jatekot!)
  • Unreal1942
    #1462
    Koszi CAD :)
    Bar vannak nalam jobbak... boven!
    Igen izgalmas harcok alakulnak ki idonkent a levegoben!: )
    Neha mar tiszta ideg vagyok tole!
    A leggazabb amikor nagy nehezen leszedi egyik a masikat es aztan belerepul a roncsba :)

    U'42.:.Pampalini
  • CAD
    #1461
    "Rosszat" :) - nekem az rosz, ha valaki lelo :)
  • Valen
    #1460
    Másik alternatíva: Mindenkit bannolunk, aki rosszat tesz (csak a puszta gyanusítás elég)
  • Danny
    #1459
    Kaosz
  • Valen
    #1458
    És mi lenne akkor, ha mindenki az írott szabályokat tartaná be, és az íratlanokat elfelejtenénk
  • CAD
    #1457
    Szerintem minden igazsagnak legalabb ket oldala van, mindenki a sajat igazat irja le...
  • Danny
    #1456
    Ennyi okossagot egyetlen forumon... ;)
  • CAD
    #1454
    Tegyuk hozza a tortentek direkt voltak, szemelyednek szoltak es nem kibaszasbol, hanem mert eszrevettem, hogy masokat is ezzel "zaklatsz". Meg kell tanulni ugyesnek lenni, ha ott elviszik atmenni masik repterre, ez public szerver, mindenki jatszani jon. Amugy a varakozas dolog jogos a reszedrol, ezt nem is tagadom, azert csinaltam, hogy itt nem sirni kell, hanem ugyesnek lenni, tudod erosebb kutya baszik, en pedig nagyon baszni akartam :)).

    Masik dolog, ez az en voltam ott hamarabb stb, csak addig igaz, amig nem jon fel az az erv, hogy en pedig jobban tudok... akkor most dontsd el, hogy ezek alapjan ki jobban "jogosult" a dologra, valasz: senki, vagyis az, aki ugyesebb, hat kerlek, ezt tarsd eszben, es ha ilyen tortenik, akkor nem anyazni, hanem tudomasulvenni, es atmenni masik repterre, stb. Ez a normalis jatek, nem pedig anyazni ezert, mert nem tudhatja az aki elvitte, hogy te vagy-e az aki elol 6. elviszi, vagy mindig mas var ott... (hacsak nem nezi meg jol, es nem kezdesz el anyazni). Reszemrol ennyi, sztem tanulj az esetben, es legy kicsit talpraesetebb, senki sem fogja fogni a kezed, ovoda mar elmult, hogy szolunk anyucinak.
  • [HUN]Crassus
    #1453
    Ja és azért nem vagy jobb játékos FRX/CAD,mert elviszed más elől a járművet csupán primitívebb vagy.........
  • [HUN]Crassus
    #1452
    A DC-ben semmi játéketika nincs????
    Qrvára idegesítő,hogy várok egy poszton a spawnoló járműre mire odajön valaki és símán elviszi és amikor szólok neki még le is csesz ,hogy miért vagyok béna.......Már megboccsáson,de nem béna vagyok hanem etikusan játszom és nem qrom el mások szórakozását.Ez nem azért van ,mert nyuszi vagyok elvinni más orra elől a járművet hanem azért,mert értelmes gondolkozó ember vagyok aki tiszteli a játékostársait annyira ,hoyg nem b**z ki velük ilyen kis szemétségekkel.És igen amikor már több mint 5 perce ott álltam várva a "megérdemelt" repülőmet és ugyanaz a gyerek hatodjára is elviszi akkor már nálam is eltörik a mécses és igen finoman kifejezve magam anyázok bár ez ha figyeltetek volna nem anyázás volt csupán megjegyeztem,hogy "anyád nem tanított meg a jómodorra"ezt még akár a tanárod a suliban vagy a főnököd a melóhelyen is elsütheti ha olyan vagy mint a játékban voltál kedves FRX/CAD!
    Ami a legrosszabb ,hogy még én voltam a szemét és valamelyik szervertulajdonos engem fenyegetett meg kitílt a szerverről és nem azt a gyereket aki folyamatosan gátolja a játékostársai szórakozását!Még a folyamatos csesztetésem ellenére sem TK-ztam le az illetőt mindahányszor elvitte a járművet amire már én előbb vártam.
    Érdekes én kibirom várni a sorom és nem veszem el mások "játékát"
    Sajnos a játéketika iszonyú szinten alapfokon döcög itt a DC-s társadalom berkein belűl.....tiszteletem a kivételnek!
    Ennek ellenére néha azért fogok játszani,mert hálistennek vannak normális emberek is akikkel lehet egy jót játszani.
  • TheGOro
    #1451
    A ladából kilopott ködkürtel
  • Valen
    #1450
    Mivel dudáldsz?
  • CAD
    #1449
    Csak egy fontos dolog hianyzik, hogy az adott ojjektum, az ellenseges, avagy nem... nagyban modositja a valaszt :). Bar nallam mind a ketto esetben:

    (a), csak nem stingeremmel, hanem a repulohoz mellekelt raketaval :)
  • TheGOro
    #1448
    felvidításképpen pedig:
    http://dvdvetito.tuti.hu
  • TheGOro
    #1447
    Mit szólnátok, ha engedélyhez kötnénk a DC-t??? mindenkinek végig kell csinálni a KRESZ hez hasonlóan, pl itt egy kérdés:

    Önt vészfékezésre kényszeríti egy szabálytalan sáv-/légifolyosó- változtatást végrehajtó páncélozott harci jármű/harci repülő ojjektum. Az alábbiak közül melyik esetben viselkedik szabályosan?

    a) Ha utánaered a szabálytalankónak és jól megnézi a stinger célzókájával magának, majd figyelmeztetésként tüzel

    b) Ha figyelmeztetésül hosszan rádudál, és megemlegeti anyukája foglalkozását

    c) Ha türelmet és segítőkészséget mutat iránta.
  • HoTDoG
    #1445
    Nemtom ti hogy vagytok vele, de sztem 3 magyar DC szerver felesleges... A DW-n szoktak játszik szinte mindenki, a PIC-n meg akkor ha nem megy a DW. Még1nek már nemtom mi értelme...
    Uff
  • Bazooka
    #1443
    Hihetetlen, hogy mennyire bénák az emberek. Számtalanszor volt már hogy jött egy tank rendet vágni, és az 5-6 újáéledő közt csak én voltam tankelhárító, a többiek snipperek, meg ilyenek. Tényleg hihetetlen! Na mindegy már nem bosszantom magam, ilyenkor inkább kilépek
  • Lemming
    #1442
    Heli már unalmas... de komolyan... 2 összeáll, leradírozzák a bázist és kész... a sok ökör meg baszik stingert kilőni, inkább fut...
  • CAD
    #1441
    Jaja, legyen tobb heli... legalabb tobbet le tudok szedni legivadasszal :).
  • Bazooka
    #1440
    Azt játszuk, hogy a heliző Gugger mindíg elsőbséget élvez a lelövésben.
  • Gugger
    #1439
    és az is játszuk, hogy Gugger mindíg elsöbséget élvez a helinél! :D
  • Gugger
    #1438
    és játszuk azt hogy a helit nem ér lelőni, mert az csalás! :D
  • Gugger
    #1437
    ugye hogy a heli a legjobb!? Több helit követelünk!!!
  • AirborneRanger
    #1435
    Azis vicces: várok a helire csávó is ottált, erre én hamarabb beszállok, már felszálltam erre mondja h ő régebb óta várt rá. jóvan mondom leszálltam és odaadtam neki nemakartam veszekedni. azé figyeltem mit művel: elindul és 1 szép előre bukfencel belebassza a földbe a helit... na neki se adtam oda többet :P
  • CAD
    #1434
    Karomkodast en sem vagom miert kell "say"-be beirni, en sem vagyok szent, de az esetek 99%-ban 4 szoba kozt marad (esetleg udvar :)).

    A "csak" gyalog jogos, de szukiteni illik, jarmuvek \ pancelos - mert az ok, hogy pl tankal, legvedelmivel, stb-vel nem maszunk oda, mint azt csinaljak nem 1-n, sajnos admin is igen nagy szeretettel.

    A nem lehet tolle felszalni + jon egy masik bombazo / vadasz es szarrabombaz, nah hat az total ko, ilyenert ha nem is bant, de kick minimum jar.

    Basecamp: itt sztem meg kellene kulonboztetnunk azert ket dolgot, mert egy dolog egy tankal begangolni az ellenseg elfoglalhatatlan bazisara, es gyilkolni, es egy masik dolog sniperelni mondjuk barettel, en utobbit idegesitonek, de elfogadhatonak tartom, ilyenkor kell hivni radarral ellatott legierot, es felderitettni vele a sniper helyet ha valoszinusithetoen a bazison kivul van.


    Anarchoid: repulni en is szeretek, a kellemesseg erzesevel egyet is ertek, de hogy egyszeru lenne azzal mar nem... vagyis bocs, egyszeru repkedni, de jol manoverezni, es dogfightingolni, egy-egy erosebb ellenel (lasd pampalini) - azert mar nem setagalopp, foleg hogy repulost egy minimalis lag is igen gyorsan "foldhoz szoríthatja"
  • Unreal1942
    #1433
    AEzek az iratlan szabályok mar léteznek!
    Csak eppen a sok alma nem tartja be oket!
    Ezek logikusak lennenek!
    Nem mondom ,hogy nem fordult mar elo ,hogy ha eppen nem volt fullon a server akor egy egy jeepel odagurulok mert igyekeznem kell!
    Az viszont mindennek a teteje ,hogy ha valaki pl megeloz jarmuvel es ugy viszi el!
    Vayg otthadjak a repuloteren es nem lehet tole felszallni!
    Ezeknek egybol 1 napos bant adnek legszivesebben!
    Gyakorloni is offline kelenne.. nem masokat idegesiteni a lamasagunkal!(ezt kifejezetten a legi jarmuvekre ertem)
    Masik duhito dolog amivel nem lehet mit kezdeni! Ha varsz valamilyen jarmure..odaspammol valaki beugrik es elviszi!
    En ha ilyet latok akkor alltalaban hagyom had menjen vele!
    Persze ez csupan nezopont kerdese!
    Tragar beszed.. ill. sertegetesert is automatikusan ki kene banolni mindenkit! Nem mondom ,hogy en es tarsaim nem szoktunk szitkozodni...,de ezt TS en tesszuk es nem ugy ,hogy a masikat megbantsuk vagy magunkra haragitsuk!

    U'42.:.Pampalini
  • Valen
    #1432
    Vagy ha a felszálló helibe - repcsibe a társa STINGER-rel lő :)
  • Cobra.
    #1431
    akkor még egy pont:
    6. Helit meghagyjuk az ügyeseknek (nem, én nem vagyok az, bár már 2X ! sikerült leszállnom vele)
    Sajnos a 3. pont mindennapos (legalábbis BF publicon)Ennél már csak az jobb, amikor úgy száll fel valaki Bf-ben, hogy nyomja a tűzgombot és belelő az előtte felszálló repülőbe.
  • AnarchoiD
    #1430
    az elsopontodhoz csak annyit, a legdurvabb amit megeltem az az volt, hogy iraki oldalon gazala mapon, gyerek TANKAL ledzsal a repulokhoz, elvisz egy repulot valaki orra elol hogy aztan a bal felso sarokban kiugorjon a gepbol es masik gepbe szalljon at.... ;)

    2. ezt sajna nehez megallni sokaknak ;)

    3. ezt jo idegesitonek tartom ;) szerencsere mar ritka

    4. ezt idaig meg senki sem tartotta be ... en ezen esetben atallok a masik oldalra ... (vagy eszre sem veszem mert elkoszaltam a mapon ;)

    5. meg a helikopter vezetest ;) (ha latjatok hogy helikoptert vezetek, fussatok amerre lattok : en nemtudok helit vezetni, es keptelen vagyok megtanulni bf1942 -ben ;)
  • AnarchoiD
    #1429
    ilyet nemmondtam, viszont neked mondok ... ;) te kis *^&^&*^&*^&*^&*^&*^&*^*^&*^& basekemper ;)
  • Cobra.
    #1428
    1. Repülőért CSAK gyalog megyünk !
    2. Nem káromkodunk
    3. Nem lövünk bele abba, aki elvitte előlünk a járművet
    4. Ha nincs minden zászló elfoglalva, akkor biztosan nem megyünk Basecampelni
    5. A repülést single playerben gyakoroljuk
    Egyelőre ennyi jut eszembe
  • Lobster
    #1427
    Ezaz! Írjuk le az íratlan szabályokat! :)
  • Valen
    #1424
    Eszter valóban Eszter.
    Most sorolhatnék neveket, akiket ki kéne zárni a gaméból, mert nem igazándiból ismerik az Online Multiplayer Gamék íratlan szabályzatát, de hát én nem vagyok admin (MÉG), úgyhogy nem teszem :)
  • AnarchoiD
    #1422
    hat en dest1ny -nel mocskosabb szajut meg nem lattam azon a szerveren ;)
  • AnarchoiD
    #1420
    neha noi hadtest is bevetesre kerul ?


    vagy csak valamejikotok alneveik ?
  • AnarchoiD
    #1419
    imadok repulni a DC -ben .. uber jo , egyszeru es kellemes ... de ezt a "no fly zone" -t ruhellem ... remelem majd valtozik a jovoben a cycle es kikerul.. ;)
  • Petko
    #1416
    pl. www.teamspeak.org on biztos van
  • Yan
    #1414
    Ja visszaolvastam,
    bocs