17064






  • AirborneRanger
    #6289
    te kivagy? :)
  • Habeja kedvelo
    #6288
    :)
  • Habeja kedvelo
    #6287
    loál
  • Habeja kedvelo
    #6286
    Én is nagyon élveztem köszi frx!
  • TheGOro
    #6285
    Én tök nyugodt voltam csak akkor kaptam fel a vizet amikor hirtelen felrepült a tankom a levegőbe, nagyon lol volt repültem vagy 10 mp-et aztán bumm. És utána meg már naon teli volt a himbilimbim hogy már a saját szuszogásomat sem hallom úgy ment össze vissza a csevej TS-en és ranger meg folyamatosan mondta "Ilyen nincs b*zdmeg"
  • BurnBaby
    #6284
    thx a játékot az frxnek, dfnek is :) ez volt az első dc gyakom! ,)

    FakeBaby
  • Me0w
    #6283
    Gyakorlas volt, teljesen mindegy, hogy mi a vege, ezert kar idegeskedni, komolyan :)
  • AirborneRanger
    #6282
    Mi is köszi belétek :) Sunyán kikaptunk (semmi csapatmunka, Ranger idegileg a plafonon volt) remélem jáccunk még :)
  • TheGOro
    #6281
    Mi köszönjük! Kis pánikot keltett hogy lehalt a TS szerver és hirtelen olyan ... hát hogy is mondjam... olyan ... CSÖND lett! :)) Mindenesetre sokkal inkább mozogtunk csapatban mikor nem ment a TS szerver mint mikor ment.
  • Me0w
    #6280
    Koszi szepen a gyakot DF! Remelem nemsokara ujra jatszunk!

    Riszpekt
  • Borg
    #6279
    Semmilyen törlés nem volt, nem kell feleslegesen szítani itt.
  • genRob
    #6278
    Már megint törlés volt?
  • Lemming
    #6277
    Ide akartam írni valami frappánsat az ellenségeskedésről, de inkább nem... elég a mi bajunk.

    Kösz a segítséget mindenkinek! :o)
  • Valen
    #6276
    Lemming:

    egy DC kiegészítés,
    170 Mb
    attól független, a sima DC és az Extended egymás mellett bélésen megvan :)
    néhány tank, repülő, heli más fegyverzetet kapott, 1-2 plusz pálya. meg minden kaszt-nak van távcsöve meg füstgránátja.
    Meg a fegyverzetük is változott egy kicsit :)
  • Lemming
    #6274
    És főleg hol lehet megszerezni? :)
  • Lemming
    #6273
    Tényleg. Ha már DC.

    DC Extendedről mit kell tudni?
    Mennyi a telpítés?
    Megmarad a régi is?
    Mit változtat?
  • bozso
    #6271
    csak kérlek arra figyelj hogy ne kend össze magad a végtermékeddel


  • genRob
    #6270
    Apropó milyen csillagod van neked b+?
  • genRob
    #6269
    Ámen!
  • Me0w
    #6268
    Nem hagynad abba? Szarok a szerverre meg a buzi smileykra is.
  • bozso
    #6267

  • bozso
    #6266
    Helikopter menyország
  • bozso
    #6265
    Dcx .7.2 a W4L szerveren
  • bozso
    #6264
    Dcxtended .7.2 mód a W4L szerveren idönként játszható.
    Helikopter menyország
  • Unreal1942
    #6262
    Jo mind1. szanekosan nem provokalok senkit, de ha velemenyem van azt ezek UTan is ugy fogom mondani ahogy nekem tetszik!
  • Borg
    #6261
  • Borg
    #6259
    Hát így biztos nem is lesz.
  • Unreal1942
    #6258
    Szerintem meg sennki ne szoljon bele!
    Ugy lenne a legjobb!

  • Unreal1942
    #6256
    En nem ertek 1 et a szabalyozassal!
    Ugy xar ahogy van! Senkinek semmi koze hozza ,h mi folyik a topikban!
    Akinek nem tetszik az ne jojjon ide!
    Persze Adminra szikseg van ,de nehogy mar az legyen amit az o szajize +enged!
    Igen gondoljuk.. en szeretnek hazigazda lenni!

  • Borg
    #6255
    Apropó, dc .8 mikor jön? vagy mostmár mindenki nyergel a vietnamra meg a farcryra?:))
  • dezertőr
    #6254
    bocsi nem kenem senkire, de ha egyszer csak egy ember adott megfelelö infót...
  • Borg
    #6253
    Ha rajtam múlik nem fog, de ha gondoljátok, ide is kijelölhetünk egy házigazdát pluszban.
  • SinClaiR
    #6252
    Hát én elolvastam.. :)
    Előtte ezt is elolvastam, .. és amíg átnéztem 150-200 hozzászólást a BF ben, addig ti csak 4 et gyártottatok..
    Na mindegy..
  • Danny
    #6251
    Csak azért nem kezdem el hidd el, mert nem akarok kib*ni azokkal akiknek még jelent valamit ez az egész. Maximális toleranciára kapcsoltam itt.
  • CAD
    #6250
    Mondjuk a gumiszoba nem a legelitebb hely :) ... szal tenyleg nem lenne jo ha atkerulne ez a topic.
  • Borg
    #6249
    Elhiszem, hogy vannak indulatok, de gondold meg, miért is került át. Persze sajnálatos, hogy minden BF topicos "szenved" most a döntés alatt, de már nem volt más megoldás (Az meg hogy én mivel értek egyet, már nem érdekes).
  • Danny
    #6248
    Pedig mondanék szívesen... ANNAK aki átrakta a BF-et gumiba.
  • Borg
    #6247
    Nem kell, ezért irtam hogy ne reagáljatok. Sajnos a másik topicban nem voltak hajlandóak elfogadni, amire az SG-kérte őket (én csak tolmácsoltam), így átkerültek a gumiszobába.
    Szeretném, ha az ez a topic nem jutna oda, és örömmel látom, hogy visszafogott a reakció, legalább itt.
  • ghost cb
    #6245
    Csak az, hogy - ha végigolvastátok volna - említi benne Borg a DC topicban lezajlott flame-elést is. És erre is vonatkozik az ott leirt szöveg. Asszem.
  • Danny
    #6244
    Szvsz lóFASZ se! ;)