17064






  • Petko
    #6409
    na a dwbe még raktam memoriat, mert nagy létszámnál sokjárműves pályán emiatt laggolt ahogy elnéztem... szóval amiatt már nem nagyon fog, ettől még azért lehet néha laggos... majd egyszer cput is bővítek
    viszont nem tikolom hogy már nem sokaig fog üzemelni dw néven, hanem nemsokára jw lesz, ahogy jön a bfv (jungle warefare) :)
  • Cobra.
    #6408
    Stewee pont azt írta, hogy az assault fegyveren lévő gránátvető nagy nulla, mert semmi splash damage-e nincs.
  • Valen
    #6407
    Hát az RPG és a MLAW valóban nem túl sebzési rendszert kapott, de azért lehet vele írtani

    én rendszerben rakétás vagyok és 1 lövés 1 ember

    a gránát meg szerintem úgy jó ahogy van.

    a M203 pedig valóban csak emberre hatékony, de ara nagyon
  • steweee
    #6406
    van esése a lövedéknek? mert nagyon nem tudok eltalálni keresztbe mozgó gyalogost messziről.azt tudom hogy van odaérése, de kipróbáltam egy csomó elécélzást különböző távolsággal, és nem volt találat!ja, és hogy lehet hogy a grenade laucher lövedéke csak teli találat esetén nyír ki egy sértetlen gyalogost?!azért ez eléggé nonszensz!pont az lenne a lényeg, hogy ha tudom hogy hol van, mondjuk rálőttem és bezavarom egy saron mögé vagy ki szobába, akkor oda mehet is a süti.de hát nem nyírja ki a robbanás.s kézigtánáz erejével meg vagyok elégedve, az eléggé reális, csak kár hogy nyílt terepen pattan, és így nem olyan pontos a célzás.erre lenne jó az m203, de az meg gyenge.ki tudja, miért!
  • CAD
    #6405
    Jajj ezer koszi ;> - ez jol esett goro bacsi ;>>>
  • steweee
    #6404
    nem olyan pontos messzire mint az alap m16, de rövid és középtávra jobb annál.én irtok vele mint állat, csak hát utálom az amikat azért amit irakban műveltek az ártatlan civil lakossággal, ezért itt is irakiakkal vagyok
  • Valen
    #6403
    a Car-15 személyes véleményem szerint egy kalap szart sem ér, bár engem mindig lelőnek vele 3 lövésből, nekem még 2 tár után sem sikerült a becélzott embert lelőni :))

    Viszont az SVD ngyon jó fegyver (iraki elit fegyver), legrosszabb esetben 3 lövés 1 ember, átlag 1-2 lövés/fő .))

  • spacepunk
    #6402
    Ez a 3990 Ft elég baráti. A héten már én is csűrtem 50-es holland szerveren... Nem kis fless..
  • TheGOro
    #6401
    Egyébként BÓÓÓLDOG SZÜLETÉSNAPOT CAD!

    És jó8
  • TheGOro
    #6400
    Anyám micsoda szabályzat, még jó hogy holnaptól végre megnyílik az út számomra is a külföldi szerverek felééééé juhéééé. Azt majd lesz No fly zone éjjel nappal.
  • TheGOro
    #6399
    Nekem az a baj a Joyokkal hogy túl nagy a méretük, nekem kb akkora volna jó mint a 6600-ásomon a kis pöcök, hogy kényelmesen tudjak babrálni a billel is. Amúgy meg rakja magát és a pandát seggbe az az überbráner aki megalkotta ezt a király panda antivírust, amely galyra lenullázta a gépemet, szal megint ghostolhattam.
  • Kid Dynamit
    #6398
    Nem kell pazarolni, az tényleg kellemetlen ha pont töltés közben jönnek, de 3 embert simán lekapsz, ennél nagyobb falkák nem sokszor vannak, azért ha már csak 3 golyóm van inkább töltök.Nehéz megszokni a car15 után, mert ott sok az elpazarolt golyó, de ez a stuki sokkal jobb, felesleges több szót erre vesztegetni .
  • steweee
    #6397
    na igen, de amikor összefutsz egy sarkon vkivel, és mondjuk sikerül lelőni, már lehet is újratölteni, és ha közben jön egy társa, akkor bukta.és nem lekváros!
  • Cobra.
    #6396
    megelőztél
  • Cobra.
    #6395
    Az a fegyver az egyik legerősebb a DC-ben, csak tudni kell használni. Olyan, mint egy sorozatlövő sniperpuska, 3 tölténnyel le lehet szedni egy embert. Tény, hogy közelharcra nem túl jó, de középtávon a Car-15-öt messze veri. Hogy mikor melyik fegyver van, azt a pályák keszítésekor találták ki. A nem infantry mapokon szerintem mindegyiken lehetne ez a fegyver.
  • Kid Dynamit
    #6394
    Leginkább assault pályákon kap ilyen stukit. Szerintem badarság azt mondani rá hogy gyenge, mert 2 golyó végez bárkivel, ha ügyes vagy 1 tár elég 3 embernek, persze nem lehet csak ugy vaktában lőni, meg kell tanúlni célozni, nem ugy mint az amcsi társánál, ott nekem 1 ember 1 tár. A hangtompító meg szerintem számít, ha kicsit is de segít észrevétlennek maradnod, nem mindegy hogy egy messzről is halható ak47 el nyirod az ellent vagy egy sunyi kis döggel, ami tök halk .
  • steweee
    #6393
    már kérdeztem egyszer, de akkor nem kaptam rá választ. miért van az, hogy az iraki spec ops néha nem az ak su 47-et, hanem vmi hangtompítós távcsöves vackot kap?az igen gagyi fegyver, pontosnak pontos, de ebbe a játékban úgysem számít a hangtompító, és csak 10 töltény/tár!
  • Cobra.
    #6392
    A helyesírás valahonnan ismerős
  • Murry
    #6391
    Idézet a Hold féle szabályzat-ból:
    "gyertek fel TS-re mindenkit szivesen látunk"

    Hihi.
  • ghost cb
    #6390
    De hogy valakinek mindig rossz napja legyen...
  • Unreal1942
    #6389
    Biztos rossz napja van :D
    Majd elnezest ker, hogy nem akarta :)
  • SinClaiR
    #6388
    Erről volt már valami halvány sejtésünk:)
  • vezerkutya
    #6387
    Hi.
    Ha erdekel valakit a Hold egy eleg idiota ember.
    Bementem a TS ukre hogy megkerdezem nem akarnak e war-ozni.
    Erre bemegyek a CSevego szobaba.
    Odajon pw-t rak a szobara es kirak onnan.
    Marha jo fej akkor mert public a server????
  • Petko
    #6386
    (az enyim nem pont ez a wingmen force 3d volt, hanem extreme 3d, nem volt force benne, és madzagos volt)
  • Petko
    #6385
    nekem is volt egy ilyenem, de velem jol kicseszett.. egy ido utan elkezdett csikorogni, meg recsegni a mozgatástól, aztán belenyomtam egy csomó műszerolajat de attól se hagyta abba. Aztán szétszedtem hogy talán valamit tudok csinálni vele, de nem sikerült, és összerakás után meg folyamatosan jobbra tartott a rudder, amit nem tudtam kijavítani, szóval elbúcsuztam tőle (fél éves volt csak), és megvettem a Saitek Cyborg 3D Gold-ot, amivel ma is meg vagyok elégedve
  • SinClaiR
    #6384
    Enyim is ilyen.. pedig az attack.. de a design ua:)
  • ghost cb
    #6383
    Ja logitech... Ilyen!
  • ghost cb
    #6382
    Nekem Wingman Force 3D van, nagyon állat a ffb-es gémeknél, amugy nekem is lötyög alapállásban, ugyhogy dc-hez használhatatlan (nekem). De Apache longbow király vele. Egyébként én billentyüzettel repülök,meg helizek és szerintem nem gáz, csak elég sokat kellett gyaksizni.
  • Borg
    #6381
    Én évente kétszer takaritom. Ennyi elég neki :)
  • genRob
    #6380
    Nekem ilyen van. Nagyon frankó, árban és szolgáltatásban is.
    A Pampalininak meg ilyen.
  • CAD
    #6379
    Valen, ezek a raspolycsotanydobozok eleg gazul festenek... nem tudom ki az az elvetemult aki egy ilyet vesz...


    Nem tudom mennyire jo 5let, billrol iranyitani repulot :) - en nem eroltetnem az biztos.
  • Skiper
    #6378
    Na indulás , suli powa
    Sztok
  • Valen
    #6377
    Ha netán vkit elfogna a retrovágy :))

    Ha esetleg valami különlegesre vágyik :)

    És a "Legjobb Joystick Bf1942-höz" forúm linkje
  • Valen
    #6376
    látott már vki ilyet ???
  • TheGOro
    #6375
    Vaa ez a világ legjobb joy-a még nekem is meg van, igaz kicsit megsárgult de még működik is!!!
  • spacepunk
    #6374
    Használ vmelyikőtök rudderest?
    Érdemes olyat használni?
  • spacepunk
    #6373
    Nekem is Wingman2-m van. Lötyög középállásban ezért elhúz.
    Különben DC-ben jobb a heliket egérrel irányítani a [shift]+[egér] miatt, bár én a joyt szoktam már meg.

    Ennyi esélyt adok az ellennek...
  • Me0w
    #6372
    Az en Saitekem aljan van analog/digital kapcsolo, ha atkapcsolod, akkor ugy mukodik mint az 'iranyerzekelos'. Egyebkent meg lehet probalni gamepaddal is, az digitalis, de neha van rajta legalabb 1 analog is, mondjuk throttlenek tokeletes.
  • steweee
    #6371
    nem tudok helit vezetni billentyűvel.a repcsit még csak-csak, de azt is csak közlekedni meg desszantozni.nekem billentyűvel nem megy
  • Valen
    #6370
    hát dögölj meg steweee nem tudom hogy miről beszélsz