17064






  • suncee
    #6609
    csunya lesz, remelem minel elobb ugy lesz mar ...
  • Gugger
    #6608
    csunya lenne, ha nem lehetne játszani...
  • TS Zolly
    #6607
    Szerintem már nem sokáig tudsz kulcsgenerátorral Magyar szerveren játszani. Eredetit vedd meg, most a Battlefield pofátlanul olcsó.
  • FactorG
    #6606
    Szvsz már megtörtént.
  • X boxman
    #6605
    A tagok 2 harmada inaktív volt.
  • SinClaiR
    #6604
    Következtetéseket levontuk, hibákat kiküszöböljük, npeket kiírtjuk :)
  • TheGOro
    #6603
    Lehet hogy elsőre nem pont a 9. helyezettel kellet volna kezdeni, de én nem féltelek titeket, és tudom hogy ez nem vette el a kedveteket, hanem csak további még jobb eredményre sarkall benneteket, meg ilyesmik (fú ez má nagyon nyalós dumára sikeredett). Szal lényeg a lényegtelenségben hogy gyakoroljatok sokat és írtsátok a népeket.
  • Unreal1942
    #6602
    Lezajlott az elso CB meccsunk! Sajnos nem tul jo eredmennyel zartuk!
    Reszletekez az oldalunkon lehet olvasni!
  • Cobra.
    #6601
    http://bfhelp.try.hu
  • wazzup
    #6600
    segítsen valaki!!
  • wazzup
    #6599
    a CD key-t hogyan lehet megváltoztatni?
  • TS Zolly
    #6598
    Mondjuk az ACC oldalárol.
  • Valen
    #6597
    internetről :))
  • wazzup
    #6596
    nem még nem raktam fel azthittem hogy csak a 0.7 kell. Kösssz. ja és azt honnan lehet a leggyorsabban letölteni???
  • TheGOro
    #6595
    1.6 os BF peccs is felment?
  • TS Zolly
    #6594
    Nagyon szomorú lennék ha DF feloszlana. Gyerekek! Ne tegyétek!!!
  • wazzup
    #6593
    Valaki segítsen!!!!
  • ghost cb
    #6592
    No gyerünk!
  • wazzup
    #6591
    hello!
    Valaki tudna nekem segíteni? Mert letöröltem teljesen a gépet és nem volt rajta játék ezért felraktam a bf-et és azután a DC 0.7-et de nem akar bejönni a DC. lehet hogy én vagyok a hülye sőt biztos lécci segítsetek!!
  • Bishop
    #6590
    Hali!
    Köszi mondenkinek mindent !!
    Ahozképest hogy most keztem a DC-t nem birom abbahagyni !! :-D
  • AnarchoiD
    #6589
    mitszolnatok ha feldobnam a forumot par hullaval / leszakadt vegtagokkal ? garantaltan finom arab husi ;)
  • SinClaiR
    #6588
    Sztem csak a te pályád kellett neki ice.. vagy a Maxé.. a Rain rush ment az ACC n.. vagy az is fennvan Fileplaneten?
  • X boxman
    #6587
    Ice, szerintem már felesleges újraszervezni a klánt.GOro elment, nincs aki összetartja a klánt. Elment a legjobb repülős is (Max-Damage). Asziszem 14 tag volt, akik közül tagságom után kb. 3-mal találkoztam. A többi tag elég inaktívnak bizonyult. Ezután miért lenne máshogy?
  • X boxman
    #6586
    Ja, van 1 pár map..
  • Ice4s
    #6585
    A www.fileplanet.com ra meny fel
    reggelj be ha még nem jártál volna ott...
    azt a következö helyen találsz mappokat
    ACTION->First persone suters->Battlefield 1942 serials->"sima BF"->MODOK/modifkálok->gameplay->Desert combat.....
    van ugy 200 map, jó válogatást :D
  • SinClaiR
    #6584
    bocs, nem néztem meg.. a második link szart sem ér.. mondjuk eddig sem ért semmit:)
    Az elsőn meg nem találtam a pályákat.. ugyhogy sorry.. várd meg amíg olyan map lesz, ami neked megvan.
  • SinClaiR
    #6583
    Itt találsz pár új pályát a letöltés szekcióban, és ittmeg pár másikat esetleg, amit az elsőn nem találtál.
  • Bishop
    #6582
    Hali !
    A server passwdre rájötem , márcsal a map-ek kelenek :-))
  • Bishop
    #6581
    Sziasztok !
    Tegnap játszottam elöször DC-t!
    Hát ez valami embertelen jó !!!!!!!!!!!
    Egy kérdésem lenne a DW serveren már vietnam fut, vagy van mág DC is ? egyenlöre csak tört bf-m van de már megrendeltem az eredetit.
    A magyar szerverekre hogy lehet bejutni ? passwd meg minden !
    Segitségeteket elöre is köszönöm !!!
  • genRob
    #6580
    DF! Nem szabad feladni! Segítssetek magatokon szervezzétek újjá! Gyakjatok, warozzatok...
  • Lobster
    #6579
    Jaja, tök jó stuff, és minden évben rendszeresen frissítik. :) Lehet végre kardot ragadni és aprítani a népet (vagy paintball/airsoft csatát vívni bár az pénzes cucc). Lényeg, hogy jó levegőn legyen az ember. ;)
  • SinClaiR
    #6578
    Kijött? Kijött a tavasz című játék?:) És ki adta ki? Ja tudom, a World Nature kiadó :D
  • AirborneRanger
    #6577
    Nekem sajnos nincs sok kedvem már hozzá :( Kijött nyár (tavasz) és nem szeretnék sokat a gép előtt pöcsölni :)
  • Ice4s
    #6576
    Nah most mit kezdjunk?
    Van klán, de medig, újá kéne szervezni.....
  • X boxman
    #6575
    GOro, mielőtt "ta" lettem, Max kb egy hónapig fűzött ICQ-n,hogy nézd meg az 1 hetes szavazást, ami már 3 hete 5-2 a javamra. Mikor nem válaszoltál, Max és Ice4 azt mondták fel vagyok véve, és veled ők majd beszélnek.
  • TheGOro
    #6574
    Aha szóval te voltál az a másik hang... vagy az lehet hogy csak az én fejemben létezik?
  • AirborneRanger
    #6573
    Én meg szerintem abbahagyom DC-z Vagy kitudja... Max fun szinten
  • Ice4s
    #6572
    Aki marad még a klánban, az nézegese még a forumunkat, 1-2 honapot addok arra (reszemröl), hogy helyre jön a klán vagy a rolot végleg lehuzhatjuk...

    A fő probléma, hogy nem voltál elég "véres" kezü Goro
    nem tom, én az ACC-hez sorolok be hamarosan, de még figyelem a forumunkat, csodára várva....
  • Ninja
    #6571
    Akkor kapcsold be a PB-t ! Multiplayer beállításánál megtalálod!
  • Zs0lt1
    #6570
    Ja és a legnagyobb poén, hogy eredeti a Battlefield, mert megvettem.