17064






  • TheGOro
    #8060
    micsoda kézmozgás...
  • Deniboj
    #8059
    Rulez.
  • TS Zolly
    #8058
    Desznyok!
  • DannyL
    #8057
    Áz
  • Deniboj
    #8056
    Alizée?
  • DannyL
    #8055

    Shake your ass!
  • TS Zolly
    #8054
  • DannyL
    #8053
  • DannyL
    #8052
    loál
  • TS Zolly
    #8051
  • kz
    #8050
    Má sikerült a sötét pirosba is beletúrni, de pontot nem kapok.
  • kz
    #8049
    nekem az első harmadig sikerül felvinnem ébresztés nélkül.
    akkor beadom a pirulákat és fel tudom tornázni a narancssárga majdnem végéig (ez ugye a kétharmad) de nem kapok pontot, így szépen lassan visszamegy a mutató.
    Mikor, miért ad pontot?
  • Morfy
    #8048
    Szerntem Murry béna volt és félrenézte a dolgot késő éjszaka...vagy álom volt?
  • ToM86 #8047
    sztem lagzott
  • Yan
    #8046
    Tod a tölünk okosabbak erre azt mondják:
    "bug, lag, vagy ts-n szoltak..", de nem csít.
  • Svindler
    #8045
    Nem rossz, de nem is meglepő! Lassan ez már mindennapos lesz. Majd a pb-sek megoldják!
  • Murry
    #8044
    Kb két hete Bocage-en épp egy Harrier pusztította a jó népet az iraki főbázison, amikor beléptem a játékba…
    Azután újra születtem , és rögtön az irányt a reptér felé vettem. (Pont akkor spawnolt le a MIG-29 es)
    Szóval bepattanok a járgányba, irány a kék ég. Pont miután felszálltam látom a harriert amint ismét végig seper a főbázison. Eljött a bosszú ideje, mondtam magamban és ráfordultam. Kapásból teleszórtam lőszerrel, és ráadásként megküldtem egy rakétával is. Ettől már simán el kellett volna patkolnia, de szemmel láthatóan semmi baja nem lett. Szóval megadtam neki a kegyelem döfést. Ugye nem kell mondanom, hogy ahelyett, hogy lezuhant volna csak enyhe füst szállingózott a gép mögött. Itt elborult az agyam, és ami rakétám volt azt mind bele lőttem a seggébe. Na ekkor már fehér füst szállt ki a gépből, és lángok nyaldosták az oldalát, de még mindig repült. (Itt megjegyzem ilyen állapotban a gép már csak zuhan, és ha a pilóta elég ügyes még pont ki tud ugrani )
    Harrier-es barátunk esetében azonban nem ez történt. Ő simán repült vele tovább mintha minden a legnagyobb rendben lenne. Nem zavarta az sem, hogy egy vadász van a háta mögött tök egyenesen repült előttem az amcsi bázis felé.
    Na és itt jön a legérdekesebb rész. Amint a szélmalom mellett elrepült hirtelen csoda történt, és megjavult a gépe. Először eltűntek a lángok majd 1 mp múlva már nem is füstölt… Olyan tipp topp lett mintha csak most gurult volna ki a hangárból.
    (Ja és közben rajtam kívül az első zászlónál, és a fűrészmalomnál lévő légvédelmi üteg is lőtte.)
    A gyerek 1xűen nem halt meg. Az egész kört evvel az egy harrierel nyomta végig.

    Na erre varjatok gombot…
  • DannyL
    #8043
    Mé ez tök ari... :)
  • TS Zolly
    #8042
    Ez meg a Haxoror barátunk!

  • TS Zolly
    #8041
  • TS Zolly
    #8040
    De. Igazad van. Ennek már nincs értelme. Az egymás sértegetéséből nem fogunk megélni.


    Igaz láma?
  • haxoror
    #8039
    Asszem igazad van, nem is tudom minek vesztegetem itt az időmet...
    Nah, go muhaha !
    Agyő BBuzik :DD
  • Morfy
    #8038
    inkább ne...úgyis letagadja
  • Morfy
    #8037
    nem zászlós!
  • Yan
    #8036
    Nem kéne már abba fejezni
  • haxoror
    #8035
    aha
  • haxoror
    #8034
    "lúzer gyülekezet" talán ez, de ez igaz mert azt a kört buktátok nem is kicsit :D
  • haxoror
    #8033
    A zuzmo-t egyetlen alkalomra használtam zászlós:)
    #7893 akár be is kussolhatsz
  • Svindler
    #8032
    Egyébként emlékszünk az esetre de ha megenged nem ecseteljük a dolgok történésének okát! Semmi közöd hozzá! A haxoror névnem mondott semmit de a zuzmót már láttam, igaz nem nagy név!
  • TS Zolly
    #8031


    ,,Ma nosztalgiából benéztem HF serverre DC-zni zuzmo néven és minden oké és szép volt amíg meg nem jelent a BB "klán".
    Mind az iraki (a könnyebb) oldalra tömörültek, egyből bepixelezték az alapunkat és cseppet sem zavart őket hogy mindezen felül másfélszeres túlerőben vannak.
    Finoman fogalmazva még így sem volt túl sok sikerük főleg amikor a tankos kempjeiket rendre kiheréltük, szóval leléptek a publicosok elől.
    Ha ezt egy BFV szerveren próbáltátok volna meg valszeg banolják a klántagotokat.
    Szomorú látni hogy a Magyar DC scene olyan mélyre süllyedt hogy egy ilyen lúzer gyülekezet létjogosult lehet benne ,,



    Most lehet beszélgetni arról, hogy ki kezdet mást sértegetni.
  • Svindler
    #8030
    Ha te így gondolod akkor rettentően szánlak! Igazi ....láma vagy! Kiheréltetek? Nevetséges! Rettentő ostoba vagy!
  • Yan
    #8029
    Nem tom ki ö, de vietnamot ezen a néven nyomja rég.
  • TS Zolly
    #8028
    Itt a fórumon mindenki elött rákérdezzek?

  • haxoror
    #8027
    hát ja, de erről az oldalról méginkább...
  • haxoror
    #8026
    oké akkor ki is vagyok én?
    (most nem a faszlámás rész érdekel hanem a név amit nem vállalok)
  • haxoror
    #8025
    na most jól helyre tettél, megérdemeltem :D
    örülök, hogy belefolytál valamibe amihez semmi közöd :)
  • TS Zolly
    #8024
    Csak én sem értem miért nem vállalja a nevét???
  • ToM86 #8023
    szánalom...
  • TS Zolly
    #8022
    Na most kivételesen a láma védelmére kelek. Nem a hejesirás a lényeg hanem a mondando.
  • Morfy
    #8021
    köszike