17064






  • mini
    #9862
    A francokat!
    A legnagyobb csíter Pash!
  • Cobra.
    #9861
    Holnap reggeltől valószínűleg tölthető a DCX 0.8!
  • TS Zolly
    #9860
    Adyy a legnagyobb csiter!
  • Nem3sis
    #9859
    mi is mehetünk?
  • vezerkutya
    #9858
    Ady ady gyere verekedni kis ribanc :))))

  • Adyy
    #9857
  • Adyy
    #9856
    erre várom a válaszokat
  • Adyy
    #9855
    Na szal mindenki kapja be és rohadjon meg. Utállak titeket, ROHADJATOK MEG!!!!!!!!
  • SinClaiR
    #9854
    Mér te ki vagy amúgy?

  • Frankie
    #9853
    mennyire feldobna a tény, ha nem használná más a nevem :) főleg olyan nem aki sokkal későbbi entitás a BF-ben :)

    Flém? :)
  • mini
    #9852
    BB, ezt mondom én is, de most én voltam a szenvedő fél!!!
    Szerencse, hogy úriember módjára lerendeztük. :)

    Drop pedig nagyon atom játék volt. Hullottak, mint a legyek én pedig azt hittem én vagyok ilyen skilles.
  • BurnBaby
    #9851
    drop
    ha nem kezdünk anyázni azonnal, akkor unalmas
    fontos a sorrend. utólag úgyis jobbára kiderül h fölösleges volt a balhé. így viszont elmarad :( szal ne adj flémellenes tanácsokat a népnek ,)
  • DropTable
    #9850
    Amúgy Mini megnéztem a naplót a szerveren, tényleg egy nevetséges félreéertés lett felfúja. Ahogy innen látom, mindenki csak minden 2. sort olvasta el a játék hevében.
    Viszont tanulságos a dolog mindenkinek, hogy ha valami érdekeset lát akkor előbb fotó majd aztán duma. Már csak azért is mert a gyanusított amúgy is abbahagyná ami titokban művel ha lebukik és megtudja.
    Előbb fotó majd anyázás !!
  • DropTable
    #9849
    És FB-n próbáltam és megy szépen, nem volt vele gond.
  • Higher
    #9848
    Jaja unicorn olyanokra gondolsz mint pl. akit DonC lekéselt valamelyik nap és azzal védte magát hogy "lefagyott a kép" ?! :))) l
  • TheGOro
    #9847
    szeszeszegény ^^
  • mini
    #9846
    Elolvastam. Boldog vagyok.
    Frankietől elnézést kérek itt is!
    Természetesen az igazságnak most is két oldala van.
    Ja, a leírt mondatokat biztos vissza lehet keresni, gondolom vicces.
  • Cobra.
    #9845
    +B (ez lemaradt az elejéről)
  • Cobra.
    #9844
    B-sek láttam próbáltátok az 1.61-et. Működik rendesen?
  • TS Zolly
    #9843
    Frenkie nem tudott itt választ adni, de megtette a battlefield.hu oldalán. Érdemes elolvasni.
  • TS Zolly
    #9842
    Ja és azt is irta, hogy ha nem tudják bizonyitani akkor hadják békén. Végülis Frenkie inkább Béla pártját fogta.
  • TS Zolly
    #9841
    Naaa! Utánna érdeklődtem az egésznek. Egy csapattárs vette észre, több mint valőszínű egy DR-es, hogy Béla uriember a föld alol lövöldöz. Magyarán bugozik. Irták ezt a szerveren többen is. CoR-os Frenkie csak annyit főzött hozzá, hogy csinálni kell szkrinshotot, és az ilyen csalót bannolni kell a szerverröl. DR klán szerver RM logfilébe szerintem vissza lehet keresni a leirt mondatokat.
  • genRob
    #9840
    A sssszemetek, kicsinálták Kenny-t
  • BBZozo
    #9839
    Valóban ki lehet lőni bárkit a BMP hátuljából, akár még M16-al is, sajnos ez programhiba.
    Velem már sokszor történt meg, semmi csalás nincs benne. Más dolog az, hogy nem életszerű, de ez a játékkészitők hibája.
  • mini
    #9838
    :) akart lenni. főleg pár üzenettel forábbi értekezésem ügyén.
  • Cobra.
    #9837
    Nem tudom, ezt te most hogy értetted, de amit írtam, talán még csak nem is bug, hanem az utas nem olvad bele a járműbe, mint a vezető, és talán ezért a gépágyú splash damage tudja sebezni.
  • Unicorn1979
    #9836
    na meg amatőrökkel akik TK-hegyeket csinálnak és BC-zni tudnak csak
  • mini
    #9835
    tele vannak csalókkal a szerverek!
  • Cobra.
    #9834
    Ha már bug, akkor mondom, hogy tegnap DCF-ben egy Mig kilőtte a BMP hátuljában utazó katonát. Igencsak meglepő volt.
  • mini
    #9833
    Ismeretlen versenyző gépén.
  • mini
    #9832
    Nem szerencsés, de érthető. Legalább valaki kezdeményez egy jópofa dolgot.
  • kz
    #9831
    Oszt hol a kép?
  • Beers
    #9830
    Nem hinném,hogy klánonkénti 1000 Ft gazdasági válságot idézne elő bárkinél is!
    Örüljetek neki,hogy valaki nem sajnálja az idejét arra,hogy szervezgeti a war-t!
    Mehet a hent 1000-el!
  • U42TIBA
    #9829
    szvsz nem szerencsés hogy részvételi dijjas a kupa.
  • mini
    #9828
    Még mielőtt valaki megvádolna a ma esti pár óra játék után, amit Bela néven nyomtam, felvilágosítom, hogy nem vagyok csíter, és soha nem használok tudatosan bugot -lévén nem is sokat ismerek. Hátrébb az agarakkal, nem kell egy valószínűsíthető program hibát felfújni és a nyakamba varrni.
    Ezúton is köszönöm -talán Nitemannak (elnézést ha valakit kihagynék, vagy rosszul tudnám), hogy kiállt mellettem, hiszen a játék hevében eleinte azt se tudtam kiről van szó. (Már örömködtem az újabb flame lehetőségén. :) )
    Valamelyik COR-osnak , aki szította azonnal a feszültséget ezúton üzenem: !
    A képre, ami készült, természtesen kiváncsi vagyok, hozzájárulok a közzétételéhez, személyiségi jogaimnak fittyet hányva. Tanulhat belőle mindenki aki rendelkezik némi IQ-val, hogy nem minden csít, ami annak látszik és nem kell egyből a belügyminiszterhez rohanni.
    Zárszóként még annyit: egy éve csak ezzel a programmal játszom, nem fogom elrontani a kikapcsolódásomat csalással!
  • FBplayercs
    #9827
    JAja hivjuk az a NEmeteket
  • datango
    #9826
    hm ?
  • vezerkutya
    #9825
    Ha lehet akkor ellenetek a Német válogatott fog jatszani a FB szineibe. Féljetek! :)
  • Beers
    #9824
    Ja!
  • datango
    #9823
    na ja , bekel osztani , nameg legalabb jut mindenkinek vehicle :D