17064






  • Beers
    #10262
    F1,F2!
  • TS Zolly
    #10261
    Negativ
  • Svindler
    #10260
    Már fél órája nem volt negatív hozzászólás! Fejlődőképes a nép!
  • TS Zolly
    #10259
    Na végre egy faszányos hozzászólás!
  • Morfy
    #10258
    Hogy én is írjak valamit remélem lassan végezetül ebben a témában: öröm veletek lenni srácok!
  • Morfy
    #10257
    Zozoooo! Gerinc!!!
  • Svindler
    #10256
    Megintcsak nem leugatásnak szántam!
  • bozso
    #10255
    höö király
  • bozso
    #10254
    Látod Murry ezért jó a fórum!
    Vissza lehet olvasni.
    Tehát ezt írod:
    ...magyar szerveren játszik jókat, ahol éppen kedve tartja...
    Én meg ezt:
    Ha valahol rosszúl érzem magam, akkor oda nem megyek.
    Megint te:
    ...de nehogy már ehhez engedélyt kelljen kérni.
    Pedig én csak ezt irtam:
    ...szivesen látogatná a Morfi által üzemeltetett szervert akkor ezt csak kérnie kell.( csak neked Murry: jólennetánhabeszélnének )

    És egyébként is Frankie-nek van annyira normális hogy saját maga is elmondja mit gondol arról amit irtam. (nem ütöm le a magaslabdát hogy bogita stílusában válaszoljak.)

    Félve várom hogy ezzel kinek gázoltam a lelkivilágába.
    bozso





  • DonC
    #10253
    LoL. Jaja kutyu. Ilyen nem volt még! :-)
  • BBZozo
    #10252
    Pedig ez igy van. Én legalábbis igy tudom. Majd ha valaki illetékesebb akar az kijavit, de én akkor is igy tudom.
  • vezerkutya
    #10251
    Ugye Donc? Ilyen se volt meg flem es kozunk sincs hozzá :)
  • Svindler
    #10250
    "A bant Morfi rakta fel, bárki más tudta és beleegyezése nélkül"
    Ez ebben a formában nem igaz! Ezt Te is tudod!
    Egyébként karácsony szellemében tényleg az lesz a megoldás ha a harctéren tömjük ki egymás seggét!

    GL mindenkinek a bajnoksághoz!
  • mini
    #10249
    Mi van Bélával???????!!!!!!!!!!!!!
  • Murry
    #10248
    Zozo köszönöm a válaszod. Sok mindent tisztábban látok már.
  • BBZozo
    #10247
    Azért még elmondanám néhány dologról összefoglalva a véleményemet.
    Csak úgy sorban.

    Bogita: Inkább hallgatok, amit mondhatnék, szerintem gondold át amiket leirsz, főleg az igencsak sértő jelzőket, amikkel elég gyorsan belelépsz bárkinek a lelkivilágába. Pl. az enyémbe is. Gondolkozz el ezen, ha megérted jó, ha nem az sem érdekel. Egyikünk sem szolgált rá erre a stilusra. Annyit még elmondhatok, csak hogy tudd, Krisz még fiatal, bár komoly játéktudással rendelkezik, nem minden tettének látja még az erkölcsi következményeit. Igy azt sem tudhatta, hogy ha valaki egy klánnévvel a nickje előtt játszik egy szerveren, a többi játékos esetlegesen elvárja tőle néhány iratlan szabály betartását, akkor is, ha a szerverszabályzat másképpen szól. A későbbiekben ezt megbeszéltük vele, és mint értelmes ember, megértette, tudomásulvette, és a jövőben saját igérete szerint ezek szerint a normák szerint fog játszani a szerverszabályzattól függetlenül. Ahogyan Pash mondta, az idők folyamán majd fejlődik a játék terén, és "kinövi". Ha tisztességes stilusban szólt volna egy-két ember, megbeszélhettem volna vele TS-en. Ezt is el lehetett volna intézni emberi módon, mások anyázása meg sértegetése nélkül, de hát ugye nem vagyunk egyformák...

    Murry : Tegnap megbeszéltem Frankie-vel, hogy nem irtok be semmilyen fórumba addig, amig ki nem derül mi történt, utánanézek, milyen körülmények között kelettkezett a ban, és megpróbálok békét teremteni, illetve megszüntetni a bant. Ha már megegyeztünk, igazán betarthattátok volna amig megszületik a megoldás. Én megtettem amire kértetek, és megkérdeztem mi, és hogyan történt. A bant Morfi rakta fel, bárki más tudta és beleegyezése nélkül. Tehát ha bárkinek ezek után sértődöttsége van, a továbbiakban beszéljétek meg egymás között, esetleg az sem lenne gond, ha nem ezen a fórumon sűrű anyázás közepette, mert talán mindenkinek úgy lenne a legjobb. Ennél többet én nem tehettem, és most már nem is tehetek.
  • TS Zolly
    #10246
    Többször nekiáltam már a Frenkie bannolásáról irni, de inkább nem irtam semmit. Túl durva lett volna. De!!! DonC-tól idézet: ,,Egy jó meccselés szerintem oldja majd a hangulatot. Tekintsük ezt annak ami, sportnak. Aki még nem nevezett az tegye meg. Aztán döljön el minden a csatatéren.,, Tehát jobban tenné a BB ha indul a Magyar bajnokságon.
  • BurnBaby
    #10245
    nah valljátok be ki használta a donc loginját? mert h ez még az én rózsaszín fodros leányszobámmal is túl szoftos komment ,)
  • DonC
    #10244
    Na az a helyzet én azt tanácsolom: mivel lassan itt a karácsony és ez a béke ünnepe (is), próbálja meg mindenki félretenni a sérelmeit meg egyebeket és az itt folyó szófosáson túllépve gyaluljátok le egymást a DC kupában. Ott aztán be lehet bizonyítani, hogy ki mennyire tud játszani, ki milyen ügyes. A publicon nyújtott teljesítmény és az ott tanúsított viselkedés ebből a szempontból és ezen a szinten érdektelen. Legyen béke mostmár.

    Egy jó meccselés szerintem oldja majd a hangulatot. Tekintsük ezt annak ami, sportnak. Aki még nem nevezett az tegye meg. Aztán döljön el minden a csatatéren.
  • Svindler
    #10243
    Perszeee!
  • DonC
    #10242
    Már megint flame ? :D Pedig esküszöm itt sem voltam... :-)))
  • Svindler
    #10241
    Bannolni meg felesleges és hülyeség volt Frenki-t!
  • Svindler
    #10240
    Na az, hogy rontja mások játékélményét az ok, a többségnek ez a fajta játékstílus nem tetszik ez is ok!
    1 dolog van amit elfelejt mindenki! Van szerverszabály a BB-n ami azt mondja hogy mindent lehet kivéve " Elfoglalhatatlan bázison, javítópadon járműben bc-ni" !
    Valóban sokaknak nem tetszik, hogy minden mást lehet de ez van ez a szabály! Csúnyán fogalmazva, ha valakinek ez nem tetszik annak nem kötelező felmennie az említett szerverre!


  • Murry
    #10239
    Kedves Bozso!

    Igen van saját szerverünk, és saját klánunk. Ennek ellenére úgy gondolom, hogy nem az a természetes ha mindenki a saját szerverén duzzog, hanem az, ha magyar a többi magyarral magyar szerveren játszik jókat, ahol éppen kedve tartja. És ne haragudj, de nehogy már ehhez engedélyt kelljen kérni.
    Ez nem normális dolog.
  • bozso
    #10238
    IV Béla
  • Pash
    #10237
    Én is játszottam már Krisz ellen és meglehetősen idegesítő amikor normális játék helyett egy hülyegyereket kell állandóan a saját bázisomról kivadászni. Nem az a gáz hogy nem lehet kiszedni - mindenkit ki lehet - hanem hogy mások játékélményét rontja. Remélem egy idő után kinövi...
  • Murry
    #10236
    Frankiee megkért, hogy az alábbi üzenetet adjám át nektek de kifejezetten Zozó-nak.

    „Zozo a hozzáállásod teljesen korrekt volt. Tegnap este sokat beszélgetünk a dologról és köszönöm a véleményed. Rendkívül becsületes, korrekt hozzáállásról tettél tanú bizonyosságot. Ne tudtam, hogy nem vagyok kívánatos a szerveren, és úgy tudom, hogy egyéb közellenségnek kikiáltott embereknek sem kelletet engedélyt kérni belepésre egy public szerverre. Zozo azt mondtad tegnap, hogy amit én tettem az meg figyelmeztetést sem érdemel nem hogy kicket. Főleg hogy 3 szóban meglehet ezt beszélni. Ezek után már természetesen nem érdekel a ban. Ugyanis Bozso mondata után csakugyan nem akarok játszani a bb szerveren.
    Még egyszer köszönöm Zozó.
  • BBZozo
    #10235
    RÖVID KÖZLEMÉNY :

    A mai nap folyamán önként és saját elhatározásomból kifolyólag kiléptem a BB klánból, mely döntésemet véglegesnek és megváltozhatatlannak tekintem. Döntésemben nem személyes okok vagy problémák játszottak közre, bármelyik mostmár csak (volt) klántársammal úgy érzem jó viszonyban vagyok, és a jövőben is szeretném ha igy lenne.
    Indokként úgy érzem, hogy nem igazán sikerült a BB-nek azokat az értékeket és célokat képviselnie, amiket én magaménak érzek. Ezirányú fáradozásaim sem sikerültek úgy ,ahogyan szerettem volna, és mivel pozitiv változásban ez ügyekben nem tudtam már reménykedni, igy kellett döntenem.

    Mégegyszer hangsúlyozom, senkivel sincs személyes problémám, sem bármilyen múltbéli vélt vagy valós sérelmem, ezért azt is remélem, hogy a klántársaimmal kialakult jóviszonyt ez a döntés nem fogja befolyásolni. Ha bármelyik volt klántársam bármire kiváncsi, személyesen keressen meg, ha további kérdése lenne.
  • Büdipupu
    #10234
    Bogita az első pár gondolatom inkább nem írom le, mert nem tűrne nyomdafestéket. Majd este TS-re felmegyek és neked személyesen. Akkor este te is fent voltál, te sem szóltál semmit. Ennyire gerinctelen vagy, vagy ennyire utálsz, hogy nem az arcomba mondod ami nem tetszik?
    Néhány apróság azonban tisztázásra szorul és legyen itt, ha már itt kezdted el.
    Elsőként. Amit írtam az a magánvéleményem volt. Azért ide tettem, mert három klán, három emberéről volt szó. Ráadásul, ha visszaolvasod főleg Bandi és Mijau megjegyzéseire reagáltam. Fel mentem este TS-re is, hogy nyomjátok mi a bajotok. Ott volt nagy kukaság. Kivétel Zolly és Swindler akik elmondták mi és hogyan. Érdekes módon velük tudtam normális hangon beszélni és le is tisztáztuk a dolgot. Te akkor hallgattál mint a sülthal. Lehet hogy neked is kellene egy kis vérátömlesztés a töködbe?
    Másodszor. Nekem nincs gazdám, maximum a hozzád hasonló jobbágyoknak akad. Csatlós meg megint csak nem vagyok elvégre ez nem a középkor. Javaslom mosd ki a szád és ne hozz szégyent őszes halántékodra.
    Harmadszor. Ha fogjátok és neki álltok összejátszani, leszeditek Kriszt. Ha ez nehéz, akkor könnyű átjönni a mi TS-ünkre és megkérni a sporit, ugyanmár fogja vissza magát. Az ürülék rugdosásáról meg annyit, hogy szerintem most a Te bocskorod lett fekáliás.
    Negyedszer. Az hogy nem vagytok szívesen látott vendég megint jókora vetítés, elég ha visszagondolsz hányszor játszottunk azóta is együtt. Nekem nincs bajom egy CoR taggal sem, kivétel mostantól te. Erről azonban nem én tehetek, én nem sértegettelek Téged. Sosem pályáztam közönségdíjra így belefér egy haragos.
  • bozso
    #10233
    egyetértek...
  • bozso
    #10232
    Kedves Murry!
    Naggyából nekem fogalmam sincs hogy a négyujjú ki van e bannolva a szerverről vagy nem. DE! mivel tudjuk hogy a ő azért ment el a BB-ből mivel nem értett egyet a szerver szabájzattal, ( gondolom tudod miért kell röhögnöm )és egyébként is szerinte büdös bc-s banda a BB, akkor meg hogy a retekbe veszi észre hogy nemkivánatos személy lett az egyik adminnak. Ha valahol rosszúl érzem magam, akkor oda nem megyek.
    Van saját szerveretek, saját klánotok. Persze ha Frankie úgy érzi hogy ennek ellenére szivesen látogatná a Morfi által üzemeltetett szervert akkor ezt csak kérnie kell. Még vezérkutyának is sikerült ezt Morfival megbeszélni.

    bozso

  • Svindler
    #10231
    Gyereke ez már, komolyan mondom, szánalmas!
  • Büdipupu
    #10230
    Először is nem kellene káromkodnod. Én se tettem ezt. Másodszor nem vagyok admin, így nem nekem kellene mondanod! Harmadrészt legyél türelemmel, hogy ki tudjuk deríteni mi is történt és miért is van ez. Én dolgozom a munkahelyemen és nem otthon csücsülök, így nem tudok azonnal mindent kideríteni.
  • Murry
    #10229
    "végre tisztázódott a helyzet?" Bazdmeg Frankiee KI VANN BANNOLVA tőletek. Mégis szerinted mi szart kellene erre mondanom?
  • Büdipupu
    #10228
    Murry nem értelek ez most mire volt jó. Amikor két nappal ezelött felmentem TSre nagyon hallgattál. Ha akkor nem volt semmi bajod most miért jössz, amikor végre tisztázódott a helyzet? A Frankie banolása kérdésben annyit, hogy tegnap éjfélig dumáltunk a BB TSen és mondtuk neki, nem tudjuk miről van szó, majd megérdeklődjük. Ehhez tartom magam, mivel azonban nem volt lehetőségem még hosszabban beszélni Morfival, így nem tudok semmi konkrétumot. Talán elöbb beszélj a klántársaddal mielött támadsz! Főleg Tőled nem értem ezt, aki bevitt annak idején a BB-be.
  • Murry
    #10227
    Este megbeszéljük
  • BogiTa
    #10226
    Szia Büdipupu fegyvertárs!
    A minap volt egy kis feszültség köztünk. Arra szeretnék válaszolni.
    Bár nem is tudom miért neked írom mindezt, -a gazdáidhoz kellett volna szólnom-, de hát gondolom majd átadod nekik, úgy ahogy átadtad Ninja üzenetét Frenkinek. Szóval üzenem Ninjának, hogy ha legközelebb lesz egy kis vér a farkában, ne a csatlóst küldje, hanem jöjjön maga és írja meg mi a gondja.
    Szóval nekiálltatok összeollózni a szerverlogból pár nektek nem tetsző megnyilvánulást. Dícséretes dolog. Rendnek kell lenni. Csak az a baj, erről egy ősrégi poén jut eszembe: „Márpedig rendnek kell lenni, mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá”
    Miért jutott ez eszembe? Mert egy kicsit tovább is ollózhattátok volna és akkor esetleg észreveszitek, hogy jó pár emberi hangú beírás is megelőzte az ominózus beszólásokat. De hát igazatok van. Minek keresgélni, mikor itt az alkalom, hogy végre revánsot vegyünk a lázadókon, és különben is egyszerűbb összeveszni a komplett magyar scenével, mint egyik társunkat felvilágosítani mit szabad és mit nem. Mondjuk az a „szabad” szó egy kicsit erős, maradjunk annyiban, hogy mi várható el egy magyar klántagtól és mi nem. Bár itt most megint csapdába kerültem, mert mikor a vezetőtök megkérdi kiket is képvisel a magyar dc válogatott, hát akkor nem tudom…
    Na nem akarom sokat szaporítani a szót. Lényeg az, hogy egy társunk bant kapott a szerveren. Gondolom nem vagyunk szívesen látott vendégek nálatok Megértem.
    Mindezek után, hogy az ilyen és hasonló eseteket elkerüljük, talán jobb volna ha elkerülnénk a BB szervert. Talán jobb volna, ha meghagynánk nektek és a külföldi lámáknak répelés gyakorlására.
  • Murry
    #10225
    Ma reggel amikor felkeltem, még semmi bajom nem volt. Utána megtudtam, hogy a BB-sek kibannolták Frankiee-t. Előszőr végig olvastam az elmúlt napok eseményeit, hátha megértem az okát, de amint végeztem vele, azt vettem észre, hogy egyre dühösebb vagyok…

    Idézet Morfy-tól: „Tudjátok,amiket egymás fejéhez vágunk itt a fórumon,azzal a személyes találkozás és a jó nexus lehetőségét teljesen elvágjuk. Egymás ellen nem játszunk,helyette itt a fórumon szavakban próbáljuk legyőzni a másikat. Jól van ez így???”

    Nem nincs jól. De talán pont ezért nem kellett volna kibannolni Frankiee-t. Azt szeretnétek, ha játszanánk fórumozás helyett, akkor ehhez tényleg tökéletes út a bannolás…
    Nem lenne sokkal egyszerűbb nem a szabályokkal takarózni, hanem belátni, hogy ha az egész DC társadalom elitéi BB krisz viselkedését, akkor talán neki kellene szólni, hogy ezzel az egész klán megítélést rontja, és próbálja visszafogni magát?
    Szép dolog a csapat szellem, és hogy kiálltok érte bármilyen frag vadász base raper is. Ha kell mindenkivel összerúgjátok a port, de kitartotok mellette… Ez azért dicséretes. Bár erről nekem egy régi vicc jut eszembe:
    „Amikor a lóvásáron a vevő ráüt a ló farára, mire a ló fejjel nekimegy a falnak. Erre megszólal a vevő: Hát ez a ló vak. Dehogy vak csak bátor.”

    Idézet Büdipupu-tól: „Sajnálnám Frankie ha így rúgnánk össze a port!”

    Ez szép, hogy így gondolod. Talán pont ezért érzem úgy, hogy Frankiee Bannolása ezek után undorító, és kicsinyes. Nem hiszem, hogy ennyire durva lett volna amit tett, hogy ezért bann járjon.

    Idézet ZOZO-tól: „határozottan kértem, hogy ne legyen semmi retorzió...”
    Ezek szerint nem nagyon rúg labdába a szavad.

    Ennek az egésznek olyan szaga van, hogy pont ti akartok minden áron vitázni, és ehhez minden eszközt meg is ragadtok. És utána azt mondjátok, hogy inkább játszunk flém helyett. Pont ti akik részt sem vesztek a magyar DC bajnokságban.
  • Büdipupu
    #10224
  • U42TIBA
    #10223
    Nekem nem jó a szombat 21 mert 10«CoR» :D indulok melózni
    szal vagy vasárnap vagy pénteken vagy szombat is jó csak korábban
    thx