17064






  • Beers
    #10302
    Melyik magyar serverek mennek másold game-el is?
    Még mielőtt lehurrognátok nekem eredeti van !
  • Holdpro
    #10301
    jól látom hogy mindkét esetben 5.4 mb maradt ?
  • Beers
    #10300
  • Me0w
    #10299
    Ide irtam hosszut, erre kiderul beke van haha :D
  • Tgabbar
    #10298
    Mi is köszönjük,hogy segíthettünk(ha segítettünk).
    [GS.dc]Jeremy
  • Morfy
    #10297
    Help
  • Beers
    #10296
    Akkor ezek szerint a nocd-s 1.6-os exe is jó?
  • Cobra.
    #10295
    Nekem nocd-s 1.6-ra gond nélkül felment az 1.61.
  • Holdpro
    #10294
    az csak azt csinálja hogy ha átírod akkor tudod felrakni az 1.6 ot vissza
  • Frankieboy
    #10293
    SZIJA ZOLLY!

    Akkor meg csak elkezdheted felinstallalni az 1.6 patch-et.
    Ha vki az 1.6-ot NoCD crack-el megbuzergalja, akkor nem is muxik az 1.61. install
  • TS Zolly
    #10292
    Ja mát tom! Az intalledvirsion 1.06.101-et kel átirni 1.06.001-re. Murry mutatta még multkor, de még soha nem csináltam. Probáld ki.
  • TS Zolly
    #10291
    Regetben kell átirni.Hkey_local_mashine vagy mija tököm, software, EA GAMES,Battlefield1942-re ütsz és jobb oldalt kell valamit meváltoztani, és már mehtsz 1,6-os szerverre. Ugyan igy kell vissza irni, ha 1,61-re akarsz felmenni.
  • Holdpro
    #10290
    ha meglenne az 1.6 os exe külön :)
  • Morfy
    #10289
    igen,írd vissza csakis az 1.6-os exét,semmi mást,ha ezeket cserélgeted az elég a szervereknek.
  • Beers
    #10288
    Nincs mit!
  • Holdpro
    #10287
    valaki tud megoldást arra, hogy 1.61 ről vissza alakítást lehessen csinálni 1.6 ra ? ne keljen mindig 280 mb-ot felrakni
  • Holdpro
    #10286
    Kösz Beers a mait
  • Svindler
    #10285
    Ne szerénykedj máá'!
  • Svindler
    #10284
    Nagyon jó kis map! Sokt taktikát lehet rá csinálni!
  • Büdipupu
    #10283
    Swindler mégis csak egy tűzérrel teázni.
  • Morfy
    #10282
    Mi is tegnap láttuk először azt a pályát,de tetszett.
  • BurnBaby
    #10281
    segond. tegnap láttam először azt a pályát, nem szoktam tankozni, stb :) simán király vagyok dcben ,)
  • Svindler
    #10280
  • Büdipupu
    #10279
    Ne utálj az elhamarkodott lövés miatt.
    Csak pont megijedtem, hogy jön egy gonosz BMP-2. De utána én is mentem bandázni hozzátok, viszont szegény Swindler egyedül ücsörgött a bázison, vele meg ciki lett volna teázni.
  • BurnBaby
    #10278
    boring... ,)
  • Svindler
    #10277
  • Beers
    #10276
    Na végre "..béke és csend honol.." !
  • DonC
    #10275
    Az elmúlt napok arra engednek következtetni, hogy elég sok béke köttetett. Tegnap a nemrég történt összeszólalkozás ellenére nagyszerű gyakwart játszottunk a BB klánnal, így megint csak azt tudom mondani, nevezzetek és küzdjünk egymás ellen a kupában. A tegnapihoz még, külön köszönet a gs.DC klánnak a közreműködésért.
  • Frankieboy
    #10274
    Soha, semmilyen korulmenyek kozott nem akarok mondani kellemetlent - nagy plenum illetve kvazi idegenek elott - senkinek azokrol az emberekrol, akikkel tobb mint egy even keresztul minden nap virtualisan erintkeztem. Ha valakivel beszeltem az zart kor volt, esetleg par ful kozt...
    Nem is szandekozom ezt tenni. Azert voltunk egyutt, mert jol erezte magat a csapat.
    Amikor a szethuzas jelei mutatkoztak, akkor is a megbeszeles mellett voltam. Akit masok martak, amellett is kialltam. (az erintettek tudjak ki az)
    Aki a tortenetet ismeri tudja, hogy igy van.
    A tortenet mindenki szamara ugyanaz, annak is aki megerti, annak is aki nem...
    Reszemrol nincs vagas, verzio...
    Es nincs harag, csak konzekvencia.

    A csatamezon szivesen talalkozom barkivel.
    Az biztos, hogy EMBER kell ahhoz, hogy valaki belassa a tevedeset es el is ismerje. Az ok termeszetesen ertheto a reszerol, foleg mivel indulatos termeszet, (de ki nem az 30 felett??? En is idegbeteg tudok lenni)
    Akinek szol, erti.

    Summa: en nem is haragudtam, a velemenyem mindenesetre tartom mindennel kapcsolatban.

    Szinte minden szerveren barkivel szivesen akasztom ossze a TENGELYT... (a szovetsegesekkel)

    Na de tenyleg nem vagyok Mikes Kelemen, szoval tisztelt plenum ezutan az irkalast meghagynam a jatek kozbeni uzenetekre.
    Tisztelettel: «CoR» Frankie
  • TS Zolly
    #10273
    Csak a magam részéről szólhatok egyellöre. Részemről ugy itélem meg, korrekt választ irtál Morfi. Belecsapok abba a békejobba.

    Ez saját vélemény, nem a kláné.
  • Morfy
    #10272
    Nincs semmilyen 3. vágás. Nem is lesz remélem soha. Személy szerint sajnálom ami a bb szerveren történt, értsétek ezalatt a bant meg a csúnya szidalmakat ami a klánunkat és klántársunkat érte. A döntésem(ünk) elhamarkodott és igazságtalan volt két exklántársunkkal szemben. Talán tényleg az inspirált amilyen űrt hagyott a hirtelen távozásuk a klánból. Tudom,hogy azt ami régen volt soha nem lehet helyreállítani semmi áron,ezt nagyon sajnálom. Az igazság mint mindíg,így most is szerintem a két oldal között van. Részemről békejobbot nyújtok, a COR-osok dolga,hogy belecsapnak-e a tenyerembe.

    Viszlát a csatamezőn.
  • bozso
    #10271
    ...esetleg harmadik vágás a balkánnak?
  • U42TIBA
    #10270
    Szóval akkor ez a rendezői változat?:)
  • DonC
    #10269
    mindenki monnyon le!
  • Murry
    #10268
    ____________________________________________
    Frankiee üzenete vágatlan, eredeti formában:
    ____________________________________________


    Sziasztok...

    Zozonak uzenem en is: GERINC!!!
    VAN NEKI!!!
    Oszinten szolva le a kalappal a kiallasa miatt.
    Mindenkeppen ertekelem, ha valakinek vannak elvei.
    Amit megbeszeltunk, miszerint nem inditok flame-t ahhoz tartottam is magam.
    Mint Mondtam Neked es Pupu-nak is, a levelet a tortenetrol megirtam, elkuldtem a
    cimboraknak.
    Reggel ok leptek. De azt hiszem ez a dolog ugyis tulnott volna rajtunk.
    Ez nem szol semmi masrol, mint ami.
    Nem tudom ki tette ram a bant, de csupan annyit ert el vele, hogy annak tartom ami.
    Ez csak egy KICSINYES es PITIANER bosszu a volt klantarson.
    Nem tettem semmi olyat amivel romboltam volna a jatek-moraljat. Nem karomkodtam, nem szidtam senkit,
    nem basecampeltem, nem baserape-eltem, nem bug-oztam.
    De ezt mind a 4 BB tag akkor a szerveren tudta. Nem tettem semmi olyat ami akar csak figyelmeztetest is
    erdemelt volna. Azt hiszem ezert feleltem meg a BB admin szerepre is. A jatekot mindig kulturaltan moderaltam.

    A Smiley-s megjegyzesemet CSAK ROSSZINDULATTAL LEHETETT Felreerteni.
    Pupu-val es Zozo-val 3 mondatban megbeszeltuk TS-en az egeszet.
    Tul volt targyalva. Mindenesetre kar volt egy hosszu beszelgetesbol kiemelni 3 mondatot.
    Az egesz lenyeges lett volna. Elfogadtam Zozo magyarazatat a sracrol, aki meg nem tudja mi a modi.
    DE.
    Akkoriban megertettunk a 26.-ik megjegyzesre, hogy nem kellene baserape-elni. Foleg ha emiatt mindenki zabos.
    Es ha emiatt meg klanmegbeszelest is ossze kell hivni.

    Nehany szo Bozso megjegyzeseihez.
    Nagy tisztelettel jegyzem meg, hogy Bozso az az ember aki ott volt a szerveren amikor a klanbol kileptem.
    Az ominozus napon engem az akkor meg velt "cimboraim" kirugtak egy jelszoval vedett szobabol amiben csak klantagok vannak
    Allitolag "bombolt a zene..."
    Nekem es ne haragudj kedves - altalam nagyon tisztelt - Bozso az tunik kicsit alszentnek, hogy azt irod, azert leptem mert
    "nem tetszett a szabalyzat" es, hogy rohognod kell.
    Szerintem ez nem volt olyan rohejes, mint ahogy a masik tizenpar ember kilepese sem volt az.
    Akkor azt mondtad, nem csak nekem, hogy nem ertetted, hisz a zene nem bombolt, es nagyon jol hallottad ki az.
    (megjegyzem utana is szolt a zene ugyanugy, de mindenki ertette...)
    Nem hiszem, hogy nem kivanatos ember lettem volna a szerveren.
    Ha igen, akkor bocs, en ertekeltem tul a kapcsolatunkat.
    Termeszetesen, mint Zozonak is elmondtam, semmit nem valtoztat a dolog azon, hogy szeretne e levetetni a bannt a nevem mellol.
    A tovabbiakban termeszetesen nem ohajtok azokkal egyutt jatszani a szerverukon,
    akik meg a "kozellensegek"-nel is sulyosabban "buntetnek" engem.
    A hatam mogott, figyelmeztetes nelkul egy volt klantars-nak ban.
    Errol a tovabbiaKBAN nem kivanok beszelni.
    Azt hiszem summazva a dolgokat az alabbi elert eredmenyek tudhatok az esemennyel kapcsolatban:
    -Egy ember kiallt az igaza miatt, akit raadasul a klantarsai hazudtoltak meg nyilvanosan.
    -Ennek az embernek igenis volt gerince
    -Elindult egy flame, egy kopkodeshullammal
    -Ismet szarnyrakapo dumak a "szemelyi kultusz"-al kapcsolatosan.

    Azt hiszem, ezt meg lehetett volna kulturaltan is oldani.
    Eleg lett volna ha valaki mondja: ne gyere.
    Persze akkor nincs a kis bosszu elvezete.

    Mindegy: biztosan megerte
    Mindenesetre: Zozo nyugadtan johettek jatszani hozzank, nalunk nem kapsz Ban-t...
    De egy admin sem fog adni.

    Egy kis dolog de tenyleg apro. Amikor megtudtam, hogy leptel ma, az mondtam tokos dolog.
    Mikor visszamentel ez kicsit csokkent, de semennyire sem karhoztatlak emiatt, ezt Te ismerheted belulrol.

    Tovabbi jo jatekot mindenkinek, maradok nagy tisztelettel:
    «CoR» Frankie - ex BB - exex ACC

    Ps: A tovabbiakban termeszetesen nem kivanok semmilyen vadaskodasra es pitianer askalodasra reagalni.
    Akinek velemenye van es meg akarja osztani, tegye szoban a TS-en.
    Byez
  • Adyy
    #10267
    Ki nincs :)?
  • BurnBaby
    #10266
    vajon miért frusztrál engem ez a bbzés...
  • DonC
    #10265
    Én most készülök a BB-re menni gyakwar céljából :-) remélem nem vagyok bannolva :-))
  • Murry
    #10264
    Most tudtam meg, hogy Töci is Bannolva van a BB-ről.


  • BogiTa
    #10263
    Miután Zozó be lett fenyítve