17064






  • TerranceG
    #10742
    Szepesi György
  • Beers
    #10741
    Ok!
    !
    Bár neked nem szabad innod,mert így is lassúak a kapus reflexeid! (na majd én)
  • thomka
    #10740
    Köszi szépen a segítséget!!
  • DannyL
    #10739
    http://www.gamershell.com/download_7286.shtml
  • thomka
    #10738
    Sziasztok!
    Nem tudnátok valami linket adni ahonnan le lehet szedni a DC Final-t? Mert a File Planet-ről iszonyu lassan jön le.
    Előre is köszi.
  • TS Zolly
    #10737
    Na akko ma estére beszerzek egy kis csipszet. Már most beleélem magam, olyan lehet, mint még anno televizio nélküli időkben, a rádion hallgatták a meccs közvetítést.

    Hogy is hijták az öreget?
  • spitfire
    #10736
    De azért
  • spitfire
    #10735
    Azt én is tudom:)
    Személy szerint gondoltam.
  • steweee
    #10734
    aha, az lesz, így már érthető
  • SinClaiR
    #10733
    Van egy pár pálya, ahol van skorpio, pl bocage day 2 vagy 3...
  • steweee
    #10732
    épp most olvasom a bf fórumon: #78876-on link hozzá
  • steweee
    #10731
    ha adsz egy mailt, elküldöm az exe filét amit futtatni kell időnként hogy ne szarakodjon. egyébként néha még update után is előfordul, de sokkal ritkábban. másrész tökéletes védelmet ez sem ad, ugyanis mai nap hogy elkezdtem komolyabban ezzel megint játszani belefutottam egy halhatatlan emberkébe, legalábbis lőfegyverek ellen.
    más: hogyan lehetséges az hogy egy irakinál skorpió géppisztoly volt? be lehet vhogy exportálni saját karaktert a játékba?
  • datango
    #10730
    valaki tudna helpet mondani erre a punk buszterra mert bemegyek a serverre jaccani és kirug ijen 2 min es lost key szöveggel , valaki tippet ? .)
  • DropTable
    #10729
    A vasárnap esti Dr vs GSDC meccs este 7-kor kezdődik elvileg. Ismét lesz közvetítés ugyanott ahol az előző.

    http://kovisoft.game-server.cc:8000/

    Mindenkinek jó szórakozást hozzá !
  • DonC
    #10728
    Köszi, a közvetítést ugyan nem hallottam de mindenbe bele kell jönni! :)
  • DonC
    #10727
    k
  • Adyy
    #10726
    Ment a riport DonC!
  • Svindler
    #10725
    thx
  • Max Damage
    #10724
    Hehe. :) Ohh a közvetítés :) Jó volt az, a végére már réjöttetek hogy kell azt csinálni, az elején még bénáztatok erősen. Volt néhány eléggé nagy hülyeség amelyen hatalmasakat röhögtem, személyszerint. A hallgatási csúcs meg kb. 23-24 fő lehetett. Szóval azért annyira nem volt rossz, de a berakott zene miatt sz'tem sokan kiléptek. :) Ohh, és persze grat az FRX-nek a győzelemért.
  • TheGOro
    #10723
    vazeg de felvenni egyik sem tudja ;> nem tom mi ez a ´zás! Mindent nekem kell csinálnom? Nah, szal én majd ős jól recordolom majd ezentúl a meccseket, kivéve a sajátokat ;> ! De adminolást én is vállalok
  • Adyy
    #10722
    Donc mennyél adminnak mi nyomjuk lancival, de 3.nak jöhetsz .
    Mellesleg most összedobok valami riportocskát szt küldöm
  • Beers
    #10721
    Már máskor is volt közvetítés,tudatlanságod ára :!
  • TheGOro
    #10720
    én is ezer örömmel ;>
  • Beers
    #10719
    Én valószínűleg nézni fogom live,de azért !
  • DonC
    #10718
    Mivel ráérek, valószínüleg vállalom a közvetítés egyik oldalát. No meg adminnak is bejelentkezek a meccsre.
  • TheGOro
    #10717
    meghirdetjük hogy hogy hétfőig mindig várjuk a riportokat, aztán ha vki nem küld akkor kiötlünk valami ős pán péteres fantasy storyt.
  • Beers
    #10716
    Igen ez a nagy kérdés!
    Azt hiszem ez lesz az eddigiek közül a legszorosabb!
  • DonC
    #10715
    Adyy meccsetekről riportot pls. Ne kelljen mindíg szólnom!!! :)))
  • TS Zolly
    #10714
    Nekem meg a düh.
  • TS Zolly
    #10713
    Ha lesz közvetítés, akkor meghalgatom. Csak az a gond, hogy nem tom kinek drukkoljak, hisz mindkét klánban jófelejek vannak.
  • Svindler
    #10712
    Eh még ma is kiráz a hideg amikor eszembe jut a 2. bocage kör!
  • TerranceG
    #10711
    Dr-Gs.dc meccs, Vasárnap 19:00.
    Erre azért még rá kell bólintaniuk véglegesen a Dr főnökségnek, bár akikkel beszéltem azoknak jó volt. (Nem emléxem ki volt akkor ott a TS-en, bocsi)
  • spitfire
    #10710
    A közvetítés alatt nagyon jól szórakoztam.Én valószínűleg sokkal bénább lettem volna.Ha jól tudom ti sem csináltátok még ,ennek ellenére egészen beleéltem magam az eseményekbe.(nagyon jó mecs lehetett Bocage)
    GRAT a közvetítésért, és a CoR-nak is a szoros war-ért.
  • TheGOro
    #10709
    húú hát mer te nagyon ős vagy cad ;>>
    Énmeg antibölcs vagyok mert kikapcsoltam ;>
  • Nem3sis At Work
    #10708
    Amit elvittem jarmuvet az velem egyutt esett szet! Egyebkent sztem en tobbet karomkodtam nalad.
  • TS Zolly
    #10707
    Desert Combat csak. Vagy esetleg külföldi szerveren lehet nyomulni Forgetten ..., DCX, Battlegroup.
  • steweee
    #10706
    köszi szépen, most már minden ok. még annyit szeretnék tudni, hogy milyen modokat vagy mappackokat érdemes feltelepíteni hozzá. csak olyan érdekel, amivel magyar szerveren is játszanak (battlegroup, bf1918,forgotten hope, galactic conquest stb)
  • CAD
    #10705
    jezus isten, mi a franc ez a sok csillag a nevem utan
  • CAD
    #10704
    Huh, goro grat... tok szepek lettek az frx avatarok itt sg-n!
  • TheGOro
    #10703
    frx is szívesen bevállal egy ősbölcs közvetítést pölö a s^FB vs. Dr.-t