17064






  • Svindler
    #11102
    lol Te dc-t nyomtál már valaha? Heliknál sorba kell állni! egyik legfontosabb harcijármű!
  • Morphin
    #11101
    Hello!!Van egy problémám!!Amikor tölt a DC_Final akkor egyszerűen kilép az egész játék ez miért van??
  • Deniboj
    #11100
    Pl. kishelivel nagyon jól lehet alázni repcsiket...
    vagy ott a pipacs és a tehén, nagyon jól lehet irtani azokkal is. Igenis lényeges szerepük van DC-ben a helikpotereknek.

    Vietnamot 2 dolog miatt nem játszottam, az egyik a helizés volt...
  • haxoror
    #11099
    Már egy csomó interjú volt, egyikben azt írják hogy könnyű lesz a másikban meg azt hogy nehéz...
    Mondjuk titeket sem értelek, ezt a helikérdést valami sarkallatos pontjaként fogjátok föl a proginak de sztem DC-ben nem nagyon ültök amúgy sem helibe ha van repülő vagy tank.
  • Cobra.
    #11098
    Én kezdek megbarátkozni a PoE heliirányításával, szóval biztos meg lehet majd szokni a BF2-ét is egy idő után.
  • Deniboj
    #11097
    "Helikopterek

    Eddig szinten minden BF2-vel kapcsolatos interjúban felvetődött a helikopterek kérdése ugyanis sokan vannak akik a BFV-ben alkalmazott megoldást kedvelik míg mások a Desert Combat-ét. Egy biztos: a BF2-es helikopterek egyik elődre sem hasonlítanak. Állítólag egy hivatásos helikopter pilótát is felkértek annak érdekében, hogy az irányítás olyan legyen amilyennek annak lennie kell. Például több másodpercre van szükség a felszálláshoz mert mint a valóságban is a rotoroknak fel kell pörögniük. A BFV-vel ellentétben nagyon nehéz lesz rapelni a helikopterekkel ezért igazából a földi csapatok támogatására kell őket használni."

    Kezdek megnyugodni

    Forrás: bf.hu
  • Svindler
    #11096
    Örülök én! Csak csodálkozok!
  • Adyy
    #11095
    hallod rodat örülj neki ;)
  • Higher
    #11094
    Ejj sajna az OC döntő is csütörtökön lesz így nem tudom adminolni lévén fb vs frx is akkor lesz! :(
  • Svindler
    #11093
    UTGN-t nem látom a csapatok között!
  • Beers
    #11092
    Ez a funkció csak a Battlefield 2-ben lesz!
  • geri15
    #11091
    Az lenne a kérdésem hozzáértő emberkék felé, hogy a majd lezajló meccseket meg lehet valahogyan nézni? Azaz lesz vmilyen Online specator mód vagy ilyesmi, mint a Counter-Strike -nál?
    Köszi szépen előre is! :)
  • Adyy
    #11090
    Hehe most olvastam el. Egyet tényleg kizárnak, ami szerintem az Amcsi klán lesz, mert velük lenne a legtöbb baj, aztán ha nem akkor így jártam :)
  • Adyy
    #11089
    Remélem idén is megkapjuk valamelyik idóta német brigádot és nagyon remélem nem lesz 2 magyar 1 csoportban, bár ezt tavaj is sikerült elkerülnünk. Egyébbkén 33 csapat lesz és az egyik csoportban 5-en lesznek ha minden jól megy.
  • Murry
    #11088
    BF1942 DC OpenCup Spring 2005:

    A jelentkezés a kupára véget ért.
    Az induló klánok listája

    32 csapat fog megmérkőzni a kupában, 8 csoportban csoportonként 4 csapattal. Ebben a pillanatban vizsgálják a jelentkezéseket, és ellenőrzik a klánok aktivitását, hírnevét, erősségét, stb...
    Ahoz, hogy eldöntsék ki kivel fog játszani.

    Várhatóan a csoportok február 4-én lesznek kihírdetve, és az első forduló Február 14.-én hétfőn indul.

    «CoR» Murry
  • Beers
    #11087
    Akár,én nem aludni megyek!
    (ha nem jössz akkor én sem megyek)
  • spitfire
    #11086
    jó lenne menni de hol alszunk a híd alatt?
  • Beers
    #11085
    Megyünk!
  • SinClaiR
    #11084
    Ne bassz... megint?
    Nem lesz unalmas?:) Mindig ugyanazok a részeg alakok.. :)
  • DonC
    #11083
    bf.hu-n lehet jelentkezni a VI. bf talira
  • Svindler
    #11082
    Jééé mostan lenni!
  • Svindler
    #11081
    Egysze' lenni egysze' nem lenni!
  • Deniboj
    #11080
    Már fel is töltöttem a galériába.
  • Deniboj
    #11079
    LOL! És milyen igaza van!
  • Beers
    #11078
    DC 0.8 final
    Free regisztrációval leszedhető!

    Kell hozzá a 0.7 is!
    Először ezt kell telepíteni bf-re!
    0,7


    Bf1942-höz 1.6 és 1.61-es upgrade kell!
    (A szerverek többsége 1.61)

    Használd a keresőt vagy olvass vissza a fórumba!
    Nem véletlen találták ki!
    Egyébként sok sikert!
    Üdv.
  • Max Damage
    #11077
    láttok még csillagokat? :) Mert én nem látok. :( Hiányzanaaaaak. Bocsi az offért. :)
  • R0zs0máK
    #11076
    DesertCombat.com

    Kurva nehéz volt, beütöttem Google-be és az ELSŐ találtat ez volt...
  • Myrkul
    #11075
    Én azt kértem hogy jelenkezzenek az igazán köcsög emberek!! De ha arra lesz szükségem akkor már tudom hogy kihez forduljak!
  • R0zs0máK
    #11074
  • R0zs0máK
    #11073
  • Myrkul
    #11072
    Sziasztok!!

    Meg tudná valaki mondani, hogy honnan tudnám letölteni a BF1942: Desert Combat mod-ot???

    Előre is kösz!!
  • BurnBaby
    #11071
    nyaukam latom nagyon raersz. spammelj meg ircen, lenne melom ,)
  • Me0w
    #11070
    vicc volt, nehogy felhuzd magad rajta :)
  • NORTH Lance
    #11069
    köszi!!
    te egy isten lehetsz! :D:D:D:D
  • Me0w
    #11068
    Jaaa... akkro kecsegek
  • DropTable
    #11067
    OK. Thx
  • R0zs0máK
    #11066
    Azért mert ismerek 4 embert a klánból...javarészt a barátaim, és érdekelt hogy miként vélekednek mások a klánjukról...
  • DropTable
    #11065
    Ha nem sértő részedre, ezek után engem azért érdekelne hogy miért is kérdezted ?
  • R0zs0máK
    #11064
    Na ennyit szerettem volna tudni...



    [kedves ismeretlen north tagok: ez bűn?]
  • DropTable
    #11063
    Hogy kérdésedre is válaszoljunk:
    Korreket játékosok, jó fejek akikre még némi fejlődés azért ráfér.