17064






  • BBZozo
    #11142
    Ja, mostanában én is szivesen nyúzom a BMP1-et.
    Nemcsak a heliket, de a repülőket is nagyon jól kapdossa le a fellegekből.
    Sajnos a nehézpáncélosok ellen nehéz vele harcolni, és úgy vettem észre, mintha a páncélja kicsit gyengébb lenne a BMP2-nél, de lehet hogy nem, csak én érzem úgy.
  • Büdipupu
    #11141
    Mi-24 vs AH-64
    Ha az alap modelleket nézzük, akkor mindenképpen a Hind a jobb szerkezet a szélesebb felhasználhatóság miatt. Deszantost szállít, páncélosvadász, csapattámogató, stb...
    Azonban mondani, hogy az egyik vagy a másik jobb szerintem nincs értelme mert a Hind D 1976-os gyártmány, az Apache A pedig 1983-as.
    Az Apachet folyamatosan újítják, a Hind viszont már nincs fejlesztve.
    A játékban inkább izlés kérdése melyik a jobb. Nem iránytott rákétákban egyformák. A géppuskákban az egyik nagyobbat sebez, a másik gyorsabb. Szerintem ez inkább egyéni izlés kérdése.
    Különben is nekem mindegy, mert mind a kettőbe 3-3 stinger kell.
  • geri15
    #11140
    Nem magyarázok én semmit barátom. Egyébként ez nem a Desert Combat fórum? Vagy eltévedtem volna? Azthittem itt lehet beszélni olyanokkal akiket szintén ez érdekel..
  • TerranceG
    #11139
    ÁÁÁÁ, dehogy!!!
  • Svindler
    #11138
    A lényeg a sörben van!
  • Beers
    #11137
    Szerintem rossz helyen próbálod meg megmagyarázni mi miért jó a DC-ben!
  • geri15
    #11136
    még nem volt szerencsém megtapasztalni a bmp1 tűzerejét, bár megvan ugyanez a amcsikál is, méghozzá a bradley. na azzal is tudnak oltani :)
  • Me0w
    #11135
    Egyebkent mostanaban a legkemenyebb heligyilkos szamomra a bmp1. Felelmetesen egyenesen megy mind az elso, mind a masodik poziciobol a raketa, sot, a fo fegyver is majdnem tokeletesen egyeneset lo.
  • geri15
    #11134
    ezzel eddig is tisztában voltam, épp ezér meek publicra levezetni a fölös energy-t, arra meg pont jó egy kis helizés
  • TS Zolly
    #11133
    Legyen igazad.
  • TS Zolly
    #11132
    Hááááát! A war és a publik szerver közt az a külömbség, hogy a war szerveren két klán egymásellen harcol lezárt szerveren. A publik az amikor bárki felmehet csak ugy lövöldözni.
  • Frankie
    #11131
    Pedig tényelg most tavasz vége :)
  • geri15
    #11130
    az télleg igaz hogy nem a leggyorsabb de azér lehet zúzni vele, másik meg az hogy egyesek aszondják hogy "félelmetes" ha egy ellenséges Hind jön feléjük...
    hát én is félnék a helyükben :DDD
    bááár, ugyanez elmondható az apache-ról is
  • Svindler
    #11129
    Te mostmár komolyan kérdem, hogy egy játékról beszélünk-e! Én a BF1942 DC modrol beszélek. Ebben a csodás játékban pedig 3. leglassabb heli a MI24-es!
    Kezdj el vele játszani egy kicsit + ülj bele a helikbe és utána írd be ismét, hogy a MI24 szerinted milyen gyors!
  • geri15
    #11128
    egyszer voltam haverommal valamilyen war szerveren, nem tudom már, akkor is csak ip-t kaptam, de azt komolyan kellett ám venni, mer nagggyon jól nyomták odaát :)))
    egyébként csak publicon nyomom, mivel még új vaok, kb 2 hónapja nyomom :)
    tudom lol.... :)
  • TS Zolly
    #11127
    Végülis milyen más szerverre mész még fel publikon kivül?
  • geri15
    #11126
    bazzz azt utálom a legjobban mikor suhanok mint a szélvész és egy Abrams egy lövésből leszed bakker
    de nembaj mer utána meg visszajövök és küldöm az égi áldást
  • TS Zolly
    #11125
    Ezaz! Hitegess még egy picit lécci! 2006 első pénzügyi negyedéve még idén lesz. Remélem csak elirták.
  • geri15
    #11124
    és mijen igaz... :DDDD
  • geri15
    #11123
    Nem csodálkozok eccer már volt ilyen :P
    de igazából nem érdekel, mer ha csak public szerveren vagyok, akkor úgyis csak funra megy az egész, persze csak akkor repkedek mint a sültbolond, ha naon be vok gőzölve
    pl matek tézé után + ilyenek

    legjobban az teccik amikor a nagy sietségben egymásba rohanunk fent, pl egy repcsi meg egy heli
  • haxoror
    #11122
    A Hind viszont a leggyorsabb heli a játékban és hiába könnyű célpont annak a legjobba fílingje
  • geri15
    #11121
    Mondjuk az az apache az télleg jobb, de mivel nem amcsival szoktam lenni, marad a hind :D bár, ha amcsikkal lennék akkor tuti a apachra tenném a voksot :) mondjuk a blackhawk se rossz, de az inkább csak poén, még a raksis változata is..
  • Frankie
    #11120
    pü év: idén ápr-jun

    Ergo kb. most májusban jön ki.
  • TS Zolly
    #11119
    Ne csodálkozz ha majd az ellen bázisa felett hosszu percikig való tartozkodásodért kikurnak a szerverről.
  • TS Zolly
    #11118
    Ha a hír igaz, akkor beszoptuk. Még egy évig símán gyilkolásszuk egymást a DC-be.
  • Svindler
    #11117
    Na fasza!
  • haxoror
    #11116
    Késik a Battlefield 2

    Barny, 08:53 - PC - Játék: Team-MOHA - ADATLAP - (11 komment)


    (Homelan) A szokásos negyedévi pénzügyi jelentéssel együtt az EA vezetői egy sajtókonferenciát is tartottak, mely főként a cég üzleti terveire koncentrált. Azonban azt az apróságot is megjegyezték, hogy a Battlefield 2 márciusi megjelenését elhalasztották a 2006-os pénzügyi évük első negyedévére (április-június).

    hardwired

  • Svindler
    #11115
  • DonC
    #11114
    húha! :) felvehetlek? kellene nekünk is egy ilyen professzionális lopakodó bombázó/vadász :D amúgy az apache majdnem mindenben üti a hindet, fegyverzetben, mozgékonyságban, emelkedési sebességben pl. simán. lehet te más játékkal játszol? a hind egy dologban veri az apachet, súlyban...

    más heli akkor jó ha profi kezében van, ha nem akkor kb. úgy jár mint az alapszintű repülős... kap egy tankmalacot az orrába azt mehet is vissza a helipad/kifutópálya mellé várni az áhított koptert vagy repülőgépet :D üres pályán én is szoktam az ellen bázisa felett repkedni :)))
  • haxoror
    #11113
    Nem, olyankor a csíterezés megy mert köztudott hogy tankkal nem lehet helit/repülőt lelőni :/
  • mini
    #11112
    Tanulhatunk Tőled???????????????????? :)))
  • Me0w
    #11111
    Repul, persze :) Amig nem talalkozol egy kompetensebb tankossal - pl. velem :D - aki 1 lovesbol lekuld az egrol, es akkor megy a nagy nezelodes :)))
  • Svindler
    #11110
    lol
  • geri15
    #11109
    bazzzzzz :)
    a helivel tudni kell repülni és kész :)
    egyébként sztem a legjobb cumó a heli, mer
    -repül
    -nem olyan gyors, mint a repcsi ergo yobban lehet vele oltani a népeket :D
    -több ember elvisz, és jobbak a fegyverei főleg a Mi-24 Hindnek :DDDDD

    mondjuk a repcsi meg azér jó mer fel lehet vele b*szni az ellen agyát, ott szoktam repkedni hosszú percekig az ellen bázisa felett, azok meg lese tudnak szedni
    looool
  • Beers
    #11108
    Így van ,akkor sem ülnék helibe ha fegyverrel kényszerítenének!
  • haxoror
    #11107
    Hát akkor szar neked és így jártál :)
  • Svindler
    #11106
    Hát rohadt mód remélem, hogy qrva nehéz lesz helit vezetni! Hogy miért? Mert akkor tényleg ki fog alakulni minden klánban (ami DC-s csapatokban már ki is van alakulva szerintem) az, hogy ki miben jó és rendes csapatot lehet csinálni! Nem lesz az, hogy mindenki kénye kedvére be fog ülni mindenbe ami az útjába kerül! Egyébként public-t igazából le se szarom!Nem a public az elsődleges azok számára akik egy kicsit is komolyabban veszik a DC-t vagy majd a BF2-t! Ez már sok embernek többet jelent egy sima játéknál, nekik (nekünk) ez esport, versengés. Szabályokkal, győzelemmel, és akár díjakkal.

    " DC-ben nem nagyon ültök amúgy sem helibe ha van repülő vagy tank. "
    Hát elmondom neked, hogy nagyon ritkán ülök helin kívül másba. Ha nincs heli akkor assault.
  • haxoror
    #11105
    Nem a BF2 mellett kampányolok de akkor sem tiszta hogy mi ez az állandó sírás a leegyszerűsített heliirányítás miatt. Mert hogy minden "láma" tudja majd vezetni. És? Ennyi erővel a tankok irányításán is bonyolítani kellene mert azt is tudja vezetni mindenki. A Battlefield sorozatnak pont az a lényege hogy a járművek vezetését könnyű elsajátítani, de ahhoz hogy valaki igazán jó lehessen rengeteget kell gyakorolni. Attól hogy egy kezdő nem fog rögtön a hegyoldalba csapódni a helivel a könnyebb irányítás miatt még ugyanúgy le fogja lőni őt egy nála jobb player és a hülyéket az se tartaná vissza hogy várják a heli spawnolását (és persze rögtön le is zuhanjanak vele) ha az irányítás olyan lenne mint a DC-ben vagy mondjuk annál is nehezebb.
  • Svindler
    #11104
    Kinek a pap kinek a ...!
  • Max Damage
    #11103
    de csak akkor ha elfogyott a vadászgépecske. :)