17064






  • Nem3sis
    #11702
    Nem vagyok itthon és 1böl megy a FLÉÉÉM?
  • Higher
    #11701
    http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=2258&p=1

    Bandi, ez csak egy link de ha tovább adod itt a wannabe hardware gurut adok még tíz másik linket. Azért idézek a cikkből:

    "Unfortunately our tests here today are more geared towards the higher end cards as the 6600GT, even in SLI mode, is still generally outperformed by a single 6800GT."
  • DropTable
    #11700
    Bandi cikizését meg abba lehet hagyni, tényleg mocskos jól lövi heliket tankkal. És segédprogramja se hiszem hogy lenne, mert pl. neki is vannak rosszabb napjai amikor nem megy a dolog neki.
    Olyan gépről meg, ami a Bandinak van csak álmodhattok. A multkor adta el a régi cuccát TS-en, hát még azért is csorgott a nyálunk... De ha szépen kéritek biztossan hoz nektek holnap talira fotókat a gépéről, hogy segítsen a műveltségeteket fejleszteni és ne csak a villamos és a lekéselt A-10 jusson eszetekbe.
  • HU.man butcher
    #11699
    Bandi, én veled vagyok
    [s^FB]-<<ßųþçħêø>>-
  • LBandi
    #11698
    Ezt a vitát a hardware topicban kéne folytatni bátr eléggé kiröhögnék azt aki egy 6800GT két 6600GT-hez viszonyitja mert nem egy kategóriba vannak.... egy X850XT PE még esetleg szóbajöhet mint ellenfél de ott is kicsit jobb a SLI-s GT kombóm!
  • mini
    #11697
    mit nem adnék egy 6600 gt ért, pláne kettőért. micsoda császárság és még be sem jelentett procid is van...nem baj, olvass még sok tomshardwaret, az megmondja frankón mennyivel jobb a 2, mint egy jobb. :)
  • Duel
    #11696
    Te bandi minap lekéseltem egy a10-es nem is egyet kettő
  • LBandi
    #11695
    Német servereket nézzétek néha tele van jópofa al alameinekkel pld:
    4 Apach/hind születik meg F117-es meg ilyen aranyos dolgok ... :D
    mellesleg higher nem akarlak megbántani de egy 6800GT közelébe nem ér két 6600GT-nek..... Lehet én nemtom mi a xar repül felettem de te meg ugyanakkora faxságot mondasz a hardware témában!
  • TheGOro
    #11694
    6os megállójában ;>
  • Svindler
    #11693
    Ügyes a Kecseg mi? A faszt! Csak Kecseg és kész!

    Lbandi Te hol találkoztál 3 MI-24-el egyszerre???
  • TheGOro
    #11692
    Az meg mig29.. Húúú látom itt már nem csak a számokkal vannak gondok, bár a simán 3 hindes sztorin sokat röhögtünk
  • Higher
    #11691
    Bandi ugye nem Mig-28ra gondolsz mert olyan nem létezik. Ahelyett hogy a 2*6600gt sli konfigodat írod ki ami szarabb 1db 6800gt-nél is, inkább utána olvasnál pár dologgal ha már ezt játszod.
  • Frankieboy
    #11690
    Tudom, vannak olyan jatekosok, akik akar pisztollyal is leszedik a helit...
    Nekik:
    Azert lassuk be, a dolog eletszerusege kisse santit.
    Egy fordulo, vagy lebego heli gyerekjatek.
    De egy MAGASAN szaguldo, erre-arra halado helit vagy bombert lekapni tankkal, menet kozben, bukkanos palyan erosen segedprogramgyanus.
    Persze tudom, hogy SENKI NEM HASZAL illegalis segitseget, vagy modositott RFA file-t. Az aim bot-ok es egyebek is csak a fantazia szulemenyei.
    Ezert en nem is gyanusitgatok senkit.
    Azt sem akirol meg vagyok gyozodve.
    Ugyes es kesz.
  • LBandi
    #11689
    nem tom mire gondoltam de kimaradt egy g-betü mert én az irakian vadászra gondoltam de a repülö formák anyira nem izgatnak hogy a nevüket memorizáljam :D
  • Higher
    #11688
    jaja, havoc majd bf2-ben lesz :D
  • TheGOro
    #11687
    Hát ilyen szériája biztos nem volt senkinek, mivel mi-28 -as (Havoc - kétüléses tankelhárító, támadóhelikopter) nincs DC-ben. Esetleg mi-8 ra gondoltál.
  • Mesh
    #11686
    Hi. Egy biztos én nem láttam még annyi helit potyogni, mikor LBandink bevadul és elkezd lövöldözni. Aki nem hiszi az mennyel el lanpartyra és akár gépet is lehet cserélni. Azzal sem fog sokáig repülgetni. Természetes nem profi pilótákról van szó, mert őket csak egyszer lehet lelöni.(legközelebb jobban megnézik hová mennek)
    Nekem is logitechem van de bbkrisz mindig leszed(igaz az az én hibám tehetségtelen vagyok).
  • LBandi
    #11685
    Ez sem meglepö a rapülö tárgyak márcsqak vonzák a találatokat! :D
    kinek nem volt már jó szériája és szedett le egymás után Hindot SU-t meg mi 28-ast.....
    még mortarral is meg lehet csinálni csak nehéz.....
  • LBandi
    #11684
    minap volt olyan hogy simán 3 hind jött közp fele én meg három jól irányzott shootal földre parancsoltam öket!: D
    Amugy nekem csomoszor van olyan hogy ráérzéssel érzem hogy jön valami baj és ráránt az aimbotom majd boom és én meg csak ámulok é bámulok! :D (MX1000 AIMBOT Inside)
  • TheGOro
    #11683
    Hasonló tankost egyszer láttam, de ő a repülőket vadászta le, fightert, vadászbombázót, mindent, neki egyre ment. egy oldalon voltam velem szóval csak az tünt fel, hogy bárkivel, akivel dogfightolni akartam, az orrom előtt, lövi le tankkal a földről, és ezt legalább 3x eljátszotta...
  • Frankieboy
    #11682
    Szai Murryke!
    En nem szemelyeskedtem, csak altalanossagban irtam...
    Sajnalnam ha valaki magara venne...
    Amit ketten a helikkel ateltunk, az jo tapasztalat.
    Hiaba mondod, hogy valtozas nem lesz.
    Nem baj repuljunk, szedjuk le az ellenfeleket aztan ha nagyon -nagyon messzirol meglatjuk a melyben, ugorjunk, mert ugyis szetlo...
  • Murry
    #11681
    Egy tankba 2 hellfire tökéletesen elég, de ua a játékos akit Frankie oly ékesen ecsetelt, sajnos képes a tankjával 6 teli hellfire találatot is túlélni.

    Persze tudom mit mondtok most, ez csak net csúszás lehet...

  • Frankieboy
    #11680
    Nem sporolok...
    Van eleg a tarban, igy akkor 4 tankot szedek szet, nem tobbet...
    De mire eszembe jutna ujra tankolni, a nagy karomkodasra ugyis megerkezik az ellenfel vadasza, akit ha szerencsenk van szetlovunk, ha nincs, akkor ujra spawn a bazison.
    Azutan indul a bosszuuuuuu

  • TheGOro
    #11679
    Hűűha Franki nebasszá má ki velem, minek 4 rakéta arra a szarra, lyukatszakítasz a mappon, 2 max 3 rakáta is bőven elég
  • Frankieboy
    #11678
    Ezzel nincs is baj.
    Akkor vagyok feszult, mikor valaki sik terepen, revolverhost megszegyenito sebesseggel rantja oda halal pontosan a csovet, es szed le 2 - egymastol kello tavolsagra repulo - helit ugy, hogy egyet sem lo feleslegesen.
    Tudom, draga a T72 120 mm-es lovegebe a malac, ne pazaroljuk a penzt.
    Ertheto ez az enegiesparen.

    Azert, ha nagy magassagbol lecsap rad egy APACHE, es koszones helyett 4 nagy rakival kedveskedik Neked - koordinalt orrlovesszel, aki csak arra var, hogy ha kiszalnal javitani, vagy Stingerrel probalkozni arra se legyen idod, hogy a valladhoz emeld az eszkozt - azert kell hozza lelekjelenlet, hogy egy dombot keress celozni...
    De ha ez igy megy akkor a dombot mar csak spectator modban fogod latni...


    NA de hajra, csinaljuk! Ezert talaltak ki a jatekot.
  • TheGOro
    #11677
    Jaja, mert én már egy bölcsebb, magasabb, ősebb szinten nyomom, amit művészetnek hívnak... ti még csak rángatjátok a joy-t, én meg simán BR converter etwassal nyomom... háh!
  • Beers
    #11676
    Így van,ennyi pénzt bőven megér!
  • LBandi
    #11675
    3990 FT!
    Nyomás a boltba megvenni!
  • mini
    #11674
    Nem is tudsz repülni. :D
  • spitfire
    #11673
    Én is több helit lőttem le mint ahány másodpercet repültem.
    (na ez nem volt nehéz)
    ca. 3-szor próbáltam meg kopterrel ,de úgy felhúzott,hogy azóta kerülöm nagy ívben.De különben is, nincs annál jobb dolog mint amikor telibetalálsz egy szitakötőt.
  • klezzz
    #11672
    Hi!
    Ugye most rajta van a cd-key ellenörzés minden serveren, mert invalid vagyok sajna, pedig tegnap még jó volt.
    Pls. tegyétel fel a cracket
  • Beers
    #11671
    Úgy szoktam,de nem mindenhol adottak ezek a feltételek!
    A függőleges falon nem marad fent a tank !
  • LBandi
    #11670
    kikérem magamnak én nem repülök dcben! :D
    a cs-s su esetet pedig arra értem amikor rászugerálodik a tankomra!
  • TheGOro
    #11669
    nekem már fél éves a logiteck freedom 2.4-em, és jópárszor föld und falhoz basztam lévén hogy nem korlátozza a vezeték, ezen dolgok megvalósítását
  • mini
    #11668
    Akkor hétvégére meglepem magam vele. Kiváncsi vok.
  • Tgabbar
    #11667
    Nekem egy cyborg evo-m van már egy jó ideje és semmi okom nincs a panaszra.Eléggé bírja a strapát pedig én aztán strapálom eleget...:).
  • Lancimator
    #11666
    Ja, de Cs nem változik.
  • mini
    #11665
    Sokra mész az "egeres" repüléseddel, ha egy suval kiszednek.
    A lodzsitek fríídóm 2.4 még mindig überfasza Cs szerint? :)
  • LBandi
    #11664
    milyen naa?
    persze van aki 10-böl 8* kiszed a szuhojjal
    CS! :D
    de heli az nem szokott gondot okozni!
  • LBandi
    #11663
    nekem az MX 1000-emnél pontosabb eszköz nem van szal
    nem joyt hanem egeret kell venni!