17064






  • TheGOro
    #11742
    aeeeeevazz nagyon ős volt a béeftali, volt ott netty, meg egész eferiksz, olyan Cadféleség, meg Rat, aki megmondta a bölcset a Cinoval. Az ős Gepu, és Nemesis. A Siofucki rémek Jones és Sunce, Suncee és Jones (olykor kettőt is láttam belőlük). A nagy Rodat mester, aki még haza is vitt (hálám haláláig üldözni fogja...) és természetesen a source DonC, és mindenki BurnBabyje, csóközön nekije ;> Volt ott még max-damage akiről én azt hittem hogy Thálesz... Meg ilyen Pepti ember is vót de az nem vetkőzött ;<< meg ilyen droptablera is emléxem, aztán lehet hogy az addy volt má nem tiudom ilyen FB-s arcos volt. Egy a légyeg vezérkutyát nem láttam ;<<< Ilyen Komáromi Laci szintű beszámolót ne várjatok mert ahhoz kész vagyok... Tömören lényeg: A nőőők szeretik az anált még ha azt mondják nem, Netty szeretünk!!!, És cár volt a tali aki, nem jött az szégyelje magát!!!
  • DropTable
    #11741
    Üdv ! Látom Bandi hazaért a BF taliról. Nekem sajna csak most sikerült. Viszont mire hazaértem kijózanodtam.
  • LBandi
    #11740
    Már bocsika de a dual core os 3D1-hez SLI-s lap kellll!!!!!!!
    Amugy meg látom nagyon begyöpösödött elképzelést amit valaki beléd iktatott azt nem lehet megtátntoritani.....
    Na majd esetleg ha benézel valamilyen hardware forumra ott esetleg folytathatjuk a 'vitát' csak neheogy nagyon leorditsanak a hülyeségedért!
  • Deniboj
    #11739
    Da qpák
  • Beers
    #11738
    Ezek alapján ismét megnyugodtam!
    Már azt hittem downgrade-elnem kell a 6800GT-ről!
  • Higher
    #11737
    Ja és azt elfelejtettem, hogy sli high-end történés lenne de mi érteleme vagy 6600gt-vel 128bites memókon?!?!
  • Higher
    #11736
    http://www.guru3d.com/article/Videocards/185/9/

    Bandi akkor itt egy link a hiteles guru3d-től. 3D1 nem az sli-ről szól az általad mutatott második linkben pedig pont a 6800gt hiányzik! :) Érdekességképpen a Gigabyte 3D1-et csakis a Gigabyte SLI-s lapjával együtt lehet megvenni. De vajon miért kell egy sli csatolóval nem rendelkező vga-hoz egy ilyen lapot párosítani avagy fordítva?! Azért, hogy az olyanok mint te bandi megegyék és megvegyék. :))
  • Beers
    #11735
    Egészségetekre!
  • Deniboj
    #11734
    Készülődök, mentem BFTalira. Cső.
  • Frankieboy
    #11733
    Na ebbol csinalnak csak majd ujra feszkooooot.
  • Cobra.
    #11732
    Hogy érthetőbb legyen: a 0.7 is kell, anélkül nem megy a Final, azért "csak" 300Mb.
  • TheGOro
    #11731
    0.7 + Final
  • TheGOro
    #11730
    Zsidó Cigány Hitszövetség
  • Adam5
    #11729
    kéne kicsi help.

    neten látom hogy kijott egy desert combat final és gondoltam hogy leszedem mer ez a legújabb és biztos most már csak ezzel játszanak, de megláttam hogy az install csak 300mb-ot nyom, míg a 0.7-es amível korábban toltam az 600mb, szal a Finalt kell leszedni és most már csak azzal tolják a mérete ellenére vagy a 0.7 ?
  • Adyy
    #11728
    simán :). Mellesleg MA BF TALI!!! jee
  • Frankieboy
    #11727
  • Frankieboy
    #11726
    Na most hogy Bandi gepe ki lett vesezve, beszelhetunk masrol is...

    Johetnek a csajok, kocsik, esetleg a jatek???

    Lecgoooo
  • TS Zolly
    #11725
    szerintem csak a mazsihiszt gyurta össze a cigokkal.
  • Mr Advance
    #11724
    2-3 szazalek nem tul sok. Legalabbis sztem. Full folosleges. De mind1 miliomosok jateka :)))
  • LBandi
    #11723
    Bf-ben már a 9800XT-m óta kiakad a FPS számláló.....
    Vietnamban meg fölleg POE-ban viszont 2*ére nött alapból!
  • mini
    #11722
    és miben jobb Bandi? bf42-ben?
    jó géped van nem kérdés (nem beszél belőlem irigység, álmodozni pedig nem erről fogok), csak megkérdőjelezendő JELENLEG az sli-s rendszerek teljesítménye támogatottság hiányában.
  • LBandi
    #11721
    ..amugy ez is SLI csak egy lapon van két GPU......
  • LBandi
    #11720
    LOOOL.....
    Prohardware mért lenne hitelesebb? guru 3d- a egyik leghitelesebb.....
    A 3D1 pedig kb 2-3% al tud többet mint egy dual 6600 GT-s SLI.....
    De persze te biztos jobban tudod.... amugy ez is csak egy lapon van két GPU..... (tudod azért kell hozzá az SLI-s lap.....)
    Mellesleg, jó akkor ne a tesztekböl induljunk ki egye fene.....
    Nééz meg egykét embert aki a 6800 GT után cserélte a ALI 6600GT-re és majd megmondják neked hogy melyik a jobb csak nehogy elhidjed mert ökis tuti roszul tudják.....
    Ez a cuc elött egy X800PRO volt ami kb egy szinten van egy 6800GT-vel........ és szintekkel jobb a mostani....
  • DannyL
    #11719
    ez brekekéül van?
  • Frankieboy
    #11718
    Az elso ket szotagot ertem... A harmadikat nem
  • Higher
    #11717
    Bandi meg se kell szólalnom mert te magadtól is hülyét csinálsz magadból. Az első link amit említettél a Gigabyte 3D1-el foglalkozik ami egy kártyán 2db 6600gt chipet jelöl és nem SLI-t!! Amennyiben bármi fogalmad lenne az egészhez akkor nem benchmark programokkal példálóznál és hitelesebb site-ok cikkeit raknád be ide! :))Keress pl. prohardveren hogy csak olyat említsek amit el is tudsz olvasni és nem a grafikonokból vonsz le idióta következtetéseket.
  • TheGOro
    #11716
    ZsiCiHisz!
  • Frankieboy
    #11715
    NA majd jon az ombudsman (ombuccman) azt kaptok a fejetekre, mert a szegeny kisebbseget bantjatok...
    Mindenhol csak a hatranyos megkulonboztetes!!!
    Minap is kerdeztek toluk: Ereznek-e ilyet.
    Csak azt nem kerdeztek, szerintuk van e oka.

    De kerdezzetek meg Rodat-ot!
    O aztan tudna meselni a jofejekrol...
    Na de meg ne halljak megegyszer ilyen szelsoseges megnyilvanulasokat...
  • DonC
    #11714
    LoL? :) általánosítás
  • DonC
    #11713
    ritka az, nem eröltetik mostanában, mikor kijött a final nagy divat volt
  • Me0w
    #11712
    :)) EN inkabb a felesegemmel almodok nem dupla videokartyakkal :D
  • Svindler
    #11711
    Ez így igaz!
  • TS Zolly
    #11710
    Az ajja nép
  • Beers
    #11709
  • LBandi
    #11708
    Hol láttál te egy cigányt?
    azok csordában járnak! :D
  • Frankieboy
    #11707
    Ha ketto nem is, de harom tuti...


    Mielott flame lenne, VICC VOLT!!!
  • Beers
    #11706
    Nekem 6800GT-m van,nem akarok magam ellen beszélni de a tény az tény!
  • LBandi
    #11705
    LOOL nézzél meg egykét más tesztet is!
    Van egykét game emiben nem megy a SLI rendesen pld:-
    -HL2
    -Far Cry
    a DOOM 3 meg én amit néztem tesztet ott nem kicsit volt elmaradva a 6800GT szal ez elég furi....

    Amúgy meg a tesztprogik már eléggé jól müködnek pld 80% os plusz teljesitményt adnak...
    Az uj driverekkel meg egyre inkább jól lesz optimalázálva a SLI....
    HOC
    GURU3D

    Amugy meg Templomegerének volt 6800GT,je huzva meg X800XT PE-je is és mégis valamilyen furcsa késztetés folyamán ö is szint ilyen konfigot vett mint én.....
  • Nem3sis
    #11704
    Öt skinhead meg simán ver 1 cigányt..
  • Beers
    #11703
    Két 6600GT veri a 6800 GT-t!