17064






  • TheGOro
    #13022
    nyeeefff, nyeeefff... még olvasok kis pinkycicát ;>>
  • Me0w
    #13021
    Gyere mar ventrilora te os szar :)
  • TheGOro
    #13020
    íííígy íííííígy de így is lassú a reakció időd, pedig még chatan is szóltam!
  • CAD
    #13019
    Latom segitett a havi ket szinhaz es a konyvek :D igazi kulturember lettel !!
  • TheGOro
    #13018
    Mond apádnak szarjon gecit
  • CAD
    #13017
    13k power!
  • CAD
    #13016
    Jobb is ha tartod a pofad! :D Itt mar nagyon macska lincshangulat kezd kialakulni :D

    Errol jut eszembe, HOL A MI DRAGA EGYETLEN KUTYANK, A VEZERKUTYA!!!??? :ddd
  • Me0w
    #13015
    Meg sem szolaltam 2 napja nehogy az FBs hangadok eszrevegyenek :)
  • TS Zolly
    #13014
    Ahha. Igy ok. 768-al símán megy. Picit akad mikor a PB elkezdi müködését. De ez csak pár másodperc.
  • Svindler
    #13013
    Tény az is, hogy az utolsóra nem fogadtátok el a kihívást, hanem rá pár napra hibernáltátok magatok. De szerintem ez is kurvára mind1!

    Na mostmár tényleg mindenki a saját portáján sörögessen! Lassan eldurvul itt a dolog és lehet megint Nyau vagy én leszünk a hibásak!
  • mobal
    #13012
    kössz halle a tippet. már nem swappol annyit. de majd holnap tom bizti ha lesz nagy war :D
  • Svindler
    #13011
    Idegesítem én magam az utcán eleget sajnos! Ezek nem érdekelnek!
  • CAD
    #13010
    Hah lol :DD Majd a sirodra is ez lesz irva: parszor sikerult legyozni az FRX klant... :D gratula!
  • mesor
    #13009
    Úgy néz ki Higher hogy átvetted Rodattól a staféta botot! (Te vagy az ügyeletes rossz fiú)
  • Higher
    #13008
    Ez az, Ez az, előjött az fb mentalitás végre. Egyébként droptable nem áll jól neked, hogy intelligens színben tűnteted fel magad.
  • DropTable
    #13007
    Asszem párszor kikaptatok CB-ben tőlünk ha jól emlékszem. És ez nem hencegés, csak szuperagyu beszólásra tényszerű válasz!
  • DropTable
    #13006
    Nem hagytam el. Talán legfeljebb a tiedet te szuperagyu selejt. Akkor volt FB 5. amikor az FRX alig kerülte el a 20. helyet. De tulajdonképpen kit érdekel? Mert engem nem.
  • Svindler
    #13005
    Belga!
  • Higher
    #13004
    Nem tudom mi ez a 6080 meg 1. 100ban van én mindössze szarkasztikus módon arra kívántam utaln, hogy a magyar csapatok közül az frx volt először top5-ben. ezt a tényt nem tekintem mérvadónak csapatunk teljesítményét illetően azonban lbandi "a világ egyik legerősebb klánjában játszom" kijelentse kissé erős volt és finoman fogalmaztam. másfelől pedig ki írta konkrétan közülünk, hogy a legjobbak között vagyunk?
  • mobal
    #13003
    aham de akkor most a nézeteim szerint az van ,hogy gépenként változik ez az 512 ram elég e vagy sem. ok tqualityt lejjeb veszem meglássuk. de az tuti lesz + 512 ram :D
  • Murry
    #13002
    Figy 512 rammal is tökéletesen kell futnia, legfeljebb betöltés után swappol kb 1 percig, viszont utána kisimul a játék. Kb 1.5 évig nyomtam 512 vel max grafikai beállításokkal.

    Igaz, hogy ha játszom akkor mindent kilövök a winfosból ami fut.



  • Beers
    #13001
    Tudjuk Ti vagytok a királyok!
    Csak miért kell a többieket lenézni?!
  • CAD
    #13000
    Ghost bazz, mekkora parej vagy uristen :) Ezert felesleges volt magadat unhibernalni, hogy idegyere osztani az eszt.

    Zolly: swappolas alatt arra gondolt, hogy a jatek "elvi" betoltese utan is meg a palyan swappol, toltoget stuffokat a vinyorol / ra a jatek ... mert keves neki a fizikai memoria. (Virtualisat kenytelen hasznalni.)
  • Gh0st
    #12999
    6080 az a te számrendszeredben valahol az 1. 100ban van?

    és hol vagytok a legjobb klánok között???

    HFD NID F7C stb???? ők mik?
  • TS Zolly
    #12998
    Tudatlan vagyok beismerem. De nem szégyelem megkérdezni: mijaza swappol ??
  • TS Zolly
    #12997
    passz. Szabad a gazda.
  • CAD
    #12996
    Vedd vissza a texture qualitit... sokat dob rajta. 512 ramhoz, kb 60% textquality kell hogy ne swapoljon! (Fenetebb swappol 512-vel!).
  • TS Zolly
    #12995
    Már megint!

    Mobal! Vagy esetleg a hangot alapravenni a játékban.
  • Higher
    #12994
    hát szerintem jön majd a nagy 'zsebpénzből ócsón ujítom a konfigot" bandi és biztos segít...

    de amúgy a konfigod elégnek tűnik, próbálkozz video settings-ben csökkenteni detailt meg texture qualityt
  • mobal
    #12993
    sziasztok! jó a gém de van egy problémám. annyit swappel mint az állat nem is lehet tőle játszani. mi lehet az ok? gép p4 2400 512ram 9600xt tehát ez ok. de csak akkor swappel ennyit ha vannak ellenségek rajtam kívül. mi lehet a bibi emiatt nem játszom vele. jah bf42 jó és eredet iis. akkor telepítés bf42 + 1.6 + 1.61 + dc0,7 + dc final a sorrend ok ahogy le volt írva a bfhelpen. ötletek?
  • Deniboj
    #12992
    Nem értelek benneteket, ha nem ír senki az a baj, ha meg sok a szöveg, az a baj... (ki is énekelte ezt?:)
  • Higher
    #12991
    Droptable: "Az FB te szegény....Rossz az emlékezeted... "

    cavintont elhagytad?
  • mesor
    #12990
    LOL
  • A SZENT
    #12989
    Énis szégyellem magam minden csíra miatt akit ismerek, most jobb ó szellemi magasságos?
  • TS Zolly
    #12988
    Egen. A kedvedért.
  • TS Zolly
    #12987
    olvas
  • TS Zolly
    #12986
  • BurnBaby
    #12985
    szellemileg (és fizikailag is) alacsony vagyok
    frxes vagyok
    szégyenlem magam
    továbbléphetünk? :)
  • mesor
    #12984
    Szerintem nézd meg LBandi #12980 számú hozzászólását! Tényleg nincs benne semmi gúny. Szóval 1 órán belül megdőlt a teóriád!
  • CAD
    #12983
    Es? :D En jol szorakozok... pont erre a valo a forum. Igazabol lehetne beszelgetni szep zold mezokrol, nyari elmenyekrol is ... csak valszeg hamar at kene vinni a gumiszobaba a topicot es buziba'rra' atnevezni :D