17064






  • Roka_hun
    #16984
    Már várom :-)
  • zebrock
    #16983
    DC Oldal Itt is van, remélem nem tiltják le. Úgy néz ki hogy dec 30-án lenne egy dc össznépi gémnájt.
  • zebrock
    #16982
    veblapot= Weblapot :D bocs
  • zebrock
    #16981
    Szevasz Jani, üdv bugyinak is :) Próbálom a dc-t újra népszerűvé tenni ja. Amit csináltam veblapot tegnap letiltották a szabályok megszegése miatt... De azt nem írták ugyan mit... na mind1. Úgyhogy annak annyi. Most a német Badewiese szervert vettem át, abból akarok valamit összedobni. Pár jó dc estet rendezünk majd, meg jópár friccel is kapcsolatba vagyok ott, ők is benne lennének. Volt is már dc gamenight és jól sikerült. Simán jól megy a mai gépeken, van hozzá full hd peccs is amivel így néz ki a játék.

    meg jön hozzá nemsoká még egy javítás amivel még szebb lesz. Az meg ilyen:


    Na üdv. majd értesítlek ha minden összejön. A szerver fut, itt látod alul az ip-t.
  • datango
    #16980
    Hallooo Zebra! Ha hiszed ha nem Csokisbugyival eppen a napokban emlegettünk teged. Kerestem a regi "HS" weboldalunkat de nem talaltam mar meg el is keseredtem egy kicsit de igy hogy itt irtad hogy mitörtent igy mar ertem a dolgokat. Gratulalok a kicsihez sok eröt egeszseget kivanok neked es Timeanak is! Ha meg ez a desert combat jatek megy meg minden idokozonkent tolhatnank egy par jo meccset :D mar olyan regen jatszottam vele :D Üdv. mgjani
  • zebrock
    #16979
  • zebrock
    #16978
    http://desertcombat.xtreemhost.com/ Sikerült összerakni egy oldalt ahol ott van minden remélhetőleg ami kell. Majd még csiszolgatom, persze tisztába vagyok vele, hogy sok értelme nincs :)
    Na üdv.
  • zebrock
    #16977
    Köszi srácok :)
  • Wreck86
    #16976
    Gratula Zeb! :)
  • Gyuszopapa
    #16975
    Szia.Zebi Gratulálok.
  • zebrock
    #16974
    Hello Beers. Te még élsz? Tegnap Spitivel összefutottam egy szerveren, király volt nagyon. Sok minden történt, ezért ez a nagy eltűnés tőlem. Legjobb hír hogy megszületett a kis zebra februárban :) Mi van veled? Elköltöztem olyan helyre ahol internet sincs, mobilról osztok úgy tolom... pfff, fasza. Építkezés, kert, asszony, gyerek ... :) dc ezért nuku volt. Régi weboldalt törölték a migránsozás miatt, de még a profilomat is. Összedobok egy újat lassacskán. Na üdv., csak gondoltam dobok pár sort. Üdv. minden DC fanatikusnak
  • Beers
    #16973
    na jah
  • Zerénd
    #16972
    Csiiiiter! :D Beers meg egy kecseg! :D
  • Beers
    #16971
  • zebrock
    #16970
    Hey, DC még mindig király :) Még ment is kicsit...

  • Wreck86
    #16969
    Haliho! :)

    Aziránt érdeklődöm, hogy van e esetleg valamelyikőtöknek a régi időkből valami jó BOT-os pálya (esetleg gyűjtemény), amit szeróra feltehetnék. Váltogatni szoktam a szerót, bg42, bf1918,dc,dcf botos verziók között.
    Köszi! :)

    Millerke
  • datango
    #16968
    Pedig azok a régi szép idök. Mikor a DA klán, (BB) meg a CoR küzdögetett egymással.
  • Zerénd
    #16967
  • Beers
    #16966
    Te vagy a kecseg !
  • Frenky
    #16965
    Hi! Akit érdekel, csatlakozzon! BlackShot Hungary
    A BalckShot Hungary csoport célja, hogy olyan játékosokat gyűtjsön egy helyre, akik nem használnak semmiféle csalást vagy más egyéb segédprogramot, ami nem a saját tudását tükrözi, hanem a cheat program csinálja helyette. Nem értem azokat a játékosokat, akik önmagukat álltatják, hogy mennyire jó játékosok, miközben az AIM vagy más programot használják játék közben! Ne csatlakozz, ha csítelsz! Üdv, HUNter
    A hivatalos oldal: BlackShot regisztráció és letöltés itt!
  • Zerénd
    #16964
    Mert kecsege a Beers :D
  • s1lkforrent
    #16963
    Kár hogy a topik szétesett.
  • Wreck86
    #16962


    Boldog Karácsonyt! :)
  • Livius
    #16961
    Hosszú idő után újra van magyarországi BF2 Ranked server! A Battlelog.co és a BF2HUB regisztrációval is egyaránt elérhető.


    Neve: Cyberdyne SkyNet :: Best Maps No Rules! :: GGC-Stream ON :: [EA HUN] [Ranked]
    Gametracker: http://www.gametracker.com/server_info/157.181.170.248:16567/
    GGC-Stream: http://www.ggc-stream.net/server/125536


    A BF2-höz szükséges 1.41 és 1.50 patch-eket letölthetitek erről a magyar szerverről!


    Ha van rá igény és linkelitek az infókat hozzá, hogy hogyan kell a GamsSpy szerver leállás óta csinálni, akkor tudok indtíani BF1942 szervert is!
    Utoljára szerkesztette: Livius, 2015.02.14. 12:15:22
  • Wreck86
    #16960
    Tisztelt Megmaradt BF1942 Közösség!

    Sajnálattal közlöm, hogy a még meglévő publikus magyar szerver, a BoRs külső okok miatt megszűnt.
    Egyenlőre újabb szerver beszerzése után folynak tárgyalások.
    Amint újabb információim lesznek a folyamattal kapcsolatban, tájékoztatni foglak titeket.

    Üdvözlettel,
    Millerke
  • Wreck86
    #16959
    Kellemes Húsvétolást népek!
  • Beers
    #16958
    utólag,de isten éltessen
  • Gyuszopapa
    #16957
    De durva vagy.
  • unscrupulousp
    #16956
    Ez faszán sikerült :) ... a taccsot is kiraktam...

  • unscrupulousp
    #16955
    Óhh köszi srácok. Megünneplem a hétvégén, újra (12 év után) DJ pultba állok :) Persze csak egyszeri alkalommal, nosztalgia
  • Gyuszopapa
    #16954
    BSZN Zebra.
  • Wreck86
    #16953
    BSZ Zebi!
  • zebrock
    #16952
    Eszembe jutott a régi e mail címem :D
  • Wreck86
    #16951
    DC_Final*
  • Wreck86
    #16950
    Nemsokára kész, nem a legszebb, de annál poénosabb! :D

    Egy kérdés: valamiért nem akarja DC_Operation_Bragg.rfa mapot elindítani a server manager.
    Hasonló hozzá pár botos pálya mint pl Iwo Yima, Guadalcanal vagy Battleaxe.
    Ötlet?
  • Wreck86
    #16949
    Próbáltam, tanulgattam is, de sajnos nekem a bc42 jobban fekszik, lehet mert egyértelműbb.
  • unscrupulousp
    #16948
    Told be majd a készterméket. ED42-őt nem próbálod? Domborzathoz nagyon jó.
  • Wreck86
    #16947
    Most kipróbáltam egy olyat, hogy a bf1942,dc,dcf listet egyberaktam de úgy, hogy átnéztem mi egyezik mi nem, majd külön lebontottam csoportokra.

    Bár néztem, hogy a dcf mapokon sok az egyedileg beadott dolog (custom structure stb).

    Talán lényeges baki nem lesz! :D
  • Wreck86
    #16946
    Köszönöm!
    win7/64bitem van,csak más meghajtón van a bc42 sztem. :D
  • unscrupulousp
    #16945
    http://desertcombat.bplaced.net/downloads/Battlecraft_2.1.rar Írd majd át az elérési útvonalat, win7-hez lőttem be. x64-et töröld ha 32-est használsz.