42675
  • Factor_007
    #260
    a képek alapján van egy kis Thing beütés is :)
  • Petyus_
    #259
    Jaja..

    meg az Eli fején az fény/árnyék úgyszintén.. nem lesz ez rossz. :)
  • Gandalf51
    #258
    sőt! 4 :)
    Az új szkenneken a városi rész nagyon büntet!
  • Rincewind
    #257
    Bár én Doom3-ra is legalább ennyire "gerjedek". :)
  • Rincewind
    #256
    3! ;)
  • Petyus_
    #254
    Csatlakozom, tényleg fanzasztikus.

    Szeptember 30 messze van.. egyelőre beérném nagyfelbontásó ingém screenshotokkal is.. vagy méginkább egy hosszabb trailerrel. :)
  • Petyus_
    #252
    Timber nem ér rá mostanában Feak meg nem ír ide. :( Pedig jót lehetne röhögni a flémeken. :)
  • Kandurex
    #251
    Én spec nem bízok a elvakult ps2(3) fanokban...itt biza FLÉM lesz...khm...látta valaki Freak-t? Timbert? :D
  • Petyus_
    #250
    Nem hiszem hogy az lesz belőle ezen még a legelvakultabb PS2 fanek is mosolyognak szerintem. :)

    Viccként szúrtam be! :D
  • Krinyo
    #249
    1ébként ezt a szöveget("A ?gyenge? PS2 eladások miatt KIZÁRÓLAG PC URALOMRA készül a Half Life 2.")én vágtam be a konzolos topicba :D
    Miattam tört ki egy új háború... :DDD
    szivesen.. ;]

  • Krinyo
    #248
    hát de nem? :D
  • Rincewind
    #247
    Amúgy ezt kár volt bevágni ide. Kár lenne ebből a topicból is konzolcsatát csinálni... :(
  • Rincewind
    #246
    Ez nagyon lol!
  • Krinyo
    #245
    Vagy mert nem voltak benne sárga felszedhető csillagok meg piroskalapos gombák...
  • Dns5000
    #244
    valoszinuleg azert nem vettek ps2 re mert nem volt hozza cs.
  • Kandurex
    #243
    Unalmas? Meg egy sikú? Meg PSX-n jobb FPS-ek voltak, lesznek? .....pffff.....na ezért nem járok oda már egy ideje.
  • Petyus_
    #242
    Nagy az isten álaltkertje :D (PC-s játékoknak topicból ofkóz az idézet..)

    Ertelmes ma 11:28 | Válasz erre | #100608

    "A ?gyenge? PS2 eladások miatt KIZÁRÓLAG PC URALOMRA készül a Half Life 2."

    Unalmas egysikú játék volt az 1 a 2 is kb hasonló lesz. ilyen! PS2-n sokkal jobb FPSek is vannak.
  • Petyus_
    #241
    Hűnek kellett maradni az eredetihez.. amúgy ne sírjatok Alyx néni arcocskája mellett csak elviselünk egy ilyen virslifejet. :)
  • Petyus_
    #240
    Mostanában ritkán járok arra akkor is vizsgázni de majd egy szép júniusi délutánon a sörkertben szavadon foglak. :)
  • Rincewind
    #238
    Eredetileg vissza akrtalak hívni a múltkori sörözés után, de mostmár lesheted. :D
  • RelakS
    #237
    Szerencsétlen G-nek elég virsli feje lett :)
  • RelakS
    #236

  • Petyus_
    #235
    Jóvanna.. megadom magam.. éjjen Rince! :))
  • Dns5000
    #234
    nehez lesz eldonteni melyik a legjobb, de majd elvalik. A grafika azert nem minden, hiaba ut2k3 meg egy csomo uj game, nalunk halopartykon csak sof2 meg egy kicsi bf1942 megy. Pedig milyen regi is a sof2??
    A vegen meg kijon a sof3 is az iden :P
  • GregSB
    #233
    gyere ki a hóra lerendezlek :D


  • Petyus_
    #232
    Hülye vagy? Rince egy köcsög!
  • GregSB
    #231
    végre egy értelmes ember.
  • RelakSfromhome
    #230
    + 2GHz, és sztem egy 30-40 fps összejöhet egyszerűbb szobákban :)
  • CHEAPBOY_GA
    #229
    Na komolyra forditva., tudja mar valaki hogy milyen osero szukseges a masinahoz?

    Vagyis, Radeo 9700Proval ugye nem lesznek gondok (pcrol van szo ugye barmi megeshet:/)


    Alcimre reagalva: Remeljuk igen, en sokkal jobban varom ezt, mint a Doom3-mat vagy a Stalkert.
  • CHEAPBOY_GA
    #228
    Half Life 2:


    "E3 ideje alatt, nem a kiadó, hanem az ATI standján lesz látható a hatalmas érdeklődéssel várt a Valve produktum"

    576.hu


    hehe nVidia SUCKS!!!!:)))
  • Rincewind
    #226
    Szép magyar hozzáállás, gratulálok az érintetteknek. Eddig mindenki ajnározta a Doom 3-at, aztán kijött valami más, most meg mindenki fikázza. Szerintem ez elég hányadék egy dolog. Mármint az a "ez úgyis jobb, a másik meg úgyis egy rakás szar". :P
    Szerintem a Doom 3 iszonyat nagy durranás lesz (fantasztikus grafika, sztori, fenomenális hangulat és Reznor aláfestőzenéje), ugyanígy a HL 2 is baromi nagy durranás lesz, meg a STALKER is baromi nagy durranás lesz, meg a Deus Ex 2 is az lesz meg az összes többi. Nem értem ezt a szarrágó hozzászólást komolyan... :(
  • Jacek
    #223
    gyerekek egy 1 eves alfarol beszeltek:)) nagyon nagy buntetes lesz a DOOMIII:))
    HL egesz mas kat. szoval en orulok mind a kettonek, foleg hogy lesz a cs-ben majd rendes sebzes meg ilyenek:)))) nem dobokockas mint most:)
    Havok van a 3DMark03-ban mondjuk sok nem latszik belole:)
  • Petyus_
    #221
    Én is most töltöm mert elbizonytalanítottál. :D De asszem nekem van igazam. :P
  • Petyus_
    #219
    Szerinted be volt scriptelve hogy akkor is tökéletesen essen le ha a második lépcsőfokon lövöd le meg akkor is ha a negyediken? :))

    Nem csak arra a zombira volt ráhúzva amúgy a rongaybaba fizika hanem az "I smell fear"-es monszterre is pl..
  • M@TriX
    #218
    Egyébként még itt fennt egy hosszabb és egy rövidebb videó a Doom3 alfáról. Aki nem látta és lenézi a Doom3-at annak ajánlom, hogy nézze meg. A realtime árnyék valami veszett, a szörnyek igaz scripteltek, de szerintem tuti lesz. A "rongybaba" fizika pedig a videón nagyon is látható, amikor a lépcsőn lelő egy dagi zombit, majd bele-bele lő és csúszik lefele a lépcsőn.
    És az alfa már igencsak nem mai gyerek, az ID meg nem hiszem, hogy malmozott volna ezidő alatt. Szerintem lesz csodálkozás az E3-on...
    Minden szinten...
    Amúgy a videó full high-on készült annó:
    Videó_rövidebb(77MB)
    Videó_hosszabb(113MB)
  • Petyus_
    #215
    "zombi "fizikája" egy scriptelt szar volt"

    LOL akkor nézd meg jobban a legkomolyabb rongyababa fizika ami létezik..
  • Petyus_
    #213
    Mármint "budget kategóriájú igénytelen botrányjáték" ez a Postal2 helyes körülírása. :)
  • Petyus_
    #212
    Ú köszi.. a csajnak a teste is jó. :)
  • Petyus_
    #211


    Doom III alfában a nagy lépcsőről leguruló dagi zombi meg a dobozok fizikája azért egy PÖTTYET komolyabb annál a budget kategóriájú igénytelen budget-játéknál..

    arról nem beszélve hogy a székek beragadnak a falba a hulla meg eltűnik a Postal2-ben. 20 percet bírt az uninstallig de annyi idő alatt is produkált ilyeneket.

    Ne szenyezzük már be a szent HL2 topicját ilyen Postal színvonallal! :))

    De ha már szóba került: nekem feltűnt hogy mind a Deus Ex 2 mind a HL2 a Havok fizikai engine.t licenszelte (pedig a DX2 Unreal engine-es ahhoz meg jár a Karma..). Kiváncsi vagyok mit fog tudnia Havok. :)
  • ember
    #209
    bocs, de te honnan vagy ilyen jól informált a doom3 fizikájával kapcsolatban...?