42675
  • M@TriX
    #314
    sztem elég jól néznek ki. Jobb, hogy nem jobban néz ki, mert akkor nem lenne gép ami elvinné. Az egézséges egyensúly a fontos...
  • M@TriX
    #313
    Az összetől lehidaltam, de ahogy a víz a partot mossa.. vazze...


  • Petyus_
    #312
    Köszi, szépek a képek bár volt ami szkennelve jobbnak hatott, de elég meggyőző ez így is. :) Asszem ilyen hangulatos, szépen kivitelezett város mint amilyen ez lesz még nem nagyon volt játékban.
  • M@TriX
    #311
    bocsi a nagy sietségbe lehagytam pár alkatrészt. :)
    A Link attól még jó. :)
  • M@TriX
    #310
    esetleg erre gondoltok? :)



    Képek! :)
  • FREAK
    #308
    oks, pillanat....
  • FREAK
    #306
    ismerd be, hogy rákaptál a hernyóra :D
  • Alexease
    #304
    Itt van nehany ingame kep:)) A gamestar.hu biztos berag, mer lassan akartak adagolni:))
    HL2 InGame Shots
  • dikki*yysw
    #303
    Lesz valami hasonló, de nem olyan mint a Geo-mod a Red Factionben. Viszont MINDEN tereptárgy piszkálható lesz, és rendes fizikával kezel majd mindent a játék.
  • M@TriX
    #302
    pontosan, már lentebb írtam, hogy lelki szemeim előtt már látom, hogy a rombolható tereptárgyakkal mennyivel jobb lesz. Azt birnám, hogy az épületek is, pl. falat lehetne berobbantani. :)))
  • PResident Evil
    #301
    hát igen... és ami engem a legjobban megörvendeztet az az, hogy lesz counter-strike 2 is :DDD
  • M@TriX
    #300
    marmint a régiek :) csak jobb kiszerelésben.
    Ezeken a képeken azért már igencsak látszik, hogy jó kis gém lesz. Nem csili-vili, hanem részletes, szép grafika. Ez kell nekem.. :)
  • dashed_
    #299
    uj kepek
    Brutal !!!!

    ---Hardwired---
  • Kis Szabó [PT]
    #298
    Hupsz lemaradt a vége: persze a sok halasztáson kívül.
  • Kis Szabó [PT]
    #297
    Jah olvastam, kicsit talán túllőtt a célon de nem vészes, jó hírek szoktak lenni, eddig ez az egyetlen cikk amin feldühödtem picit....persze
  • Dikkma
    #296
    Na, nagyon jó hogy elküldtél a gamestarra. Most páran le fognak ott engem anyázni :) Kicsit bedühödtem a stalker hírükön, úgyhogy reggeltem és commenteltem.
  • Dikkma
    #295
    Hm. Az még egy hónap, vagyis 3 és fél hét, mert ezek olyan minden hónap 25-e körül jelennek meg, nem?

    Akkora már lehet, mindenki handycames ingame-HLt fog nézni. Szarok a GameStarba :))
  • Kis Szabó [PT]
    #294
    Nézzetek meg a gamestar.hu-n a köv szám sokat sejtető, homályos címlapját!!
  • Dikkma
    #293
    Hát ez fantasztikus.
  • Dikkma
    #292
    Aham. Köszi. Átírom!
  • Borg
    #291
  • Alexease
    #290
    Jo leiras. Koszi.A kettes kis kep:
    Rossz link: http://www.tar.hu/behun/images/pics/hl2/2s.jpg
    Jo link: http://www.tar.hu/behun/images/hl2/2s.jpg
  • dikki*yysw
    #289
    Kééésssszz!

    behun HL2 preview


    természetesen nincs benn több, mint bármelyik másik (külföldi) privjúban, csak megpróbáltam összeszedni, stb. enjoy.
  • Dikkma
    #288
    Írok egy privjút, mer az jó! Talán még ma elkészül, a behunra.
  • The Garrett
    #285
    a NEm mozgatható túszok az mit takar? hogy a védő nemtudja arrrébbtenni?
    Mert az igen durva lenne. a Tk beterelnék a túszokat egy szobába aminek csak 1 ajtaja van és azt bevédik 6 an... így értelmetlen lenne az a játékmód.

    Egyébként meg nem szapuljuk a Cs-t csek beszélgetünk róla :)
  • M@TriX
    #283
    hát sajnálatos módon egyet kell, hogy értselek.
    Attól függetlenül CS-zek, mert van benne valami. Persze ez sok összetevőből áll. Jó szerver kell jó játékosokkal stb. De néha összejön. :)
  • The Garrett
    #281
    1.7 lesz csak 1.6 ot kihagyják. :P
    Egyébként a cs nem egy összetákolt bugos szar, csak sok időt kell "beleölni" míg az ember megismeri.
  • The Garrett
    #280
    Nem lesz.
  • M@TriX
    #279
    "HL2 beépített CS és TFC-vel jön"

    Á szerintem egyszerre nem lövik el az összes puskaport. MOndjuk jó lenne. :)
  • dikki*yysw
    #278
    Egyszer nem is tudom melyik szerveren, volt egyetlen este egy HL DM classic, 20 playerrel. Ha nem lett volna 200as pingem még élveztem is volna :)
  • dikki*yysw
    #277
    Szerintem meg egyáltalán nem olyan súlyos a csiterkérdés, mint azt mindenki mondja.
    Nem tudom, én egy év alatt egyszer találkoztam csiterrel. Lehet, hogy több is volt, sőt biztos; de olyan nem volt akit nem lehetett lelőni.

    Szal ez a "sok a csiter, nem játszom cs-t :( " szöveg ez inkább egy kifogás, magyarázat saját magadnak, hogy miért nem játszol.

    Meg ugye, könnyebb ezzel megmagyarázni ha valaki jobb nálad. Ami a cs MA, azaz egy professzionális SPORT, az teljesen csitermentes. Publicon (főleg nowon-on) lehet van egy csiter, és? Járj won-ra. Ha sportolsz, azaz warozol, nincs csiter hiszen a hltvből mindenre rá lehet jönni és abból botrány van, klán megszűnik és soha nem mossa le magáról az ember hogy csitelt.

    Azt nem tudom, mi akart lenni az a hírmorzsa, hogy a HL2 beépített CS és TFC-vel jön :)
  • Krinyo
    #276
    Egyet értek!
    "...ha meg látom, hogy nagyon nagy az előnyöm elkezdek bénább fegyverekkel játszani, hogy másoknak is legyen esélye..."
    Ez viszont egy kicsit eröltetett és álszent de ok :DD
  • M@TriX
    #274
    én gémelnék más játékkal, de sajnos annyi időm, nincs, hogy tele szervert találjak. Mert én magyarokkal szeretnék játszani, és napi kb 3-4 nap 2-3 órát.
    Amúgy a LAMAs-on most elég jó a játék.
    Hát igen, én is sajnálom, hogy kibcheaterek mindent elcsesznek, de ez sajnos minden játékban így van. Nemtom mi a jó nekik benne. Habár mégis tudom. Mivel máshogy nem tudnak érvényesülni. DE ezzel a meg a játék lényegét veszik el.. :(

    Ja Riot Shield. Sorry. :)
  • Jacek
    #271
    "hordozható páncélfal" ez sem volt egyszeru beszolas:DD
  • Petyus_
    #270
    Riot shield. :P
  • And5
    #269
    shield ? :)
  • M@TriX
    #268
    hát ez az. Húzzák mint a rétestésztát, pedig jó buli lesz a hordozható páncélfal (nem jut eszembe a neve :)), meg lesz pár finomság benne... :)
  • Rincewind
    #267
    Mikor lesz 1.6?
  • dikki*yysw
    #266
    Igen. Azért elkurvultak. Amíg nem ők csinálták, a CS tökéletesen megfelelt a kornak, meg semmi gond nem volt vele. Aztán amióta felkarolták a projectet azóta nem került bele semmi újítás, szaporodnak a bugok (guggolóbug), egyre lassabban jönnek a patchek meg ilyenek.
    Persze, még így is toronymagasan a legjobb játék, és most nagyon sok hibáját kijavítják az 1.6-al :o)
  • Krinyo
    #263
    A lényeg akkoris a HL feeling!!