42675
  • DarkHorSe
    #417
    ...videoval nincs is gond .. olvasgatva a forumokat mindenki el van tőle ájulva de a készítőknek ez is volt a célja ilyen konkurencia mellett ...de maga a játék 'szerintem' a képek meg a videok alapján nem lessz ennyire űtős... ha az eddig látottakat megfelezed kb olyan játékot fogsz kapni.
  • ibronk
    #411
  • Ams
    #409
    ISTENKIRÁLY
  • Kandurex
    #408
    Lejött, megnéztem, azóta fexem, nem hiszem el, ISTEN SZÜLETIK.
  • Factor_007
    #407
    na megnéztem a vidiot, hát ISTENKIRÁLY de semmi több ;))
  • Factor_007
    #406
    404-ik hozzászplás baj lesz :))
  • Petyus_
    #405
    Na ja remélem a magyar forgalmazó nem lesz töketlen (mint általában..) és szeptember 30-án már esetleg a dobozos HL2-t fogom installálni. :)
  • Factor_007
    #404
    elfér, csak nem szeretem mer gagyi
  • Davidus
    #402
    el el lehej
    Így kell írásban dadogni:)
  • Davidus
    #401
    Ja a játékról annyit hogy kb 1 éve készül. Az engine-t viszont 4 évig fejlesztették:)
    Kb ilyen carmack szintű(csak nem annyira hájpolt)emberkék dolgoztak rajta. Pl a 3DFX-ből is pár fő agy. Vegyünk pl egy hosszú vasrudat ezt a gémben mondjuk el el lehej hajlitani de ha ráverünk a feszítővassal nem fog eltörni. Viszont ha ráhúzunk egy fa texturát máris úgy fog viselkedni mint egy fa durung és szépen szét lehet verni mondjuk a feszitővassal.
  • Tikal #400
    nem fér el a quick time? :)))

  • Factor_007
    #399
    feneb most rakhatomn föl na mindegy remélem megéri :)
  • Davidus
    #398
    Én ugy tudom csak quicktime :/
  • Davidus
    #396
    De összesen 9 muvi van. Van amit elöször kidobtak az nincs számozva. Viszont a muvi csomagban 1-8 ig vannak számozva ás a kettes meg a hármas nincs benne.
  • Factor_007
    #395
    a MOV fájlt mivel lewhet lejatszani mert a Media player nem játsza Quicktimeot meg nem akarok fölrakni. Szal akkor mivel
  • Davidus
    #393
    De ha sikerül kilopni a demot minden kiderül:)
  • Davidus
    #392
    Gondolom 3000xp meg ati9800 volt a bemutató gép:) Bár mire kijön már pont elfogadható ára lesz talán ennek a cuccnak:) De szerintem némi butítás és vígan szalad a mostani 2000xp+gef4/radeon9500 masinákon is. Pedig ez a kombó már most se elérhetetlen
  • Tikal #391
    A háttérben a faszi mintha az ati 9900-ről karatyolna vmit :)))
    Mikor lesz nekem olyanom? Mert ehhez a játékhoz uj gép kell
  • Davidus
    #390
    ftp://ftp.starfleet.hu/pub/cstrike/hl2/e3_hl2movies.zip

    http://sly.counter-strike.hu/ftp/videok/e3_hl2movies.zip

    Még 2 link a hardwired-ről ha a vein nem menne. 200 mega a cucc de aki döbbenni akar az szedje le:)
  • Davidus
    #389
    Az egyik videoban 2 bazi nagy alien ront be egy városba ami majdnem jobban nézki annál amit akkor látok ha kinézek az ablakon:) Az egyik alien felszur egy faszit a lábára. Közben gordon a mágneses izével mindnenféle tereptárgyakat vág hozzá:)
  • Davidus
    #388
    ftp://ftp.vein.hu/pub/windows/games/e3/e3_hl2movies.zip csak egyben lehet leszedni. Ja és 300 ember a limit szoval nehéz bejutni:)
    Van olyan ami übereli de egyik se rosszabb mint az elsö muvi.
  • M@TriX
    #387
    a kijelentést a videókra alapozom. Amígy képeket láttunk én próbáltam a realitás talaján maradni. :)
  • Kandurex
    #386
    Tudsz letöltő helyet a többihez? Persze csak az érdekel ami az előzőt übereli...:)))
  • Davidus
    #385
    Ez asszem az elsö video amit kinyomtak. Ezen kívül még van 8 video amiből kettőt még nem nyomtak fel sehova.
  • Kandurex
    #384
    http://www.hcgamer.hu/gamer/popupdownload.php?id=2509&pub=2

    Ezek utan talán nem is kell annyira kételkednünk Davidus barátunk megjegyzésén.
  • Davidus
    #382
    Ez nem így van mert a HL1 nem méltó arra hogy a HL2 elődje legyen:)
  • ollie
    #381
    nincs, de óccsón meg lehet venni a bótban...
    :DDD
  • ÁjjLe BoBBi
    #380
    WHHÁÁÁÁ LÁTTAM RÓLA VIDEOT WHÁÁÁÁ MEKKORA GAMMA LESZ WHHÁÁÁ !!! ISSSTENNNN AZ 1. IS ISTENKIRÁLY VOLT, DE EZ MÉLTÓ A NEVÉRE !!!
  • Davidus
    #379
    Carmack ott sír ahol senki se látja.
  • GregSB
    #378
    Próbálgasd, a link a veinre mutat, max 300 user.

    Azért van egyfolytában teli, mert a külföldi HL lapok is ezt linkelték be (pl. cscentral)
  • tomsolo
    #377
    nincs meg valakinek iso ba az 1 ?
    v.esetleg a kiegészítések? v. mind2?
  • Ams
    #376
    nem jön le...
  • Davidus
    #375
    Remélem kilopják valahogy a demot:)
  • Davidus
    #374
    A HL1 forradalma ehhez képest lepkefing volt. Ezt nem lehet szavakkal leírni:) Ja de egy szó van rá: WHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • GregSB
    #373
    Miért nem töltöd le?
  • M@TriX
    #372
    jaajjjj!
    Ez túl jól hangzik. Úgy érzem megint forradalom lesz, csak úgy mint a HL1-nél...
    Jujj de jó lesz!!!! :)
  • M@TriX
    #371
    ja, azért a DOOM3 sem lesz semmi. Az E3-as trailere azért nagyon ott van. De nem is egy kategória. Meg miért viszlát?, inkább nekem mind a 3 kell!! :)
  • GregSB
    #370
    a dúmtól és a stalkertől én nem búcsúznék. A munkától igen :))
  • GregSB
    #369
    #354
  • Goodwill
    #368
    jézusom ez a game nagyon büntetni fog...áhhh viszlát doom3, viszlát stalker...viszlát munka :DD