1663
  • BaleniX
    #1663
    Sziasztok. Az OF2: Dragon Rising-et a GameStar-hoz kaptam, de nem lehet vele multizni. Mi lehet a probléma?
  • johny85
    #1662
    ez a játék úgy el van baszva ahogy van.Nem elég hogy feláll a paraszt miután lelőttem meg se lehet látni engem meg leküldenek elsőre+ a nyomorék embereimre is vigyázni kell+ még a hellikopterre is.3 emberrel 200 ellen lol.Mentés meg 0.Red rivert végigtoltam ,de ez egy fos.
  • johny85
    #1661
    valaki tudna adni hozzá cracket,isenek el nem tudom indítani!
  • twentytwo
    #1660
    Egyébként nem tudjátok, hogyan lehet megparancsolni az egységemnek, hogy "menjetek be a házba, foglaljatok lőállást az ablaknál, és NE menjetek ki!"??
    Szóval tök muris látvány az, amikor azt parancsolom az embereknek, hogy "assault the bulding" amire válaszul pedig tökéletes SWAT Team akcióval kommandóznak maguktól szobáról szobára, de ellenséges tűz elől menekülve ilyenre egyrészt nincs idő, másrészt ezek a kis hülyék előbb-utóbb maguktól kimennek a házból, az ellenség elé rambózni. Le is darálják őket a kínaiak hamar. Szóval ötlet?
  • twentytwo
    #1659
    Hali,
    Nemrég kezdtem játszani ezzel a Dragon Risinggel. Tetszik a játék, észre is vettem pár érdekességet.
    Nem tudom megítélni, h bug-e, vagy a készítők tényleg ennyire komolyan gondolják a "valósághűség" tükrözését, de tény, hogy egy skirmish küldetés során találtam egy HARCTÉRI SOKKOT kapott kínai katonát!!! Sajnos elfelejtettem printscreenelni az eseményt, de tényleg úgy nézett ki a gyerek, mint aki ott dilizett be a csatatér közepén!!!
    Szóval bátor módon egy házban húztam meg magam, amíg lezajlott az ellenség visszaverése a faluból, majd amikor már csak 1-2 katonát kellett kifüstölni innen-onnan, akkor kiléptem a házból, és elkezdett lőni felém géppuskával egy CSAPATTÁRS tank! hasravágódtam, közben pislogtam, hogy ezt most miért kapom, majd kb fél perc múlva kínai motyogást-makogást hallottam a közvetlen közelből, és észrevettem egy közelemben kuporgó kínai katonát. Konkrétan egy házfal mellé épített kutyaól előtt guggolt, és nem volt hajlandó semmit csinálni! bőven lett volna ideje hátbalőni engem, mivel végig ott voltam majdnem mellette, csak hátra kellett fordulnom, h én is lássam őt! Na így már értettem minek lő felém a baráti tank. Néhány másodpercig csak álltam a szerencsétlen kínai fölött, vártam, hogy valami ellenséges reakciót tanúsítson felém, hogy legyen okom lelőni. A tank a távolból meg csak géppuskázott rendületlenül. végül eltalálta a szerencsétlent egy géppuskalövedék, és missön kamplít lett. Érdekes sztori szerintem. Utána még egyszer nekikezdtem a küldetésnek, hátha megint történik valami hasonló, de még egyszer nem találkoztam összeroppant ellenséggel kutyaól mellett.
  • grimm13
    #1658
    Szerintetek a strobe-okat mire leehet használni ebben a játékban ? Értem hogy villog az éjjellátóban és pozíciót lehet vele jelölni de pl. légicsapáskor, sötétben sem kell mert ránk nem szórjak az áldást .....
  • Hecker007
    #1657
    ez a "taktika" működhet, szerintem ne gyere ki a házból hanem várd meg míg be nem dobja a küldetés végét, vagy csak nagyon óvatosan lopakodj ki és keresd meg azt az egy embert aki még él az ellenből
  • Murder3
    #1656
    legjobb próbálkozásnál össz-vissz 1 katona maradt csak, azt úgy csináltam h már a saját katonáimat lemészárolták én meg bekuporogtam egy házikóba és codos módjára szedtem le az elém kerülőket, hála a barom mi-nek ami kb álló céltábla szinten mozgott, de mikor kimentem mondom kész mert már a radaron egy piros pötty se volt jött a semmiből és lelőtt...
  • Hecker007
    #1655
    nekem is csak sokadjára sikerült amúgy nem is muszáj mindenkit lelőni, próbáld inkább túlélni
  • Murder3
    #1654
    Én is próbáltam azt, de nekem behalt még a legelején valószinű a helikopterem lelötte....
    az zavar h a baráti 30 katona semmit nem tud csinálni és meghalnak simán.
  • Hecker007
    #1653
    simán meglehet csinálni, én is szenvedtem vele egy csomót de utána sikerült, én úgy csináltam hogy az egyik emberem beállítottam a géppuska mögé, a többivel meg elbújtam az egyik házba, a géppuskás a nagyját leszedte a többit meg mi a házból

    multihoz felrakod az összes patchet, csinálsz egy mail címet azzal beregisztrálsz a játékban és már megy is
  • Murder3
    #1652
    A 3. misszióhoz amikor védeni kell a falut vmi csit vagy akármi van mert azt lehetetlen megcsinálni.
  • Murder3
    #1651
    és ahhoz h menjen az összes patchet fel kell rakni?
    mert én a másodikat raktam fel de úgy nem jó.
  • bakvarnyu
    #1650
    ja
  • Murder3
    #1649
    Most akkor ez olyan mint a grid h működik a multi a törtel is?
  • Shep
    #1648
    Másnak nem volt olyan gondja, hogy egy csomó textúra förtelmesen pixeles pl. talaj, rendszámtábla stb. Mielőtt megkapom az irányítást akkor ugye olyan szürkés a kép na ott is veszettül pixeles minden? Régen xp alatt ilyen gondom nem volt most a játék eredeti +win7 alatt játszom vele.
  • smusher
    #1647
    Szia. Hip Shot - sztem az elterelő emberek nem a kocsival jönnek, valóban látszik a Hummer a térképen, de nem az húzza el a sárgákat. Egyébként nem sokan mennek el, még ha sikerül is odaérned időben az őrbódéhoz, csak 3-an 4-en mennek el egy autóval - szóval elég nehéz épségben elérni a generátort, de nem lehetetlen. Utána az extraction-nél ismét figyelni kell, mert a helihez rohanva szinte biztos, hogy fejbekap egy snipa - csak szólok. Kitartás :-)
  • davidka003
    #1646
    De akkor mi értelme megvenni ha a warezzal is megy a multi?
  • Bogdogege
    #1645
    Tökéletesen.
  • scottish
    #1644
    Sziasztok,

    Mit lehet tenni, ha a - nevét meg nem mondom a küldinek, éjszaka kell valami finomítóhoz ellopakodni, lelőni egy őrt, aztán várni, hogy a tárak egy autóval eltereljék a figyelmet, aztán felrobbantani a tartályokat, meg két tartálykocsit, aztán spuri.
    A patch fent van, meg eredeti is, de a küldit akárhányszor indítom el, mirre odaérek, hogy jöhetnének a kocsival, ezek a barmok belevesznek a dzsindzsásba és ott pörögnek a kocsival (a térképen látszik) és így nem tudnak eljönni. Namost egyedül meg nem szerencsés nekiesni a bázisnak, mert ledarálnak.

    Nincs erre valami megoldás?
  • davidka003
    #1643
    Megvettem a játékot de a dobozban nincs serial.
    Akkor mégis hogy működik a multi?
  • derdani
    #1642
    Mi a neve annak a hely meghatározási módszernek ami a játékban van ?
  • derdani
    #1641
    Már várom.
  • Muttley
    #1640
    Jővőre jön elvileg a
    folytatás.
  • derdani
    #1639
  • derdani
    #1638
    Az nem csak patch ,hanem új pályák is.
  • f2d
    #1637
    Kell mind a kettő? Mert én csak a frissebbet töltöttem le. Simán feltelepült, nem kérte a régebbi patch-et.
  • derdani
    #1636
    1.01

    1.02
  • f2d
    #1635
    Az melyik is?
    Mondjuk én normálban játszottam végig, így nem biztos, hogy az én taktikám helytálló.
  • f2d
    #1634
    Az mi is és merre van?
  • Indigo
    #1633
    Én meg még mindig a faluvédő missziónál tartok...

    A minap újból nekifutottam párszor, de ez egy nagyon aljas része a játéknak...

    Legközelebb koschwarz kolléga példáját fogom követni, és újrakezdem a pályát, ám ezúttal jobban fogok figyelni, hogy teljesítsem a mellékküldit, hátha úgy könnyebb lesz...
  • derdani
    #1632
    A hivatalos kiegészítőket letöltötted már?
  • f2d
    #1631
    Hát nem valami könnyű. A játékon simán végig mentem normálon, de itt a második pályánál nem bírtam még tovább jutni.
  • f2d
    #1630
    Köszi, így már működik.
  • macleody
    #1629
    A basic missions ....zip kicsomizva a data_win\missions\Mission Editor mappába, a basic_mssn.zip-ből a fájlok pedig a Mission Editor\Help\Missions mappába.
  • derdani
    #1628
    Keresd meg hogy hol vannak olyan tipusú fájlok és oda rakd be.
  • f2d
    #1627
    Sajnos úgy nem működik.
  • derdani
    #1626
    Ha jól emlékszem a Mission editor mappába.
  • f2d
    #1625
    Letöltöttem a Basic Mission Pack-ot. Hova kell bemásolni, hogy ki tudjam próbálni?
  • derdani
    #1624