207
milyet?
  • Gascan #207
    Sziasztok.

    Egy olyan kérdésem lenne, hogy felvidéki vagyok és Magyarországon szeretnék új autót venni de szlovákiában szeretném regisztráltatni.

    Meg tudja valaki mondani, hogy ilyenkor milyen speciális illetékeket kell fizetni vagy intézni? Pl kell-e a reg adó?
  • pszihopata
    #206
    igen fasza,hatalmasat gyorsul nem rohad tágas belső és alig fogyaszt:xD

    ajánlom!
  • Mr_no_NaMe
    #205
    Sziasztok!

    Mi a véleményetek egy Lada Niva 1.7.i-ról? Első autónak szeretném, beleszerettem mikor megláttam (lehet kövezni, hogy milyen ízlésem van :D)
  • SzocsA
    #204
    régi swift sedan volt! a többit nem tudom, hogy milyen mert nem ültem benne!
  • fifi
    #203
    ez duma

    én 186centi vagyok és 120kiló, és érdekes módon ALto-val is mentem napi 300-as távokat.
  • SzocsA
    #202
    néztem ezeket is de a legnagyobb bajom, hogy kicsi! 190 cm vagyok!
    hátra nem férek be, mert a fejem eléri a plafont! komolyan! és mögém nem ülhetnek be csak óvodások!
    amúgy egy csomo swiftben nincs 60 000 km sem van ami 2000 res évjáratú! és 22 000 kmres csak nincs bajuk?
    amúgy valami nagyobb kocsiban gondolkodtam! 2000res 1.4 astra G-nk van! de az is pici nekem! azt mondom hogy az még kényelmesebb mint a swift!
    vegyek Benzin gáz üzeműt vagy Dízelt? amúgy a dízelhez az alkatrészek sokkal drágábbak! és drágább is a dízel a benzinnél!
    családi sedan autó!


    #201 Tudod van ehhez hasonló kocsink! csak ló nincs hozzá! régen volt! Lehet hogy nem kellett volna eladni!
  • atomabszorpcio
    #201


    Ez garantáltan minden igényednek megfelel.
  • Opelfan
    #200
    Suzuki Swift 2002-ig ha célszerszámra van szükséged.
  • SzocsA
    #199
    milyen kocsit érdemes vásárolni munkába járásra! napi 50 km a táv!
    ami nem romlik el, keveset fogyaszt! olcsók az alkatrészek hozzá ha gáz van!
  • misi82
    #198
    A használtauto.hu-n is van de az is fizetős 1500ft. Nem fizetőset én sem tudok.
  • balumaci
    #197
    a hivatalos oldalon, de ott 5 euro....gondolom nem akarsz ilyen hatalmas összeget kifizetni....ingyen nem tudom hol lehet :(
  • Fery21
    #196
    HI

    Nem tudja valaki, hogy hol tudom megnézni az autók TAX árát??
  • balumaci
    #195
    ja, persze, ha csak hobby célra kell, nyugodtan vedd meg :)
  • Danny1987
    #194
    Csak autokázásra.
    2009jun.-ig van rajta műszaki
  • Jagumo
    #193
    HE?
  • pszihopata
    #192
    Persze hogy megéri,valaki merte rá a lóvét aztán megunta!

    Örök darab,ha nincsen szétrohadva!
  • balumaci
    #191
    meddig van rá papír? mire kell neked?
  • Danny1987
    #190
    Szerintetek megéri a 150ezer Ft-t?
    Toyota Corolla
  • milk41
    #189
    vagy ezt autóbontóban olcsóbban megkapom?
  • milk41
    #188
    Golf I-II műszerfalat keresek könyöktartóval,meg hozzá kormányt(gombok nem fontosak,csak a műanyag keret kell;váltó bőrtokot is megvenném)

    max 4-5eFt-ot fizetek érte

    CSAK személyes átvétellel oldható meg(BP-i vagyok)

  • Horse sense
    #187
    CSácsá!

    Én nem új és használt autóval kapcsolatban írok, hanme, mert én egy törött vagy bontásra készülő Honda accordot keresek, ami min.2003-as évjáratú.

    köszi everybody!
  • DJ BP
    #186
    meg 1.6 BMW-t :D 1,2 Corsához képest kb. akkora költség hosszútávon, mintha 2db Corsát venne :)
  • pszihopata
    #185
    De az mért jobb neki mint a corsa,mikor munkába jár vele?Több a fenntartása,többet eszik és feleslegesen nagy.
    3 ajtós corsából könnyebben ki-beszáll,és sokkal olcsóbb,mert egy családnak túl kicsi,ezért nincs nagy piaca.
    Mivel olcsóbb fiatalabbat vehet belőle.

    Oké még az astra esetleg.

    Erre itt tanácsolják hogy vegyen egy 20 éves 1.7 tonnás középkategóriájú mercedest /gondolom kolompáréktól,mert más nemigen jár ilyennel/.Agyam eldobom!
  • DJ BP
    #184
    bár annyi lejött a népítéletből, hogy a Lacettik sokat zabálnak, szinte kivétel nélkül arról írnak :)
  • DJ BP
    #183
    ebből amúgy az 1,4 Astra még jó választás is lehetne, első autónak. Alkatrész annyi van hozzá, mint a szemét :)
  • DJ BP
    #182
    a Dél-Koreai Chevy-k megbízhatóságáról tud valaki vmit? Mert értékvesztésük az nagy, látva a használtak árát
  • pszihopata
    #181
    'kb 700000 -em van rá és 1200 cm3 ig lehet a kocsi ez lenne a kikötés merthogy tanuló kocsi kell apám szerint ."

    JAVASLAT:

    'Opel Astra,Merci 190E és 124 es,Ford Focus,BMW E30,E34,"

    Kár hogy a legkisebb is 1.4-es,a 190-es min 1.8,a 124-es min 2.0,a focus 700 ezerért roppant érdekes lenne!

    E 30 min 1.6,e 34 min 2.0 és városban 10 alatt egyik se!

    Ezeket ajánlom !


    ÉN meg gratulálok,ismét hasznos tanácsok!

    /szerintem itt nem az volt a kérdés,hogy ki milyen kocsit venne,vagy szeretne/


    Nomeg egy 700 000-ért vett e 34,w 124-et maximum az ellenségeimnek kívánnék,ugyanis a fél millát már bármelyik túlhaladta,évente több 100 ezret lehet rájuk merni.
    Ezek ám a hasznos tanácsok!
  • Wartburger
    #180
    Asszem az egészet viszem, mert tényleg megéri azér a plussz 25ezerér a kaszni meg az egyéb részek...
  • SpeedXHUN
    #179
    Opel Astra,Merci 190E és 124 es,Ford Focus,BMW E30,E34,
    Ezeket ajánlom esetleg Honda:) OFF:vagy vmi Ferrari:D
  • SpeedXHUN
    #178
    vegyél 1,6 os BMW E30,e34 et évente kb 20 ezer ráfordítással semmi baja nem lesz igaz hogy 100 lóerő felett van,de ahogy Zsolti írta inkább az első autódnak vedd és apádat győzd meg hogy 1600 osat vegyél,mert fenntartani nem kell neki sokat úgy is te veszed át magadnak,ha dolgozol:)
  • SpeedXHUN
    #177
    amúgy így is úgy is egybe lenne a legjobb
    sokat ér a többi alkatrész itthon.
  • SpeedXHUN
    #176
    ha van utánfutód hozd be az egészet!
    Vagy beengednek saját kerekein gurulva a határon?
  • Zsolti9014
    #175
    én vinném az egészet! :D
    mondjuk nem ismerem az anyagi helyzetedet, de az írásból úgy veszem le, h azt a 200k -t rászánnád.
    ki tdja melyik alkatrészt tudnád még hasznosítani. esetleg bontva eladogatni.
  • Wartburger
    #174
    hello Mindenkinek!
    mivel ennek a topicnak az a címe h autóvásárlás, igy gondoltam ide lesz a legjobb ha írok.
    a kérdés az, h van egy 1990-es BMW E34 (külföldi papiros)3.5ös mocival, ami 200ezer vupiupiba kerül. a lényeg az, h nekem tulképp csak a hajtás kéne(motor minden szarral meg váltóval,kardánnnal,diffivel) mert egy E30ba kerülne (driftelési céllal). a sráccal meg lett beszélve, h ezeket 175 000ért odaadja. a kérdésem az, h melyik lehetőséget válasszam? az egész autót 2 kilóért, vagy csak a szükséges cuccokat 175ezerért. (az E30 már megvan.)

    remélem azért meg lehet érteni, mert elég hülyén fogalmaztam.
    sürgősen kéne a segítség mert hétvégére kellene a válasz.

    szóval légyszi segítsetek!
  • czapi
    #173
    Keresek osztott ablakos VW Bogarat, kasztnit vagy alkatrészeket bármilyen állapotban. Esetleg BMW 700 LS-t cserélek érte.
  • pszihopata
    #172
    Nem adok tanácsot,mert én 2000-es kocsival járok,sosem használtam kisautót.-/viszont nem is próbálom rábeszélni egy ilyenre/.
    Aki kevés pénzből akar autózni városban,annak tök jó egy 1000-es swift/legolcsóbb autózás/,vagy v.mi hasonló.De vehet corsát ,fiestát,stb. csak jó állapotú legyen.
  • dieselG
    #171
    He? Nem kértem, hogy kiforgasd a szavaimat. Én egy tanácsot adtam neki, te meg itt szapulsz, ahelyett, hogy te is tanácsot adnál, ha már ideírsz. Maradjunk annyiban, hogy nem tiszteled a véleményem.
  • pszihopata
    #170
    'Szerintem értékeld át a tanulóautó fogalmát, mert sokak szemében egy összetörendő mazsolaautó lehet, én legalábbis így látom. "-WHAT?

    Ha valaki egyedül,városon belül munkahelyre,vagy ide-oda autózik,az se vegyen kisautót,mert az valaki szemében 'összetörendő mazsolaautó"!

    Igazán okos tanácsok ezek!

    Meg még kiderül a végén,hogy egy 1.6 astra kevesebbet fogyaszt egy 1.2 v. 1.0 corsa-nál /városban ugye,mert hiába írod hogy 90-nél mennyit eszik,teljesen érdektelen/,és olcsóbb fenntartani,jah gondolom parkolni is könnyebb vele.
    Pláne a komoly méretéből adódik,hogy azt már nem akarják némelyek összetörni.

  • dieselG
    #169
    Bocsánatot kérek, hogy megbecsülöm az autómat... mikor még hármat is vezetek felváltva a sajátom mellett, azok mind újabbak. 5-6 litert fogyaszt átlagosan, miféle magas biztosítás? Az írásommal azt próbáltam érzékelni hogy ne álljon le az első lehetőségnél. Azt hogy vegyen astrát, amit írtam az elején, első autónak, irónia volt. De te úgyse érted a hasonlatot..
  • pszihopata
    #168
    Most itt az jön,hogy mindenki javasolja azt amivel jár,mivel csak a legjobbat vette bármelyik közül,igaz hogy ez az első max második,de szentül megvan győződve róla,hogy jobb nincsen.

    Vegyél 1.6-ost nembaj hogy fogyaszt városban,magas a bíztosítás,és fater 1.2-őt enged!

    Ha omegád lenne,akkor azt javasolnád hogy vegyen omegát,mert pici az 1.6-os astra!-