95
Dark Fall 2 - Lights Out
  • Seth
    #15
    Az elején egy ölég fura dolog van ...nem egészen világos:
    megvizsgálod a naplót az ágyon és erre átkerülsz valamilyen másik helyiségbe (időbe?), itt meg kell keresni egy floppy-t. Ezután visszatérsz(a képeket kell megvizsgálni amin a madarak vannak)..ezután már elmehetsz a mólóra, csónakba be és akkor ott vagy ahol én...
    Milyen emberrel találkoztál te??????????????
  • Seth
    #14
    Én még nem találkoztam semmilyen emberrel...tök egyedül császkálok ????????????
  • grebber
    #13
    Én már az emberen sem zok túlmenni az elején.Beszélek vele azt onnan nem tom hova kell menni meg nem is nagyon tudok semerre sem segits légyszi!!!
  • Seth
    #12
    Na elakadtam már az elején: amikor átmegyünk a szigetre,felmegyek az épületbe, azon belül lemegyek a pincébe, ahol van egy gépezet, hátulján 3 kapcsoló-de visszakapcsolódnak. meg van még itt egy telefonszerüség a falon, és 3 gőzcsap szerűség a sarokba(amiknek szintén visszaugranak a kapcsolói)......na itt mit kéne tenni
  • grebber
    #11
    Valaki tolja ezzel mert kéne segítség az elején elakadtam beszéltem a csávóval azt onnan nem tom mit,merre,miért.
  • grebber
    #10
    Na elkezdtem szedni majd holnap délután kiprobálom.

    Egyébként ezekkel a kalandjátékokkal eddig azért nem játszottam mert mindenre rá kell kattintani hátha fel lehet venni vagy valami néha nagyon nehezek.
  • M.A.D.
    #9
    Na jó....talán, csak a harmincadik....de ajnos vagy 15 éve gémer vagyok.
  • M.A.D.
    #8
    Tedd! :) Nekem kb. a 80-85-ik kaland a 15 év alatt! :))
    Alig várom.
  • grebber
    #7
    2004-08-28 Dark Fall: Lights Out (c) Dreamcatcher NOGRP 55x15 MB 6.6

    Én nem játszottam még egy kalandjátékal sem de kibprobálom hátha megtetszik.
  • hali
    #6
    kijött
  • grebber
    #5
    Dark Fall 2: Lights Out GOLD

    [2004-08-23 @ 23:55 - Berkenye]

    Tiszta olimpiai fíling van gyerekek! Megérkezett a mai második arany!! :D De most nem éremről, hanem lemezről van szó, ugyanis a Dark Fall 2: Lights Out című kalandjáték elkészült. Hamarosan tehát birtokba vehetjük a több mint ötven előre renderelt helyszínt, hogy azokat jól bejárhassuk és élvezhessük a királyos grafikát, stb... :) Izé, annyira hamarosan, hogy amcsik már csütörtökön megkaphatják :)

    info:Ganmestar
  • scirocco
    #4
    Hello,

    ez egy kalandjáték. PL: a HC gamer-en is van róla info.
    http://www.hcgamer.hu/gamer/index.php?p=1&g=3
    And5:
    Vagyis azt mondod még nem jelent meg? Mert ugye erre voltam pont kíváncsi:) Egyrészről.
  • And5
    #3
    ez m a fakk ilyen gém még nem jött ki
  • shaba23 #2
    ez milyen stílusú game?
  • scirocco
    #1
    Üdv Mindenkinek,

    két dolog érdekelne:
    1. tudja-e valaki, hogy megjelent-e már a game?
    A hivatalos weboldal szerint Q2 2003.
    2. ki ismerte az első részt és mi a tapasztalat?

    Üdv