95
Dark Fall 2 - Lights Out
  • scirocco
    #1
    Üdv Mindenkinek,

    két dolog érdekelne:
    1. tudja-e valaki, hogy megjelent-e már a game?
    A hivatalos weboldal szerint Q2 2003.
    2. ki ismerte az első részt és mi a tapasztalat?

    Üdv
  • shaba23 #2
    ez milyen stílusú game?
  • And5
    #3
    ez m a fakk ilyen gém még nem jött ki
  • scirocco
    #4
    Hello,

    ez egy kalandjáték. PL: a HC gamer-en is van róla info.
    http://www.hcgamer.hu/gamer/index.php?p=1&g=3
    And5:
    Vagyis azt mondod még nem jelent meg? Mert ugye erre voltam pont kíváncsi:) Egyrészről.
  • grebber
    #5
    Dark Fall 2: Lights Out GOLD

    [2004-08-23 @ 23:55 - Berkenye]

    Tiszta olimpiai fíling van gyerekek! Megérkezett a mai második arany!! :D De most nem éremről, hanem lemezről van szó, ugyanis a Dark Fall 2: Lights Out című kalandjáték elkészült. Hamarosan tehát birtokba vehetjük a több mint ötven előre renderelt helyszínt, hogy azokat jól bejárhassuk és élvezhessük a királyos grafikát, stb... :) Izé, annyira hamarosan, hogy amcsik már csütörtökön megkaphatják :)

    info:Ganmestar
  • hali
    #6
    kijött
  • grebber
    #7
    2004-08-28 Dark Fall: Lights Out (c) Dreamcatcher NOGRP 55x15 MB 6.6

    Én nem játszottam még egy kalandjátékal sem de kibprobálom hátha megtetszik.
  • M.A.D.
    #8
    Tedd! :) Nekem kb. a 80-85-ik kaland a 15 év alatt! :))
    Alig várom.
  • M.A.D.
    #9
    Na jó....talán, csak a harmincadik....de ajnos vagy 15 éve gémer vagyok.
  • grebber
    #10
    Na elkezdtem szedni majd holnap délután kiprobálom.

    Egyébként ezekkel a kalandjátékokkal eddig azért nem játszottam mert mindenre rá kell kattintani hátha fel lehet venni vagy valami néha nagyon nehezek.
  • grebber
    #11
    Valaki tolja ezzel mert kéne segítség az elején elakadtam beszéltem a csávóval azt onnan nem tom mit,merre,miért.
  • Seth
    #12
    Na elakadtam már az elején: amikor átmegyünk a szigetre,felmegyek az épületbe, azon belül lemegyek a pincébe, ahol van egy gépezet, hátulján 3 kapcsoló-de visszakapcsolódnak. meg van még itt egy telefonszerüség a falon, és 3 gőzcsap szerűség a sarokba(amiknek szintén visszaugranak a kapcsolói)......na itt mit kéne tenni
  • grebber
    #13
    Én már az emberen sem zok túlmenni az elején.Beszélek vele azt onnan nem tom hova kell menni meg nem is nagyon tudok semerre sem segits légyszi!!!
  • Seth
    #14
    Én még nem találkoztam semmilyen emberrel...tök egyedül császkálok ????????????
  • Seth
    #15
    Az elején egy ölég fura dolog van ...nem egészen világos:
    megvizsgálod a naplót az ágyon és erre átkerülsz valamilyen másik helyiségbe (időbe?), itt meg kell keresni egy floppy-t. Ezután visszatérsz(a képeket kell megvizsgálni amin a madarak vannak)..ezután már elmehetsz a mólóra, csónakba be és akkor ott vagy ahol én...
    Milyen emberrel találkoztál te??????????????
  • grebber
    #16
    Akkor nem tom merre mentél kimentem a szobából azt mentem előre egy nyitott ajtó volt ott közeledtem felé azt szól egy hang hogy menjek be.Beszéltem vele azt csak ide-oda megyek más utat én nem láttam merre mentél te??
  • Seth
    #17
    ??? ez elkerülte a figyelmemet....de ezekszerint nem fontos
  • grebber
    #18
    És hogy vizsgáltad meg a naplót mert nekem az ég világon semmi sem történik??
  • Seth
    #19
    Hát amikor a nagyító ikon van klikk, erre kinyílik, lapozgatsz benn ..erre átkerülsz a másik helyre...
  • grebber
    #20
    Akkor én nem tom mivel játszok mert nem lehet abban lapozni sehogy :((
  • Seth
    #21
    az oldal szélére kell menni és amikor átalakul kéz ikonná akkor klikk
  • Seth
    #22
    Ja énmeg újra new game-ra mentem...kopognak kimegyek..sehol senki...végiggrasszálok a helyszíneken sehol senki.... mivel játszok én?? :))
  • grebber
    #23
    Jólvan na csak nem toltam még nagyon ilyen gamekkel pont a bonyolultságuk miatt.
  • Seth
    #24
    elárulom még én se :)
    egyébként eddig nemnagyon jött be, dehamá pazaroltam rá 800 MB-ot akkor megpróbálom végigszenvedni
  • grebber
    #25
    Ezzel én is igy vok.Probáld a Sherlock Holmes új game-t majd az jóbb.De előbb ha belekeztél(tünk) probáljuk végigtolni.
  • Seth
    #26
    Oké....
  • Seth
    #27
    Most olvastam utána hogy 3 idősíkban játszódik..ebből jó kis kavarc lesz ( nem is értettem hogy került ebbe az időbe a floppy)
  • grebber
    #28
    Na engem a mólónál ez a kép fogad:


    Éa nem tok semmire sem kattintani.
  • Seth
    #29
    pedig én lejjebb tudtam menni...be a csónakba aztán a sziget??????????Lehet hogy még nem néztél meg valamit( mondjuk a térképeket)aztán azért nem enged tovább.
  • Seth
    #30
    Ja és lesz egy bejátszás is mielőtt beszálsz
  • Seth
    #31
    :)) külföldi fórumokon is azt olvasom hogy még senki se tudta kitalálni hogy mi a francot kell csinálni itt ahol most vagyok :)))
  • Gareth
    #32
    Én holnaptól esek neki újra a játéknak. A világítótoronynál hagytam abba, ahova kb. 20 perc alatt jutottam el. Nem tudom mennyire olvastátok el a naplóban lévő szöveget, de nagyon hangulatos! Főleg éjjel.
  • Seth
    #33
    Ja..én ott a pincében marha szarul érzem magam...kiráz a hideg
  • grebber
    #34
    Végigjátszás

    Ahogy elnézem jó helyszinek lesznek 2090 :))
  • Seth
    #35
    fasza...köszi
  • grebber
    #36
    Azt majd segíts mert nem tók angolul.Már ott vagyok én is a pincében.Ez a két game megszeretette velem az ilyen gameket a másik a Sherlock de az nekem "bugos".
  • Seth
    #37
    "Looking down at the base of one of the arches from the main room is a dark corner which needs to be lit with your inventory lantern. This reveals a scroll on the floor. when picked up and unrolled this transpires to be a sketch map of the boiler room"--hahát én ezt sehol se találom...valamelyik sarokban kellene lennie egy scroll-nak amin végülis rajta van a megoldás, de nincs meg..:(
  • grebber
    #38
    Ez még a pincében van igaz???
    Na ott annyit tok hogy van egy sötét terem ott nem tom mi van, van egy másik terem melette egy régi telefonszerú akármi meg egy sötét sarok ott van 3 cső rajtuk szeleppel.Csak nem tom mit kell velük csinálni.
  • Seth
    #39
    Leírják a leírásban hogy a kazán mögötti kapcsolók: középső-jobb-bal............amit te mondasz pedig középső-alsó-felső sorrendben kell lenyomni, de nem működik addíg, amíg nem találom meg a scroll-t, elvégre arról tudja a csóka hogy mit is kell tenni
  • Seth
    #40
    Na megvan..:)
    Ezentúl úgy fogom csinálni, hogy minden egyes képet végig fogok pásztázni, mert ezt se vettem volna észre