10072
  • CSOCSO
    #35
    Buffalo sux Bunker RULEZ!!:))))))))))
  • GregSB
    #34
    Én majd ha megengedhetem magamnak(remélem így lesz), akkor sem azt fogom nézni a ruhán, hogy mennyibe kerül, hanem azt hogy tetszik e nekem.

    Tudod én nem érzem magamat magasabb/alacsonyabb rendűnek attól, hogy sok/kevés pénzem van, ezért nincs is igényem arra, hogy ezt kifejezzem azzal hogyan öltözködök. Majd ha benő a fejed lágya talán te is rájössz hogy ez mennyire nem számít.
  • ThePartyFace
    #33
    Hiaba, de szegeny es gazdag kozott rengeteg kulonbseg van...ebbe termeszetesen beletartozik, hogy maskeppen is oltozkodnek.
    Aki megengedheti...
  • Dikkma
    #32
    SPF volt nálam is kedvenc, mindig is imádtam a stílusát csak baromi drága. Leáraznak tényleg, akkor meg negyed annyi, lol. Most vettem ilyet hogy Philip Russel ing, 9000-ről volt 1700-ra leárazva, vajon még így is beszerzési ár körül volt?
    Cipőben most tetszik a Diesel :P
  • Davidus
    #31
    Jajj nehogy a gazdagok olyan cuccban járjanak mint a "szegények" mert még fertőzést kapnak.
  • Davidus
    #30
    szétégsz
  • gyraph
    #29
    Igen végül is értem mire gondolsz.... Azt a fajta gondolkodást tényleg kinövi az ember előbb-utóbb...jobbik esetben :)
  • zaki
    #28
    régebben volt a Filatorigát-nál (HÉV-megálló) egy jó kis Adidas Factory Outlet üzlet, rohadt jó volt, mindig akciós rucik voltak, csomó ruhám onnan van
  • zaki
    #27
    most meg már lassan ők fizetnek, hogy vidd el a kabátot
  • ThePartyFace
    #26
    Tudom, hogy miert araztak le, nyilvanvalo...
    Az is nyilvanvalo, hogy mashol is ugyan ez van. DE! Egy marka attol is jo, hogy egy bizonyos "osztaly" vasarolja. A gazdagabbak dragabbat vesznek, a szegenyebbek olcsobbat. Ezzel a huzassal az SPF nagyon alament az araknak es ezzel az image-et is egy picit rombolta.
    Termeszetesen ez csak is az en meglatasom...
  • Madmaxx
    #25
    "Nekem nem az a fontos a Timberland-ban, hogy rá van írva a márka..ezt én leszarom. A lényeg, hogy mikor ruhát akarok venni, akkor egy helyre bemegyek, tíz perc alatt megvagyok és évekig tartanak a cuccok."

    -ugyanezt mondtam én is. Ha valami teccik és bevált akkor vedd meg azt. A márkabuzi arra vonatkozik aki csak azért vesz mondjuk pl. Diesel cuccot mert az milyen király már hogy neki az van; illetve azért nem vesz meg valamit ami tetszik neki mert nem márkás.
  • zaki
    #24
    most komolyan: én szinte csak Adidas ruhákban nyomom, ez a kedvenc márkám
  • zaki
    #23
    MezitNike, Putribak, Sánghájdasz
  • shaba23 #22
    Én kinéztem magamnak tavaly egy quicksilver kabátot de 32000 Ft-t nem akartam adni érte.
    Aztán amikor lement az ára 22000-re, akkor megvettem. rá 1 hónapra már csak 12000-be került:)))
  • gyraph
    #21
    Szerintem ez igy hülyeség, hogy "márkabuzik vesszenek" Én is sok márkát kipróbáltam és nyakamba vettem a várost, hogy ruhát vásároljak, de vettem ilyet is, meg olyat is és a fele vagy kiengedte a színét, vagy összement...vagy valami mindig volt. Nekem nem az a fontos a Timberland-ban, hogy rá van írva a márka..ezt én leszarom. A lényeg, hogy mikor ruhát akarok venni, akkor egy helyre bemegyek, tíz perc alatt megvagyok és évekig tartanak a cuccok. Pusztán kényelmi szempont. Persze biztos hogy más márka is képes erre, de már nem érdekel...megszokás.
  • GregSB
    #20
    Arra még nem gondoltál, hogy talán azért árazták le a téli kollekciót, mert már tavasz van? És arra sem gondoltál, hogy ezt nem csak a SPF csinálja?

    És ettől a leárazástól ez a márka már hirtelen sz@r lett... Na mind1, úgylátom más értékrendek szerint élünk, úgyhogy nincs is értelme tovább vesézni ezt a témát :)
  • ThePartyFace
    #19
    true
  • Madmaxx
    #18
    Ehh de szar hozzállás, beképzelt villogás!
  • Madmaxx
    #17
    GAS keep it simple! Tényleg kurva jó mert jó a fazon és nem csicsa. Amugy meg azt veszem meg ami megtetszik. Márkabúzik vesszenek!!! Bár én is az voltam de ki lehet nőni. Kb. úgy 16-17 év körül megjön az emberek esze és rájönnek hogy kurva mindegy milyen név van a cuccon ha tetszik.
  • ThePartyFace
    #16
    Persze, hogy azt akartam irni...
    Azert valtottam, mert igy a suttyo prolik markaja lett egy pillanat alatt. En meg nem vegyulok inkabb a tomeggel. SPFben azt szerettem, hogy valamennyire egyeni:P
  • GregSB
    #15
    Direct Connect? :DD
  • GregSB
    #14
    "12 rongyos pulcsikat learaztam 3500-ra es akkor azt mondtam"

    Gondolom azt akartad írni, hogy leárazták, de rohadtul nem értem, hogy ezért miért váltottál?
  • shaba23 #13
    bár DC már nem
  • shaba23 #12
    Quicksilver, NoFear, Fundango cucc + Vans vagy DC
  • ThePartyFace
    #11
    learaztam=rearaztak
    sry;)
  • gyraph
    #10
    Timberland tokától-bokáig :) ...Miután ez már 12-éve igy megy nálam, szerintem már nem is fogok változtatni!
  • ThePartyFace
    #9
    En regebben nagyon sok Springfield ruhat vettem, de tel vegen a 12 rongyos pulcsikat learaztam 3500-ra es akkor azt mondtam:
    Azota vasaroltam mar Puma óckúlos felsoket, meg nehany Gas ruhat.
    Cipoben regebben Nike Cortez-t preferaltam, de mostanra attertem Puma-ra.
  • Davidus
    #8
    rekufeki, adios, adideazt™:)
  • hali
    #7
    ADIDAC
    NIKIE
    DUBWIL
    :)
  • maxtor
    #5
    Panama Jack cipő,Bőr jakó(márkát nemtom).Agressor nadrág
  • ÁjjLe BoBBi
    #4
    RÉGI ?? SZÉÉPPP ?? LOL
  • Davidus
    #3
    Jóhogy nem már horogkeresztes pólót árulnak.
  • PResident Evil
    #2
    Tehár én arra lennék kíváncsi, hogy ki milyen ruhákat hord, melyeket részesíti előnyben, melyek jönnek be neki?
    Kényelem, anyag, kinézet ?
    sokfajta rangsorolást állíthatunk fel...

    Én nekem most, személy szerint nagyon bejönnek a CCCP-s felsők, ugyanis a régi szép időket eleveníti fel bennem. Szerintem izléses, igényes (pláne a sarló és a kalapács) mondjuk direkt nem olyat vettem... csak szimplán felirat... árban is megfelel...

    -bocs mégegyszer a balfaszozásért, de reggel van és nem tudok írni, remélem a moderátor majd kíjavítja a betűhibáimat-
  • PResident Evil
    #1
    hát jól kezdem a fórumot...
    de fogjuk ár reggel van és sikerült faszául elírnom a topicot...