79
Firestarter
  • paizsl
    #79
    Sziasztok

    hol lehet le tölteni ezt a játékot
  • steweee
    #78
    mi ez a szar?! most telepítettem, de nem tudom hogy meddig marad! ez most lövöldözős játék vagy egy Q3 UT utánzat, aminek adtak vmi gagyi sztorit is a pályák közé?!!!
  • Mayday
    #74
    Igen, ez az a tunet, de ennek a jateknak akkor is tuti, hogy nem kell krekk. Felinstallaltam es szaladt nalam.
    Hulye kerdes, de cd benn van?
  • Mayday
    #72
    Probaltad mar futtatni?
    Mert nem kell hozza crack...
    Egyebkent en most kiprobaltam, es iszonyat gaz szamomra. Grafika szep, de a jatek nulla :(
  • Lemming
    #70
    Nekem nem kellett törés hozzá... :)
    Viszont: Miért nem lát multi gamét? Senki nem toolja?
  • Mayday
    #68
    Nem tudjuk, mert nekunk eredeti van meg, es ahhoz nem kell!
  • hykao #65
    Hú emberek, tudjátok, hogy ezt ugyanazok készítették, akik a STALKERT is készítik?
  • BlackWolf
    #62
    ez a game szerintem egy április tréfa karácsonykor a pályák kinézete ivólével még elmegy de inkább képet se szurok be az ellenfelekröl mert az elso 5palyan nincs emesztheto kinezetu. szerintem ez citromdij az ev utolso nagybukasa
  • Dynamic
    #60
    Bocs, válasz az #56-ra, nem #55-re :)
  • Dynamic
    #59
    Ezt én sem értem.Talán a multija miatt amit még nem próbáltam, vagy lehet hogy nem csak annyi a játék, amit én leírtam.Mindenesetre ezek a Q3,UT-szerű szingli részek, amiben nem normális történetvezetés, hanem csak meccsek vannak, nekem nem jönnek be.
  • hykao #58
    ok
  • BlackWolf
    #57
    nemtom en most szedem majd lejott ertekelem meg beszurok majd par jobb jatekbeli kepet!! okker?
  • hykao #56
    De akkor miért áll az NFOrce értékelés 7.4-en.
    Pedig álltalában igen kritikus a pontozás ott.
  • Dynamic
    #55
    Háát én az első 3 pályát nyomtam végig, ami arról szólt hogy egy arénában vagy, időnként megjelentek különböző ellenfelek, fegyverek, közben néha meg artifactokat kellett összeszedni bizonyos időn belül.Na ez volt mindegyik pálya, csak egyre nehezebb ellenfelekkel, bikább fegyverekkel és egyre nagyobb arénában, ahol térkép ellenére is eltévedsz.
    Az elején lehet választani különböző karakterekből a kiborgtól kezdve mutánsig, meg különböző tulajdonságokat lehet növeli néha a pályák végén(nagyon eltúlozva mondhatnám, mint egy RPG-ben).
    A grafika olyan Quake3 szerű, mint a lentebbi képeken.Nem a legjobb, de elmegy.Viszont pl. a vér ocsmány.Olyan mintha paintban húznék piros vonalakat.
    Szóval az első 3 pálya után igen csak felejtős.
  • HammeRed
    #54
    Egyenlore ugy tunik hogy olyasmi,de semmi kampany vagy valami,ua mint a demoban csak jonnek ujabb palyareszek is.Illetve ugy neztem ha vegzel egy palyaval akkor adhacc pontot bizonyos kepessegekre.
  • hykao #53
    Milyen a grafika?
    Akkor ez olyan multi-móka?
  • HammeRed
    #52
    Valaki nyugtasson meg hogy amit a jatek az elso inditas utan bead az csak valami gyakorlas,idiota ellenfelek,korbe korbe kell rohangalni egy palyan,palyareszeken,raadasul mindezt idore ill frag-re.Asztem hogy ami a demo-ban van az csak valami izelito de ha ez ilyen vegig akkor nem.Remeltem hogy vegre kapunk valami jo kis single gamet.Megprobalok vele tovabb jaccani,remelem nem ilyen lesz a tovabbiakban.
  • And5
    #51
    mert még nem frissítettem és nem volt ot az előző üzenet
  • hykao #50
    Az NFOrce-on 7.0-án áll az értékelés, azért olyan nagyon szar nem lehet akkor.
  • BlackWolf
    #49
    jáccot már valaki vele vagy csak itt fekázzátok?
  • 12346
    #48
    nee, ez mi??:DD és erre kaj van igény??
  • Dynamic
    #47
    Ez a játék egy vicc.Illetve még annak is rossz.

    Amúgy azt sosem értettem miért kell beírni 2-3-szor egymás után minden játéktopikba az adott játék megjelenési biszbaszát.
  • Mayday
    #46
    En meg kimegyek majd! :)))
  • dikki*yysw
    #45
    Lol, szegény fejlesztők mit kaptak karácsonyra :~
  • hykao #44
    Hát ilyet, azt hittem ebben az évben már nem jön ki semmi!
  • And5
    #43
    2003-12-24 Firestarter (c) HIP Interactive 54x15 MB IMMERSION 9.0
  • Örm
    #42
    Megjelent Firestarter HIP Interactive 54x15 MB IMMERSION
  • Sadun Tryst
    #41
    itten van 1 kép:
  • zaki
    #40
    hát gondolom hamarosan, mivel már itt a demo
  • And5
    #39
    a játék mikor jön már ki ?
  • zaki
    #38
    kijött a demo
  • Terra
    #37
    Na gyerekek!

    Ez is bearanyozódott, vagyis kész van, megy a gyártásba, utána meg a boltok polcaira.
    Viszont Gamestar/Hardwired olyan infókat írt miszerint a game valószínüleg nem megy Win9x alatt, csak Win2000/Xp a támogatott OS.
    Ez elég furcsán hangzik, remélem csak rémhír

    Gamestar cikk
  • Sol Dier
    #36
    Leesett az állam amikor a videóját megnéztem.
    Aki nem látta még az csekkolja, mert szerintem állat.
  • dikki*yysw
    #35
    Ezzel asszem megkéstem?! ;)
  • dikki*yysw
    #34
    Király. Akkor majd nyáron szervezünk sok SG multi-partit.
  • dikki*yysw
    #33
    Új képek!
    Csekk HW
  • And5
    #32
    nyugi nem chello :) simán elbírtam 8 embert RS-ben a gond az volt hogy a proci nem bírta de ez a gond nem sokára meglesz oldva
  • FREAK
    #31
    dikki, kéne egy kis help a Nascar topikban, jelezd, ha ott vagy plz
  • dikki*yysw
    #30
    Milyen neted van? Én anno T3-ról indítottam szervert, és senki nem panaszkodott külföldről sem :)
    Viszont ez a lehetőség ma már nincs meg, szal ajánlom hogy neked se chellod legyen.
  • And5
    #29
    nkm mwg lesz a másik gépem és tudok indítani egy szervert úgy hogy én is beszállok a partyba nem kell a cpu usage 80% szövege olvasgatnom