74
Szerintetek melyik a jobb?
  • Harder
    #26
    Én linux alatt szinte csak Mozilla-t használok, nagyon rulz! smilie source - www.gyik.com

    ----------------------------------------
    Harder
    http://www.gyik.com
  • see.aakogh
    #25
    Hmmm. Szerintetek probaljam meg a Mozilla-t? Jo?
  • see.aakogh
    #24
    Én install után 2 perccel crackeltem az Operát, szoval no reklam :)
  • mikike
    #23
    hogy kell beállítani, hogy rendesen működjön a fülezés?
  • Tomcat
    #22
    Bazze! Mit akarok ezzel...

    Így jár aki menetközben módosít, s nem figyel :)
  • Tomcat
    #21
    Mozilla és ennél fogva Netscape 7 is tudja...

    tom nem Opera vs. Mozilla, de utóbbiban még reklám sincs... és SG is megy rendesen.

    Mire akarok ezzel mondani? Mozilla a király, akárki akármit mond :) IE karrierejét meg hamarosan derékba törik remélhetőleg... amúgymeg hol tud az fülezést meg pop-up killert alapból. Max ha fizetsz Netcaptorért... szal gagyi :)
  • mikike
    #20
    a mozillában nem bírtam így beállítani a füleket
  • mikike
    #19
    vs NetCaptor

    hát kipróbáltam én is az Operát, de még többször kifagy mint a NetCaptor, szóval maradok az IE5.5nél
  • see.aakogh
    #18
    Operában az a jó, hogy alapból van Popup killer benne, nem jönnek fel reklámok, meg uj oldalak... Legalábbis nekem eddig Operában nem jöttek...
  • Borg
    #16
    Nekem is ugyanezt csináálja operával, SG teljesen szarul jelenik meg. Pl a hireknél minden szöveg bepirosodik ha fölémegyek, a fórum nem működik rendesen, formok nem működnek rendesen...

    De nem fogják javitani, már kérdeztem tőlük. Túl kicsi az operát használók száma szerintük ahhoz, hogy módositgassanak.
    Ezen kivül meg úgyis jó nekem az IE6, mindig azt használom, operával csak próbálgattam...
  • see.aakogh
    #15
    Nekem is ezt csinálja Operában
  • lck
    #14
    Nekünk semmit, inkább a Supergamez-nek!!
  • lck
    #12
    Aakogh_Opera !

    Nekem a "Válasz erre" gomb hatására az Opera újrarajzolja az egész oldalt és a válasz erre helyett egy sima új hozzászólást lehet csak beírni.
  • Harder
    #11
    ja erről lenne szó: www.gyik.com
  • Harder
    #10
    Én is szeretem az Opera-t, nagyon jó böngészőnek tartom, bár ez a 7-es széria szerintem elég gáz, inkább a 6.05-t szeretem.
    viszont az én honlapomat is rosszul jeleniti meg, igaz csak a a 6.0x.
    az Opera 7.x, IE 5.5/6.0, Mozilla, linux alatt Konqueror stb. - mind rendesen megjeleníti, kivéve amit fent mondtam.
    Ilyen esetekben hajlok rá, hogy az Opera-t tartsam a ludasnak, mert csak vele van a gond.
    Ja és sima táblázatokról és képekről van szó, semmi extráról.
  • lck
    #5
    Az Én drága NET-em sebessége 28800 kb/s Ennél a bődöletes sebességnél tényleg észrevehetően gyorsabb IE6-nál. Egyébként 1-2 oldalt szarul jelenít meg. Itt pl. nem lehet a "Válasz erre" gombot használni. Mégis 95%-ban az Operát használom.
  • Tomcat
    #4
    Opera7 nem rossz, de azért nem minden html cumót jelenít meg úgy ahogy kéne...

    ha csak fülek és pop-up killer miatt használjátok, akkor ajánlom kipróbálásra mozilla 1.3 -at...

    IE6 naál egyérteműen jobb, ami a kezelhetőséget illeti (fülek és pop-up killer), de másban nem nagyon
  • see.aakogh
    #3
    Nem a designja a lényeg, hanem hogy mittud :)
  • cse978
    #2
    Opera 7.10-et használok.
    Szerintem jobb dizájnosabb.

    Teszteld én is csak kb. 2-3 hónapja használom de már nem igen tudnék vissza szokni az IE-re.
  • see.aakogh
    #1
    Nem rég töltöttem le az Opera 7-et, Serialt is szereztem hozzá.

    A kérdésem az hogy van-e olyan aki használ / használt Opera 7-et.

    Nekem tetszik, de az Explorer sokkal egyszerűbb. Szoval mondjatok el melyiket szeretitek jobban!