7742






Ligák :

F1CL
|

HF1L
|
IndexF1
| F1CHUN |

KF1L

VF1CL |
F1BL

---------------------------------------------------------------------------------

RH 2005 :

Base Pack 1.0

-


Track Pack

-


Hotfix


CTDP 2005 :


Base Pack 1.0

-


Service Pack 1.0



EF1 2006 :


2006 modellek RH \'05 módhoz



---------------------------------------------------------------------------------

Minden a játék letöltésére vonatkozó kérdés törölve
lesz, ha megakarod szerezni nézz utána fájlcserélőkön ( Dc++, Torrent )


lMielőtt feltennél egy kérdést, használd az oldal alján található keresőt! A felesleges, ismétlődő kérdések szó nélkül törölve lesznek!




l



  • ICEMAN15
    #7262
    csak gondoltam akkor megpróbálok összehozni egy Le Mans 24 féle mezönyt 4-5 kategóriából.
  • leho94
    #7261
    egyszer én próbáltam egy ilyet de sehogysem ment.
  • ICEMAN15
    #7260
    Tudna valaki segíteni abban hogy-hogy lehet (pl: Porsche Carrera Cup és a Ferrari 360 C kocsiait egybe rakni)2 kategória 1 verseny?
  • antijuve
    #7259
    talán ne kapcsolja ki.akkor is mehet 7-esben ha a sebessége 80 km/h.

    egyébként nemtom mé nem te kezeled:).

    (talán .plr fájl NO AI control=0)
  • leho94
    #7258
    talán kapcsold ki a boxutca limitert.
  • Antiga
    #7257
    én nekem egy bajom van csak :
    ha beállítom hogy én vezssek a boxutcában is (:D ) akkor a sebváltót miért én kezelem ?? és miért nem tudok váltani (ha berakom kettsebe dzsámpul egyet ) felbőg a motor aztán kis böfögés után ismét megyek egyesben :S help me PLS (ja és hol van F1 '99-'02 C-hez jó crackos 2007 mód PLS )
  • master111
    #7256
    valoszinuleg a letoltesnel serul az egyik fajl.ajanlom hogy toltsd le ujra a modot. ja,es ha tudsz rapidos linken kivul masikat ahonnan le lehet tolteni, lecci szolj nekem! :)
  • Zsolti9014
    #7255
    Én még 2004-ben csináltam magyarítást az F1C-hez, beküldtem egy oldalnak readme fájllal és screenshotokkal. Aztán pár hét múlva kitették más névvel. Azóta már talán nincs kint. De nem is foglalkoztam vele tovább.
  • szabadoslajos
    #7254
    Én letöltöttem a 2007 PFT módot viszont amikor raikonennel belépnék ekkor miután betöltötte a pályát és indulna a hétvége a játék kilép és kijön a hiba üzenet: a f1... hibát észlelt
    Ennek mi lehet az oka?
  • antijuve
    #7253
    hogy lehet magyarosítást csinálni?
  • paler
    #7252
    " modja 90 szazaleka lopott"
    azt nem tudom, de én egy szóval nem mondta hogy a magyarosítást én csináltam.
    Majd otthon meg nézem, és ha igazad van akkor javítom
    Bár nem emlékszem hogy én írtam vaolna benne hogy a magyarosítás az enyém.
  • Laceee
    #7251
    azt hogy sajat neven terjeszti az rfactor magyaritasom nem azt a modjabol tudom mert beleneztem, a modja 90 szazaleka lopott
  • paler
    #7250
    "de latom sompir haverod is kozrejatszot o sajat neven terjeszti az rfactor magyaritasom"

    ezt is a telepítömböl veszed
  • paler
    #7249
    A telepítött azt én csináltam, de ami benne van azt nem mind én.
    pl.magyarosítást nem én, aiw fájlt nem én, és egy-két másik fájlt sem.
  • Laceee
    #7248
    a telepitobol, de latom sompir haverod is kozrejatszot o sajat neven terjeszti az rfactor magyaritasom
  • paler
    #7247
    Én egy szóval nem mondtam hogy én csináltam
    Ezt honnan veszed ???
  • Laceee
    #7246
    elfelejtetted kivenni a nevem a magyaritasbol
  • paler
    #7245
    Légyszi ezt fejtsd már ki ????
    Mert nem vágom :D
    Köszi :D
  • Laceee
    #7244
    latom te is lenyultad a magyaritasom, akkor mar miert nem a legujjabbat ? meg legalabb ha modositod akkor hulyeseget ne irj bele...
  • paler
    #7243
    Üdvözlők minden F1 rajongót :D

    Ha valaki szívesén tartozna egy jó társaságba, és szeret versenyezni, az látogassa meg ezt az oldalt:SWF1 LIGA
    A liga ugyan nem ingyenes, de 2500Ft tagdíj elenébe 1 éven keresztül versenyezhetsz a ligába. Ha úgy döntesz hogy érdekkel akkor még van 1-2 üres hely a ligánkban. Jelentkezz !!!
    Egy kis kedvcsináló esetleg:KLIKK
    FIGYELEM:
    A videóportálra való problémamentes belépésre és regisztrácóra továbbra is a Mozilla vagy Opera böngészők javasoltak. Sajnos az Internet Explorer-el, és annak a motorját használó egyéb pl.Avast böngészők továbbra sem működnek rendesen együtt az oldal. :(
    Na pá
  • Adler
    #7242
    nálam van a hiba, egyik sem indul el.......4 pályát lát összesen, amik a legutóbbi track packben voltak, a többit nem, ujrarakom.
  • Zsolti9014
    #7241
    én simán az f1 2007.exe-vel. előtte nem futtattam batot.
  • Adler
    #7240
    melyik modban inditottad, én eddig csak az f12002 ben játszottam, azzal ment az 1988 as, lehet a többi csak az f1c modban megy?
  • Zsolti9014
    #7239
    minden szezont külön számol. nem tűnik el ha visszalépsz 88-ra meg tudod nézni.
    legalábbis az alapjátéknál asszem így volt
  • Adler
    #7238
    én most fejeztem be a 88 as szezont, akartam inditani a 82 t, de kilép, nem kreáltam uj versenyzőt, a régivel akartam folytatni, de gondolom ez nem számit.
    Igaz a rekordjai eltüntek, vagy az minden szezonnál lenullázódik??
  • Zsolti9014
    #7237
    ezzel most akaratodon kívül is segítettél.
    elfelejtettem lefuttatni a .bat fájlt. igaz, ezt a 82-nél sem tettem mégis megy.
    majd ha odaérek kipróbálom, most sorban játszom a szezonokat.

    pedig a 88-as régebben ment, és szerintem az volt ami ebben a modban is benne van :(
  • Adler
    #7236
    nem tudom, nálam pont forditva van
    88 as megy, 1982-83 ból kilép mikor betölti a pályát, pedig lefuttatom előtte a .bat file t az adott szezonhoz.
  • Zsolti9014
    #7235
    Letöltöttem a Birkuc-féle modot. Most viszont segítségedet kérném: az 1988-as szezonban a pályák betöltésénél kilép a játék.
    Ezen kívül 82-t és 87-t próbáltam, ott nem volt gond.

    Ha valaki tud segíteni, azt megköszönöm!
    Előre is kösz. :DD
  • Adler
    #7234
    Birkuc oldaláról való...
  • antijuve
    #7233
    vagy annyit:)))
  • Zsolti9014
    #7232
    f1hungary-n a fórumban vagy a hozzászólásoknál valaki feltöltötte valahova a módot, nem rapidosan is, csak már nem emlékszem, ill. valszeg már le is törölte azóta. nekem így volt meg, nem rapidról.
  • Freedom88
    #7231
    idióta emberek ellen nincs mentség.
  • tzsoltika
    #7230
    vagy 320 percet :) én igy jártam egyszer a pft móddal :)
  • antijuve
    #7229
    hát jó lassan.
    mert a FREE részre a rapdshire-nél korlátozott mennyiségű anyagot szedhetsz csak le.egyet leszedtél utána várni kell mondjuk 30 percet.
  • ICEMAN15
    #7228
    Ezeket hogy lehet letölteni ?
  • Zsolti9014
    #7227
    ez melyik 1988 mod? Egy linket kérhetnék?
  • Adler
    #7226
    1988 mod, Detroit városi pálya
    elég érdekes 2 okból is
    egyrészt az ai pilóták siralmas teljesitményt nyujtanak, 1x nem tudnak rajta hibátlanul végig menni - Senna sem - másrészt szvsz. rossz helyen van a boxutca, s a mezőny nagyrésze minden körben keresztül megy a boxutcán:)
    Először azt hittem annyira jó setupot csinálta a Zakspeed hez, hogy mindnekit megvertem, de kiderült a dolog:)
    A kocsi sem javult meg, Paul Ricardon állva hagytak a célegyenesbe.

    A detroiti dolgot más is tapasztalta?
  • Freedom88
    #7225
    igen:) Köszönöm szépen!:)
  • leho94
    #7224
    boldog szülinapot Freedom!!(ha most van)
  • antijuve
    #7223
    pontocska ott