21
online hunserver free
  • snassz
    #21
    Ha online vérre vágysz(ráadásul ingyen!): onlinevér
  • CS@
    #20
    Jogos ,igazad van.
    Helyesbítés : A BMC inkább szerepjáték mintsem kaland (esetleg szerepjáték melyben ellehet kalandozni erre arra).
  • Ron Ragm
    #19
    Ácsi. Ne keverjük össze a kalandjátékot a szerepjátékkal.
  • CS@
    #18
    Működik csak 1-2 hete zűrök voltak vele és azóta csak azon az IP lehet elérni a Html-t amit az előző hozzászólásban írtam.
    De ha így indítod akkor frankón műxik :
    game.exe -uid=név -pwd=pass -ip=207.96.243.182 -pc=név -anim
  • CS@
    #15
    Nekem Hunnenkoenig(THX) ajánlotta a BMH -t unaloműzőnek és ellhet vele szórakázni.
  • steweee
    #14
    azért fogok. szóval köszi a segítséget, a kezdeti megnyilvánulásodból nem számítottam volna erre. kellemes meglepetés volt
  • Hunnenkoenig
    #13
    Na, mostmar en sem talalom, hol targyaltuk.... van itt annyi ilyen topik......

    Minden esetre nezz el ide.
    http://www.smithysanvil.com/

    itt vannak leirasok, progik free szerverekre, de angolul.

    Az everquestre es DAoC-ra ket szerver van a vilagon alpha/beta verzioban. Ugyhogy magyarorszagon biztos nincs.

    Es legközelebb olyan topikba irj, ahova beleillik, ne egyböl ujat csinalj.

    Mindegy. Nem kell valaszolni....
  • Hunnenkoenig
    #10
    Semmi :-)
    Tanitom az ujakat! :-)))
  • Hunnenkoenig
    #9
    Akkor ird oda :-)
    En sem tudhatom....
    Egyebkent az MMORPG topikban lett megtargyalva a napokban a free szerver.

    Nezz be oda. NEm akarom ideirni, mert akkor itt is folytatodik...
  • And5
    #8
    mi folyik itt? :)
  • steweee
    #7
    köszi a tanácsot,akár ezzel is kezdhetted volna!mivel ezen a fórumon ma vagyok először, kissé elbizonytalanított a témába vágó hozzászólások nagy száma, azért nem olvastam el csak a legutóbbikat
  • Hunnenkoenig
    #6
    ja es amugy meg pont a napokban van szo az Everquest free szerverröl az EWERQUEST TOPIKBAN es a DAoC free szerverröl A DAOC TOPIKBAN.

    be se neztel oda! Ugyhogy erröl ennyit.
  • Hunnenkoenig
    #5
    Hidd el, hogy azokban a topikokban böven meg van magyarazva minden, csak vissza kell olvasni, bar tudom ti jobban szerettek minden fing kerdesert sajat topikot csinalni, hogy mindenki titeket ugraljon körbe es nehogy 3 sort lejebb kelljen scrollolni.

    Adtam en mar eleg tanacsot eleg topikban, nem fogok meg egy ujba is jarkalni, hogy ugyanazt ötödszörre is leirjam.
  • steweee
    #4
    szerintem ha valaki - monjuk olyan aki ilyenből többet is kipróbált, vagy klántag valamelyik világban - leírná hogy melyik játékkal melyik szerverre érdemes belépni, akkor biztosan sok új játékos lenne
  • steweee
    #3
    imádom az ilyen okos embereket, aki mindenről beszél és hinti a jótanácsokat, csak a kérdésre nem felel. nem azzal van a baj hogy nem ismerek online kalandjátékokat, hanem arra vagyok kíváncsi hogy MAGYARORSZÁGON melyik népszerű és hogy van e NEMFIZETŐS szervere!
  • Hunnenkoenig
    #2
    Keresd meg az MMORPG, PlaneShift es egyeb online jatekokkal foglalkozo topikokat es mindent megtudsz!

    Elsö szabaly a vilag összes foruman: Elöször nezz szet, hasznald a keresöfunkciot es csak utana irjal uj topikot, ha meg ebbe a temaba vago nincsen!!!

    Ezt be lehet zarni!
  • steweee
    #1
    az ultima online-on kívül magyarországon még milyen online kalandjátékkal lehet játszani pl: everquest, camelot. ami nem fizetős? szívesen csatlakoznék egy klánba. ha valaki ismer ilyet, írja már meg, szerintem sokan azért nem játszanak ilyennel, mert nem tudják hogy létezik itthon. én miskolcon élek, és az internetjátszóházban senki nem tudta megmondani hogy milyen kalanjátékok vannak, mindenki conterezik meg diablózik