36836
  • Gerry
    #47
    Attól még mehet "diavetítéses módban"!
  • fm
    #46
    pont azér..

    a q3 lazán 1024*768-on high detail-en fut a p3-1.1cerkán,a jedi már csak max800*600on medium felb-on. gef2mx40064mb,384sdram mellett..mohaa szintén,felt.ha nem akarunk 20fps alá menni.
    +jedi-ben akkora terek vannak,sztem az izzasztó lehet egy pI-nek..
  • Gerry
    #45
    Pedig az is Q3 engine, csak lényegesen gazdagabb textúrákkal!
  • fm
    #44
    sztem max a q3 fog csak..a mohaa,jedi2 semmiképp sem
  • Gerry
    #42
    Elindulhat, de max diavetítés jelleggel, ám ahhoz is kell egy normális VGA, meg tetemes mennyiségű RAM...
  • Gerry
    #40
    Palominonál max FSB-t tudsz növelni, a szorzómódosításhoz barkácsolni kell vagy az alaplapodon, vagy a procidon, és az már kicsit necces, ha elbaltázod, akkor ugrott a proci, vagy az alaplap garija!
  • Athlonator
    #39
    Valamilyem megoldás nem létezik,hogy 1667Mhz-es palomino procim joban pörjön.Pl.:az PSB nővelése fordított rányban a szorzóval,vagy fordítva.
    Tipp?
  • Gerry
    #38
    Ja, világos, akkor nem szóltam! Éljen a PR jelölés!
  • Athlonator
    #37
    Úgy gondoltam 1800 Mhz-en ketyegő 2200+-os
  • TheZsenyka
    #36
    A CPU hűtőborda...
  • PeTTi
    #35
    Mi hiányzik a vízhütésből?
  • Gerry
    #34
    Ha már veszel, akkor szerintem nagyobbat vegyél mint 1800+ szerintem min. egy 2200+ kéne nem?
  • Athlonator
    #33
    Ha minden igaz a nyáron Tbredet veszek.Rá egy Thermaltake vulcano 9 hidegkatódcsöves hűtőt,hogy némi szint vigyen a gépbe.Egy 1800Mhz-es jó lenne.Megnézném mit tudna 2200-as órajelen?!
  • Lazarus
    #32
    Egy 1800+os Tbredet járatok most 2000es valós órajelen most léghűtéssel. A hiányos vízhűtésem kevés neki :)
  • Gerry
    #31
    Mert vagy a PCI, vagy a memória nem bírja a magas frekit, valószínűleg 145-nél ugyanúgy mint 133-nál a PCI:FSB arány 1:4, és ekkor a PCI a 33MHz helyett 36-37MHz, és azt már nem minden bírja... Itt már 1:5 arány kellene, de az meg túl lassú PCI-nak...
  • Athlonator
    #30
    1800-tovább nem tudom húzni!Ha 145-től feljebb emelem az Fsb beindulugyan de a Windows nem tölt be."A windows védelem okából leáll" valami ilyesmit ír ki!Ez miért van?
  • Gerry
    #29
    Palominora nem igazán lehet olyan erős hűtést kapni - a vízhűtés kivételével -, amivel jelentősebb eredményt lehetne produkálni procihúzás terén, tuningra inkább a T-Bred magos procik a jók, abból is főleg a "B".
  • Athlonator
    #28
    Már csak a procira kellene valami jobb hűtő mint a h2twin.Nem nagyon lehet húzni.Igaz mondjuk a palomino magos processzorra minek!
  • Gerry
    #27
    Aha, az nem rossz! Egyébként az alább belinkelt oldalon találsz RAM-ra szerelhető hűtőbordákat is...
  • Athlonator
    #26
    Így hűtés nélkül 670 ig bírják
  • Gerry
    #25
    A 315 szerintem menni fog, viszont a 700 az már szerintem nagyon húzós, hűtés nélkül szinte biztosan nem bírják a RAM-ok, de hűtéssel is necces a dolog!
  • Athlonator
    #24
    A kártyám 303/650-en megy.Remélem tudnám üzemeltetni 315/700.remélem nem lesz nagy a csalódás
  • Gerry
    #23
    Ha nem melegszik nagyon akkor nem lesz baja a magnak, addig kell húzni, amedig nem fagy le, vagy nem jelennek meg képhibák, és akkor nincs gond, ha már néha akármilyen apró kis hiba megjelenik, visszább kell venni. Egyébként az összes szabványos GF4-re rámegy (kivétel pl.: Abit Siluro GF4 OTES, mert ennek saját spéci FX-re emlékeztető hűtése van!).
  • Athlonator
    #22
    Tudom!Olvastam milyen mázlista voltál!
  • Athlonator
    #21
    Az asus v8420se re elmenne.kíváncsi lennék a húzás eredményére.vajon mennyivel hűt jobban?
    A videókártya esetében attól félek hogy túl lenne húzva,lehet a hőmérséklet nem lesz számottevő,de vajon ez a terhelés nincs-e nagyon negatív hatássa l a magra?Vagy alaptalan a feltevésem.
  • Gerry
    #20
    Nekem nem! (Radeon 9700-am van...)
  • Athlonator
    #19
    Kell egy ilyen hűtő!
  • Gerry
    #18
    Itt megnézheted!
  • Gerry
    #17
    Marha egyszerűen, van egy direkt GF4-es kártyára való Thermaltake hűtő!
  • Athlonator
    #16
    Hogy tudtál egy ti 4200-es kártyára egy Thermaltake hűtő.Ráadásul hidegkatód fénycsöves.
    Hogy csináltad?
  • TheZsenyka
    #15
    Van egy szép, világító Thermaltake hűtő a Ti4200-as kártyámon. Ha jól emlékszem G4-es. Az Innovision kártyák alap cooler-e hamar megdöglik.
  • Gerry
    #14
    Na igen, ez meg a másikfele a dolognak...
  • Tovi
    #13
    Egyébként sincs értelme, így nagyon általános a kérdés. Tanácsot csak konkrét hardwer, konfiguráció, driverek, stb. esetében lehet adni.
  • Gerry
    #12
    Nem semmi, a témához az első 11 hozzászólásból 1 kapcsolódik... Így nincsen sok értelme ennek a topicnak!
  • Athlonator
    #11
    Ahelyett,hogy engem kritzálnál nem ártana a témáról írni!
    Vagy talán arról nem tudsz?
  • Athlonator
    #10
    Ez csak poén volt.Amúgy meg itt nem igazán szoktam odafigyelni a helyesírásomra.
  • Athlonator
    #9
    Egyíni nyelv játíkosan
  • Athlonator
    #8
    Amúgy nem tudom miért kellett megváltoztatni!Az egyényi nyelv játékosan.Miért nem jó volt.
  • TheZsenyka
    #7
    "Szevasztok!Itt írhattok egy házba bezárt alkatrészek tungingolásáról és az abból következett eredményekrő!Minden ami egy házba befér"

    Azt mondod Én vagyok a láma, miután eleresztettél egy ilyen nyelvtani konfúziót?
  • TheZsenyka
    #6
    Én vagyok a láma? GIGALOL