36836
  • janos666 #140
    Nekem ugyanijenem van, úgyhogy majd megoszthatnád velem végül mire jutottál!
  • janos666 #139
    Rátapintottál a lényegre!
    Csak 1 kis kéréssel kerültem ide és cak a fogadtatás miatt döntöttem úgy hogy megkeserítem egy kicsit az életeteket!
  • Akuma
    #138


    ennek talán nem így kellene kinéznie, nem?
  • Akuma
    #137
    az alapfeszre már rájöttem :) nekem 1,536-1,56 között mozog álltás nélkül, és ha nem kell (márpedig nem kell) sok feszt adni ennek a procinak, akkor elég csak egy szinttel több feszt adni rá, nemde?
  • M@TriX
    #136
    nekem ez volt egy rövid ideig, 3.2-ig simán lehetett húzni, de nem finom tuningal. Azaz nem változtattam feszt meg ilyesmi. Oldalt most hirtelen nem tudok, de ha találsz olyan oldalt, ahol ilyen finom dolgok vannak akkor szólj, kösz. ;)
  • Akuma
    #135
    hi, tudnátok mondani egy helyet, ahol egy p4 2.8/800 -as gépet húznak fel? igazából az érdekelne, hogy mekkora az alapfeszültsége a procinak, memóriának és mennyivel kell több feszt adni 20, illetve 30 %-os húzásnál; a cél természetesen, hogy a lehető legkisebb hőt termeljék, de a lehető legnagyobb teljesítménnyel menjen.
  • HUmanBandi
    #134
    620 MHZ memória 600 l
    310 MHZ gpu 300 ról
    de +20fok
  • Narancs
    #133
    Pista Néni világ legjobb helye télleg, Budafok - Albertfalva határán, a kerítésen nő a komló amiből később a söröd lesz, nagyon Balcsi feeling pedig Budapesten van...
  • Narancs
    #132
    Jóvanna, nehogy már ne merj írni, bocs ha csak poénkodtál nem akartalak mindjárt oltani, csak már minenkit alapból oltottam tegnap, mer kicsit ideg voltam, de már minde oké, lazulás van, no para, szal sorry na!
  • icecave
    #131
    Ja, cool.
  • HUmanBandi
    #130
    igy?
  • HUmanBandi
    #129
  • icecave
    #128
    140 fokig? Az tuti, nem szóltam.
  • icecave
    #127
    De gondolj csak bele, azért van akkora hűtő rajta, mert irgalmatlanul melegszik, hát ha még húzni is fogod...
    Ja, a procit, menót biosból tudod húzni, de ezt gondolom tudod.
  • HUmanBandi
    #126
    ok köszi!
    Ja de mondjuk 45 fokon tartja 4 óra game után is a a kártyát :-.)
    140 ig elvileg birja baj nélkül :-)
  • icecave
    #125
    Nem tudom sajna, de google-n keress rá, biztos meglesz.
  • HUmanBandi
    #124
    ja :-)
    kicsit stratnál :-)
    na jó kegyetlenül. :-(
  • HUmanBandi
    #123
    thx és azt honnan lehet leakasztani?
  • icecave
    #122
    MSI FX 5800: Ezen is "porszívó" van? Nem hangos?
  • icecave
    #121
    Poverstrip.
  • icecave
    #120
    Sztem nem, nem fog akadni semmi egy ideig, de én kipróbálnám, mire számithatok, ha majd húznom kell.
  • HUmanBandi
    #119
    Milyen progikkal lehet?
    Esetleg link? :-)
  • HUmanBandi
    #118
    Szerintetek érdemes valamit húzni az alabi cumomon?
    Mit?
    Ja a CPU-n cooler MAster hütö van elvileg 2,8 GHZ-ig.
    vga hütölye meg 2.5 slot-ot foglal el :-)
  • ollie
    #117
    Szeritnem csak poénkodott, nem kéne mindjárt ilyen hangnemben visszaírni szerintem.
  • O0D:
    #116
    1et értünk :)))
    csak a pista nénit nemtudom hogy hol van :DDD
  • Narancs
    #115
    ?
    A netre a házra és a gépre szükségem van, ellentétben a nevem mellett szereplő csillagokkal...
    Hogy te is megérsd: suli után 1 fröccs vagy egy felels a haverokkal jobban esik, mint a csillagok bazz...
    Most már inkább nem mondok neked semmit, mindenki leolt majdnem minden hozzászólásod után, de töretlenül nyomod a faszságaidat...
    Szóval csak gratulálni tudok, mert ismét fitoktattad fontasztikus inteligenciád...
  • janos666 #114
    És akkor most számold ki hány fröccsöt kapnál a neted helyett. És ha eladnád a gépet. Sőtt minek neked ház, ha eleget iszol kényelmes az árok is!
  • Gerry
    #113
    Próbáld meg max 1.75V-on is, csak jó hűtés kell, de amúgy a 2400+ már nem húzható túlzottan, csak szorzócsökkentéssel.
  • Conflict
    #112
    Hali!

    Adott egy MSI KT6 Delta alaplapom, AMD 2400+-os procival.
    Van valakinek valami tapasztalata vele? Meddig lehet húzni?
    Próbálkoztam vele de az FSB az istennek se volt hajlandó 145 fölé menni stabilan, a szorzót pedig 15-ről nem tudtam más értékre állítani, mert nem volt hajlandó elindulni a gép. A proci feszt alap értéken hagytam (1.65 V).
    Tippek, ötletek?

    Előre is köszi!
    (némi kiegészítés: 512 Mb-s 400Mhz-es DDR Ram van benne hnnix vagy miyen márkájú, valamint C3D Radeon 9600 non pro 128 Mb)
  • Narancs
    #111
    80ért már kapok 1 fröccsöt a Pista Néniben, és ha vélaszthatok a fröccsöcském meg a csillagok közt...
    Amúgy 80Ft télleg nem számít pénznek...
  • K.András
    #110
    Havi 80 ft-ot szerintem nem lehet pénznek nevezni de mind1...
  • BlackWolf
    #109
    zsetonert
  • K.András
    #108
    WIP
  • Pontius #107
    Mi ez a csillag?

  • ollie
    #106
    Abból, hogy milyen chipek vannak a memón. Ha szerencséd van, mág találsz is egy ilyen kis matricát, amin rajtavannak a beállítások, de ha minden kötél szakad, nézd meg a gyártó honlapján (a chip gyártóján).
  • janos666 #105
  • janos666 #104
    hehe, csak mert már valaki feszegetett hasonlót, de kell az?
  • Pontius #103
  • Pontius #102
  • janos666 #101
    Az AGP/PCI frekvenciát érdemes a legnagyobbra állítani?
    Eddig azt hittem hogy az a 8X-os AGP-t jelenti, de most látom, hogy az AGP 8X-os, de ez cak 66/33.