36836
  • Narancs
    #12355
    Na, itt a radim...
    Hogy lehetne leszedni róla a roszdát?
    Vagy reménytelen?



    Amúgy asszem Kúl, hogy eladom a csöveket, mert kell a pénz a másik radira...:(
    Egyenlőre jó lesz az Obis is, majd kicserélem ha lesz della...

    UI: nem tudtok vmi alkalmi munka félét hétvégékre?
    kéne vmi meló, mert nagyon gázos ez a pénzhiány...
  • CoolStuff
    #12354
    Jah, a van már-t nem olvastam el!:DDD
  • Punker
    #12353
    hogy hogy mi van vele? ár? teljesítmény?
  • CoolStuff
    #12352
    Mi van vele?:D
  • CoolStuff
    #12351
    Én csak mosogató szivaccsal tisztítottam le, nem volt annyira getymós, hogy drótkefe kelljen...:)
    Jaja, csak cső kell, de elvileg ma meglesz az is!
  • 0ppika
    #12350
    Nálam kb ja, mert amúgy sem melegszik. Alapjáraton most a böngészgetés közben 41 fok, de kemény játék után sem megy 50 fölé ...
  • Narancs
    #12349
    csak 4-5 fokkal hidegebb?
    nálam ha leveszem akkor 10-12 fokkal hidegebb a proci...
  • mEkLaU
    #12348
    Most mondom h AXDA2000DUT3C
    T-bred A azaz A
  • Punker
    #12347
    775-ös P4-re van már passzív proci hűtő?
  • 0ppika
    #12346
    Nálam az oldallapon lévő venti még kb ugyanannyit számít, mintha nem lenne rajta az oldallap. Tehát oldallap nélkül 4-5 fokkal hidegebb, mint vele, és a plussz ventivel még kb 5 fokkal hidegebb.
  • Narancs
    #12345
    uff, tegnap fölraktam az oldallapot, gondoltam itt a tél lassan, már csak nem melexik annyira a proci...
    Hát tévedtem...1.5 óra CoD után (mellesleg k*va jó ez a játék) a proci 68 fokra ment föl, a vinyó meg 62 re...

    Igaz a lakásban elég meleg van, es egy rendszerhűtőt se kapcsoltam be a háromból...

    Szal kell már az a vízhűtés!
    Télleg Kúl, te hogy állsz? Még mindíg nincs cső? A radit drótkefével tisztogattad le?
  • CoolStuff
    #12344
    :D
    Szal 30k!:)
    És milyet veszel, vagy csinálsz újat?
    A kék csőnek milyenek a méretei?
  • Pontius #12343
    Ha tudod akkor minek kérded? :)
  • barret
    #12342
    Ugye B-s? :)
  • Pontius #12341
    Szerintem nagy álltalánosságban írta a véleményét mivel köztudott, hogy Tbred A-nál 10/1-2 rendelkezik yó tuninghajlammal :)))
    Ezért kereste/keresi mindenki a B magos Tbredeket, ott yóval nagyobb esély van (10/8-9) egy jól tuningolható darabot kifogni.
  • mEkLaU
    #12340
    Hozzá tartozik a story-hoz h nem akartam elhinni h t-bred a- ilyet csinál, és megtaláltam neten azt is h ez a sorozatszámu 2000+ a legjobb tuningképeségekkel rendelkezik és h mnet 2800+ szinten is...meg nem mondom hol néztem de megkeresem
  • mEkLaU
    #12339
    Hát ez nem feltétlen igaz mer nekünk van pl itthon t-bred a 2000+ is, és multko poénbol megnéztem mennyit megy és 2000 mhz-et vitte simán.
    Fsb-böl 166-ot is simán vitte akkor viszont csökkentettem szorzot és asszem pár mhz-el ment 2000 alatt.
    AXDA2000DUT3C
  • CoolStuff
    #12338
    :)))

    ELADÓ KOMPLETT VÍZHŰTÉS! EHEIM 1046 pumpa + Innovatek átlátszó tartály + Zalman ZM- WB2 AMD/P4 CPU blokk + 8x20cm- es vörösréz! ! ! ! ! radiátor + Innovatek narancssárga (UV érzékeny) cső + igény esetén kevert hűtővíz. CSAK egyben eladó! ! ! A http: //www. vizhutes. com - on ez a konfiguráció: 45. 000ft


    --------------------------------------------------------------------------------

    Hely: Vas megye Feladás: 2004-10-22
    Feladó: Fuck3r
    Lejárat: 2004-12-05
    Rovat: Hardware - Egyéb részegységek
  • CoolStuff
    #12337
    Ennyire kell a zsé, vagy a rendszer szar ennyire (tudom, hogy úgyis letagadod, hogy gázos a cucc:D)...
  • CoolStuff
    #12336
    Az egészet?:O
    Milyet veszel?
    A cső az mekkora belső átmérőjű, és pvc, vagy szilikon féle?
    Mennyi az egész mindenséged így?:)
  • Pontius #12335
    Hogyhogy mien pumpám?
    Az egész rendszert egyben eladom :))
    Amugy nekem van tartlék 2m kék csövem itton meg még maradt 1/2 méter narancssárga is :)
  • CoolStuff
    #12334
    Eladod?:O
    Akkor milyen pumpád lesz?
  • CoolStuff
    #12333
    Kék cső híján megvan!:))
    De nem sűrgetem, mert nem lenne időmm most szöszölni vele...
  • Pontius #12332
    Még nem adtam el :)
    Nem rossz de sürgősen kellene KP szal sajnos mindenképp el kell adnom :(
  • Davidus
    #12331
    :D
    Én is az alaplapi audiot használom és nincs semmi gond vele. Egér meg webkamera van USB-n. Próbáld ki a legújabb nforce drivert.
  • Narancs
    #12330
    Egy pumpa híján megvan az enyém, de még nincs meg a rávaló sajna...
    tiéddel mi van?
    eladtad?
  • Pontius #12329
    Kulstuf, narancs!
    megvan már a vízhűtésetek?
  • Bret
    #12328
    Sziasztok!
    ADSL-re linuxos routert használok, utána vannak a gépek.
    Az asztali gépeken Windows98SE van.
    MSN-en nem működik a beszéd kapcsolat.
    Milyen beállítást javasoltok, hogy működjön?
    Köszi a segítséget!!
    LEGYETEK JÓK ÉS ADJATOK VALAMIFÉLE TIPPET, HOL KERESSEM A MEGOLDÁST
    [email protected]
  • MasterJay
    #12327
    Ez a legnagyobb gondod, hogy venni kell még egy 512-es mofult? Próbálj meg válaszoni az én kérdésemre!! Nekem is olyan lapom van mint neked!
    Nálad csinál ilyesmit vagy te kül. audiot használsz?
  • Davidus
    #12326
    Na kell vennem másik 512-es ramot az ha tuningolni akarok mert az elixir 200mhz-es még 166mhz-en se képes lefuttatni a Prime965 memória tesztet. Elixir... LOL:D
  • MasterJay
    #12325
    Válasz #12322?
  • Dr DeViLKiNG
    #12324
    coolermaster tököshűtő :D érdekesen jól hűt
    link
  • Dr DeViLKiNG
    #12323
    ufopatkány
    kecske
  • MasterJay
    #12322
    A láblécben szereplő alaplappal kapcsolatban van egy kérdésem.
    nForce2 U400 lapkakészlettel szerelt a lap és egy 5.1-es hangkártya van rajta.Saját gyári drivert használok.A probléma, hogy ha valamit dugok USB-re akkor a hangfalak közép-magas frekin sípolnak. Legyen az MS optikai egér, Logitech Formula Force GP kormány, HP nyomtató. Külön külön is.
  • Davidus
    #12321
    Na az egyik ram a ludas. 2 modulom van:
    Hyundai 256 megás... Ha csak ez van berakva akkor minden szép és jó meg stabil 11x200mhz-en.
    elixir 512 megás... Ha ez akkor 200-on hal pedig elvileg ez is 200mhz-es:P Most azt kell kitotóznom mennyit bír may a szutyi ram.
  • Davidus
    #12320
    Az bekavarhat hogy dualban mennek a ramok?
  • Narancs
    #12319
    FSB -t vedd leljebb kicsit, úgy próbáld meg. Amúgy simán lehet, hogy nem bírja szegény proci a 200Mhz es FSB-t, bár nem nagyon hallottam még ilyesmiről...
  • Davidus
    #12318
    Kár hogy szorzót nem lehet állítani mert nekem elég lenne a 166fsb is:P Az a gyanúm hogy hiába a 200mhz a ram a ludas.
  • Davidus
    #12317
    Azért kepesztek ennyire mert bazigyors a redszer 3200+on:P Valahogy akkor is menni fog.
  • Davidus
    #12316
    Beállítopttam biosban a cpu warning temperature-t 70-re. Ez most azt jelenti hogy 70 foknál ki fog kapcsolni?