36836
  • barret
    #15675
    Hát annak pedig nem kellene hangosnak lenni!
    Legalább is nem találkoztam még olyannal...
    Leszámítva a fejpozicionálási hangokat,az van a maxtoroknál böven:)
  • Gabesz amd64
    #15674
    oké értem de a TV vásárláskor is megkérded az eladót mit tud az a TRUBADÚR láda!vagy nem??
  • mEkLaU
    #15673
    Narancs!!! Na mit mondtam én!!:)
    Én ki fogom rakni a falamra a ramot és bekeretezem.
    Szerencsések vagyunk bezzeg aki 400-as samsungot vett aztá ilyen 2,5-3-3-7-en kell járatnia:D

  • Falconer
    #15672
    hát nem annyira, 2éves asszem
    és 7200as
    Süvít rendesen
  • Narancs
    #15671
    Vargánéről csak annyit, hogy öcsém gépében lassan 7. éve megy a Vargáné 230 as táp...
    Eddig semmi gond, igaz mostanában heti 1X ha pötyög rajta muter vmit worldben...
  • Dr DeViLKiNG
    #15670
    nem lenne kár érte :DD
    egyetlen használható dolog benne az mx510es egér :DD
  • barret
    #15669
    Jó régi mi? Az alacsonyabb fordulatszámú régi vinyók azok jó hangosak szoktak lenni... Olyan villanymotor hangjuk van.
  • Loogan
    #15668
    Én olyanról beszéltem, aki azt sem tudja, mi az a memória, proci vagy VGA kártya... Na ők kérjék ki más véleményét is, mikor gépet akarnak vásárolni. Érted már???!!!
  • barret
    #15667
    At-s táp,nem lehet mai gyerek...
  • Falconer
    #15666
    Olyan régen van vargáné?
  • Gabesz amd64
    #15665
    Ez így van az összes többi cuccnál(porszívó,vasaló,gáztűzhely,sorolhatnám) amit venni akarsz...

    Utána kell járni mi is az amit megvesz az ember.
    Na az legyen hogy megyek vaszek ma egy digitfényképezőt azt hazaérek azt látom hogy kenyérpíritó! LOL

    Buta ember az buta is marad...aki kérdez az butának látszik,de aki nem az buta is marad
  • Falconer
    #15664
    Nekem a szar vinyóm rohadt hangos, nem karcol vagy ilyenek, hanem zúg mint az atom
  • barret
    #15663
    Most telepítettem egy 6 éves p2 400-as gépet! Vargáné és Tsa 200w-os táp. Még megy!!! Ja, és még nem Atx-es csak At-s...
  • Punkerwork
    #15662
    majd rájössz miről beszélünk ha megsütötte az egész géped.
  • Falconer
    #15661
    Várgánét láttatok már szétszedve?
    Kegyetlen, nincs benne szinte semmi, 10deka az egész...
    Coolink az meg fullig van mindenféle elektronikával, és vargáné után ha megfogod, leszakad a kezed
    HWSWn egyébként volt jó topik vargánékról, csomóan leírták hogy robbantak fel sorban, meg égtek ki :D Poén volt nagyon
  • Dr DeViLKiNG
    #15660
    nekemis vargáné és satöbbi tápom van (kettő is) már több mint 2 éve :DDD (igazából 2 év után cserélni kell, mert meghalsz a zajtól amit produkál, de sebaj :D)
  • Dr DeViLKiNG
    #15659
    ha már itt tartunk, akkor én az elte ik géptermét szeretném kipakolni
  • ollie
    #15658
    Viszont ez nem Vargáné táppal van szerelve. Bár nem tudom, hogy milyen,de gondolom minőségi, ha már az IBM beteszi a gépeibe.
  • Narancs
    #15657
    2.8Volttal is?
  • Gabesz amd64
    #15656
    ahova járok suliba ott is van sok gép ACER-márka és ott úgy indul a gép,hogy a tápventi felpörög mint a picsa néhány mp-ig és után mintha nem is menne olyan halk...
  • Narancs
    #15655
    De ha gépet akarsz, és azt se tudod mi az a ram?
  • Falconer
    #15654
    Én is amióta láttam, hogy a 325Vargáné viszi a 2.6P4et, meg rekket, meg 2CDt, meg mindenféle szart egyszerre, azóta nem lepődöm meg semmin
  • Narancs
    #15653
    Ja, így van!
    Le is basztam rendesen...aztán vett sulinetben egy 9600 as ATI -t, mert eredetileg vmi Savage integrált cucc van benne...Asszem Savage2K...
    Vice City már megy...
  • barret
    #15652
    Nekem már 390-en instabil valamiért...
  • ollie
    #15651
    Nincs. Én is meglepődtem, amikor megláttam. A típusuk Thinkcentre, és szinte passzív a procik hűtése is! Magán a hűtőn nincs venti, helyette a rendsezrventi van elég közel hozzá, de az sem ráfújja, hanem szívja a borda felől a levegőt.
  • Gabesz amd64
    #15650
    ez hogy jön ide?

    nem viszik magammal egy profi számtech.-es embert egy számtech.-es boltba ha meg akarok venni egy 512 DDR 333Mhz-es rammot!!!
  • Gabesz amd64
    #15649
    és nincs probléma velke?
  • Punkerwork
    #15648
    lol
  • Loogan
    #15647
    Én pl. nem értek az autókhoz. Ha veszek egy autót, akkor viszek magammal egy szakembert, aki megmondja, hogy érdemes-e megvenni, vagy ér/nem ér annyit az adott járgány. Nehogy átverjenek.

    Aki úgy vesz gépet, hogy nem ért hozzá (ami nem baj, és nem kell azért lenézni), de meg se kérdez olyat aki kicsit jobban ért hozzá, de megveszi a szart, akkor sorry... Így járt.

    Mindig az emberi hülyeségből van a baj.
  • ollie
    #15646
    Itt a cégnél a 3gigás P4-es IBM gépekben 200W-s tápok vannak...
  • Gabesz amd64
    #15645
    akkor nem passzol össze az ATI és az NForce!
  • barret
    #15644
    :):):) Ez jó volt:):):)
  • Falconer
    #15643
    Az szép :)
  • Zetorg
    #15642
    +0.2 voltot adok neki :)
    vízhűtés mellett ezt kibírja.lehet, hogy majd rakok két 12 centis ventit a radikra és akkor megnézem, hogy mit tud.3.9-en 60 fok körül van a proci
  • Falconer
    #15641
    Fater 2.6os Northwoodjához adtak 235W Vargáné és tsa. tápot!
    Ment vele kb. 1hónapig, aztán rábeszéltem, hogy ha jót akar, akkor lecseréli, ugyhogy most van benne egy 350es Coolink
  • Punkerwork
    #15640
    2,6-os cerkás konfighoz 250-es tápot adnak, ami persze szétéget mindent, de mivel az fizikai sérülés így nincs rá gar, csakhogy ezt a vevő nem hiszi el mikor elmondom neki :(
  • Narancs
    #15639
    Feszt nem emelsz a procinak? Vagy már emeltél?
    Amúgy aláírás cool
  • Falconer
    #15638
    Nah végre valaki megért!
    Én is ezt mondom, aztán itt leugatnak, hogy beteg vagyok
  • ollie
    #15637
    A lapot eladtam (buktam rajta), a vga tökéletesen ment intel és SiS chipsetes lapban.
  • Narancs
    #15636
    "és a végén több pénzt elköltenek rá, mintha vennének egy sokkal jobbat"

    Ismerősünkel ugyanez volt...Tecsó gazdaságos 2.4es celó, azért választottam azt, mert volt hozzá 2 hangfal...aztán csodálkozott, hogy akad a GTA Vice City...