36836
  • Punkerwork
    #21114
    Zalman polcunk tovább bővül VGA RAM hűtőbordával.
  • Zetorg
    #21113
    mit szeretnél tudni róla?

    már intézem a az ms patkányt :)
  • NeoMaN
    #21112
    510
  • bertino
    #21111
    Annyit hallottam róluk, hogy, hogy még nagyon babacipőben járnak nem elég jók, nincsenek kihasználva, és még le se ment az áruk...
  • MasterJay
    #21110
    Ha valaki tud egy nyomjon már be egy linket ahol valami jobb leírás van a ddr2-ről!
  • MasterJay
    #21109
    szerintem mindenféleképpen a MS IM E 4.0-t vedd meg. Nagyon jó egér én is olyat akartam venni csak most ramot veszek.
  • Punkerwork
    #21108
    akkor nem az a szám majd megkeresem melyiket mondtam :)
  • Zetorg
    #21107
    dehát az ajtós :)
  • Punkerwork
    #21106
    TT V8000-es (aszem) ház kell nekem :)
  • Punkerwork
    #21105
    nem vásárolok PH-ról és igen nem kell ajtós
  • Punkerwork
    #21104
    passz, én nem vennék 5k-nál drágább egeret, az fogyóeszköz
  • Zetorg
    #21103
    hát igen...
    egér kérdésre mi a válasz? :)

    biztos nem vásárolsz PH!-ról?
    jah, neked nem kell ajtós :\
  • Punkerwork
    #21102
    ez csak teória, nyerni kéne a lottón hogy csak a hűtésre kiadjak 100k-t
  • Zetorg
    #21101
    jah, úgy már más :D
  • Punkerwork
    #21100
    #21096
  • Zetorg
    #21099
    nem drága :)

    szted milyen egeret?
    MX510 vs MS intellimouse explorer 4.0?
  • Punkerwork
    #21098
    akkor már csak pénz kell :)
  • Zetorg
    #21097
    két blokk van a csomagban.
    egyik ATI-ra másik Nvidiára.
  • Punkerwork
    #21096
    legjobb lenne venni mégegy Zalman tornyot és arról menne a VGA + Northbridge pofásan nézzne ki
  • Punkerwork
    #21095
    a Zalman VGA blokk mindenre jó? ha msot megveszem a 6600GT-re később jó lesz 1 X850XT-re?
  • Zetorg
    #21094
    a 754 nem hiszem, hogy marketing fogás volt, az AMD azt nagyon is komolyan gondolta. :)
    aki 754-et vett, annak a nagy része, nem tudhatta, hogy milyen lesz a 939, mert még szó se volt róla akkor.
  • Zetorg
    #21093
    talán a dual-channel elhagyása nem volt, nagy baklövés, 462-es rendszerekben sem ért sokat...
    a sempron se nagy hülyeség.ha valaki még most is 462-es rendszert épít, elég neki.aki pedig gyorsabb AMD-t akar, megveszi a 754-es A64-et, ami már nagyjából barton árban van.
  • MasterJay
    #21092
    Valóban igazad van abban, hogy az AMD visszafele fejlődig. Nagy hülyeség volt abbahagyni a Barton-ok gyártását és megcsinálni az Sempron-t.Bár viszont igaza volt az AMD-nek abban, hogy gondoltak azokra az emberekre is akiknek nem valami vastag a pénztárcájuk. A 754-es meg egy jó marketing fogás volt azokkal szemben akik nem vágták mi a kettő között a külömbség(754<-->939). A Cache méret meg csalóka hisz az AMD-ben nincs sok L2(max1M) de ott van az intellel szemben az L1-ben is.Ami kompenzál.
  • Gabesz amd64
    #21091
    ez igaz!Ezt elb@aszta az AMD!
    De akinek van esze az nem vesz S754-es procit mostanság,meg akkor!Ahogy irták a 'Milyen vidókártya' topicba:"mindig az elsők fizetik meg az "új" technológia árát. :)"

    Ezek fanatikusak,de hát ez van!
    Te is írtad hogy szoktál várni egy-két hónapot,hát Én is ezt teszem...várok!

    Most Én is veszek egy brutál gépet azt egy 2-3 évig kuss lesz...

    Ti meg vegyetek csak Intel-t,több jutt nektek abból nekünk meg több jut az AMD-ből
  • bertino
    #21090
    AMD rulzz
  • bertino
    #21089
    3200@3173 Mhz ??? ugye nem ?!
  • Punkerwork
    #21088
    nézzük tisztán, az asztali prociknál tényleg később jött ki a 64-es rendszer, pontosan hány alkalmazásnál is használjuk azt? :)
    ellenben az AMD-nek sikerült megcsinálnia azt hogy visszafejlődésként nincs dual a 754-ben, hogy nincs Barton viszont van helyette sokkal butább Sempron, a 64 bitre még mindig nincs szükség de a 2 mega cache azért oda b@sz :)
    szal szerintem az AMD a 754-es foglalattal bebizonyította hogy még mindig nem lehet hosszútávon építeni rá, de nem is számít ezzel a procival megint elleszek jó 3 évig mint az előző P4-emmel ti meg vegyetek csak AMD-t :)))
  • Gabesz amd64
    #21087
    Mért nincs igazam?

    a másik téma az hogy az AMD-nél a kétmagos procik belemennek a mostani S939 tokozású lapokba!Ellenben az intelel.
    Tehát nem kell új alaplapot venned ha bővitesz a jövöben hanem: a régi procit kiszed és az újjat berak :D

    Jah és megint csak később jelenik meg a kétmagos Xeon!Tapsoljuk meg:

  • MasterJay
    #21086
  • Gabesz amd64
    #21085
    hát nem értem mért isten!

    mivel ő mindig később jelent meg új technologiával mint az AMD...

    meg abban isten hogy többet fogyaszt? hát köszönöm szépen

    ne merüljünk bele a vitába :D
  • Sir Quno Jedi
    #21084
    INTEL CHIPSET, INTEL PROCI, INTELLIGENCIA !
  • MasterJay
    #21083
  • Punkerwork
    #21082
    jaja jó volt olvasni, most már te is érted miért az Intel az Isten? :)
  • Gabesz amd64
    #21081
    Jó kis teszt van a PH-n a procikról!

    érdemes elolvasni...
  • NeoMaN
    #21080
    figyi, én átküldeném neki emilben. pénteken elindítod, hétfőre fentvan. aztán soha az életbe nem tudja többet megynyitni az outlookját... :ÐÐÐÐÐÐÐ
  • SyneT
    #21079
    Az ott a háttérben 1 kompresszoros hűtő??

    Ennek nem 1 generátor kell hogy elbírja?

    Sztem a biztosítékot tuti lenyomná a házban.

    :D:D:D:D
  • CUCLI
    #21078
    á dehogy Ő csinálta :)
  • SyneT
    #21077
    Narancs ezt te csináltad?

    Nagyon durva
  • Torry
    #21076
    Kurvajo

    :D
  • 0ppika
    #21075
    Azok nem jégkrémek?