36836
  • Punkerwork
    #21154
    nekem az nem tetszett, pedig árban jó lenne
  • Borg
    #21153
    A CM Stackernek már van valami alternatívája?
    Vagy a többiek még mindig nem tudnak rendes házat csinálni?:)
  • Punkerwork
    #21152
    olvastam

    amúgy a válasz: ha 8 éven keresztül nincs gondom az Intel procikkal akkro nem fogok AMD-re váltani csak azért mert 1-2 ezressel olcsóbb, ez ugyanolyan hogy én csak bort iszok, nem vagyok kiváncsi a sörre ezért inkább iszok bort vag ytöményt nem érdekel hogy drágább.
  • Gabesz amd64
    #21151
    Csá!

    olvastad ezt?jó kis konkluzió lett a végén! idézek:
    "Az Athlon 64 olcsóbban, kevesebb áramot fogyasztva, időtállóbb befektetés, mint a Pentium 4, emellett a film- és audiokonvertáló programokon kívül általánosságban gyorsabb is annál. Tehát, miért is venne valaki Pentium 4-es rendszert ezek után? Mert film-és audiokonvertáló programokkal dolgozik? Ez egy indok. Más esetleg?
    "

    AMD forever!
  • MasterJay
    #21150
    Ez hogy muködik? Nem értem hogy Működik ez USB-n? Ja és ha valakinek van tapasztalata akkor írjon!
  • Zetorg
    #21149
    pár eredmény
  • Narancs
    #21148
    Már megoldották AMD -nél is a legújabb revizióban a válogatós szopást...
  • Zetorg
    #21147
    kicsit én is tartok tőle, de valahol olvastam tesztet és jobban teljesít, mint egy intel chipset :o
  • Zetorg
    #21146
    ha integrálná, valszeg ugyan olyan szopás lenne a ram válogatással...
  • Punker
    #21145
    kössz de nem :)
  • Narancs
    #21144
    Csak az ára lesz kicsit durva...kár, hogy intel papa nem integrálta a memvezérlőt mint AMD...kicsit olcsóbb lenne a chipset gyártás...
  • Zetorg
    #21143
    nforce4 intel edition:


    link
  • PLackó
    #21142
    hmm de jó nektek.én is egy 6600GT-t szeretnék,nagyon álmodozok róla.majd kb fél év múlva talán, mikor csökken az ára..
    a 9600XT-től kicsit többet vártam,még mikor októberben lecseréltem a gef2-mről,de elleszek vele addig.
  • PLackó
    #21141
    sikerült beállítani,az olvasás 23 mb/s-al,az írás 35 mb/s-al nőtt,a késleltetés meg 0.1 ns-al nőtt,nem tudom miért pedig fordítva kéne lennie:)(everest szerint)
    nah mindegy így akkor az időzítés :2.5-3-3-6
  • Zetorg
    #21140
    örülj neki, hogy nem 1.6-os.az egy régebbi széria volt, ami nagyon melegedett és voltak vele próblémás.
    a 2.0-ás az újabb kiadás...
  • janos666 #21139
    Milyen hűtőt lehet venni egy Inno3D 6600GT AGP-re, mert a gyári inkább egy viccnek néz ki minst coolernek. A romokhoz véletlen sem ér hozzá, a ventilátorát egy Gef3-é is veri... Hallottam már hogy valaki vett rá valami rezes bordát, megmondaná valaki a pontos nevét és a körülbelükli árát?
    Amúgy mit lehet azzal tenni ha a nyomtatásuk szerint (rajta a chipeken) 1.6-os RAM-ok vannak rajta, de azt mondják csak 2.0-án futnak? (viszont 500 és nem 450MHz-n az igaz...) Semmit, ugye?
  • M@TriX
    #21138
    ha a 2.5-öt viszi már örülhetsz, a 2-re nem sok esély van, amúgy az első érték a legfontosabb. amúgy meg jó hatással van még a memó sebességére a húzás
  • PLackó
    #21137
    köszi
  • Narancs
    #21136
    Nem, elég csak az elsőt meg az utolsót.
    Mondjuk 2.5-3-3-6 ra, majd 2.0-3-3-5 re ha bírja.
    Ajánlom használj memtest86 nevű progit a teszteléshez. Ha hibátlanul lemegy, nem lehet gond.
  • PLackó
    #21135
    este 7-kor megyek a memóért,akkor már két samsungom lesz.akkor majd megpróbálom :)
    és kb. hogy próbálkozzak?mind a 4 értéket egyel lentebb vegyem?
  • Crokin
    #21134
    Ha már memó időzítésnél tartunk. Most van 2x 512 kingmax(400) superram a gépben duálban, 2.5-4-4-8-as id.-el. Mem olvasás 2961, de szerintem lehetne jobb
  • mEkLaU
    #21133
    Ez az idöüzitésen kivül a VIA chipset memoriakezelése miatt is lehet mert az nem a legjobb.
  • M@TriX
    #21132
    lefelé kell csökkenteni, de csak óvatosan. Ha nem indul el semmi pánik, csak vedd aztán feljebb.
    A Samsungokból igaz olcsók, de lehet jól hajthatóakat kifogni, szóval próbálkozz bátran.
    meg úgy látom egy módulod van, szóval a DUAL-t még nem tudod kihasználni, szóval még ne akarj a csúcsra törni.
  • PLackó
    #21131
    csak mert bosszant hogy az everestben a memória olvasás/írás/késleltetésben szinte sd ramokkal egyenlő teljesítményt hoz.
  • PLackó
    #21130
    hali.a memória időzítésem ez: 3-3-3-8
    ez jó,vagy lehet rajta jó irányba változtatni?mire érdemes?
  • Punkerwork
    #21129
    "Mint ismeretes, Gordon Moore még 1965-ben az Electronics Magazine-nak készült cikkében írta körül a számítógépes processzorok fejlődési ütemét: a későbbiekben Moore törvényeként emlegetett meghatározás szerint az egy lapkán elhelyezett tranzisztorok száma nagyjából kétévente megduplázódik; ennek eredménye több funkció, jobb teljesítmény és alacsonyabb egy tranzisztorra eső költség.
    Az Intel cég idén 76 éves társalapítója a "törvény" negyvenéves évfordulója alkalmából szerdán konferenciahívás keretében nylatkozott az informatikai iparág alakulásáról. Moore elmondta, véleménye szerint "törvényében" foglaltak legfeljebb húsz évig maradhatnak érvényben. A szakember emellett annak a véleményének is hangot adott, mely szerint a mai szoftverek grafikus kezelőfelületei egyre bonyolultabbá válnak, ami gátolja azt, hogy a hardver nyújtotta lehetőséget a felhasználók teljességgel ki tudják aknázni. Bár Moore kritikája kapcsán egyetlen szoftvert sem nevezett meg, mivel a világszerte használt PC-k 90 százalékán Windows operációs rendszer fut, gyaníthatóan a Microsoft termékeire utalt.
    Gordon Moore utalt arra, hogy a szoftverek kezelőfelületei nem fejlődnek az alkalmazások képességeivel azonos arányban, bár azt elismerte, hogy maga sem tudja, milyen lenne az ideális, egyszerűen használható interfész."

  • Punkerwork
    #21128
    Barcelonában működik Európa legerősebb szupergépe
  • Punkerwork
    #21127
    nem
  • CUCLI
    #21126
    gondolom nem ingyenes...
    vagy igen?
  • Pontius #21125
    igen
    Symatec Partition Magic-al...
  • CUCLI
    #21124
    hm. és ezt menet közben meglehet csinálni?
  • Pontius #21123
    messze van még az, vegyél!! :)
  • Punkerwork
    #21122
    2007 eleje DDR3, pedig pont azon gondolkoztam hogy veszek még 1 giga DDR2-őt
  • bertino
    #21121
    2 partíció kell, egyikre egyik másikra másik, indításnál megkérdezi melyiket indíccsa el
  • Gabesz amd64
    #21120
    enyimét is el kéne passzolni valakinek!
  • Punkerwork
    #21119
    majd ha lesz pénze
  • Gabesz amd64
    #21118
    akkor paszold el a másikat is
  • Punkerwork
    #21117
    LooGan elvitte a 400-as ramomat
  • CUCLI
    #21116
    Hali.
    Hogy lehet 1 gépre 2 winfost rakni?
    most fentvan 1 x64 Win prof.
    és szeretnék mér felrakni egy sima XP-t. de nem tom ,hogy lehetne pls help valaki
  • MasterJay
    #21115
    Hogyan jobb?
    DDR/400 Infineon
    400Mhz-en 3.4.4.8-on(az 512-es miatt) vagy
    CPU-val szinronban 333Mhz-en 2,5.3.3.7?
    szerintem egyértelmű, hogy az utóbbi csak hallani akarommástól is hátha van valami ami hasznos lehet.